Program för Hela-uinnit 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Lähtölista Laji 15
|
Kilpailu |
Hela-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
08:04 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku+Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 15, N, T-15 200 m su |
Loppukilpailut (4) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Linnea Koski |
2007 |
07A075 |
AUi |
|
25m |
|
|
4 |
Milla Hyttinen |
2003 |
03A149 |
HSS |
|
25m |
|
|
5 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
Lotta Aho |
2000 |
00B236 |
AUi |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emma Haapanen |
2006 |
06A249 |
AUi |
|
25m |
|
|
2 |
Martta Haarala |
2001 |
01A882 |
UiKaa |
|
50m |
3:15.22 |
3:15.22 |
3 |
Janna Salminen |
2003 |
03A489 |
LaUS |
|
25m |
3:00.65 |
3:04.65 |
4 |
Iina von Schrowe |
2003 |
03A146 |
Cetus |
|
25m |
2:57.44 |
3:01.44 |
5 |
Heinä Tanskanen |
2003 |
03A829 |
ÅSK |
|
50m |
3:02.19 |
3:02.19 |
6 |
Linnea Ström |
2003 |
03A142 |
UiKaa |
|
25m |
3:05.65 |
3:09.65 |
7 |
Sanni Salmi |
2003 |
03A973 |
NoPy |
|
25m |
|
|
8 |
Senni Salonen |
2001 |
01A096 |
SeUi |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tytti Kuusela |
2000 |
00A473 |
UKK |
|
25m |
2:51.96 |
2:55.96 |
2 |
Sini Korin |
2003 |
03A617 |
NoPy |
|
50m |
2:53.81 |
2:53.81 |
3 |
Kaarin Rapinoja |
2003 |
03A105 |
Cetus |
|
50m |
2:50.98 |
2:50.98 |
4 |
Ethel Piksilä |
2003 |
03A032 |
HSS |
|
50m |
2:48.69 |
2:48.69 |
5 |
Petra Kivi |
2003 |
03A153 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:50.13 |
2:50.13 |
6 |
Iris Hanski |
2003 |
03A234 |
ÅSK |
|
50m |
2:50.98 |
2:50.98 |
7 |
Henrietta Löfgren |
2003 |
03A262 |
KeUi |
|
50m |
2:54.69 |
2:54.69 |
8 |
Aino Kontiainen |
2002 |
02A770 |
HyUS |
|
25m |
2:52.39 |
2:56.39 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Iida Vallenius |
1999 |
99A655 |
ÅSK |
|
50m |
2:43.16 |
2:43.16 |
2 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
25m |
2:38.03 |
2:42.03 |
3 |
Salla Puhtimäki |
1998 |
98A628 |
VeUS |
|
25m |
2:29.72 |
2:33.72 |
4 |
Petra Äkkinen |
2000 |
00A150 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:27.96 |
2:27.96 |
5 |
Merina Suoranta |
1999 |
99A281 |
ÅSK |
|
25m |
2:27.53 |
2:31.53 |
6 |
Noora Kokko |
2001 |
01A853 |
HU |
|
25m |
2:30.19 |
2:34.19 |
7 |
Emilia Kinnunen |
2000 |
00B125 |
VUS-VSS |
|
50m |
2:42.20 |
2:42.20 |
8 |
Elli-Kaisa Saarinen |
2001 |
01A680 |
VeUS |
|
25m |
2:43.25 |
2:47.25 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.04 |
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
08:04 |
|