Ohjelma Hela-uinnit 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 11
|
Kilpailu |
Hela-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Turku |
|
Tulostusaika |
08:04 |
|
|
Järjestäjä |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku+Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
05 toukokuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 11, N, T-15 200 m ru |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Meri Viljanen |
1980 |
80A041 |
Hydra |
|
25m |
|
|
4 |
Merina Suoranta |
1999 |
99A281 |
ÅSK |
|
25m |
|
|
5 |
Ronja Vilska |
2006 |
06A239 |
AUi |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lydia Rintanen |
2002 |
02A539 |
AUi |
|
25m |
|
|
2 |
Siiri Tiilikka |
2004 |
04A253 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:43.90 |
3:49.90 |
3 |
Aino Haarala |
2001 |
01A877 |
UiKaa |
|
50m |
3:40.94 |
3:40.94 |
4 |
Ninni Eriksson |
2003 |
03A657 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:35.16 |
3:35.16 |
5 |
Viivi Kylkisalo |
2004 |
04A388 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:30.87 |
3:36.87 |
6 |
Saara Vähämiko |
2002 |
02B023 |
UiKaa |
|
25m |
3:38.42 |
3:44.42 |
7 |
Sara Korpineva |
2003 |
03A840 |
SalU |
|
50m |
3:55.68 |
3:55.68 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Viivi Lehtonen |
2004 |
04A451 |
VUS-VSS |
|
25m |
3:27.55 |
3:33.55 |
2 |
Erika Korpela |
2003 |
03A851 |
SalU |
|
25m |
3:25.88 |
3:31.88 |
3 |
Emma Jormanainen |
2003 |
03A789 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:20.61 |
3:20.61 |
4 |
Emilia Hokkanen |
2003 |
03A503 |
LaUS |
|
25m |
3:09.72 |
3:15.72 |
5 |
Aino Kontiainen |
2002 |
02A770 |
HyUS |
|
25m |
3:11.54 |
3:17.54 |
6 |
Lidian Vihervä |
2002 |
02A922 |
RaUS |
|
25m |
3:19.13 |
3:25.13 |
7 |
Sanni Salmi |
2003 |
03A973 |
NoPy |
|
50m |
3:32.50 |
3:32.50 |
8 |
Ida Heino |
2000 |
00B157 |
PUS |
|
50m |
3:34.53 |
3:34.53 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ronja Vallenius |
2001 |
01A787 |
ÅSK |
|
25m |
3:08.23 |
3:14.23 |
2 |
Iiris Yli-Jama |
2003 |
03A354 |
SalU |
|
50m |
3:10.15 |
3:10.15 |
3 |
Emily Majors |
2002 |
02A409 |
VUS-VSS |
|
50m |
3:07.73 |
3:07.73 |
4 |
Wilma Rintala |
2002 |
02A052 |
RaisU |
|
50m |
3:03.20 |
3:03.20 |
5 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
2:57.57 |
3:03.57 |
6 |
Jenny Kareinen |
2002 |
02A000 |
KeUi |
|
25m |
3:03.34 |
3:09.34 |
7 |
Nella Korpela |
2002 |
02A577 |
Cetus |
|
50m |
3:11.78 |
3:11.78 |
8 |
Cindy Palm |
2003 |
03A052 |
Cetus |
|
50m |
3:15.06 |
3:15.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Pinja Penttilä |
2001 |
01A456 |
UKK |
|
50m |
3:01.73 |
3:01.73 |
2 |
Heta Känkänen |
2001 |
01A001 |
PUS |
|
50m |
2:52.59 |
2:52.59 |
3 |
Tiia Puolakka |
1998 |
98A086 |
ÅSK |
|
25m |
2:42.88 |
2:48.88 |
4 |
Charlotta Edelman |
2001 |
01A845 |
ÅSK |
|
50m |
2:42.12 |
2:42.12 |
5 |
Oona Ahinko |
2001 |
01A878 |
VeUS |
|
50m |
2:47.98 |
2:47.98 |
6 |
Annika Tietz |
2001 |
01A200 |
HTU |
|
50m |
2:50.64 |
2:50.64 |
7 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
Cetus |
|
25m |
2:55.09 |
3:01.09 |
8 |
Vilhelmiina Leppänen |
2003 |
03A002 |
Cetus |
|
50m |
3:02.25 |
3:02.25 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.04 |
Tulostuspäivämäärä |
05 toukokuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
Tulostusaika |
08:04 |
|