Startliste for Ungdoms Grand Prix 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
Ungdoms Grand Prix 3 |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
15:18 |
|
|
Arrangör |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 maj 2015 |
|
|
|
|
Gren 13, 100m Frisim Herrar |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
237 |
2 |
Elshan Hajibadali |
2002 |
AN1302 |
SK RAN |
|
25m |
1:48.92 |
240 |
3 |
Daniel Novosel |
2002 |
AS3102 |
SK RAN |
|
25m |
1:33.50 |
241 |
4 |
Ebbe Persson |
2003 |
AI1503 |
SK RAN |
|
25m |
1:23.50 |
242 |
5 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
25m |
1:26.80 |
228 |
6 |
Max Andersson |
2002 |
AL2102 |
SK RAN |
|
25m |
1:45.82 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Gustav Conradsen |
2003 |
AK6903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:13.73 |
249 |
2 |
Lukas Mirsch |
2001 |
AJ8901 |
HS |
|
25m |
1:01.17 |
167 |
3 |
Axel Björnsson |
2005 |
AF8105 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:48.16 |
154 |
4 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:35.54 |
243 |
5 |
Amir Salameh |
2001 |
AS5501 |
SK RAN |
|
50m |
1:47.98 |
247 |
6 |
Oskar Rasmusson |
1999 |
AK2799 |
HS |
|
25m |
56.84 |
258 |
7 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:13.71 |
230 |
8 |
Arvid Axelsson |
2003 |
AN5303 |
SK RAN |
|
25m |
1:21.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
153 |
1 |
Linus Hiltonsson |
2002 |
AD3902 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:27.02 |
92 |
2 |
Douglas Thulin Ahlström |
2001 |
AQ0901 |
SK RAN |
|
50m |
1:25.71 |
73 |
3 |
David Elfvin |
2002 |
AI2102 |
SK RAN |
|
50m |
1:23.45 |
28 |
4 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
50m |
1:21.67 |
145 |
5 |
Sebastian Mickelsson |
2001 |
AM0501 |
SK TRITON |
|
50m |
1:22.57 |
75 |
6 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
1:23.47 |
7 |
7 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:26.09 |
76 |
8 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
50m |
1:28.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
50m |
1:14.93 |
133 |
2 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:14.65 |
225 |
3 |
Oscar Palmqvist |
2000 |
AF9300 |
SK TRITON |
|
50m |
1:14.19 |
70 |
4 |
Emil Bergman |
2001 |
AE7501 |
SK RAN |
|
50m |
1:11.84 |
176 |
5 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:12.53 |
39 |
6 |
Joakim Granath |
2001 |
AT9301 |
MKK |
|
50m |
1:14.57 |
259 |
7 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:14.90 |
121 |
8 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:17.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Michael Birkeberg |
2000 |
AJ0700 |
SK RAN |
|
50m |
1:11.71 |
81 |
2 |
Behar Luani |
2001 |
AN4501 |
SK RAN |
|
50m |
1:11.35 |
172 |
3 |
Collin Gingsjö |
1999 |
AT6799 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:07.87 |
117 |
4 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:07.52 |
204 |
5 |
Martin Stoltz |
2000 |
AR4900 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:07.84 |
37 |
6 |
Simon Ghidini |
2001 |
AR9701 |
MKK |
|
50m |
1:08.70 |
260 |
7 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:11.47 |
51 |
8 |
Cesar Lindberg |
2002 |
AL1702 |
MKK |
|
50m |
1:11.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
50m |
1:07.38 |
178 |
2 |
Emil Jespersen |
2001 |
AI9901 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:06.55 |
78 |
3 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
50m |
1:06.11 |
64 |
4 |
Arvid Scott |
2001 |
AO0901 |
MKK |
|
50m |
1:05.86 |
36 |
5 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
1:05.99 |
190 |
6 |
Herman Nilsson |
2002 |
AI1502 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:06.38 |
34 |
7 |
David Falk |
2003 |
AD3103 |
MKK |
|
50m |
1:07.15 |
50 |
8 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
50m |
1:07.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Dennis Jarnberg |
1999 |
AC5999 |
MKK |
|
50m |
1:05.37 |
148 |
2 |
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
SK TRITON |
|
50m |
1:05.09 |
14 |
3 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK HAJEN |
|
50m |
1:04.38 |
40 |
4 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
50m |
1:03.12 |
123 |
5 |
Eddie Halilovic |
1999 |
AQ8399 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:04.13 |
57 |
6 |
Albert Nyhlén |
2000 |
AS4100 |
MKK |
|
50m |
1:04.99 |
60 |
7 |
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
MKK |
|
50m |
1:05.16 |
33 |
8 |
Gustav Englund |
2001 |
AO6701 |
MKK |
|
50m |
1:05.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Adam Ringdahl |
1998 |
AR7198 |
MKK |
|
50m |
1:02.60 |
206 |
2 |
Simon Tufvesson |
1999 |
AN3599 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:01.76 |
2 |
3 |
Erik Andrén |
1998 |
AJ0798 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
1:01.37 |
79 |
4 |
Philip Karlin-Reteike |
1999 |
AS2599 |
SK RAN |
|
50m |
1:01.13 |
197 |
5 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:01.24 |
175 |
6 |
Felix Hansson |
2000 |
AO9900 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:01.66 |
149 |
7 |
Felix Wetterborg |
2001 |
AC6101 |
SK TRITON |
|
50m |
1:02.11 |
84 |
8 |
Leonardo Nilsson |
2000 |
AS6900 |
SK RAN |
|
50m |
1:03.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
67 |
1 |
Samuel Wiktor |
2001 |
AJ5301 |
MKK |
|
50m |
1:00.66 |
54 |
2 |
Anders Ludvigsson |
2000 |
AV8500 |
MKK |
|
50m |
1:00.28 |
12 |
3 |
Marcus Henriksson |
1997 |
AQ1797 |
SK HAJEN |
|
50m |
59.86 |
89 |
4 |
Artin Shahsavar |
1999 |
AV8399 |
SK RAN |
|
50m |
57.15 |
170 |
5 |
Anders Forslund |
1997 |
AC9397 |
YSTADS SS |
|
50m |
59.14 |
122 |
6 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:00.25 |
86 |
7 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
SK RAN |
|
50m |
1:00.43 |
226 |
8 |
Johannes Strömberg |
2002 |
AI3102 |
VELLINGE-N |
|
50m |
1:01.06 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2015 |
Licensierad till: Simklubben Ran |
Utskriftstid |
15:18 |
|