Program för UGP4-Eriksdalsbadet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 10, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 402 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 4:36.30 | |
2 | 159 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 4:39.27 | |
3 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 4:39.65 | |
4 | 393 | Öhman Emma | 1997 | WISBY SS | AL8297 | 25 m | 4:40.29 | |
5 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 4:40.46 | |
6 | 35 | Hedgren-Rylander Ellinor | 1997 | SK NEPTUN | BL9897 | 25 m | 4:42.98 | |
7 | 338 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 4:45.14 | |
8 | 319 | Wallén Malin | 1997 | SPÅRVÄGEN | AZ7897 | 25 m | 4:46.33 | |
9 | 288 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 25 m | 4:48.30 | |
10 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 4:50.14 | |
11 | 320 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 4:51.32 | |
12 | 154 | Mattsson-Coll Sandra | 1997 | SÖDERTÄLJE | AG0697 | 25 m | 4:54.85 | |
13 | 239 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 4:57.00 | |
14 | 92 | Näslund Sofia | 1999 | SKK | AZ5299 | 25 m | 4:57.56 | |
15 | 84 | Lindahl Moa | 1999 | SKK | AM1699 | 25 m | 4:57.66 | |
16 | 99 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 4:59.94 | |
17 | 228 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 5:02.51 | |
18 | 86 | Läckgren Petronella | 1995 | SKK | BF0295 | 25 m | 5:04.01 | |
19 | 399 | Lemnert My | 1996 | NJURUNDA | AC0696 | 25 m | 5:05.76 | |
20 | 333 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 5:06.33 | |
21 | 173 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 5:08.00 | |
22 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 5:09.01 | |
23 | 120 | Herlitz Emilia | 1997 | SKURU IK | AP7497 | 25 m | 5:12.42 | |
24 | 223 | Westerlund Lena | 1998 | SÖDERTÖRN | BB8298 | 25 m | 5:15.13 | |
25 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 5:15.57 | |
26 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 5:17.00 | |
27 | 102 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | 5:22.56 | |
28 | 29 | Engvall Tess | 2001 | SK NEPTUN | BQ8801 | 25 m | 5:22.94 | |
29 | 137 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 5:23.19 | |
30 | 229 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 25 m | 5:23.68 | |
31 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 5:24.62 | |
32 | 151 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 25 m | 5:24.90 | |
33 | 28 | Ehn Rebecka | 2000 | SK NEPTUN | AO7600 | 25 m | 5:26.10 | |
34 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 25 m | 5:26.36 | |
35 | 26 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 5:29.60 | |
36 | 344 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 5:31.03 | |
37 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 5:32.22 | |
38 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 5:36.12 | |
39 | 169 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | BB7600 | 50 m | 5:36.85 | |
40 | 331 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 5:45.10 | |
41 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 5:46.12 | |
42 | 135 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 5:47.41 | |
43 | 395 | Balkerud Tuva | 2001 | NJURUNDA | AF3801 | 25 m | 5:48.37 | |
44 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 5:48.44 | |
45 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 5:49.27 | |
46 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 5:52.43 | |
47 | 413 | Faleke-Novy Julia | 2000 | VÄSTERÅS | BK1600 | 25 m | 5:53.19 | |
48 | 189 | Hagström Jessica | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ3499 | 25 m | 5:54.19 | |
49 | 226 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 5:55.92 | |
50 | 245 | Ekwall Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP7299 | 25 m | 5:56.10 | |
51 | 73 | Eklöf Klara | 2002 | SKK | AH2202 | 50 m | 6:00.07 | |
52 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 6:00.77 | |
53 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 6:01.52 | |
54 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 6:02.43 | |
55 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | 6:02.51 | |
56 | 44 | Lennér Tuva | 2000 | SK NEPTUN | BA4800 | 25 m | 6:06.15 | |
57 | 409 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 6:06.80 | |
58 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 6:08.00 | |
59 | 311 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 6:09.43 | |
60 | 273 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPÅRVÄGEN | BK6499 | 25 m | 6:09.80 | |
61 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 50 m | 6:17.75 | |
62 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 6:19.51 | |
63 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 6:24.45 | |
64 | 219 | Söderberg Erika | 1999 | SÖDERTÖRN | BM6899 | 25 m | 6:46.82 | |
65 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 7:02.34 | |
66 | 170 | Adolfsson Emelie | 1999 | SÖDERTÖRN | BL3699 | 25 m | ||
67 | 174 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 25 m | ||
68 | 231 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | BJ1601 | 25 m | ||
69 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | ||
70 | 302 | Rydén Tove | 1999 | SPÅRVÄGEN | BP5699 | 25 m | ||
71 | 334 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 25 m | ||
72 | 335 | Dufva Josefin | 1997 | SS04 | BH5697 | 25 m | ||
73 | 353 | Zaalouk Hannah | 2001 | SS04 | AM1601 | 25 m | ||
74 | 423 | Vongheer Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | BG6600 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |