Program for Höstsimiaden 2015 Katrineholm
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Höstsimiaden Tävl omr 2 2015. |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Katrineholm |
|
Utskriftstid |
09:18 |
|
|
Arrangör |
Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim F 11-12 |
Finaler (5) |
Beräknad start 11:22 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Emilia Larsson |
2004 |
AS2404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
181 |
2 |
Evelina Pettersson |
2004 |
AA6209 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
42 |
3 |
Karin Rehnholm |
2004 |
AV3204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:10.00 |
24 |
4 |
Lova Eriksson |
2004 |
AT6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:10.00 |
31 |
5 |
Cornelia Johansson |
2004 |
BC4804 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:10.00 |
139 |
6 |
Johanna Uzelac |
2003 |
BE0803 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:12.55 |
211 |
7 |
Olga Borbély |
2004 |
BA5204 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
93 |
8 |
Maja Pettersson |
2004 |
AS0404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
27 |
1 |
Elin Hjelm |
2003 |
BF0203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:01.31 |
123 |
2 |
Terese Lundberg |
2004 |
BN6604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:00.00 |
41 |
3 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:57.21 |
7 |
4 |
Amy Smit |
2003 |
AV4603 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:53.67 |
197 |
5 |
Moa Westerberg |
2004 |
BB4204 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:54.31 |
69 |
6 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:59.07 |
190 |
7 |
Adna Supukovic |
2003 |
AZ2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:00.24 |
104 |
8 |
Fanny Andersson |
2004 |
AR5604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:02.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Kolbrún Jónsdóttir |
2003 |
BP9403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:52.11 |
10 |
2 |
Alicia Budden |
2004 |
AA5404 |
SK ENA |
|
25m |
1:45.62 |
188 |
3 |
Agnes Strömberg |
2003 |
BR0403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:44.36 |
118 |
4 |
Sofi Holmberg |
2003 |
AB3403 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:42.81 |
12 |
5 |
Alice Johansson |
2003 |
AJ0603 |
SK ENA |
|
25m |
1:43.31 |
50 |
6 |
Stella Verner |
2003 |
AF6403 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:45.17 |
114 |
7 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:49.57 |
146 |
8 |
Soobin Åkerlund |
2004 |
BL2604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:53.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:42.20 |
221 |
2 |
Alvida Forsman |
2004 |
BM7404 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:40.76 |
168 |
3 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:40.44 |
91 |
4 |
Jenny Larsson |
2003 |
BV2803 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:39.79 |
122 |
5 |
Matilda Lindgren |
2004 |
AG5804 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:40.33 |
192 |
6 |
Sara Svensson |
2003 |
AN4403 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:40.54 |
6 |
7 |
Tea Persson |
2004 |
AC1404 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:41.46 |
32 |
8 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:42.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
110 |
1 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:36.19 |
126 |
2 |
Amelie Muhr |
2003 |
AQ4603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:34.27 |
13 |
3 |
Matilda Olausson |
2004 |
AI0604 |
SK ENA |
|
25m |
1:31.85 |
128 |
4 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:28.20 |
185 |
5 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:30.40 |
18 |
6 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:33.73 |
133 |
7 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.04 |
88 |
8 |
Estelle Gyoni |
2004 |
AS0204 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:38.39 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2015 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
Utskriftstid |
09:18 |
|