Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 28/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Sparbanken Rekarne Simcup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
08:56 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Medley Damer |
Försök (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.74 |
17 |
2 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:22.94 |
275 |
3 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:22.54 |
206 |
4 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.79 |
16 |
5 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:23.66 |
36 |
6 |
Tilde Eklind |
1999 |
BH1699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:24.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:21.85 |
238 |
2 |
Evelina Rydén |
2000 |
BM2400 |
ÖSA |
|
25m |
1:21.40 |
277 |
3 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:21.08 |
257 |
4 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
1:21.35 |
117 |
5 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:21.71 |
161 |
6 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:22.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:21.03 |
76 |
2 |
Tilda Wik |
2001 |
AX5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:20.82 |
126 |
3 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:19.97 |
124 |
4 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:20.69 |
260 |
5 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:20.83 |
223 |
6 |
Salma Gabot |
2001 |
AN1801 |
ÖSA |
|
25m |
1:21.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
203 |
1 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.78 |
131 |
2 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:19.42 |
296 |
3 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:19.11 |
313 |
4 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:19.29 |
198 |
5 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:19.46 |
56 |
6 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:19.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Selma El Hajji |
2001 |
BB1801 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:18.98 |
15 |
2 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:18.06 |
59 |
3 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:17.90 |
197 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:17.93 |
84 |
5 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
1:18.47 |
168 |
6 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:18.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:17.15 |
293 |
2 |
Mikaela Eriksson |
1997 |
BM0697 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:16.38 |
199 |
3 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:16.05 |
150 |
4 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:16.07 |
95 |
5 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:16.98 |
230 |
6 |
Miriam Langarap |
2002 |
AM3602 |
ÖSA |
|
25m |
1:17.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:15.43 |
112 |
2 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:14.12 |
37 |
3 |
Ebba Engström |
1995 |
AZ7495 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.85 |
48 |
4 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.02 |
272 |
5 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:14.57 |
282 |
6 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:15.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
171 |
1 |
Astrid Hammar |
2000 |
AO8600 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:15.26 |
239 |
2 |
Sandra Rääf |
2000 |
AW8200 |
ÖSA |
|
25m |
1:13.74 |
268 |
3 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:08.90 |
102 |
4 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
25m |
1:12.78 |
19 |
5 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:14.54 |
100 |
6 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:15.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Elsa Jansson |
2002 |
AB7202 |
HK SIM |
|
25m |
1:14.82 |
28 |
2 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:13.74 |
270 |
3 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:06.37 |
216 |
4 |
Sofia Bergkvist |
1995 |
AK1695 |
ÖSA |
|
25m |
1:11.71 |
134 |
5 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:14.31 |
153 |
6 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:15.51 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
28 november 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
08:56 |
|