Ohjelma Täby TYR Temporärrace
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
20 |
|
Tindra Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
27.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
28.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
35 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
28.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
28.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
29.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
27.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
12 |
|
Isac Rune |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
27.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
26 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
39 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
40 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
28 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
55 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Isac Rune |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
112 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
51 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
54 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
57 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
78 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
1500m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
17:07.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
32 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
19:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
1500m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
17:11.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
18:35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
22:30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
34.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
39.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
41.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
104 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
42.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
94 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
45.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
48.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
52.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
91 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
124 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
122 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
141 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
113 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
102 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
36 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
39.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
42.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
43.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
84 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
43.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
45.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
105 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
47.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
50.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
52.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
115 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
135 |
|
Xujia Yang |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Noah Samsioe |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
156 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
77 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
138 |
|
Itay Tamir |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
114 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
90 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
118 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
119 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
106 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
139 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
81 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Nina Zhang |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
97 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
134 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
71 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
62 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
109 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
49.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Linnea Abrante |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
52.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
52.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
53.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Stina Bentley |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
53.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
56.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
127 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
56.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
107 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
58.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Linn Berglund |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
153 |
|
Isabella Ivansson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
Jaime Louwrens |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
140 |
|
Anna Klinkhardt Kinnman |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
151 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
152 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
106 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
47.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
115 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
50.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
51.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Filip Lindroos El Banna |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Viktor Engström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Carmi Tamir |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Lavie Tamir |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
105 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
118 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.72 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
59 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
95 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.14 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
68 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
72 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
89 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
96 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
101 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Nina Zhang |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:53.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
75 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:04.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
94 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
141 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
113 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
104 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
1 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
91 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
53 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
80 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.55 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
93 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
61 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
77 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:51.70 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
120 |
|
Noah Samsioe |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
139 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
119 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
135 |
|
Xujia Yang |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
65 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
138 |
|
Itay Tamir |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
90 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
64 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:01.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
73 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
76 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:08.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:24.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
71 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
87 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
72 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
97 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:42.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
102 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
81 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
134 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
75 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
74 |
|
Nina Zhang |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
53 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:57.36 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
43 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:06.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:08.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:14.25 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Noah Samsioe |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
139 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Jennie Ewerbring |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
59.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Tindra Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
32 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
13 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
39 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
49 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
55 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
111 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
57.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:00.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
63 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
54 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
78 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Embla Börjesson |
2002 |
Täby Sim |
SWE |
29.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Anna Ladis |
2001 |
Täby Sim |
SWE |
31.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
4 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
28.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
30 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
2 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:24.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:01.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Tindra Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
39 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
55 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
29 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
78 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
23 |
|
Emilia Forsberg |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.20 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
66 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:03.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:06.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
63 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
4:22.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
4:51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
4:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Emelie Bergvall |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
5:00.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
39 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:03.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
49 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
6:13.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
4:22.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
4:39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
17 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
4:55.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
42 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
56 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
22 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:15.74 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:52.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
72 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
3:16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
77 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
120 |
|
Noah Samsioe |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
138 |
|
Itay Tamir |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
109 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
53.91 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
55.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
56.52 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
96 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
57.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Stina Bentley |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:02.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
152 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Matilda Nobel Stenström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
143 |
|
Charlie Julander |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
147 |
|
Jiongya Cao |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
133 |
|
Linnea Abrante |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Isabella Ivansson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
117 |
|
Julian Watson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
58.37 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
59.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:01.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Filip Lindroos El Banna |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Yousef Salem |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
149 |
|
Emil Chylek |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
157 |
|
Vincent Wikner |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
137 |
|
Anton Lundvall Lundvall |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
129 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
150 |
|
Lavie Tamir |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
130 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Alexander Ivansson |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 12:15:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
64 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
59 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
104 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Nina Zhang |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
72 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.16 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
95 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
71 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
87 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:48.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
97 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:48.89 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
81 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.03 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:52.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
88 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
132 |
|
Linn Berglund |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:57.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
101 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
110 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:13.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
134 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
91 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
113 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
141 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
102 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
94 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
36 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.11 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
65 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.64 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
83 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:55.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:57.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
85 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:00.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:01.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
77 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:03.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:06.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
84 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
2:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
90 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
119 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Itay Tamir |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
135 |
|
Xujia Yang |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
120 |
|
Noah Samsioe |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
139 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
96 |
|
Julia Sieppi |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
40.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
116 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
44.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
Linn Berglund |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
45.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Maja Lindblad |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
49.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Alicia Ariamard |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
49.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Stina Bentley |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
50.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Jiongya Cao |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
140 |
|
Anna Klinkhardt Kinnman |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
152 |
|
Idun Berglund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
153 |
|
Isabella Ivansson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
136 |
|
Matilda Nobel Stenström |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
86 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
40.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
David Sommar |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Julian Watson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
44.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
108 |
|
Ebbe Sandberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
46.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
130 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
48.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Melvin Staaf |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
51.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
128 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
51.49 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
Lavie Tamir |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
148 |
|
Alexander Ivansson |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
144 |
|
Filip Lindroos El Banna |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
149 |
|
Emil Chylek |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Yousef Salem |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
157 |
|
Vincent Wikner |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
14 |
137 |
|
Anton Lundvall Lundvall |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-17 12:15:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
81 |
|
Coral Carlsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
59 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
64 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Elin Javehed |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Lovisa Silverbratt |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
73 |
|
Tianjiao Luo |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Elisa Andersson Darin |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
95 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Alva Björk |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Hedda Härning-Nilsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.58 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
87 |
|
Alma Löfgren |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:20.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Izabella Lamberstam |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
104 |
|
Lily Dymling |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.28 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
68 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
88 |
|
Clara Elander |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:27.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
89 |
|
Astrid Flossing |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
101 |
|
Sara Hellström |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
72 |
|
Ester von Goës |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Nina Zhang |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
75 |
|
Freja Hoffert |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
110 |
|
Elsa Annerstedt |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:48.39 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
1 |
|
Sofia Christensson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
91 |
|
Anna Olsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
109 |
|
Moa De Geer |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
133 |
|
Linnea Abrante |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
94 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
113 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
141 |
|
Agnes Elf |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
134 |
|
Isolde Hamilton |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
43 |
|
Carl Olsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
36 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:10.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Tor Carlén |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Gideon Larsson |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.83 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Matteo Costa |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
84 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:21.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.01 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
90 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
77 |
|
Elias Steinle |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.97 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
83 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
135 |
|
Xujia Yang |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
120 |
|
Noah Samsioe |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Itay Tamir |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Leo Lönnborg |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
119 |
|
William Clason |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
106 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
35 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:13.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Filippa Bolling |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:19.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:22.04 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
38 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:23.71 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
39 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
40 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:37.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
33 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
66 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:38.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
37 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.73 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
111 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
41 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Isac Rune |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:20.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
44 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:27.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:29.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
29 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:16.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
78 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:17.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Jennifer Nyblom |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
34.15 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Tindra Karjanmaa |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
39.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
30.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
32.29 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
12 |
|
Isac Rune |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
48 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
29.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
32.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
19 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Linnea Wiberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Isac Rune |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
31.93 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
25 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
3 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:33.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
5:48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Hanna Gong |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
5:51.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
400m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
30 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
5:06.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
800m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Thilda Ström |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
9:04.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Emma Alsén |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
10:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Clara Westerdahl |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
10:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
800m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
24 |
|
David Alonso |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
9:05.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Amanda Borgfors |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:08.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Olivia Allert |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Molly Ju |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:15.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Alice Davies |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
3:15.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
18 |
|
Simon Seel |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Hugo Westholm |
2004 |
Täby Sim |
SWE |
2:34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Victor Karell |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:35.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Eric Risland |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:47.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Robin Suves |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
3:10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Sixten Ersson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
3:35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
78 |
|
Hugo Zuhr |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Theo Thermaenius |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:28:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
67 |
|
Ylva Lindén |
2003 |
Täby Sim |
SWE |
2:26.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:31.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
34 |
|
Rose Li |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Louise Franks |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Agnes Gustavsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
38 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:52.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
111 |
|
Sasha Lacy |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:29:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 apr 2021 till den 18 apr 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
200m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
25 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
2:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Troy Sevonen |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
2:40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Johannes Lörinc |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
2:45.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
2:46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
3:29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
William Lagerlöf |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Erik Talipov |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
56 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-15 14:29:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.7 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|