Program for Øst Årgang
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 10
|
Stævne navn |
Øst Årgang |
|
Udskriftsdato |
08 april 2016 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
15:32 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Ringsted Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 april 2016 |
|
|
|
|
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 18:54 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
260 |
3 |
William Houen |
2001 |
0145AF |
HELSINGØR |
|
25m |
|
60 |
4 |
Rasmus Nielsen |
2001 |
0193AC |
ALLERØD |
|
25m |
|
209 |
5 |
August Becktor |
2001 |
0159AE |
GENTOFTE |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
259 |
1 |
Villads Bomholt Larsen |
2001 |
0137AM |
HELSINGØR |
|
25m |
|
222 |
2 |
Christian Skinhøj |
2001 |
0165AG |
GENTOFTE |
|
25m |
|
134 |
3 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
345 |
4 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NÆSTVED |
|
25m |
|
149 |
5 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VI39 |
|
25m |
|
362 |
6 |
Mike Johansen |
2001 |
0159AC |
KVIK |
|
25m |
|
331 |
7 |
Oliver Aagaard Jeppesen |
2001 |
0129AL |
LYNGBY |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
139 |
1 |
Luccas Dam Brenner |
2001 |
0193AK |
VI39 |
|
25m |
|
357 |
2 |
Valdemar Solok |
2001 |
0107AP |
SØLLERØD |
|
25m |
2:47.55 |
349 |
3 |
Anders Nielsen |
2001 |
0123AF |
RINGSTED |
|
25m |
2:45.19 |
55 |
4 |
Jannick Hansen |
2001 |
0117AD |
ALLERØD |
|
25m |
2:42.96 |
33 |
5 |
Rasmus Thilleman |
2001 |
0175AK |
SLANGERUP |
|
25m |
2:44.45 |
402 |
6 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
25m |
2:47.53 |
404 |
7 |
Albert Voldum Krog |
2001 |
0155AI |
VEST |
|
25m |
2:54.01 |
339 |
8 |
William Textor Broch |
2001 |
0157AD |
LYNGBY |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
84 |
1 |
Frederik Røgind |
2001 |
0127AG |
BIRKERØD |
|
25m |
2:41.17 |
178 |
2 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:36.67 |
223 |
3 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
2:34.06 |
288 |
4 |
Magnus Løhr |
2001 |
0173AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:31.28 |
407 |
5 |
Tobias Hufeldt |
2001 |
0169AH |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:32.18 |
177 |
6 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:35.68 |
207 |
7 |
Mads Bjørn Andersen |
2001 |
0143AL |
GENTOFTE |
|
25m |
2:40.85 |
231 |
8 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
2:42.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Magnus Bækgaard Andersen |
2001 |
0101AF |
HØRSHOLM |
|
25m |
2:27.40 |
176 |
2 |
August Weilguny |
2001 |
0131AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
2:25.70 |
235 |
3 |
Alfred August Grubert |
2001 |
0197AI |
GLADSAXE |
|
25m |
2:24.37 |
50 |
4 |
Frederik Bornemann |
2001 |
0163AH |
ALLERØD |
|
25m |
2:23.19 |
282 |
5 |
Laurits Kenskov |
2001 |
0145AC |
HERLEV |
|
25m |
2:24.06 |
361 |
6 |
Jonas M. Jørgensen |
2001 |
0193AA |
KVIK |
|
25m |
2:25.31 |
394 |
7 |
Mads Raaby Jensen |
2001 |
0149AB |
TRITON B |
|
25m |
2:26.74 |
226 |
8 |
Christoffer Weiss |
2001 |
0197AD |
GENTOFTE |
|
25m |
2:30.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Marcus Mantzius Mosegaard |
2001 |
0199AA |
SLAGELSE |
|
25m |
2:21.54 |
151 |
2 |
Alexander Rendlev |
2001 |
0121AE |
VI39 |
|
25m |
2:19.88 |
92 |
3 |
Jonas Hansen |
2001 |
0123AH |
KORSØR |
|
25m |
2:14.94 |
323 |
4 |
Arthur Dalén Ellegaard |
2001 |
0197AE |
LYNGBY |
|
25m |
2:07.75 |
93 |
5 |
Matthias Hansen |
2001 |
0191AH |
KORSØR |
|
25m |
2:14.24 |
283 |
6 |
Felix Lund |
2001 |
0123AM |
HERLEV |
|
25m |
2:16.79 |
279 |
7 |
Victor Bendix Beiter |
2001 |
0113AG |
HERLEV |
|
25m |
2:20.61 |
81 |
8 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERØD |
|
25m |
2:22.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
08 april 2016 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
15:32 |
|