Startliste for Jöns Svanbergsimmet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 6, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 115 | Westerlind Joel | 1996 | HÄRNÖSAND | AD2796 | 25 m | 2:09.23 | |
2 | 109 | Forsström Erik | 1999 | HARNÄS SKU | AO9399 | 25 m | 2:13.94 | |
3 | 112 | Norén Vosfeldt Petter | 1999 | HÄRNÖSAND | AH9599 | 25 m | 2:14.22 | |
4 | 402 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 2:15.36 | |
5 | 92 | Källquist Jakob | 2001 | GÄVLE SS | AC0901 | 25 m | 2:16.68 | |
6 | 446 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 2:19.04 | |
7 | 226 | Dahlberg Emil | 1997 | SUNDSVALL | AC6997 | 25 m | 2:19.16 | |
8 | 327 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:19.16 | |
9 | 140 | Persson Edvin | 1999 | SS MORA | AI9399 | 25 m | 2:20.55 | |
10 | 60 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:20.85 | |
11 | 224 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 2:21.22 | |
12 | 138 | Hill Lukas | 1999 | SS MORA | AH6999 | 25 m | 2:25.48 | |
13 | 105 | Ålenius Marcus | 2001 | GÄVLE SS | AQ6901 | 25 m | 2:27.36 | |
14 | 378 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:29.37 | |
15 | 367 | Rosvall Philip | 2001 | UPSALA S | AP2501 | 25 m | 2:31.16 | |
16 | 432 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:32.09 | |
17 | 459 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 2:33.88 | |
18 | 347 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:34.32 | |
19 | 96 | Persson Andreas | 2000 | GÄVLE SS | AT8100 | 25 m | 2:34.72 | |
20 | 234 | Martinsson Bruno | 2000 | SUNDSVALL | AP5500 | 25 m | 2:42.07 | |
21 | 316 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 2:42.72 | |
22 | 259 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 2:42.91 | |
23 | 88 | Hansson Carl | 2003 | GÄVLE SS | AE9703 | 25 m | 2:43.52 | |
24 | 463 | Wirdby Myren Elias | 2002 | SPIF SF | AH0902 | 25 m | 2:43.72 | |
25 | 45 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:43.93 | |
26 | 300 | Blomqvist Anders | 1962 | UPSALA S | AA7962 | 25 m | 2:44.16 | |
27 | 18 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:44.55 | |
28 | 28 | Fröjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 2:45.31 | |
29 | 352 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 2:46.61 | |
30 | 398 | Granath Jesper | 2002 | WISBY SS | AM5902 | 25 m | 2:46.83 | |
31 | 462 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | SPIF SF | AH1902 | 25 m | 2:47.64 | |
32 | 414 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:48.34 | |
33 | 71 | Werkmästar Johan | 2002 | FALUN | AI4502 | 25 m | 2:53.01 | |
34 | 369 | Savin Andreas | 2003 | UPSALA S | AG9503 | 25 m | 2:55.37 | |
35 | 162 | Skyving Rasmus | 2003 | NORRTÄLJE | AB2703 | 25 m | 2:55.79 | |
36 | 223 | Balkerud Felix | 2001 | SUNDSVALL | AH1301 | 25 m | 2:56.78 | |
37 | 125 | Thorsén Axel | 2003 | KÖPINGS SS | AH6503 | 25 m | 2:57.21 | |
38 | 484 | Wikström Frej-Oskar | 1999 | IFÅ | 99B272 | 25 m | 2:57.34 | |
39 | 70 | Svärd Malte | 2003 | FALUN | AC3703 | 25 m | 2:57.35 | |
40 | 106 | Östlund Albin | 2004 | GÄVLE SS | AC1304 | 25 m | 3:00.92 | |
41 | 409 | Berglund Vilgot | 2003 | VÄSTERÅS | AH6703 | 25 m | 3:02.69 | |
42 | 89 | Hjalmarsson Sarlind Oliver | 2003 | GÄVLE SS | AN7503 | 25 m | 3:04.20 | |
43 | 365 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 3:05.98 | |
44 | 361 | Pelling Joel | 2003 | UPSALA S | AT8503 | 25 m | 3:09.26 | |
45 | 296 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 3:09.55 | |
46 | 317 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 3:12.41 | |
47 | 303 | Brenning Markus | 2005 | UPSALA S | AD4105 | 50 m | 3:14.22 | |
48 | 338 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 3:18.15 | |
49 | 406 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 3:23.95 | RES |
50 | 336 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 3:24.01 | RES |
51 | 388 | Wiell Botvid | 2005 | UPSALA S | AB3305 | 25 m | 3:25.58 | RES |
52 | 315 | Fischer Joel | 2003 | UPSALA S | AE8103 | 25 m | 3:26.60 | RES |
53 | 339 | Karlsson Elias | 2003 | UPSALA S | AP1303 | 25 m | 3:45.32 | RES |
54 | 411 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 4:15.86 | RES |
55 | 329 | Hallin Filip | 2006 | UPSALA S | AD6106 | 50 m | RES | |
56 | 366 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 50 m | RES | |
57 | 371 | Simaleza Danny | 2005 | UPSALA S | AE4905 | 50 m | RES | |
58 | 471 | Eriksson Eddie | 1999 | IFÅ | 99B051 | 50 m | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.02 | Utskriftsdatum | 13 maj 2016 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap | Utskriftstid | 14:18 |