Program for SM/NSM (25 m) 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lähtölista Laji 45
|
Kilpailu |
Suomen mestaruusuinnit (25m) |
|
Tulostuspäivämäärä |
21 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
09:11 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
18 marraskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 45, 200m Vapaauinti Naiset |
Alkuerät (7) |
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 1:54.50 2009-09-19 |
Nuorten SE: Marjo Hienonen (1987) 2:00.68 2004-07-11 |
|
Erä 1 (7) , Nuori |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Janette Setälä |
2001 |
01A847 |
AUi |
|
25m |
2:14.97 |
2:14.97 |
|
4 |
Emmi Kölhi |
2000 |
00A281 |
HSS |
|
25m |
2:14.36 |
2:14.36 |
|
5 |
Aino Mononen |
2001 |
01A089 |
JoUS |
|
25m |
2:14.67 |
2:14.67 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Susanna Ellonen |
1999 |
99A781 |
UKK |
|
25m |
2:13.67 |
2:13.67 |
|
2 |
Anniina Perkiö |
1999 |
99A549 |
Vanders |
|
50m |
2:17.65 |
2:13.65 |
|
3 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
50m |
2:17.34 |
2:13.34 |
|
4 |
Lotta Auvinen |
2001 |
01A565 |
Cetus |
|
25m |
2:13.20 |
2:13.20 |
|
5 |
Anna Röytiö |
1998 |
98A003 |
SCR |
|
25m |
2:13.29 |
2:13.29 |
|
6 |
Annika Karinkanta |
2000 |
00A300 |
UKK |
|
25m |
2:13.62 |
2:13.62 |
|
7 |
Ksenia Egorova |
2000 |
00A664 |
ORCA |
|
50m |
2:17.66 |
2:13.66 |
|
8 |
Heini Hammar |
1999 |
99A148 |
UiTa |
|
25m |
2:14.34 |
2:14.34 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Reetta Hirvonen |
1998 |
98A179 |
JoUS |
|
50m |
2:16.44 |
2:12.44 |
|
2 |
Heini Tähkä |
1998 |
98B042 |
HSS |
|
50m |
2:16.08 |
2:12.08 |
|
3 |
Jenni Lampi |
2000 |
00A178 |
SWIM |
|
25m |
2:11.14 |
2:11.14 |
|
4 |
Sara Kazi |
1999 |
99A752 |
RaisU |
|
25m |
2:10.27 |
2:10.27 |
|
5 |
Lilli Louhikoski |
2002 |
02A021 |
Vanders |
|
25m |
2:10.64 |
2:10.64 |
|
6 |
Inka Aaltonen |
1999 |
99A228 |
UiTa |
|
50m |
2:15.84 |
2:11.84 |
|
7 |
Peppi Päiviö |
1999 |
99A882 |
Cetus |
|
25m |
2:12.37 |
2:12.37 |
|
8 |
Iida-Maria Rantanen |
1998 |
98A373 |
UiTa |
|
25m |
2:12.49 |
2:12.49 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
99A073 |
TaTU |
|
50m |
2:13.59 |
2:09.59 |
|
2 |
Sanna-Riikka Räihä |
1998 |
98A096 |
OU |
|
25m |
2:09.39 |
2:09.39 |
|
3 |
Ronja Riihinen |
2000 |
00A801 |
Cetus |
|
25m |
2:08.66 |
2:08.66 |
|
4 |
Merina Suoranta |
1999 |
99A281 |
ÅSK |
|
25m |
2:07.92 |
2:07.92 |
|
5 |
Alissa Eloranta |
1999 |
99A486 |
Cetus |
|
50m |
2:12.07 |
2:08.07 |
|
6 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
99A156 |
OU |
|
50m |
2:13.25 |
2:09.25 |
|
7 |
Sonja Portin |
1998 |
98A105 |
OuLo |
|
50m |
2:13.41 |
2:09.41 |
|
8 |
Pinja Peippo |
1999 |
99A544 |
Vanders |
|
50m |
2:14.18 |
2:10.18 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Julia Bruneau |
1999 |
99A066 |
LaUS |
|
50m |
2:09.77 |
2:05.77 |
|
2 |
Viola Kilpeläinen |
1998 |
98A386 |
HSS |
|
25m |
2:05.17 |
2:05.17 |
|
3 |
Tiia Puolakka |
1998 |
98A086 |
ÅSK |
|
50m |
2:08.35 |
2:04.35 |
|
4 |
Aino Otava |
1999 |
99A484 |
Cetus |
|
50m |
2:03.70 |
1:59.70 |
|
5 |
Eveliina Pihkamäki |
1998 |
98A156 |
RiUS |
|
50m |
2:06.95 |
2:02.95 |
|
6 |
Adelia Spångberg |
1999 |
99A418 |
Cetus |
|
25m |
2:04.36 |
2:04.36 |
|
7 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Vanders |
|
25m |
2:05.58 |
2:05.58 |
|
8 |
Veera Rinne |
1998 |
98A349 |
ÅSK |
|
50m |
2:11.73 |
2:07.73 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Annika Laihonen |
1997 |
97A407 |
NumKis |
|
25m |
2:14.07 |
2:14.07 |
|
2 |
Aino Puomila |
1992 |
92A782 |
TaTU |
|
25m |
2:10.63 |
2:10.63 |
|
3 |
Erika Lappalainen |
1996 |
96A643 |
SWIM |
|
50m |
2:10.63 |
2:06.63 |
|
4 |
Fanny Teijonsalo |
1996 |
96A027 |
Cetus |
|
25m |
2:00.90 |
2:00.90 |
|
5 |
Veera Venäläinen |
1995 |
95A717 |
JoUS |
|
25m |
2:03.54 |
2:03.54 |
|
6 |
Tanja Ruohoniemi |
1995 |
95A598 |
Cetus |
|
50m |
2:13.41 |
2:09.41 |
|
7 |
Henrika Parviainen |
1997 |
97A553 |
HSS |
|
50m |
2:17.09 |
2:13.09 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
93A901 |
TorUS |
|
50m |
2:17.29 |
2:13.29 |
|
2 |
Saara Salokangas |
1996 |
96A134 |
KuUS |
|
50m |
2:14.50 |
2:10.50 |
|
3 |
Anna Kotonen |
1997 |
97A239 |
Cetus |
|
25m |
2:04.06 |
2:04.06 |
|
4 |
Laura Lajunen |
1992 |
92A223 |
SWIM |
|
50m |
2:03.12 |
1:59.12 |
|
5 |
Hilla Kortetjärvi |
1996 |
96A676 |
RaisU |
|
25m |
2:02.66 |
2:02.66 |
|
6 |
Laura Oesch |
1997 |
97A649 |
HSS |
|
25m |
2:07.70 |
2:07.70 |
|
7 |
Miia Hurskainen |
1992 |
92A228 |
ÅSK |
|
25m |
2:12.31 |
2:12.31 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.24.06 |
Tulostuspäivämäärä |
21 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
09:11 |
|