Ohjelma Swim of Hope 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Swim of Hope 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
14:50 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Head |
|
Beräknad start 15:54 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
210 |
3 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
2:12.16 |
214 |
4 |
Elina Pålsson |
2002 |
BN9202 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
2:02.74 |
172 |
5 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
50m |
2:03.31 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
201 |
1 |
Emelie Rosquist |
2004 |
AX1204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:59.36 |
185 |
2 |
Agnes Ljungberg |
2004 |
AS8204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:53.35 |
292 |
3 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:51.04 |
176 |
4 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:45.44 |
171 |
5 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:46.20 |
293 |
6 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:51.17 |
264 |
7 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:53.60 |
186 |
8 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:00.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
237 |
1 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:40.94 |
209 |
2 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
1:40.30 |
224 |
3 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
1:36.33 |
181 |
4 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
1:34.34 |
238 |
5 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:35.84 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
281 |
7 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:40.75 |
251 |
8 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:42.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
279 |
1 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:31.56 |
202 |
2 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:27.32 |
277 |
3 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
50m |
1:16.72 |
218 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:10.37 |
198 |
5 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.10 |
274 |
6 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:26.40 |
244 |
7 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:27.40 |
203 |
8 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:32.17 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
14:50 |
|