Program för Novembersim 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Novembersim |
|
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Eslöv |
|
Utskriftstid |
12:33 |
|
|
Arrangör |
Eslövs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
483 |
1 |
Ida Holst Gerløv |
2004 |
BF4404 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
|
453 |
2 |
Nina Podric |
2004 |
BU7604 |
HS |
|
25m |
|
562 |
3 |
Öznur Metovska |
2005 |
BL6605 |
MKK |
|
25m |
|
424 |
4 |
Sofia Frisk |
2005 |
BD7205 |
HS |
|
25m |
|
549 |
5 |
Alicia Ekelund |
2007 |
AG8407 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
555 |
1 |
Emma Hubred |
2006 |
AX5806 |
MKK |
|
25m |
|
674 |
2 |
Freja Härstedt |
2007 |
AB5407 |
TRELLEBORG |
|
50m |
1:50.46 |
680 |
3 |
Rebecca Westergren |
2005 |
AM3605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:44.26 |
355 |
4 |
Ella Andersson |
2006 |
AH8406 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:49.22 |
365 |
5 |
Maja Lindahl-Andersson |
2005 |
AP4805 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:57.41 |
703 |
6 |
Mariam Alsaadi |
2007 |
AP3207 |
SK HAJEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
677 |
1 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:40.89 |
363 |
2 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:39.43 |
357 |
3 |
Isabelle Blücher |
2003 |
BS3803 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:37.72 |
693 |
4 |
Lovisa Larsson |
2004 |
BQ3204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:39.29 |
368 |
5 |
Julia Rietz |
2004 |
BB7204 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:40.57 |
440 |
6 |
Isabella Larsson |
2005 |
BD6405 |
HS |
|
50m |
1:42.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
449 |
1 |
Klara Pantev |
2005 |
AO6805 |
HS |
|
25m |
1:34.27 |
692 |
2 |
Ella Klein |
2004 |
BO7604 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:32.94 |
451 |
3 |
Tilda Persson |
2004 |
AP1204 |
HS |
|
25m |
1:31.21 |
433 |
4 |
Amanda Jälminger |
2005 |
AO9605 |
HS |
|
25m |
1:31.98 |
519 |
5 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:33.79 |
381 |
6 |
Alice Bitzén |
2006 |
AE3606 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:35.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
702 |
1 |
Annika Lindberg |
2005 |
BD5405 |
HS |
|
25m |
1:30.76 |
471 |
2 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
1:30.16 |
685 |
3 |
Arianna Bardelli |
2002 |
BQ8602 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:29.04 |
428 |
4 |
Johanna Hofvendahl |
2004 |
AO6804 |
HS |
|
25m |
1:29.08 |
667 |
5 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:30.72 |
522 |
6 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:30.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
472 |
1 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
1:27.78 |
404 |
2 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:26.76 |
450 |
3 |
Kornelia Pavlovic |
2004 |
BR3204 |
HS |
|
25m |
1:26.27 |
445 |
4 |
Natasha Olsson |
2005 |
AO2805 |
HS |
|
50m |
1:26.32 |
700 |
5 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:27.69 |
525 |
6 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:28.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
454 |
1 |
Svea Raihle |
2004 |
AP0204 |
HS |
|
25m |
1:25.06 |
467 |
2 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
BL3201 |
HS |
|
25m |
1:23.84 |
380 |
3 |
Hanna Barnell |
2003 |
BF6403 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:23.71 |
422 |
4 |
Tuva Edvinsson |
2004 |
AB7604 |
HS |
|
25m |
1:23.82 |
406 |
5 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:23.94 |
417 |
6 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
25m |
1:25.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
444 |
1 |
Ingrid Norstedt |
2002 |
AO2802 |
HS |
|
25m |
1:22.82 |
642 |
2 |
Tyra Öhlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:21.65 |
442 |
3 |
Hanna Maigren |
2001 |
BL8401 |
HS |
|
25m |
1:19.60 |
375 |
4 |
Sara Wilhelmsson |
2001 |
AO6201 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:20.72 |
659 |
5 |
Amanda Persson |
2005 |
AJ0805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.81 |
623 |
6 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:23.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
386 |
1 |
Linnea Dolmark |
2002 |
AO0602 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.92 |
508 |
2 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.56 |
526 |
3 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:15.40 |
504 |
4 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:16.01 |
367 |
5 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:16.69 |
698 |
6 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:18.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
589 |
1 |
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
SK TRITON |
|
25m |
1:12.55 |
604 |
2 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
1:11.47 |
464 |
3 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
1:07.14 |
515 |
4 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:09.88 |
640 |
5 |
Gabriella Wivsätter |
2003 |
AE4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:12.07 |
617 |
6 |
Mica Nolén |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.06 |
Skapad av WinGrodan 1.24.06 |
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
Licensierad till: Eslövs Simsällskap |
Utskriftstid |
12:33 |
|