Startliste for Vårsimiaden Distrikt, Höganäs
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Vårsimiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Höganäs |
|
Utskriftstid |
14:52 |
|
|
Arrangör |
Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 april 2016 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Medley fl 13 år |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
25m |
3:26.17 |
18 |
2 |
Tekla Hult |
2003 |
BC3803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:16.26 |
3 |
3 |
Johanna Andersson |
2003 |
BP5803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:13.52 |
4 |
4 |
Viktoria Andersson |
2003 |
BP7803 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:15.78 |
78 |
5 |
Estelle Allard |
2003 |
AX3203 |
HS |
|
25m |
3:16.30 |
248 |
6 |
Siri Vikman |
2003 |
BL7803 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:39.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
245 |
1 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:09.82 |
256 |
2 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
3:08.07 |
313 |
3 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
3:06.77 |
142 |
4 |
Filippa Philipsson Eriksson |
2003 |
AX7203 |
HS |
|
25m |
3:07.86 |
17 |
5 |
Ebba Hellzén |
2003 |
AE3603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:08.62 |
230 |
6 |
Clara Huston |
2003 |
AR7603 |
SK HAJEN |
|
25m |
3:10.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
25m |
3:05.29 |
2 |
2 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:01.02 |
262 |
3 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:58.58 |
244 |
4 |
Tilde Thorsson |
2003 |
AL6203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:59.56 |
200 |
5 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
3:02.80 |
22 |
6 |
Emilia Johansson |
2003 |
BE6403 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:06.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Hanna Pettersson |
2003 |
AR1803 |
HS |
|
25m |
2:57.66 |
247 |
2 |
Freja Werker |
2003 |
AH3203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:54.98 |
193 |
3 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:54.74 |
125 |
4 |
Anna Nilsson |
2003 |
BF3203 |
HS |
|
25m |
2:54.79 |
49 |
5 |
Julia Andersson |
2003 |
AP9803 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:55.18 |
20 |
6 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:57.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
203 |
1 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:53.23 |
224 |
2 |
Thea Dahlqvist |
2003 |
AR4603 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:52.65 |
71 |
3 |
Alice Tufvesson |
2003 |
AX5403 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
2:47.99 |
75 |
4 |
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
HS |
|
25m |
2:51.42 |
149 |
5 |
Karla Stjepanetic |
2003 |
AT2803 |
HS |
|
25m |
2:53.01 |
192 |
6 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:54.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
137 |
1 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
2:45.14 |
232 |
2 |
Ella Jeppsson |
2003 |
AD0403 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:44.97 |
221 |
3 |
Elsa Bitzén |
2003 |
AD8203 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:39.57 |
109 |
4 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
HS |
|
25m |
2:42.98 |
128 |
5 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
2:45.03 |
305 |
6 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
2:47.69 |
Skapad av WinGrodan 1.25.04 |
Utskriftsdatum |
23 april 2016 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
Utskriftstid |
14:52 |
|