Startliste for Harboe Water Games 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Harboe Water Games 2015 |
|
Udskriftsdato |
27 juni 2015 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:47 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Løb 19, 100m Butterfly Damer |
Finaler (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
|
314 |
2 |
Silke Bruun Jørgensen |
2005 |
0558AA |
SLAGELSE |
|
25m |
|
389 |
3 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
|
175 |
4 |
Josefine M. Kristiansen |
2002 |
0212AV |
NÆSTVED |
|
25m |
|
63 |
5 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Emma Sander |
2004 |
|
HILLERØD |
|
25m |
2:30.01 |
451 |
2 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
1:49.57 |
512 |
3 |
Anna Foverskov |
2002 |
0204AO |
HOLBÆK |
|
25m |
1:47.06 |
12 |
4 |
Lykke Muhlig |
1999 |
9932BC |
KORAL |
|
25m |
1:48.92 |
49 |
5 |
Anja Xin Andersen |
2004 |
0444AD |
HERLEV |
|
25m |
1:52.55 |
177 |
6 |
Nikoline Skovly Larsen |
2003 |
0322AE |
NÆSTVED |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
290 |
1 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
1:41.25 |
163 |
2 |
Mette Foldager Donstrup |
1999 |
|
NÆSTVED |
|
25m |
1:35.90 |
241 |
3 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:32.07 |
132 |
4 |
Caroline Meyer |
2002 |
0238AE |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:32.65 |
8 |
5 |
Merete Brixen Lomholt |
2001 |
0162AT |
KORAL |
|
25m |
1:36.20 |
418 |
6 |
Amalie Nielsen |
2003 |
0338AV |
KVIK |
|
25m |
1:46.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Frida B. Nielsen |
2001 |
0144AY |
KORAL |
|
25m |
1:31.65 |
390 |
2 |
Sille Mundt |
2002 |
0294AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:30.27 |
428 |
3 |
Alma Heyn Stage |
2004 |
0462AC |
KVIK |
|
25m |
1:27.67 |
517 |
4 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:30.23 |
518 |
5 |
Mathilde Nielsen |
2003 |
0392AH |
HOLBÆK |
|
25m |
1:30.79 |
124 |
6 |
Victoria Husted Volden |
2003 |
0312AU |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:31.72 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
471 |
1 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:25.83 |
226 |
2 |
Stine Boe Gad |
1997 |
9706AW |
ROSKILDE |
|
25m |
1:24.12 |
469 |
3 |
Jasmin Hillerup |
2001 |
0136AV |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:21.36 |
433 |
4 |
Freya Nørlund Wentzel |
2003 |
0374AC |
KVIK |
|
25m |
1:21.93 |
122 |
5 |
Camilla Kaavé |
2003 |
0362AM |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:25.13 |
40 |
6 |
Helena Hvid Hansen |
2001 |
0186AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:26.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
503 |
1 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:20.19 |
141 |
2 |
Karoline Kjær |
2000 |
0048AC |
KØGE |
|
25m |
1:19.41 |
425 |
3 |
Celia Puggaard |
2003 |
0346AA |
KVIK |
|
25m |
1:17.37 |
465 |
4 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:18.68 |
495 |
5 |
Engeline Scheby Petersen |
2002 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
1:19.65 |
11 |
6 |
Julie Martinussen |
2000 |
0068BB |
KORAL |
|
25m |
1:20.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
416 |
1 |
Amalie Michelsen |
2003 |
0308AC |
KVIK |
|
25m |
1:16.49 |
490 |
2 |
Annika Møller-Kristensen |
2000 |
0044AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
1:12.07 |
299 |
3 |
Clara Schade Cantby |
2000 |
0042AC |
SLAGELSE |
|
25m |
1:07.20 |
513 |
4 |
Frederikke Hansen |
1998 |
9844AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:07.64 |
59 |
5 |
Thea F. Johansen |
2003 |
0324AA |
HERLEV |
|
25m |
1:15.76 |
400 |
6 |
Sofie Findahl Andersen |
2003 |
0382AB |
KVIK |
|
25m |
1:17.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 |
Udskriftsdato |
27 juni 2015 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:47 |
|