Program for Swim of Hope 2015
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Swim of Hope 2015 |
|
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:58 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 augusti 2015 |
|
|
|
|
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: HT Emballage |
|
Beräknad start 10:00 |
Heat 1 (7) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
278 |
1 |
Ella Röiseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
175 |
2 |
Amanda Dihle |
2006 |
AF2406 |
SK LÖDDE |
|
50m |
|
210 |
3 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
57.98 |
236 |
4 |
Filippa Andersson |
2002 |
AM2602 |
LANDSKRONA |
|
50m |
53.62 |
186 |
5 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
50m |
57.72 |
183 |
6 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
58.70 |
214 |
7 |
Elina Pålsson |
2002 |
BN9202 |
HÖÖRS SS |
|
50m |
|
257 |
8 |
Ida Jönsson |
2006 |
AN0406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
50m |
49.26 |
209 |
2 |
Tindra D´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
HÖÖRS SS |
|
25m |
46.98 |
293 |
3 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
46.97 |
191 |
4 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
46.13 |
292 |
5 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
46.90 |
264 |
6 |
Fanny Moreau |
2003 |
AF3603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
46.98 |
272 |
7 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
50m |
47.47 |
245 |
8 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
50m |
52.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
45.80 |
281 |
2 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
50m |
45.47 |
171 |
3 |
Alva Bensby |
2003 |
AX6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.86 |
217 |
4 |
Angelica Böhme |
2003 |
AR3603 |
SS IDEN |
|
50m |
42.76 |
176 |
5 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
50m |
44.55 |
181 |
6 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
45.26 |
193 |
7 |
Victoria Olsson |
2002 |
BP5402 |
SK LÖDDE |
|
50m |
45.78 |
280 |
8 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
46.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
233 |
1 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
SS IDEN |
|
25m |
41.15 |
246 |
2 |
Emelie Ek-Värn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
50m |
40.52 |
237 |
3 |
Melinda Andersson |
2000 |
AI1600 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.14 |
224 |
4 |
Elin Hansen |
2000 |
AV6600 |
SS IDEN |
|
25m |
39.19 |
208 |
5 |
Amanda Önnestam |
2001 |
AM2401 |
SK LÖDDE |
|
25m |
39.65 |
279 |
6 |
Tilde Röiseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.43 |
251 |
7 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
40.64 |
230 |
8 |
Tuva Rosén Sundström |
2002 |
AT7802 |
SS IDEN |
|
25m |
41.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
38.34 |
254 |
2 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
38.17 |
202 |
3 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
50m |
37.54 |
262 |
4 |
Linnéa Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
50m |
37.34 |
244 |
5 |
Laura Dorenda |
2001 |
AD2401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
37.52 |
207 |
6 |
Carolina Åsberg |
2002 |
BD1802 |
SK LÖDDE |
|
50m |
37.64 |
222 |
7 |
Viktoria Dellhede |
2003 |
AD2403 |
SS IDEN |
|
25m |
38.32 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Moa Törneman |
2001 |
AN6401 |
SS IDEN |
|
25m |
36.67 |
203 |
2 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
35.39 |
204 |
3 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.11 |
274 |
4 |
Elin Rundblad |
1999 |
AN3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
32.18 |
188 |
5 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
50m |
33.70 |
231 |
6 |
Elin Sjö |
2001 |
AX5801 |
SS IDEN |
|
25m |
34.15 |
238 |
7 |
Elsa Assarsson |
2001 |
AD1401 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.56 |
229 |
8 |
Kajsa Persson |
2000 |
AN0800 |
SS IDEN |
|
50m |
37.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
256 |
1 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
31.86 |
265 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
50m |
31.65 |
198 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.15 |
277 |
4 |
My Rydgren |
1999 |
AT5699 |
LANDSKRONA |
|
25m |
29.80 |
285 |
5 |
Therese Svensson |
1991 |
AX7891 |
LANDSKRONA |
|
25m |
30.98 |
194 |
6 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.64 |
228 |
7 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
31.75 |
197 |
8 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
31.86 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
22 augusti 2015 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:58 |
|