Program for UGP4-Eriksdalsbadet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Engsoo Alexandra | 1998 | SKURU IK | AF3898 | 25 m | 2:23.86 | |
2 | 94 | Peterson Julia | 1995 | SKK | BC8895 | 25 m | 2:28.47 | |
3 | 53 | Myers Charlotte | 1997 | SK NEPTUN | BQ2497 | 25 m | 2:28.77 | |
4 | 162 | Sjöblom Olivia | 1997 | SÖDERTÄLJE | AX0497 | 25 m | 2:29.39 | |
5 | 349 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:32.28 | |
6 | 403 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:34.40 | |
7 | 90 | Martin Ebba | 2000 | SKK | AH4200 | 50 m | 2:34.53 | |
8 | 280 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 2:34.72 | |
9 | 62 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 2:34.98 | |
10 | 165 | Wadsten Clara | 1999 | SÖDERTÄLJE | AA1899 | 25 m | 2:36.90 | |
11 | 309 | Sundstedt Emma | 1998 | SPÅRVÄGEN | BE7498 | 25 m | 2:37.76 | |
12 | 49 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:39.24 | |
13 | 424 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:41.19 | |
14 | 332 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 2:42.65 | |
15 | 130 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 2:43.14 | |
16 | 112 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 2:43.60 | |
17 | 213 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 2:45.62 | |
18 | 150 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:45.96 | |
19 | 340 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 2:46.35 | |
20 | 419 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:46.80 | |
21 | 15 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 2:49.16 | |
22 | 96 | Reithner Hanna | 2000 | SKK | AJ7400 | 25 m | 2:49.28 | |
23 | 164 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 2:54.77 | |
24 | 425 | Ångström Emelie | 2001 | VÄSTERÅS | AN8201 | 50 m | 2:57.57 | |
25 | 260 | Hagmansson Wilma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR3899 | 25 m | 2:57.58 | |
26 | 74 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 2:57.70 | |
27 | 331 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 2:59.50 | |
28 | 91 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 3:01.74 | |
29 | 238 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 3:01.90 | |
30 | 326 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 3:03.94 | |
31 | 226 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 3:04.17 | |
32 | 380 | Gustafsson Nelly | 2000 | WISBY SS | AW6200 | 50 m | 3:04.95 | |
33 | 297 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 3:05.50 | |
34 | 255 | Gardelin Josefin | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE6801 | 25 m | 3:05.70 | |
35 | 8 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 3:07.39 | |
36 | 103 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | 3:07.52 | |
37 | 212 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AT6402 | 50 m | 3:08.31 | |
38 | 279 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 3:08.81 | |
39 | 267 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 3:09.73 | |
40 | 144 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 50 m | 3:09.92 | |
41 | 174 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | BG4899 | 25 m | 3:10.45 | |
42 | 307 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | 3:10.48 | |
43 | 88 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 3:10.70 | |
44 | 175 | Bothe Karlssom Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | BN6899 | 25 m | 3:10.82 | |
45 | 422 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 50 m | 3:13.89 | |
46 | 248 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | 3:14.39 | |
47 | 101 | Sjödell Klara | 2000 | SKK | BE9800 | 50 m | 3:16.02 | |
48 | 385 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 3:21.69 | |
49 | 387 | Sköld Hedda | 2002 | WISBY SS | AM0402 | 25 m | 3:25.44 | |
50 | 9 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 3:26.77 | |
51 | 170 | Adolfsson Emelie | 1999 | SÖDERTÖRN | BL3699 | 50 m | 3:29.30 | |
52 | 68 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | 3:31.21 | |
53 | 39 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 25 m | 3:42.02 | |
54 | 22 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 25 m | 3:50.59 | |
55 | 13 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | ||
56 | 121 | Hjelmborn Ottilia | 2001 | SKURU IK | BE3801 | 25 m | ||
57 | 264 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | ||
58 | 265 | Heed Nordin Amanda | 2001 | SPÅRVÄGEN | BE4801 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 08:09 |