Program för UGP 3, Täby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 9, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 170 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:06.39 | |
2 | 10 | Varga Stefan | 2000 | DANDERYD | AH3500 | 25 m | 2:10.87 | |
3 | 5 | Hambraeus Joel | 1998 | DANDERYD | AL8198 | 25 m | 2:12.01 | |
4 | 268 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 2:14.93 | |
5 | 231 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:16.48 | |
6 | 103 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:18.17 | |
7 | 100 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 2:19.58 | |
8 | 266 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 50 m | 2:21.52 | |
9 | 94 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 2:22.15 | |
10 | 264 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 25 m | 2:26.04 | |
11 | 140 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:26.95 | |
12 | 111 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:27.67 | |
13 | 280 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 2:29.17 | |
14 | 276 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:29.33 | |
15 | 141 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:30.39 | |
16 | 102 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:30.53 | |
17 | 221 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 2:32.70 | |
18 | 138 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 2:32.83 | |
19 | 147 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:33.13 | |
20 | 161 | Unevik Dag | 2001 | TÄBY SIM | AI5501 | 25 m | 2:33.42 | |
21 | 148 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:34.32 | |
22 | 281 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 2:34.37 | EFT |
23 | 96 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:37.25 | |
24 | 195 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 2:38.77 | |
25 | 23 | Tikkanen Emil | 2002 | ÅKERSBERGA | AD2502 | 25 m | 2:39.84 | |
26 | 164 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 2:41.74 | |
27 | 257 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 2:43.66 | |
28 | 149 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 50 m | 2:47.61 | |
29 | 137 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 50 m | 2:48.35 | |
30 | 176 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 2:48.72 | |
31 | 108 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:49.34 | |
32 | 254 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:52.57 | |
33 | 104 | Alonso David | 2003 | TÄBY SIM | AS6703 | 25 m | 2:53.06 | |
34 | 185 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:54.73 | |
35 | 172 | Holfve Ludvig | 2003 | TUREBERG | AG5503 | 25 m | 2:55.59 | |
36 | 258 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 50 m | 2:56.06 | |
37 | 178 | Sun John | 2002 | TUREBERG | AD4302 | 25 m | 2:57.16 | |
38 | 229 | Erneholm Oliver | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO4503 | 25 m | 3:00.27 | |
39 | 209 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 3:00.73 | |
40 | 234 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 3:00.97 | |
41 | 146 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TÄBY SIM | AC4905 | 50 m | 3:01.64 | |
42 | 253 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 50 m | 3:04.69 | |
43 | 84 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 25 m | 3:07.24 | |
44 | 263 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 3:07.93 | |
45 | 213 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 3:10.08 | |
46 | 259 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 3:12.01 | |
47 | 158 | Tarish Edward | 2003 | TÄBY SIM | AX9703 | 25 m | 3:18.07 | |
48 | 9 | Sundström Curstedt Johan | 2002 | DANDERYD | AT3902 | 25 m | 3:23.90 | |
49 | 279 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 3:24.36 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 02 juni 2016 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 16:17 |