Program for SM/NSM (25 m) 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Laji 4, 200m Sekauinti Naiset Aikuinen |
SE: Tanja Kylliäinen (1993) 2:10.51 2014-12-06 |
Nuorten SE: Emilia Pikkarainen (1992) 2:12.38 2009-10-31 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Ilm.aika | Tila |
1 | Laukkanen Jenna | 1995 | SCV | 25 m | 2:11.61 | ||
2 | Teijonsalo Fanny | 1996 | Cetus | 25 m | 2:12.71 | ||
3 | Ovaska Janna | 1996 | RaisU | 25 m | 2:15.26 | ||
4 | Luukkanen Carita | 1996 | UiTa | 25 m | 2:15.36 | ||
5 | Ruotsalainen Vilma | 1996 | LrU | 25 m | 2:15.96 | ||
6 | Nenonen Sohvi | 1999 | Cetus | 25 m | 2:16.01 | ||
7 | Vekkeli Vaula | 1996 | LaUS | 25 m | 2:16.46 | ||
8 | Kotonen Anna | 1997 | Cetus | 25 m | 2:17.72 | ||
9 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | RaisU | 25 m | 2:17.87 | ||
10 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 25 m | 2:19.81 | ||
11 | Ayarci Melek | 1999 | LaUS | 25 m | 2:19.83 | ||
12 | Heinola Nea-Amanda | 2000 | NumKis | 25 m | 2:20.07 | ||
13 | Nieminen Emma | 1996 | UiTa | 25 m | 2:21.82 | ||
14 | Ruti Saara | 1997 | SCV | 25 m | 2:22.99 | ||
15 | Kalenius Lyydia | 2000 | Cetus | 25 m | 2:23.05 | ||
16 | Puolakka Tiia | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:23.17 | ||
17 | Upanne Lotta | 1998 | HSS | 25 m | 2:23.34 | ||
18 | Tähkä Heini | 1998 | HSS | 25 m | 2:23.46 | ||
19 | Strengell Riina | 1997 | Cetus | 25 m | 2:24.43 | ||
20 | Suoranta Merina | 1999 | ÅSK | 25 m | 2:25.51 | ||
21 | Hammar Hanna | 1998 | UiTa | 25 m | 2:25.57 | ||
22 | Portin Sonja | 1998 | OuLo | 25 m | 2:27.05 | ||
23 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 25 m | 2:27.84 | ||
24 | Poutanen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 2:28.27 | ||
25 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 25 m | 2:28.28 | ||
26 | Iivari Viivi | 1997 | NU | 25 m | 2:29.93 | ||
27 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 25 m | 2:30.64 | ||
28 | Nieminen Roosa | 1999 | HSS | 25 m | 2:30.67 | ||
29 | Karimaa Kiia | 1996 | Octopus | 25 m | 2:30.83 | ||
30 | Röytiö Anna | 1998 | SCR | 25 m | 2:30.83 | ||
31 | Sjölund Ylva | 1998 | Cetus | 25 m | 2:31.08 | ||
32 | Mäkinen Roosa | 1999 | UiTa | 25 m | 2:31.46 | ||
33 | Aho Lotta | 1999 | HäUS | 25 m | 2:31.61 | ||
34 | Soive Natalie | 1999 | SiHy | 25 m | 2:32.44 | ||
35 | Jantunen Anna | 1998 | NU | 25 m | 2:32.93 | ||
36 | Kivi Meea | 1999 | LaUS | 25 m | 2:32.95 | ||
37 | Alajääskö Ada | 1998 | TaTU | 25 m | 2:33.06 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspäivämäärä | 12 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 10:11 |