Program för Sparbanken Rekarne Simcup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 28/11 Klockan 10:00 (Insim kl. 09:00)
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Sparbanken Rekarne Simcup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
28 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
08:56 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 10:34 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:38.27 |
162 |
2 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
3:28.40 |
275 |
3 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
3:27.09 |
192 |
4 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:27.21 |
303 |
5 |
Emelie Bendiksen Holmberg |
2002 |
AU9202 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:28.95 |
214 |
6 |
Ebba Wolfbrandt |
2003 |
AQ5603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:40.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:26.40 |
1 |
2 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:23.47 |
137 |
3 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:21.86 |
117 |
4 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:22.77 |
3 |
5 |
Jonna Jämte |
2000 |
AE8800 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:24.21 |
16 |
6 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
3:27.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
111 |
1 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:18.55 |
50 |
2 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:17.21 |
2 |
3 |
Anna Hoppstadius |
2001 |
BT3401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:14.11 |
93 |
4 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
3:17.05 |
139 |
5 |
Emma Waara |
2000 |
AU2800 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:17.80 |
313 |
6 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
3:21.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Matilda Thorsén |
2001 |
BF0801 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:09.62 |
114 |
2 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:05.39 |
56 |
3 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.83 |
126 |
4 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:02.33 |
112 |
5 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:06.32 |
195 |
6 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:10.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Julia Budde |
1999 |
AT7699 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
2:59.99 |
268 |
2 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:57.03 |
199 |
3 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:53.62 |
241 |
4 |
Jennifer Titus |
2002 |
AG5402 |
ÖSA |
|
25m |
2:55.85 |
138 |
5 |
Elin Waara |
1997 |
BD3497 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:58.20 |
296 |
6 |
My Rundberg |
1999 |
AL3699 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
3:01.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:51.38 |
19 |
2 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
2:50.31 |
213 |
3 |
Clara Wiman |
1996 |
AE8896 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:44.83 |
279 |
4 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:48.99 |
270 |
5 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:50.47 |
197 |
6 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:53.38 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
28 november 2015 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
08:56 |
|