Startliste for FynRundt 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
FynRundt 2 |
|
Udskriftsdato |
27 februar 2016 |
|
|
Stævne by |
Nyborg |
|
Udskriftstidspunkt |
11:11 |
|
|
Arrangør |
Fynsvøm og Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
27 februar 2016 |
|
|
|
|
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Alma Schier |
2006 |
0666AE |
RINGE |
|
25m |
|
61 |
2 |
Alberte Smaakjær |
2004 |
|
OSK |
|
25m |
|
16 |
3 |
Victoria Juul Larsen |
2006 |
|
FREM |
|
25m |
|
48 |
4 |
Julija Bliucukis |
2006 |
0682AD |
OSK |
|
25m |
|
11 |
5 |
Bennedikte Kaae |
2006 |
0602AH |
FREM |
|
25m |
|
85 |
6 |
Trine Bruun-Petersen |
2003 |
0392AN |
TOMMERUP |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
84 |
1 |
Rikke Bruun-Petersen |
2005 |
0522AN |
TOMMERUP |
|
25m |
|
63 |
2 |
Cecilie Terp |
2005 |
0516AL |
OSK |
|
25m |
|
2 |
3 |
Alyssa Cao |
2005 |
|
FREM |
|
25m |
|
13 |
4 |
Veronika Krogh |
2004 |
0448AU |
FREM |
|
25m |
|
69 |
5 |
Louise Horne Levin |
2006 |
0696AB |
RINGE |
|
25m |
|
1 |
6 |
Melek Canpolat |
2005 |
0542AN |
FREM |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
55 |
1 |
Ann-Cecilie Hvenegaard |
2005 |
0502AP |
OSK |
|
25m |
|
29 |
2 |
Cecilie Drud Astrup |
2005 |
0572AN |
OSLF |
|
25m |
|
14 |
3 |
Emilie Møllenborg Larsen |
2004 |
|
FREM |
|
25m |
|
39 |
4 |
Esther Ellegaard Nielsen |
2005 |
0598AN |
OSLF |
|
25m |
|
86 |
5 |
Emma Christensen |
2002 |
0248BB |
TOMMERUP |
|
25m |
|
51 |
6 |
Naja Færgemann |
2006 |
0602AI |
OSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
3 |
1 |
Frida Karoline Dall |
2004 |
0492AP |
FREM |
|
25m |
4:05.64 |
15 |
2 |
Josephine Larsen |
2004 |
0464AU |
FREM |
|
25m |
3:46.63 |
17 |
3 |
Kathrine H Mackeprang |
2004 |
0448AA |
FREM |
|
25m |
3:14.18 |
47 |
4 |
Matilde Baraviec |
2006 |
0606AF |
OSK |
|
25m |
3:36.18 |
49 |
5 |
Liva Burgaard |
2006 |
0674AF |
OSK |
|
25m |
3:58.73 |
12 |
6 |
Nikoline Kaae |
2005 |
0586AI |
FREM |
|
25m |
4:09.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Ghita Ross Rasmussen |
2003 |
0362AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
2:46.15 |
37 |
2 |
Mia T. Klüver-Kristensen |
2004 |
0496AH |
OSLF |
|
25m |
2:40.60 |
99 |
3 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
2:08.18 |
89 |
4 |
Thea Lund Petersen |
1998 |
9874AZ |
NYBORG |
|
25m |
2:08.60 |
88 |
5 |
Ida Lerche |
2001 |
0138AW |
TOMMERUP |
|
25m |
2:43.31 |
26 |
6 |
Mathilde Stilund |
2005 |
0556AH |
FREM |
|
25m |
3:09.83 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 |
Udskriftsdato |
27 februar 2016 |
Licens til Nyborg Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
11:11 |
|