Ohjelma Höstsimiaden 2015 Katrineholm
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 29
|
Tävling |
Höstsimiaden Tävl omr 2 2015. |
|
Utskriftsdatum |
22 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Katrineholm |
|
Utskriftstid |
15:08 |
|
|
Arrangör |
Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 29, 100m Frisim P 11-12 |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:31 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
Oskar Thorvaldsson |
2004 |
AS0304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:10.56 |
214 |
4 |
Josef Qazi Wenngren |
2003 |
AM1703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:58.69 |
71 |
5 |
Jonathan Grotheus |
2004 |
AT5304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:05.00 |
61 |
6 |
Amadeus Ahlman |
2003 |
AW4703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:15.00 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
141 |
1 |
Johan Widén |
2004 |
AH5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:46.60 |
102 |
2 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:39.57 |
20 |
3 |
Martin Ahnlund |
2003 |
AP1703 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:35.72 |
39 |
4 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:28.24 |
138 |
5 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:35.39 |
95 |
6 |
Gustav Thorsén |
2004 |
AI4104 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:36.32 |
108 |
7 |
Helmer Brobacke |
2004 |
AI1304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:40.53 |
113 |
8 |
Alexander Edelsvärd |
2004 |
AT9104 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:55.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Vigor Runemar-Ham |
2004 |
AI8704 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:24.72 |
26 |
2 |
Edvin Heikinniemi |
2003 |
AH0503 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:23.49 |
99 |
3 |
Ludvig Persson |
2004 |
AD9304 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:23.27 |
48 |
4 |
Henrik Tran |
2004 |
AC0704 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:22.34 |
164 |
5 |
Elias Fahlstedt |
2003 |
AR9103 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:23.25 |
135 |
6 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:23.43 |
132 |
7 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:24.69 |
62 |
8 |
Erik Aldrin |
2003 |
AH8503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:25.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Max Lord |
2004 |
AH1504 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:20.70 |
105 |
2 |
Vilgot Berglund |
2003 |
AH6703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:18.76 |
43 |
3 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:15.99 |
94 |
4 |
Axel Thorsén |
2003 |
AH6503 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
1:14.51 |
173 |
5 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AK4904 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:14.69 |
81 |
6 |
Måns Rydergren |
2003 |
AP8703 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:18.25 |
4 |
7 |
Evert Jonsson |
2003 |
AA0303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:18.78 |
76 |
8 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:21.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Eric Malmquist |
2003 |
AC1703 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:12.57 |
15 |
2 |
Gustav Walldén |
2003 |
AE8503 |
SK ENA |
|
25m |
1:11.74 |
136 |
3 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:10.18 |
70 |
4 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:05.09 |
36 |
5 |
Alex Ly |
2003 |
AE6103 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.77 |
78 |
6 |
Anton Rautiainen |
2003 |
AH7503 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:11.30 |
3 |
7 |
Eskil Jonsson |
2003 |
AA5303 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
1:11.99 |
112 |
8 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:14.25 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
22 november 2015 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
Utskriftstid |
15:08 |
|