Program for H.C. Andersen Swim Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Mette Munk |
Chris Christensen (88), Holstebro - 0.27.32 (2013) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 660 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 25.44 | |
2 | 206 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 50 m | 26.62 | |
3 | 338 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 27.47 | |
4 | 549 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 28.16 | |
5 | 235 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 28.30 | |
6 | 456 | Smidt Oliver Berggren | 1997 | LYNGBY | 9711AM | 50 m | 28.35 | |
7 | 301 | Gjerulff Peter | 1996 | HOVEDSTAD | 9613AA | 50 m | 28.79 | |
8 | 303 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 28.97 | |
9 | 18 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 29.52 | |
10 | 15 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 29.59 | |
11 | 161 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 29.70 | |
12 | 150 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 50 m | 29.71 | |
13 | 271 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 29.82 | |
14 | 180 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | TUNE | 9951AG | 50 m | 30.16 | |
15 | 352 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 50 m | 30.63 | |
16 | 358 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 31.04 | |
17 | 550 | Frederiksen Thomas | 2000 | ODDER | 0089AG | 50 m | 31.10 | |
18 | 302 | Vestergaard Andreas | 1999 | HOVEDSTAD | 9997AG | 50 m | 31.15 | |
19 | 165 | Christensen Rasmus | 1996 | BOV | 9695AD | 50 m | 31.25 | |
20 | 566 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | ODDER | 9863AE | 50 m | 31.25 | |
21 | 593 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 50 m | 31.31 | |
22 | 20 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 31.42 | |
23 | 316 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 50 m | 31.46 | |
24 | 278 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 31.52 | |
25 | 236 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 31.64 | |
26 | 321 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 31.66 | |
27 | 31 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 31.88 | |
28 | 9 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 50 m | 32.11 | |
29 | 228 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 32.17 | |
30 | 117 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 50 m | 32.32 | |
31 | 112 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 32.35 | |
32 | 85 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 50 m | 32.37 | |
33 | 304 | Steenfos Hannibal | 1996 | HOVEDSTAD | 9647AA | 50 m | 32.60 | |
34 | 450 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 32.84 | |
35 | 28 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 32.89 | |
36 | 220 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 32.92 | |
37 | 495 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 33.20 | |
38 | 27 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 50 m | 33.55 | |
39 | 563 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 33.61 | |
40 | 123 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 50 m | 33.64 | |
41 | 501 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 50 m | 33.70 | |
42 | 208 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 33.77 | |
43 | 620 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 34.01 | |
44 | 585 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 50 m | 34.33 | |
45 | 114 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 50 m | 34.34 | |
46 | 98 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 50 m | 34.93 | |
47 | 493 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 50 m | 35.32 | |
48 | 253 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 36.04 | |
49 | 149 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 36.07 | |
50 | 36 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 50 m | 36.26 | |
51 | 490 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 36.27 | |
52 | 122 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 36.49 | |
53 | 211 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 36.86 | |
54 | 557 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 50 m | 37.14 | |
55 | 282 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 37.45 | |
56 | 405 | Kjær Kristoffer Erbo | 2001 | TEMPO | 0101AQ | 50 m | 37.61 | |
57 | 360 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 38.01 | |
58 | 251 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 38.16 | |
59 | 597 | Jensen Magnus T. M. | 2002 | TRITON V | 0223AP | 50 m | 38.48 | |
60 | 592 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 50 m | 38.55 | |
61 | 92 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 50 m | 38.68 | |
62 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 50 m | 38.75 | |
63 | 486 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 39.20 | |
64 | 60 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 50 m | 39.24 | |
65 | 198 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 50 m | 39.66 | |
66 | 169 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 50 m | 40.22 | |
67 | 547 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 50 m | 40.54 | |
68 | 133 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 50 m | 41.69 | |
69 | 382 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 42.46 | |
70 | 43 | Clausen Casper Bang | 2003 | OSLF | 0391AJ | 50 m | 42.68 | |
71 | 505 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 50 m | 43.09 | |
72 | 322 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 43.65 | |
73 | 46 | Fohlmann Joe Tani | 2003 | OSLF | 0355AA | 50 m | 45.92 | |
74 | 568 | Nørrevang Viktor | 2003 | ODDER | 0307AN | 50 m | 46.27 | |
75 | 58 | Nielsen Aksel Ellegaard | 2002 | OSLF | 0253AI | 50 m | 46.58 | |
76 | 537 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 50 m | 47.17 | |
77 | 37 | Bjerregaard August B | 2003 | OSLF | 0313AN | 50 m | 56.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 29 maj 2016 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:59 |