Startliste for Joensuu INTERSPORT-uinnit 2016
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Kilpailu
# | Løb | Runde | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m VU Naiset masters | Direkte finale | Konekesko Oy | Deltagerliste | Startliste |
2 | 50m VU Miehet masters | Direkte finale | Kaivospuu Oy | Deltagerliste | Startliste |
3 | 50m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | Pohjolan Matkat | Deltagerliste | Startliste |
4 | 50m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | Vatupassi Oy | Deltagerliste | Startliste |
5 | 100m Selkäuinti Naiset | Direkte finale | Joensuun Kauppa ja Kone | Deltagerliste | Startliste |
6 | 100m Selkäuinti Miehet | Direkte finale | Pohjois-Karjalan Sähkö Oy | Deltagerliste | Startliste |
7 | 200m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | STARK OY | Deltagerliste | Startliste |
8 | 200m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Sanomalehti Karjalainen | Deltagerliste | Startliste |
9 | 50m Selkäuinti Naiset | Direkte finale | Joensuun Laivaus Oy | Deltagerliste | Startliste |
10 | 50m Selkäuinti Miehet | Direkte finale | If Vakuutus | Deltagerliste | Startliste |
11 | 100m Rintauinti Naiset | Direkte finale | PKO | Deltagerliste | Startliste |
12 | 100m Rintauinti Miehet | Direkte finale | Scanpole | Deltagerliste | Startliste |
13 | 200m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | Surakka Oy | Deltagerliste | Startliste |
14 | 200m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | HKK-Kuljetus Oy | Startliste | |
15 | 50m Rintauinti Naiset | Direkte finale | Itä-Suomen Liikuntaopisto | Deltagerliste | Startliste |
16 | 50m Rintauinti Miehet | Direkte finale | Itä-Suomen Lääkärikeskus | Deltagerliste | Startliste |
17 | 100m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | Nanocomp Oy | Deltagerliste | Startliste |
18 | 100m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Euro-Exime Oy | Deltagerliste | Startliste |
19 | 200m Selkäuinti Naiset | Direkte finale | Fabrik | Deltagerliste | Startliste |
20 | 200m Selkäuinti Miehet | Direkte finale | Xerox Partner Joensuu Oy | Startliste | |
21 | 50m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | Jokikone Oy | Deltagerliste | Startliste |
22 | 50m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Henki-Fennia | Deltagerliste | Startliste |
23 | 100m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | Kuljetusliike E Mäkinen | Deltagerliste | Startliste |
24 | 100m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | Rakennusliike Anres Oy | Deltagerliste | Startliste |
25 | 200m Rintauinti Naiset | Direkte finale | Lieksan Saha Oy | Deltagerliste | Startliste |
26 | 200m Rintauinti Miehet | Direkte finale | Pohjois-Karjalan KTK Oy | Deltagerliste | Startliste |
27 | 4X50m Sekauinti Tytöt | Direkte finale | Joen Talo | Deltagerliste | Startliste |
28 | 4X50m Sekauinti Pojat | Direkte finale | Fysios | Deltagerliste | Startliste |
29 | 4X50m Sekauinti Naiset | Direkte finale | Varma | Deltagerliste | Startliste |
30 | 4X50m Sekauinti Miehet | Direkte finale | Autotalo Laakkonen | Deltagerliste | Startliste |