Startliste for Kalundborg Swim Cup 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Kalundborg Swim Cup 2016 |
|
Udskriftsdato |
27 november 2016 |
|
|
Stævne by |
Kalundborg |
|
Udskriftstidspunkt |
09:24 |
|
|
Arrangør |
Kalundborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 november 2016 |
|
|
|
|
Løb 23, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
320 |
1 |
Kirstine Mørk Rasmussen |
2003 |
0352AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
|
103 |
2 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
25m |
5:41.65 |
267 |
3 |
Thea Jacobsen |
2003 |
0338AC |
HERLEV |
|
25m |
5:25.16 |
372 |
4 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
5:26.92 |
373 |
5 |
Celina Mehr |
2003 |
0378AL |
ROSKILDE |
|
25m |
6:11.34 |
170 |
6 |
Caroline Clausen |
2004 |
0462AZ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
48 |
1 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
5:12.84 |
45 |
2 |
Anne-Sofie P. Clausen |
2002 |
0202AB |
NÆSTVED |
|
25m |
5:11.08 |
374 |
3 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
25m |
5:02.24 |
26 |
4 |
Felina Noe |
2002 |
0252AR |
DRAGSHOLM |
|
25m |
5:02.28 |
176 |
5 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
5:12.44 |
220 |
6 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
5:16.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
4:53.71 |
371 |
2 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
4:49.13 |
310 |
3 |
Louise Lynæs |
1997 |
9782AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
4:46.67 |
167 |
4 |
Anika Bryde |
2000 |
0082BC |
HERLUFSHOL |
|
25m |
4:49.07 |
314 |
5 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
4:53.65 |
384 |
6 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
25m |
5:01.21 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
338 |
1 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
4:43.42 |
177 |
2 |
Maria Caroline Krumbak |
2000 |
0064AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
4:41.05 |
330 |
3 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
4:30.68 |
208 |
4 |
Laura Holm Junge |
1998 |
9838AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
4:33.60 |
340 |
5 |
Alberte Mammen |
2001 |
0196AE |
TRITON B |
|
25m |
4:42.54 |
350 |
6 |
Christina Christensen |
2001 |
0114AP |
ROSKILDE |
|
25m |
4:45.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
27 november 2016 |
Licens til Kalundborg SK |
Udskriftstidspunkt |
09:24 |
|