Startliste for GSK Adventsstævne 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Adventsstævne 2015 |
|
Udskriftsdato |
06 december 2015 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|
|
Arrangør |
Glostrup svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
06 december 2015 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Medley Damer |
Finaler (9) |
Sponsor: Kvickly Brøndby |
|
Heat 1 (9) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
186 |
2 |
Marie Storch |
2006 |
0698AF |
BIRKERØD |
|
25m |
|
262 |
3 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
STT |
|
25m |
|
139 |
4 |
Julie Gersby |
2006 |
0698AC |
ALLERØD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
314 |
6 |
Matilde Aarestrup |
1998 |
9834AK |
GSK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
175 |
1 |
Signe Østergaard Lilja |
2006 |
0668AD |
BIRKERØD |
|
25m |
|
204 |
2 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
MK 31 |
|
25m |
2:20.00 |
338 |
3 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
2:18.67 |
207 |
4 |
Lilya Oregan |
2005 |
0522AM |
MK 31 |
|
25m |
2:20.00 |
310 |
5 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
2:28.52 |
345 |
6 |
Laura Sonne Steen |
2004 |
|
VI39 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Johanna Rasmussen |
2006 |
0632AG |
MK 31 |
|
25m |
2:16.91 |
282 |
2 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
2:13.90 |
193 |
3 |
Caja Klingenberg Jacobsen |
2006 |
0644AF |
MK 31 |
|
25m |
2:04.61 |
230 |
4 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON |
|
25m |
2:06.32 |
153 |
5 |
Asta Bundgaard Wanscher |
2006 |
0668AA |
ALLERØD |
|
25m |
2:14.02 |
203 |
6 |
Luna Hein |
2005 |
0518AO |
MK 31 |
|
25m |
2:18.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Karen Markussen |
2007 |
0704AA |
ALLERØD |
|
25m |
2:02.72 |
271 |
2 |
Emilie Olsen Bendixen |
2005 |
0514AL |
GSK |
|
25m |
2:00.90 |
190 |
3 |
Olivia Ølshøj |
2005 |
0546AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:58.25 |
323 |
4 |
Isabella Lærke Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
25m |
2:00.30 |
305 |
5 |
Petrea Hostrup Stærke |
2006 |
0664AD |
GSK |
|
25m |
2:01.67 |
60 |
6 |
Sofie Riis |
2005 |
0536AG |
AIF |
|
25m |
2:03.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
STT |
|
25m |
1:56.49 |
86 |
2 |
Rebecca Maria Bagger |
2005 |
0544AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:55.67 |
243 |
3 |
Sofie Korczak |
2004 |
0426AN |
STT |
|
25m |
1:54.48 |
99 |
4 |
Alma Olander |
2005 |
0568AN |
HELSINGØR |
|
25m |
1:55.05 |
91 |
5 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:56.27 |
232 |
6 |
Martha Bødker Thomsen |
2005 |
0586AH |
TRITON |
|
25m |
1:56.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
109 |
1 |
Andrea Søeborg |
2006 |
0624AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:53.95 |
301 |
2 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:50.73 |
180 |
3 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:48.98 |
144 |
4 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:49.22 |
141 |
5 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
0792AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:50.77 |
307 |
6 |
Safira Vestergaard |
2005 |
0516AJ |
GSK |
|
25m |
1:54.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
1 |
Filippa Martinsen |
2005 |
0524AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:45.79 |
97 |
2 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
0406AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:44.45 |
249 |
3 |
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
0606AA |
STT |
|
25m |
1:43.01 |
164 |
4 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:43.48 |
291 |
5 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:45.17 |
85 |
6 |
Aia Andreassen |
2003 |
0392AW |
HELSINGØR |
|
25m |
1:47.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
154 |
1 |
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
0644AC |
ALLERØD |
|
25m |
1:41.98 |
135 |
2 |
Caroline Mathilde Bang |
2006 |
0626AB |
ALLERØD |
|
25m |
1:36.66 |
7 |
3 |
Nichole Juul Bømler |
2005 |
0548AF |
HOVEDST |
|
25m |
1:34.71 |
184 |
4 |
Katherine Louise Simmonds |
2005 |
0566AG |
BIRKERØD |
|
25m |
1:36.10 |
104 |
5 |
Kristine G. Skjærbæk |
2004 |
0442AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:36.75 |
162 |
6 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:42.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
321 |
1 |
Freja Stenbækgård |
2003 |
0306aj |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.64 |
89 |
2 |
Karoline Christensen |
2002 |
0268AT |
HELSINGØR |
|
25m |
1:28.48 |
82 |
3 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:28.17 |
331 |
4 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:28.35 |
110 |
5 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:28.78 |
6 |
6 |
Rebecca Petersen |
2005 |
0572AD |
HOVEDST |
|
25m |
1:30.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
06 december 2015 |
Licens til Glostrup Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|