Startliste for SydCup 2015
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 1:03.64 | |
2 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 1:03.82 | |
3 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:04.71 | |
4 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:04.88 | |
5 | 125 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:05.36 | |
6 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:06.31 | |
7 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:06.53 | |
8 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:06.61 | |
9 | 342 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:06.86 | |
10 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 1:08.19 | |
11 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:08.45 | |
12 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 1:09.28 | |
13 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:10.42 | ||
14 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 1:11.63 | |
15 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:14.81 | |
16 | 357 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.11 | |
17 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:15.42 | ||
18 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:16.39 | ||
19 | 8 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 1:16.40 | |
20 | 149 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:16.86 | |
21 | 78 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 1:17.34 | |
22 | 69 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 1:18.85 | |
23 | 344 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:19.10 | |
24 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:19.92 | |
25 | 111 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:20.19 | |
26 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 1:21.12 | |
27 | 419 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:23.19 | |
28 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:23.52 | |
29 | 295 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:24.67 | |
30 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:25.42 | ||
31 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:27.44 | |
32 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:27.93 | ||
33 | 39 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:30.00 | |
34 | 313 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 1:30.84 | |
35 | 123 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:34.93 | |
36 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:35.57 | |
37 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:36.39 | ||
38 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 1:36.73 | |
39 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:37.48 | |
40 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 1:39.79 | |
41 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:40.13 | |
42 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:42.95 | ||
43 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:45.06 | ||
44 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:45.40 | ||
45 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:46.13 | |
46 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:46.43 | ||
47 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:48.37 | |
48 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 50 m | 1:54.22 | |
49 | 44 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | 2:15.36 | |
50 | 395 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 2:15.43 | |
51 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | ||
52 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | ||
53 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
54 | 153 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Løb 2, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 55.81 | |
2 | 87 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 55.95 | |
3 | 428 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 57.32 | |
4 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 57.58 | |
5 | 115 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 58.25 | |
6 | 112 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 59.30 | |
7 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 59.33 | |
8 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 59.82 | |
9 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:00.14 | |
10 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:00.14 | |
11 | 329 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 1:00.26 | |
12 | 332 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 1:00.40 | |
13 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 1:00.43 | |
14 | 73 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 1:00.45 | |
15 | 127 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:01.29 | |
16 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 1:01.85 | |
17 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 1:02.36 | |
18 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:02.44 | |
19 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 1:02.45 | |
20 | 9 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | 1:02.75 | |
21 | 56 | Nxrregaard Morten | 1977 | DELTA | 7737AA | 25 m | 1:03.66 | |
22 | 126 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:03.72 | |
23 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:04.33 | |
24 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:04.67 | |
25 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 1:04.83 | |
26 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:05.09 | |
27 | 168 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 1:05.45 | |
28 | 114 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:06.08 | |
29 | 130 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:06.39 | |
30 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:06.70 | |
31 | 97 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:06.91 | |
32 | 325 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:08.51 | |
33 | 51 | Bisgaard Sxren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:09.17 | |
34 | 322 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 1:09.40 | |
35 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 1:10.19 | |
36 | 57 | Aaberg Kenneth | 1995 | DELTA | 9501AC | 25 m | 1:10.88 | |
37 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:11.01 | |
38 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:11.04 | ||
39 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:14.57 | ||
40 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:15.18 | ||
41 | 154 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 1:16.14 | |
42 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:18.31 | |
43 | 54 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 25 m | 1:19.15 | |
44 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:20.47 | |
45 | 304 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:20.97 | |
46 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.99 | ||
47 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:23.86 | |
48 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:24.20 | |
49 | 399 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:25.63 | |
50 | 80 | Weigand Michael | 2002 | SG ELBE | 294693 | 25 m | 1:28.32 | |
51 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 1:30.00 | |
52 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:30.00 | |
53 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:30.67 | |
54 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:33.22 | |
55 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 1:34.35 | |
56 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:34.72 | ||
57 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 1:36.27 | |
58 | 298 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:36.91 | |
59 | 65 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 1:48.62 | |
60 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 2:12.47 | |
61 | 55 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 25 m | |||
62 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | ||
63 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:12.52 | |
2 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 2:22.33 | |
3 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:22.66 | |
4 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:23.32 | |
5 | 324 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:23.36 | |
6 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:23.78 | |
7 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:24.87 | |
8 | 349 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:25.39 | |
9 | 331 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:25.75 | |
10 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 2:27.87 | |
11 | 113 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:30.07 | |
12 | 68 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 213428 | 25 m | 2:30.42 | |
13 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 2:30.42 | ||
14 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:30.43 | |
15 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 2:30.69 | |
16 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:31.62 | |
17 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:34.82 | |
18 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:36.31 | |
19 | 37 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 2:41.15 | |
20 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 2:45.93 | |
21 | 307 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 2:47.69 | |
22 | 306 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 2:48.57 | |
23 | 42 | Rubfk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 2:50.16 | |
24 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:52.46 | |
25 | 383 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:53.02 | |
26 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 2:55.37 | |
27 | 341 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 3:00.27 | |
28 | 301 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 3:00.50 | |
29 | 151 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 3:01.15 | |
30 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 3:09.70 | |
31 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 3:10.33 | |
32 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 3:12.90 | |
33 | 45 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 3:15.85 | |
34 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 50 m | 3:16.50 | |
35 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 3:18.59 | |
36 | 46 | Sxnnichsen Iben | 2002 | DELTA | 0264AU | 25 m | 3:32.71 | |
37 | 315 | Kargo-Petersen Malene | 2003 | VEJEN | 0374AM | 25 m | 3:36.68 | |
38 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 3:42.90 | |
39 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 2:01.83 | |
2 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:08.52 | |
3 | 120 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:10.48 | |
4 | 94 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:10.76 | |
5 | 159 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:13.32 | |
6 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 2:13.97 | |
7 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 2:16.83 | |
8 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 2:17.38 | |
9 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 2:18.71 | |
10 | 116 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:18.99 | |
11 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:19.99 | |
12 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:23.10 | |
13 | 52 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:25.73 | |
14 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:32.45 | |
15 | 128 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 50 m | 2:32.87 | |
16 | 303 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:36.34 | |
17 | 333 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:38.67 | |
18 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:38.78 | |
19 | 17 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 2:40.02 | |
20 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:40.31 | |
21 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | 2:41.12 | |
22 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:43.48 | |
23 | 338 | Madsen Nikolaj | 2000 | NYBORG | 0049AM | 25 m | 2:44.43 | |
24 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:45.77 | |
25 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:49.64 | |
26 | 299 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:51.86 | |
27 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:53.22 | |
28 | 292 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 2:55.09 | |
29 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 3:15.04 | |
30 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 3:15.11 | |
31 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 3:15.40 | |
32 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 3:25.91 | |
33 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 3:30.49 | |
34 | 64 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 3:35.04 | |
35 | 65 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 56.25 | |
2 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 58.94 | |
3 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 59.15 | |
4 | 349 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 59.22 | |
5 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:00.41 | |
6 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 1:00.50 | |
7 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:00.62 | |
8 | 342 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 1:00.64 | |
9 | 323 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:00.88 | |
10 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:01.06 | |
11 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:01.07 | |
12 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 1:01.31 | |
13 | 124 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:01.61 | |
14 | 357 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 1:01.63 | |
15 | 125 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:01.79 | |
16 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 1:01.79 | |
17 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:02.21 | |
18 | 119 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:02.33 | |
19 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:02.42 | ||
20 | 36 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 1:02.93 | |
21 | 63 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 1:02.95 | |
22 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:02.95 | |
23 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:03.03 | |
24 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:03.21 | |
25 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:03.29 | |
26 | 121 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:03.74 | |
27 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:03.77 | |
28 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 1:03.99 | |
29 | 68 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 213428 | 25 m | 1:04.41 | |
30 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:04.42 | ||
31 | 37 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 1:04.67 | |
32 | 35 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:04.76 | |
33 | 355 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 50 m | 1:05.15 | |
34 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:05.28 | |
35 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:05.42 | ||
36 | 407 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:05.58 | |
37 | 129 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:05.80 | |
38 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:06.14 | ||
39 | 8 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 1:06.18 | |
40 | 412 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:06.32 | |
41 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:06.74 | |
42 | 297 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 1:07.23 | |
43 | 39 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:07.62 | |
44 | 69 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 1:07.65 | |
45 | 423 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 1:08.03 | |
46 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:08.61 | |
47 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 1:09.26 | |
48 | 77 | Strübing Carla | 1997 | SG ELBE | 369076 | 25 m | 1:09.62 | |
49 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 1:09.72 | |
50 | 75 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 1:09.97 | |
51 | 308 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 1:09.97 | |
52 | 344 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 1:10.48 | |
53 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:10.55 | |
54 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 1:10.95 | |
55 | 368 | Hornschuh Felicitas | 1975 | FLENSBURG | 25 m | 1:10.97 | ||
56 | 122 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:11.00 | |
57 | 393 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:11.48 | |
58 | 302 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:11.54 | |
59 | 123 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 50 m | 1:11.57 | |
60 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:11.68 | |
61 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 1:11.84 | |
62 | 111 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:12.03 | |
63 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 1:12.26 | |
64 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:12.34 | |
65 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.42 | ||
66 | 341 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 1:12.55 | |
67 | 326 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:12.82 | |
68 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:12.85 | |
69 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:13.37 | ||
70 | 131 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:13.38 | |
71 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:13.67 | |
72 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 1:14.19 | |
73 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 1:14.46 | |
74 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 1:14.54 | |
75 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 1:15.02 | |
76 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:15.05 | |
77 | 295 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:15.06 | |
78 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:15.08 | |
79 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:15.42 | |
80 | 419 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:15.98 | |
81 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 1:16.52 | |
82 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:16.52 | ||
83 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:16.71 | |
84 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:17.13 | |
85 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | 1:17.18 | |
86 | 40 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 1:18.03 | |
87 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:18.68 | |
88 | 79 | Weigand Ann-Kathrin | 2003 | SG ELBE | 308677 | 25 m | 1:18.86 | |
89 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:19.05 | |
90 | 316 | Pedersen Line | 2003 | VEJEN | 0324AQ | 50 m | 1:19.16 | |
91 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:20.07 | ||
92 | 45 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 1:21.87 | |
93 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | 1:22.27 | |
94 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.83 | ||
95 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 1:22.92 | |
96 | 314 | Helgadottir Hildur | 2002 | VEJEN | 0294AV | 25 m | 1:23.16 | |
97 | 392 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:23.27 | |
98 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:23.40 | |
99 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:23.48 | ||
100 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:23.64 | |
101 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | 1:23.80 | |
102 | 425 | Nielsen Ida K. | 2002 | BOV | 0252BA | 25 m | 1:23.84 | |
103 | 142 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:23.92 | |
104 | 403 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 0224BA | 25 m | 1:24.78 | |
105 | 32 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 1:24.95 | |
106 | 44 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 1:25.31 | |
107 | 319 | Vestergaard Anna | 2001 | VEJEN | 0158BB | 50 m | 1:25.65 | |
108 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 1:26.22 | |
109 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:26.30 | ||
110 | 282 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:27.14 | |
111 | 387 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:27.58 | |
112 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 1:28.45 | |
113 | 411 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:29.46 | |
114 | 401 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:30.98 | |
115 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:31.55 | |
116 | 162 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:32.21 | |
117 | 296 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 1:32.49 | |
118 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | 1:33.69 | |
119 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:33.88 | |
120 | 395 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:38.49 | |
121 | 415 | Chapman Olivia Johannsen | 2003 | BOV | 0328AX | 25 m | 1:39.86 | |
122 | 394 | Houbak Laura | 2003 | S 68 | 0308AX | 50 m | 1:40.71 | |
123 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | 1:40.73 | |
124 | 153 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:40.86 | |
125 | 389 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 50 m | 1:52.30 | |
126 | 384 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:58.09 | |
127 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 1:58.59 | |
128 | 174 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:33 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 49.92 | |
2 | 428 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 50.19 | |
3 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 50.40 | |
4 | 358 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 51.34 | |
5 | 414 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 51.61 | |
6 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 53.32 | |
7 | 329 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 53.86 | |
8 | 73 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 54.31 | |
9 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 54.53 | |
10 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 54.75 | |
11 | 168 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 54.94 | |
12 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 55.02 | |
13 | 22 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 9613AN | 25 m | 55.45 | |
14 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 55.50 | |
15 | 145 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 55.77 | |
16 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 55.77 | |
17 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 55.79 | |
18 | 114 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 55.88 | |
19 | 115 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 55.92 | |
20 | 127 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 55.96 | |
21 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 55.98 | |
22 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 56.32 | |
23 | 130 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 56.46 | |
24 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 56.49 | |
25 | 126 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 56.68 | |
26 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 56.73 | |
27 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 57.19 | |
28 | 350 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 57.26 | |
29 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 50 m | 57.44 | |
30 | 118 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 57.53 | |
31 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 57.59 | |
32 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 57.62 | |
33 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 57.71 | |
34 | 171 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 57.73 | |
35 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 57.74 | |
36 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 57.79 | |
37 | 52 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 58.30 | |
38 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 58.36 | |
39 | 51 | Bisgaard Sxren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 58.44 | |
40 | 139 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 50 m | 58.56 | |
41 | 215 | Chodkiewicz Oliver | 1996 | FREM | 9661AB | 25 m | 59.19 | |
42 | 54 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 25 m | 59.22 | |
43 | 57 | Aaberg Kenneth | 1995 | DELTA | 9501AC | 25 m | 59.35 | |
44 | 175 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 59.58 | |
45 | 97 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 59.81 | |
46 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:00.02 | |
47 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:00.13 | |
48 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:00.14 | |
49 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:00.56 | |
50 | 154 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 1:00.58 | |
51 | 86 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:00.74 | |
52 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:01.08 | ||
53 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 1:01.61 | |
54 | 136 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 1:02.21 | |
55 | 21 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 1:02.26 | |
56 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:02.53 | ||
57 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:02.72 | ||
58 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 1:03.72 | |
59 | 432 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 1:04.66 | |
60 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:05.18 | |
61 | 117 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 50 m | 1:05.31 | |
62 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:06.90 | |
63 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:07.34 | |
64 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:07.40 | |
65 | 304 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 1:07.64 | |
66 | 30 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 1:07.81 | |
67 | 333 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 1:08.13 | |
68 | 152 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 1:08.50 | |
69 | 339 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:08.78 | |
70 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:09.00 | |
71 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.70 | |
72 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:10.76 | |
73 | 61 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:10.88 | |
74 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:10.94 | |
75 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:11.05 | |
76 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:11.32 | |
77 | 318 | Stølegaard Nicklas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 1:11.52 | |
78 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:11.59 | |
79 | 80 | Weigand Michael | 2002 | SG ELBE | 294693 | 25 m | 1:11.97 | |
80 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:12.01 | |
81 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.02 | ||
82 | 317 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 1:12.59 | |
83 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:12.82 | |
84 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:13.63 | |
85 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 1:13.72 | |
86 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:14.13 | ||
87 | 140 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:14.46 | |
88 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:14.53 | |
89 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 1:14.95 | |
90 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:16.81 | |
91 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 1:16.99 | |
92 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:17.99 | |
93 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:19.73 | |
94 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 1:20.02 | |
95 | 65 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 1:24.94 | |
96 | 417 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 1:28.50 | |
97 | 427 | Schmidt Thomas | 2002 | BOV | 0209AJ | 25 m | 1:33.64 | |
98 | 418 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 1:36.68 | |
99 | 422 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 1:40.89 | |
100 | 406 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:45.66 | |
101 | 64 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:46.87 | |
102 | 386 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 50 m | 1:49.81 | |
103 | 424 | Mogensen Benjamin | 2004 | BOV | 0461AK | 25 m | 1:50.59 | |
104 | 55 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Kvik 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:48.50 | ||
2 | 178 | Kvik 2 | 0 | KVIK | 25 m | 1:52.50 | ||
3 | 179 | Kvik 3 | 0 | KVIK | 25 m | 1:53.50 | ||
4 | 351 | Hsc Mix 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:56.00 | ||
5 | 105 | Holbæk Mix 1 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:57.50 | ||
6 | 352 | Hsc Mix 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:58.00 | ||
7 | 430 | Nyborg Mix 1 | 0 | NYBORG | 25 m | 1:59.00 | ||
8 | 353 | Hsc Mix 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:02.00 | ||
9 | 431 | Nyborg Mix 2 | 0 | NYBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
10 | 379 | S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 2:03.00 | ||
11 | 58 | Delta Mix 1 | 0 | DELTA | 25 m | 2:03.50 | ||
12 | 81 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 2:07.57 | ||
13 | 106 | Holbæk Mix 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:08.90 | ||
14 | 176 | Aquamans Yngel | 0 | HSK | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 59 | Delta Mix 2 | 0 | DELTA | 25 m | 2:11.00 | ||
16 | 2 | Erritsø Mix | 1900 | ERRITSØ | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 209 | Frem Mix 1 | 0 | FREM | 25 m | 2:19.30 | ||
18 | 287 | Odder Mix | 0 | ODDER | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 60 | Delta Mix 3 | 0 | DELTA | 25 m | 2:21.00 | ||
20 | 380 | S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | 2:22.00 | ||
21 | 210 | Frem Mix 2 | 0 | FREM | 25 m | 2:23.00 | ||
22 | 107 | Holbæk Mix 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:24.50 | ||
23 | 211 | Frem Mix 3 | 0 | FREM | 25 m | 2:24.85 | ||
24 | 288 | Odder Mix 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:30.00 | ||
25 | 108 | Holbæk Mix 4 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:40.00 | ||
26 | 150 | Haderslev Mixes | 0 | HSK | 25 m | 2:40.00 | ||
27 | 289 | Odder Mix 3 | 0 | ODDER | 25 m | 2:40.00 | ||
28 | 269 | Isk Dragons | 2000 | IKAST | 25 m | 2:45.00 | ||
29 | 268 | Isk Delfiner | 2000 | IKAST | 25 m | 3:00.00 | ||
30 | 270 | Rubber Ducks | 2000 | IKAST | 25 m | 3:15.00 | ||
31 | 246 | Koral Mix 1 | 1998 | KORAL | 25 m | |||
32 | 247 | Koral Mix 2 | 2000 | KORAL | 25 m | |||
33 | 311 | Vejen Mix 1 | 0 | VEJEN | 25 m | |||
34 | 381 | S68 3 | 0 | S 68 | 25 m | |||
35 | 382 | S68 4 | 0 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 8, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 26.66 | |
2 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 27.33 | |
3 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 27.71 | |
4 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 28.14 | |
5 | 125 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 28.21 | |
6 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 28.42 | |
7 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 28.46 | |
8 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 50 m | 28.48 | |
9 | 124 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 28.59 | |
10 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 28.59 | |
11 | 342 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 28.60 | |
12 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 28.60 | |
13 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 28.91 | |
14 | 113 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 29.02 | |
15 | 355 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 29.08 | |
16 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 29.15 | |
17 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 29.42 | ||
18 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 29.47 | |
19 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 29.54 | |
20 | 35 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 29.69 | |
21 | 63 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 29.97 | |
22 | 37 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 30.06 | |
23 | 297 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 30.08 | |
24 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 30.09 | ||
25 | 294 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 30.19 | |
26 | 36 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 30.26 | |
27 | 412 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 30.29 | |
28 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 30.37 | |
29 | 129 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 30.39 | |
30 | 75 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 30.41 | |
31 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 30.42 | ||
32 | 368 | Hornschuh Felicitas | 1975 | FLENSBURG | 25 m | 30.42 | ||
33 | 68 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 213428 | 25 m | 30.50 | |
34 | 407 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 50 m | 30.72 | |
35 | 423 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 30.87 | |
36 | 8 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 31.04 | |
37 | 302 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 31.23 | |
38 | 78 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 31.25 | |
39 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 31.34 | |
40 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 31.42 | ||
41 | 69 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 31.56 | |
42 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 31.72 | |
43 | 308 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 31.75 | |
44 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 32.03 | |
45 | 123 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 32.05 | |
46 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 32.38 | |
47 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 32.41 | |
48 | 231 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 32.41 | |
49 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 32.47 | |
50 | 237 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 32.49 | |
51 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 32.57 | |
52 | 122 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 32.58 | |
53 | 341 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 32.68 | |
54 | 301 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 32.73 | |
55 | 18 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 32.78 | |
56 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 50 m | 32.79 | |
57 | 16 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 33.00 | |
58 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 33.05 | |
59 | 77 | Strübing Carla | 1997 | SG ELBE | 369076 | 25 m | 33.13 | |
60 | 241 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 33.29 | |
61 | 20 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 33.30 | |
62 | 31 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 33.57 | |
63 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 33.64 | ||
64 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 33.64 | |
65 | 40 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 33.89 | |
66 | 79 | Weigand Ann-Kathrin | 2003 | SG ELBE | 308677 | 25 m | 34.04 | |
67 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 34.11 | |
68 | 45 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 34.21 | |
69 | 10 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 34.27 | |
70 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 34.35 | |
71 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 34.40 | |
72 | 239 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 0194BB | 25 m | 34.42 | |
73 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 34.49 | |
74 | 313 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 34.50 | |
75 | 242 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 34.53 | |
76 | 151 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 34.68 | |
77 | 306 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 34.72 | |
78 | 32 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 34.78 | |
79 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 34.84 | |
80 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 34.98 | |
81 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 35.01 | ||
82 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | 35.08 | |
83 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 35.11 | |
84 | 425 | Nielsen Ida K. | 2002 | BOV | 0252BA | 25 m | 35.21 | |
85 | 166 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 35.59 | |
86 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 35.60 | ||
87 | 240 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 35.66 | |
88 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 35.67 | |
89 | 244 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 36.09 | |
90 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 36.50 | ||
91 | 392 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 36.67 | |
92 | 236 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 36.86 | |
93 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 37.08 | ||
94 | 233 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 0346AX | 25 m | 37.14 | |
95 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 37.18 | |
96 | 387 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 37.25 | |
97 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 37.27 | |
98 | 15 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 37.28 | |
99 | 44 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 37.29 | |
100 | 415 | Chapman Olivia Johannsen | 2003 | BOV | 0328AX | 25 m | 37.50 | |
101 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 37.54 | ||
102 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | 37.69 | |
103 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 38.08 | ||
104 | 403 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 0224BA | 25 m | 38.18 | |
105 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | 38.33 | |
106 | 282 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 50 m | 38.33 | |
107 | 173 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 38.88 | |
108 | 411 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 39.00 | |
109 | 296 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 39.25 | |
110 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 39.75 | |
111 | 401 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 39.77 | |
112 | 11 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 0128BC | 25 m | 39.97 | |
113 | 319 | Vestergaard Anna | 2001 | VEJEN | 0158BB | 50 m | 40.11 | |
114 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 50 m | 40.45 | |
115 | 14 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 41.73 | |
116 | 315 | Kargo-Petersen Malene | 2003 | VEJEN | 0374AM | 50 m | 41.77 | |
117 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 42.34 | |
118 | 394 | Houbak Laura | 2003 | S 68 | 0308AX | 50 m | 42.49 | |
119 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 42.63 | |
120 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | 43.39 | |
121 | 13 | Jensen Camille Klinge | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 43.45 | |
122 | 395 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 44.22 | |
123 | 19 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 45.43 | |
124 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 46.18 | |
125 | 174 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | 46.79 | |
126 | 420 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 47.13 | |
127 | 384 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 48.29 | |
128 | 389 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | 50.17 | |
129 | 24 | Møller Luna | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 55.75 | |
130 | 23 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 25 m | |||
131 | 26 | Rasmussen Bolette | 2001 | ERRITSØ | 0102BD | 25 m | ||
132 | 66 | Nxrgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 25 m | |||
133 | 433 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 9, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 22.79 | |
2 | 358 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 23.21 | |
3 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 23.32 | |
4 | 414 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 23.61 | |
5 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 23.62 | |
6 | 87 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 24.30 | |
7 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 24.63 | |
8 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 24.98 | |
9 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 25.01 | |
10 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 25.09 | |
11 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 25.28 | |
12 | 114 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 25.33 | |
13 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 25.34 | |
14 | 145 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 25.35 | |
15 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 25.36 | |
16 | 22 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 9613AN | 25 m | 25.37 | |
17 | 168 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 50 m | 25.42 | |
18 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 25.47 | |
19 | 73 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 25.56 | |
20 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 25.63 | |
21 | 112 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 25.72 | |
22 | 9 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | 25.84 | |
23 | 139 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 25.87 | |
24 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 25.89 | |
25 | 71 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 25.92 | |
26 | 215 | Chodkiewicz Oliver | 1996 | FREM | 9661AB | 25 m | 26.04 | |
27 | 175 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 26.05 | |
28 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 26.14 | |
29 | 130 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 26.35 | |
30 | 118 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 26.60 | |
31 | 51 | Bisgaard Sxren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 26.80 | |
32 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 26.87 | |
33 | 86 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 26.99 | |
34 | 171 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 26.99 | |
35 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 27.21 | |
36 | 230 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 27.35 | |
37 | 243 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 27.43 | |
38 | 21 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 27.58 | |
39 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 27.61 | |
40 | 154 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 27.72 | |
41 | 54 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 25 m | 27.76 | |
42 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 27.87 | |
43 | 136 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 27.94 | |
44 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 28.12 | |
45 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 28.17 | |
46 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 28.24 | |
47 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | 28.54 | |
48 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 28.55 | |
49 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 28.60 | |
50 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 28.63 | ||
51 | 300 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 28.69 | |
52 | 30 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 29.00 | |
53 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 29.16 | |
54 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 29.33 | ||
55 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 29.40 | ||
56 | 432 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 29.80 | |
57 | 7 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 29.98 | |
58 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 30.49 | |
59 | 152 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 50 m | 30.50 | |
60 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 30.80 | |
61 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 50 m | 31.00 | |
62 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 31.10 | |
63 | 304 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 50 m | 31.25 | |
64 | 318 | Stølegaard Nicklas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 50 m | 31.29 | |
65 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 31.41 | |
66 | 339 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 31.55 | |
67 | 80 | Weigand Michael | 2002 | SG ELBE | 294693 | 25 m | 31.71 | |
68 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 32.09 | |
69 | 25 | Ohm Christopher | 2001 | ERRITSØ | 0197AQ | 25 m | 32.30 | |
70 | 235 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 32.39 | |
71 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 32.54 | |
72 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 32.71 | |
73 | 299 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 32.80 | |
74 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 32.98 | |
75 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 33.08 | |
76 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 33.56 | ||
77 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 33.78 | |
78 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 33.83 | |
79 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 34.00 | ||
80 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 34.21 | |
81 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 34.55 | |
82 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 34.84 | |
83 | 298 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 35.25 | |
84 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 36.30 | |
85 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 37.84 | |
86 | 232 | Fenger Oliver | 2003 | KORAL | 0303AO | 25 m | 39.33 | |
87 | 229 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 39.37 | |
88 | 417 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 40.26 | |
89 | 157 | Niemann Uffe | 2002 | HSK | 0277AR | 25 m | 40.72 | |
90 | 422 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 41.54 | |
91 | 64 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 41.61 | |
92 | 424 | Mogensen Benjamin | 2004 | BOV | 0461AK | 25 m | 41.81 | |
93 | 406 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 43.78 | |
94 | 427 | Schmidt Thomas | 2002 | BOV | 0209AJ | 25 m | 44.50 | |
95 | 386 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 50 m | 50.30 | |
96 | 49 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | ||
97 | 55 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 25 m | |||
98 | 61 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:15.54 | |
2 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:22.95 | |
3 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:23.30 | |
4 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:23.33 | |
5 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:23.65 | |
6 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:23.76 | |
7 | 324 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:25.22 | |
8 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:26.43 | |
9 | 349 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 2:26.72 | |
10 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 2:28.17 | |
11 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:28.70 | |
12 | 331 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 2:29.20 | |
13 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:29.52 | |
14 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:29.87 | |
15 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 2:29.95 | |
16 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:31.12 | |
17 | 119 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:35.05 | |
18 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 2:37.17 | ||
19 | 323 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 2:42.40 | |
20 | 407 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 2:42.62 | |
21 | 35 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 2:47.55 | |
22 | 16 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 2:50.66 | |
23 | 111 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 2:51.09 | |
24 | 302 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:51.39 | |
25 | 393 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 2:53.38 | |
26 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 2:53.98 | |
27 | 149 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 2:55.12 | |
28 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 2:55.38 | ||
29 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 2:55.83 | ||
30 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 2:56.39 | |
31 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:57.28 | |
32 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:58.42 | |
33 | 20 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 2:58.61 | |
34 | 295 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 3:02.17 | |
35 | 412 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 3:02.31 | |
36 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 3:02.99 | |
37 | 238 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 3:04.16 | |
38 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 3:04.59 | |
39 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:07.03 | ||
40 | 301 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 3:07.35 | |
41 | 42 | Rubfk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 3:07.46 | |
42 | 383 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 3:12.66 | |
43 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 3:13.04 | ||
44 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:14.43 | ||
45 | 425 | Nielsen Ida K. | 2002 | BOV | 0252BA | 25 m | 3:15.22 | |
46 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 3:15.25 | ||
47 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 3:15.46 | ||
48 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 50 m | 3:15.49 | |
49 | 162 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 3:20.25 | |
50 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 3:24.22 | ||
51 | 240 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 3:27.61 | |
52 | 46 | Sxnnichsen Iben | 2002 | DELTA | 0264AU | 25 m | 3:29.86 | |
53 | 11 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 0128BC | 25 m | 3:39.75 | |
54 | 411 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 3:40.88 | |
55 | 315 | Kargo-Petersen Malene | 2003 | VEJEN | 0374AM | 25 m | 3:42.50 | |
56 | 282 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 3:50.42 | |
57 | 44 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 25 m | ||
58 | 142 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | ||
59 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | ||
60 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | ||
61 | 307 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | ||
62 | 314 | Helgadottir Hildur | 2002 | VEJEN | 0294AV | 25 m | ||
63 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 11, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 2:05.95 | |
2 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:09.86 | |
3 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:11.39 | |
4 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:11.45 | |
5 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:13.11 | |
6 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:13.78 | |
7 | 115 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:14.85 | |
8 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:15.93 | |
9 | 350 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 2:16.86 | |
10 | 94 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 2:17.28 | |
11 | 332 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 2:17.31 | |
12 | 128 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:18.09 | |
13 | 126 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:18.38 | |
14 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 2:18.48 | |
15 | 74 | Lagerpusch Torsten | 1980 | SG ELBE | 134176 | 25 m | 2:18.81 | |
16 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 2:19.43 | |
17 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:19.51 | |
18 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:19.66 | |
19 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:20.05 | |
20 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 50 m | 2:20.09 | |
21 | 159 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 2:20.10 | |
22 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 2:20.84 | |
23 | 116 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:22.06 | |
24 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:24.91 | |
25 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:26.46 | |
26 | 97 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 2:26.59 | |
27 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:28.15 | |
28 | 52 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:29.62 | |
29 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:31.15 | |
30 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:31.41 | |
31 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 2:40.37 | |
32 | 322 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:42.94 | |
33 | 304 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 2:43.08 | |
34 | 300 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:43.31 | |
35 | 333 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:45.53 | |
36 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 2:49.14 | ||
37 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:49.47 | |
38 | 399 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:52.53 | |
39 | 17 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 2:53.25 | |
40 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:54.08 | |
41 | 303 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:55.21 | |
42 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:56.83 | |
43 | 292 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 2:57.91 | |
44 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 2:58.49 | ||
45 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:58.73 | |
46 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:58.74 | |
47 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 2:58.96 | |
48 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 3:01.92 | |
49 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | 3:02.36 | |
50 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 3:03.63 | |
51 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 3:05.88 | |
52 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 3:07.31 | |
53 | 298 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 3:07.52 | |
54 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 3:09.42 | |
55 | 7 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 3:12.32 | |
56 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 3:12.68 | |
57 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 3:17.10 | |
58 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 3:18.70 | |
59 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 3:21.95 | |
60 | 65 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | ||
61 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 12, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 357 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 1:12.18 | |
2 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:13.24 | |
3 | 121 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:15.76 | |
4 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:17.55 | |
5 | 355 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:18.08 | |
6 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 1:18.43 | |
7 | 349 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:18.56 | |
8 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:20.37 | |
9 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:20.92 | |
10 | 75 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 1:20.94 | |
11 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:21.46 | |
12 | 344 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 1:23.13 | |
13 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 1:23.22 | |
14 | 393 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 1:25.07 | |
15 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 1:25.12 | |
16 | 326 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:26.01 | |
17 | 18 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 1:26.73 | |
18 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:27.15 | |
19 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:27.26 | |
20 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:28.00 | |
21 | 131 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:28.32 | |
22 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:28.86 | |
23 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 1:29.49 | |
24 | 40 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 1:29.95 | |
25 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:30.05 | ||
26 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | 1:30.94 | |
27 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:31.95 | ||
28 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:32.21 | |
29 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:32.42 | ||
30 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:33.75 | |
31 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:33.92 | |
32 | 238 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:34.11 | |
33 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 1:34.99 | |
34 | 423 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 1:35.24 | |
35 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:35.42 | ||
36 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:35.53 | |
37 | 10 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 1:35.62 | |
38 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 1:35.76 | |
39 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 50 m | 1:35.88 | |
40 | 29 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 1:36.85 | |
41 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:37.60 | ||
42 | 392 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:37.91 | |
43 | 415 | Chapman Olivia Johannsen | 2003 | BOV | 0328AX | 25 m | 1:38.02 | |
44 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:39.67 | |
45 | 239 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 0194BB | 25 m | 1:40.37 | |
46 | 316 | Pedersen Line | 2003 | VEJEN | 0324AQ | 50 m | 1:40.47 | |
47 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:40.87 | |
48 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:41.41 | ||
49 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 50 m | 1:41.98 | |
50 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:42.51 | ||
51 | 244 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:42.66 | |
52 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:42.88 | ||
53 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:42.88 | ||
54 | 39 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:43.85 | |
55 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:45.28 | |
56 | 387 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:45.29 | |
57 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:45.33 | |
58 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:45.74 | |
59 | 228 | Christiansen Katrine | 2002 | KORAL | 0268BA | 25 m | 1:46.07 | |
60 | 28 | Simon Rose | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:46.42 | |
61 | 13 | Jensen Camille Klinge | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 1:49.09 | |
62 | 67 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 25 m | 1:49.35 | |
63 | 314 | Helgadottir Hildur | 2002 | VEJEN | 0294AV | 50 m | 1:49.99 | |
64 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | 1:50.59 | |
65 | 14 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 1:50.93 | |
66 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:52.40 | |
67 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:52.69 | |
68 | 19 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | 1:53.49 | |
69 | 173 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:54.19 | |
70 | 319 | Vestergaard Anna | 2001 | VEJEN | 0158BB | 25 m | 1:56.30 | |
71 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:56.45 | ||
72 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:56.59 | ||
73 | 12 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:58.28 | |
74 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | 1:59.12 | |
75 | 389 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 50 m | 2:04.08 | |
76 | 47 | Pedersen Silje Nygaard | 2004 | DELTA | 0424AS | 50 m | 2:07.68 | |
77 | 24 | Møller Luna | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 2:08.65 | |
78 | 26 | Rasmussen Bolette | 2001 | ERRITSØ | 0102BD | 25 m | ||
79 | 174 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
80 | 433 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
81 | 434 | Kruse Maja | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:05.15 | |
2 | 127 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:05.78 | |
3 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 1:08.46 | |
4 | 414 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:09.29 | |
5 | 74 | Lagerpusch Torsten | 1980 | SG ELBE | 134176 | 25 m | 1:10.67 | |
6 | 325 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 1:11.11 | |
7 | 350 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 1:12.11 | |
8 | 57 | Aaberg Kenneth | 1995 | DELTA | 9501AC | 25 m | 1:13.46 | |
9 | 215 | Chodkiewicz Oliver | 1996 | FREM | 9661AB | 25 m | 1:13.51 | |
10 | 117 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:13.91 | |
11 | 145 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:14.57 | |
12 | 86 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:14.69 | |
13 | 71 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 1:16.32 | |
14 | 230 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 1:16.41 | |
15 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 1:16.91 | |
16 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:16.99 | |
17 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:17.60 | |
18 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:19.30 | |
19 | 175 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 1:19.37 | |
20 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:21.42 | ||
21 | 339 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:22.58 | |
22 | 243 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:22.79 | |
23 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:23.43 | |
24 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 1:25.66 | |
25 | 61 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:25.90 | |
26 | 152 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 1:26.31 | |
27 | 30 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 1:29.18 | |
28 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 50 m | 1:31.04 | |
29 | 80 | Weigand Michael | 2002 | SG ELBE | 294693 | 25 m | 1:31.30 | |
30 | 140 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:31.46 | |
31 | 317 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 1:31.63 | |
32 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 1:32.37 | |
33 | 432 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 1:32.64 | |
34 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 1:33.23 | |
35 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:35.36 | |
36 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:35.44 | |
37 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:38.63 | ||
38 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:42.93 | |
39 | 229 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:43.46 | |
40 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:44.07 | ||
41 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:46.24 | |
42 | 232 | Fenger Oliver | 2003 | KORAL | 0303AO | 25 m | 1:47.46 | |
43 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:55.53 | |
44 | 424 | Mogensen Benjamin | 2004 | BOV | 0461AK | 25 m | 2:02.23 | |
45 | 422 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 2:06.08 | |
46 | 64 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 2:12.74 | |
47 | 55 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 14, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Kvik 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 109 | Holbæk Piger 1 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:50.98 | ||
3 | 178 | Kvik 2 | 0 | KVIK | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | 346 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:52.00 | ||
5 | 321 | Nyborg Piger 1 | 0 | NYBORG | 25 m | 1:52.65 | ||
6 | 33 | Delta Free 1 | 0 | DELTA | 25 m | 1:58.00 | ||
7 | 81 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 2:01.00 | ||
8 | 110 | Holbæk Piger 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:03.40 | ||
9 | 248 | Koral Piger 1 | 2000 | KORAL | 25 m | 2:05.00 | ||
10 | 379 | S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 2:06.00 | ||
11 | 290 | Odder Piger | 0 | ODDER | 25 m | 2:08.00 | ||
12 | 207 | Frem Damer | 0 | FREM | 25 m | 2:08.58 | ||
13 | 135 | Vand I Tun | 0 | HSK | 25 m | 2:10.10 | ||
14 | 38 | Delta Free 2 | 0 | DELTA | 25 m | 2:12.00 | ||
15 | 212 | Frem Piger | 0 | FREM | 25 m | 2:12.07 | ||
16 | 148 | Mulmens Mænd | 0 | HSK | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 291 | Odder Piger 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:16.00 | ||
18 | 380 | S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | 2:16.00 | ||
19 | 3 | Erritsø Piger 1 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | 2:20.00 | ||
20 | 268 | Isk Delfiner | 2000 | IKAST | 25 m | 2:20.01 | ||
21 | 4 | Erritsø Piger 2 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | 2:25.00 | ||
22 | 138 | Mulmens Børn | 0 | HSK | 25 m | 2:30.00 | ||
23 | 249 | Koral Piger 2 | 0 | KORAL | 25 m | 2:30.90 | ||
24 | 5 | Erritsø Piger 3 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
25 | 6 | Erritsø Piger 4 | 1900 | ERRITSØ | 25 m | |||
26 | 43 | Delta Free 3 | 0 | DELTA | 25 m | |||
27 | 312 | Vejen Piger 1 | 0 | VEJEN | 25 m | |||
28 | 377 | Flensburg Damen | 0 | FLENSBURG | 25 m | |||
29 | 381 | S68 3 | 0 | S 68 | 25 m | |||
30 | 382 | S68 4 | 0 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 15, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Kvik 1 | 0 | KVIK | 25 m | 1:33.00 | ||
2 | 178 | Kvik 2 | 0 | KVIK | 25 m | 1:36.00 | ||
3 | 102 | Holbæk Drenge 1 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:38.90 | ||
4 | 132 | Don 1 | 0 | HSK | 25 m | 1:40.00 | ||
5 | 82 | Silkeborg Drenge 1 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:41.67 | ||
6 | 320 | Nyborg Drenge 1 | 0 | NYBORG | 25 m | 1:44.00 | ||
7 | 48 | Delta Free Bros 1 | 0 | DELTA | 25 m | 1:45.00 | ||
8 | 133 | Don 2 | 0 | HSK | 25 m | 1:45.00 | ||
9 | 348 | Hsc Herrer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:45.00 | ||
10 | 134 | Don 3 | 0 | HSK | 25 m | 1:50.00 | ||
11 | 103 | Holbæk Drenge 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:50.10 | ||
12 | 81 | Sg Elbe 1 | 0 | SG ELBE | 25 m | 1:51.00 | ||
13 | 83 | Silkeborg Drenge 2 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 1:51.29 | ||
14 | 245 | Koral Drenge Fri | 1998 | KORAL | 25 m | 1:53.43 | ||
15 | 379 | S68 1 | 0 | S 68 | 25 m | 1:55.00 | ||
16 | 1 | Erritsø Drenge | 1900 | ERRITSØ | 25 m | 2:00.00 | ||
17 | 104 | Holbæk Drenge 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:00.01 | ||
18 | 269 | Isk Dragons | 2000 | IKAST | 25 m | 2:00.01 | ||
19 | 53 | Delta Free Bros 2 | 0 | DELTA | 25 m | 2:01.00 | ||
20 | 84 | Silkeborg Drenge 3 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:02.98 | ||
21 | 285 | Odder Drenge | 0 | ODDER | 25 m | 2:04.00 | ||
22 | 208 | Frem Herrer | 0 | FREM | 25 m | 2:04.54 | ||
23 | 286 | Odder Drenge 2 | 0 | ODDER | 25 m | 2:10.00 | ||
24 | 85 | Silkeborg Drenge 4 | 0 | SILKEBORG | 25 m | 2:15.70 | ||
25 | 380 | S68 2 | 0 | S 68 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 50 m | 30.76 | |
2 | 331 | Johansen Stine | 1997 | NYBORG | 9792AE | 25 m | 30.83 | |
3 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 31.31 | |
4 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 31.39 | |
5 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 31.84 | |
6 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 32.37 | |
7 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 32.42 | ||
8 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 32.68 | |
9 | 68 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 213428 | 25 m | 32.77 | |
10 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 32.96 | |
11 | 435 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 33.00 | |
12 | 368 | Hornschuh Felicitas | 1975 | FLENSBURG | 25 m | 33.42 | ||
13 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 50 m | 33.50 | |
14 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 34.28 | |
15 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 34.58 | ||
16 | 37 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 34.65 | |
17 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 34.67 | ||
18 | 129 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 35.51 | |
19 | 307 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 35.65 | |
20 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 35.81 | |
21 | 42 | Rubfk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 36.11 | |
22 | 149 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 36.96 | |
23 | 78 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 36.97 | |
24 | 308 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 37.05 | |
25 | 301 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 37.38 | |
26 | 295 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 37.51 | |
27 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 37.58 | |
28 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 37.66 | ||
29 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 37.73 | |
30 | 297 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 37.82 | |
31 | 294 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 37.90 | |
32 | 306 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 37.94 | |
33 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 38.19 | |
34 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 38.29 | |
35 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 38.61 | |
36 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 38.92 | |
37 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 39.16 | |
38 | 244 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 39.21 | |
39 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 39.25 | |
40 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 39.59 | ||
41 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 39.66 | |
42 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 39.72 | |
43 | 166 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 39.84 | |
44 | 15 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 39.98 | |
45 | 151 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 39.99 | |
46 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 40.02 | ||
47 | 341 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 40.19 | |
48 | 241 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 40.58 | |
49 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 50 m | 40.73 | |
50 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 41.01 | |
51 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 41.13 | |
52 | 31 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 41.19 | |
53 | 316 | Pedersen Line | 2003 | VEJEN | 0324AQ | 50 m | 41.36 | |
54 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 50 m | 41.41 | |
55 | 45 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 41.58 | |
56 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 41.60 | |
57 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 41.73 | |
58 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 41.82 | ||
59 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 41.85 | |
60 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 42.40 | ||
61 | 411 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 43.39 | |
62 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 44.13 | ||
63 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | 44.18 | |
64 | 162 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 44.32 | |
65 | 239 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 0194BB | 25 m | 44.34 | |
66 | 233 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 0346AX | 25 m | 44.77 | |
67 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 44.98 | ||
68 | 315 | Kargo-Petersen Malene | 2003 | VEJEN | 0374AM | 25 m | 45.08 | |
69 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 45.64 | |
70 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 45.94 | |
71 | 46 | Sxnnichsen Iben | 2002 | DELTA | 0264AU | 25 m | 46.11 | |
72 | 296 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 46.77 | |
73 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 46.86 | ||
74 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | 47.26 | |
75 | 12 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 47.49 | |
76 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 47.97 | |
77 | 11 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 0128BC | 25 m | 48.77 | |
78 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 48.90 | ||
79 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 48.97 | |
80 | 29 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | 49.06 | |
81 | 401 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 50 m | 49.10 | |
82 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 50.67 | |
83 | 420 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 51.57 | |
84 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 56.83 | |
85 | 23 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 25 m | |||
86 | 24 | Møller Luna | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | ||
87 | 28 | Simon Rose | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | ||
88 | 47 | Pedersen Silje Nygaard | 2004 | DELTA | 0424AS | 25 m | ||
89 | 66 | Nxrgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 25 m | |||
90 | 125 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | ||
91 | 384 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | ||
92 | 394 | Houbak Laura | 2003 | S 68 | 0308AX | 25 m | ||
93 | 433 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
94 | 434 | Kruse Maja | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 17, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 26.73 | |
2 | 358 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 27.47 | |
3 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 27.54 | |
4 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 27.85 | |
5 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 28.14 | |
6 | 94 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 28.29 | |
7 | 120 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 28.83 | |
8 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 29.49 | |
9 | 159 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 29.65 | |
10 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 29.69 | |
11 | 51 | Bisgaard Sxren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 29.96 | |
12 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 30.06 | |
13 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 30.61 | |
14 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 30.79 | |
15 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 31.10 | |
16 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 31.27 | |
17 | 22 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 9613AN | 25 m | 31.29 | |
18 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 31.31 | |
19 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 32.26 | |
20 | 52 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 32.69 | |
21 | 171 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 32.90 | |
22 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 33.02 | ||
23 | 234 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 33.78 | |
24 | 300 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 34.13 | |
25 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 34.17 | |
26 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 34.43 | |
27 | 230 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 34.47 | |
28 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 34.80 | |
29 | 17 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 34.87 | |
30 | 303 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 35.45 | |
31 | 333 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 35.65 | |
32 | 21 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 35.71 | |
33 | 136 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 35.85 | |
34 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 36.66 | |
35 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 36.66 | |
36 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 37.05 | |
37 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 50 m | 37.05 | |
38 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 25 m | 37.72 | |
39 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 37.98 | |
40 | 299 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 38.00 | |
41 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 38.27 | |
42 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 39.14 | |
43 | 339 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 39.28 | |
44 | 7 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 39.57 | |
45 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 39.57 | ||
46 | 25 | Ohm Christopher | 2001 | ERRITSØ | 0197AQ | 25 m | 39.77 | |
47 | 235 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 39.78 | |
48 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 39.80 | ||
49 | 432 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 39.80 | |
50 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 40.12 | ||
51 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 40.46 | ||
52 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 40.88 | |
53 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 41.16 | |
54 | 292 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 41.92 | |
55 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 42.16 | |
56 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 42.17 | |
57 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 43.27 | |
58 | 65 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 25 m | 43.62 | |
59 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 43.81 | |
60 | 140 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 44.51 | |
61 | 417 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 48.12 | |
62 | 427 | Schmidt Thomas | 2002 | BOV | 0209AJ | 25 m | 51.75 | |
63 | 386 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 50 m | 52.01 | |
64 | 406 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 18, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:59.30 | |
2 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 2:04.19 | |
3 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:05.52 | |
4 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 2:06.13 | |
5 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:06.37 | |
6 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:08.05 | |
7 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 2:09.14 | |
8 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:09.25 | |
9 | 429 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926ad | 25 m | 2:09.54 | |
10 | 324 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:11.00 | |
11 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 2:12.30 | |
12 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 2:12.68 | |
13 | 342 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:12.77 | |
14 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:12.83 | |
15 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:13.16 | |
16 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 2:13.19 | |
17 | 323 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 50 m | 2:13.48 | |
18 | 113 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:14.15 | |
19 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:14.69 | |
20 | 124 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:14.72 | |
21 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 2:15.35 | |
22 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 2:15.79 | |
23 | 63 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | 2:15.85 | |
24 | 36 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 2:16.14 | |
25 | 119 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:16.67 | |
26 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 2:19.42 | ||
27 | 407 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 2:20.30 | |
28 | 412 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 2:21.46 | |
29 | 37 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 2:21.77 | |
30 | 39 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:22.80 | |
31 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:23.10 | |
32 | 35 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 2:24.06 | |
33 | 8 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 2:26.06 | |
34 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 2:26.20 | |
35 | 294 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 2:27.50 | |
36 | 297 | Jensen Kirstine Thordahl | 2000 | ODDER | 0084AZ | 25 m | 2:28.06 | |
37 | 77 | Strübing Carla | 1997 | SG ELBE | 369076 | 25 m | 2:30.34 | |
38 | 69 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 2:33.07 | |
39 | 16 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 2:33.23 | |
40 | 122 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:33.41 | |
41 | 308 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 25 m | 2:33.73 | |
42 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 2:35.02 | |
43 | 423 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 2:35.35 | |
44 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 2:35.51 | |
45 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 2:35.52 | |
46 | 75 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 2:35.71 | |
47 | 111 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 2:36.41 | |
48 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 2:36.96 | |
49 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 2:38.36 | |
50 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 2:40.73 | |
51 | 123 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 2:42.27 | |
52 | 341 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 2:42.30 | |
53 | 131 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 2:44.29 | |
54 | 383 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 2:44.50 | |
55 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 2:46.08 | |
56 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 50 m | 2:47.58 | |
57 | 242 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 2:47.73 | |
58 | 316 | Pedersen Line | 2003 | VEJEN | 0324AQ | 25 m | 2:47.96 | |
59 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 50 m | 2:49.60 | |
60 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 2:50.82 | |
61 | 151 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 2:51.34 | |
62 | 45 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 2:59.02 | |
63 | 314 | Helgadottir Hildur | 2002 | VEJEN | 0294AV | 50 m | 3:06.02 | |
64 | 142 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 3:08.40 | |
65 | 173 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 3:09.18 | |
66 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | 3:13.65 | |
67 | 401 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 3:28.89 | |
68 | 395 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:38.64 | |
69 | 394 | Houbak Laura | 2003 | S 68 | 0308AX | 50 m | 3:40.59 | |
70 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:44.34 | |
71 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 4:20.75 | |
72 | 384 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 4:28.26 | |
73 | 79 | Weigand Ann-Kathrin | 2003 | SG ELBE | 308677 | 25 m | ||
74 | 166 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | ||
75 | 233 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 0346AX | 25 m | ||
76 | 282 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | ||
77 | 389 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | ||
78 | 403 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 0224BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 19, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 1:49.51 | |
2 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 1:50.34 | |
3 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 1:51.06 | |
4 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:55.05 | |
5 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:56.25 | |
6 | 329 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 1:56.47 | |
7 | 49 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 1:57.24 | |
8 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:58.43 | |
9 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:59.02 | |
10 | 130 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:59.04 | |
11 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:59.12 | |
12 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:59.13 | |
13 | 115 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:00.11 | |
14 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:00.20 | |
15 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:00.79 | |
16 | 73 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 2:00.92 | |
17 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:01.07 | |
18 | 126 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:01.44 | |
19 | 168 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 2:01.49 | |
20 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:01.53 | |
21 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:01.59 | |
22 | 116 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:01.69 | |
23 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 2:01.88 | |
24 | 9 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | 2:01.93 | |
25 | 120 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:02.28 | |
26 | 94 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:02.43 | |
27 | 112 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:02.57 | |
28 | 114 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 2:03.00 | |
29 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 2:03.11 | |
30 | 145 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 2:04.23 | |
31 | 128 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:04.55 | |
32 | 87 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 2:04.56 | |
33 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:05.77 | |
34 | 118 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:06.84 | |
35 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 2:06.87 | |
36 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:07.69 | |
37 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:08.54 | |
38 | 97 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 2:09.49 | |
39 | 139 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 2:10.07 | |
40 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:11.32 | |
41 | 54 | Madsen Kristoffer L | 2001 | DELTA | 0181AK | 25 m | 2:12.11 | |
42 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:13.03 | |
43 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 2:13.42 | ||
44 | 154 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 2:13.96 | |
45 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:14.30 | |
46 | 175 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 50 m | 2:16.37 | |
47 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 2:16.85 | |
48 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:17.79 | |
49 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | 2:19.25 | |
50 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:22.40 | |
51 | 333 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 2:22.42 | |
52 | 136 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 2:22.56 | |
53 | 303 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:23.64 | |
54 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:25.42 | |
55 | 432 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 2:25.98 | |
56 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:27.94 | |
57 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 2:29.02 | |
58 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:29.08 | |
59 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 2:32.15 | |
60 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:32.95 | |
61 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:33.78 | |
62 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:35.32 | |
63 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 2:38.08 | |
64 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:40.71 | |
65 | 299 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:40.81 | |
66 | 399 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 2:41.24 | |
67 | 25 | Ohm Christopher | 2001 | ERRITSØ | 0197AQ | 25 m | 2:42.13 | |
68 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:42.22 | |
69 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 2:46.23 | |
70 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 2:46.23 | |
71 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 2:46.36 | |
72 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:47.65 | |
73 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 2:49.67 | |
74 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:50.62 | |
75 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:56.15 | |
76 | 318 | Stølegaard Nicklas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 2:57.42 | |
77 | 417 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 3:22.25 | |
78 | 80 | Weigand Michael | 2002 | SG ELBE | 294693 | 25 m | ||
79 | 386 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 357 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 33.07 | |
2 | 121 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 35.16 | |
3 | 75 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 35.72 | |
4 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 35.72 | |
5 | 355 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 35.86 | |
6 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 37.04 | |
7 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 37.17 | |
8 | 344 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 50 m | 37.48 | |
9 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 38.02 | |
10 | 36 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 50 m | 38.06 | |
11 | 368 | Hornschuh Felicitas | 1975 | FLENSBURG | 25 m | 38.19 | ||
12 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 38.65 | |
13 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 39.00 | |
14 | 18 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 39.10 | |
15 | 393 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 39.11 | |
16 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 40.01 | |
17 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 40.11 | |
18 | 131 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 40.28 | |
19 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 40.58 | |
20 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 40.60 | |
21 | 302 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 40.61 | |
22 | 231 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 40.83 | |
23 | 40 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 41.01 | |
24 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 41.42 | |
25 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 41.50 | ||
26 | 326 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 41.53 | |
27 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 41.58 | ||
28 | 307 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 41.62 | |
29 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 41.94 | |
30 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 42.09 | |
31 | 20 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 42.29 | |
32 | 238 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 42.38 | |
33 | 423 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 42.41 | |
34 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 42.43 | ||
35 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 42.65 | |
36 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | 42.70 | |
37 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 42.74 | |
38 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 25 m | 43.48 | |
39 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 43.52 | |
40 | 415 | Chapman Olivia Johannsen | 2003 | BOV | 0328AX | 25 m | 43.61 | |
41 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 43.74 | |
42 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 43.85 | |
43 | 392 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 44.23 | |
44 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 50 m | 44.30 | |
45 | 10 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 44.59 | |
46 | 237 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 45.00 | |
47 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 45.34 | |
48 | 425 | Nielsen Ida K. | 2002 | BOV | 0252BA | 25 m | 45.66 | |
49 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 46.54 | |
50 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 46.76 | ||
51 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 47.03 | ||
52 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 47.26 | |
53 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 47.31 | ||
54 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 47.34 | ||
55 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 47.70 | ||
56 | 228 | Christiansen Katrine | 2002 | KORAL | 0268BA | 25 m | 48.14 | |
57 | 32 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 48.35 | |
58 | 162 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 48.62 | |
59 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 48.73 | |
60 | 387 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 49.20 | |
61 | 28 | Simon Rose | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 49.34 | |
62 | 79 | Weigand Ann-Kathrin | 2003 | SG ELBE | 308677 | 25 m | 49.42 | |
63 | 13 | Jensen Camille Klinge | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 49.52 | |
64 | 403 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 0224BA | 25 m | 49.82 | |
65 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 50.00 | ||
66 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | 50.54 | |
67 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 51.37 | |
68 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | 51.60 | |
69 | 14 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 51.89 | |
70 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 51.97 | |
71 | 67 | Schou Anna | 2003 | DELTA | 0382AS | 25 m | 52.22 | |
72 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 52.24 | |
73 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 52.78 | ||
74 | 319 | Vestergaard Anna | 2001 | VEJEN | 0158BB | 50 m | 52.89 | |
75 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 54.21 | ||
76 | 314 | Helgadottir Hildur | 2002 | VEJEN | 0294AV | 25 m | 54.30 | |
77 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | 55.68 | |
78 | 420 | Hempel Line | 2005 | BOV | 0548AK | 25 m | 57.05 | |
79 | 296 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 57.06 | |
80 | 24 | Møller Luna | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | 57.40 | |
81 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 58.92 | |
82 | 384 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:04.96 | |
83 | 19 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | ||
84 | 23 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 25 m | |||
85 | 26 | Rasmussen Bolette | 2001 | ERRITSØ | 0102BD | 25 m | ||
86 | 174 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
87 | 434 | Kruse Maja | 0 | HSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 30.50 | |
2 | 127 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 30.52 | |
3 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 30.90 | |
4 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 32.17 | |
5 | 350 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 32.98 | |
6 | 325 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 33.28 | |
7 | 117 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 33.52 | |
8 | 215 | Chodkiewicz Oliver | 1996 | FREM | 9661AB | 25 m | 33.65 | |
9 | 57 | Aaberg Kenneth | 1995 | DELTA | 9501AC | 50 m | 34.01 | |
10 | 74 | Lagerpusch Torsten | 1980 | SG ELBE | 134176 | 25 m | 34.01 | |
11 | 332 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | 34.17 | |
12 | 230 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 34.26 | |
13 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 34.28 | |
14 | 86 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 34.43 | |
15 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 34.60 | |
16 | 159 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 34.90 | |
17 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 35.50 | |
18 | 71 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 36.36 | |
19 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 37.19 | |
20 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 37.40 | ||
21 | 243 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 37.97 | |
22 | 61 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | 38.80 | |
23 | 30 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 39.14 | |
24 | 152 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 39.30 | |
25 | 304 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 40.38 | |
26 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 41.06 | |
27 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 41.40 | |
28 | 300 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 41.43 | |
29 | 317 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 41.77 | |
30 | 310 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 42.95 | |
31 | 140 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 43.46 | |
32 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 45.08 | |
33 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 45.10 | ||
34 | 318 | Stølegaard Nicklas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 45.14 | |
35 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 46.50 | ||
36 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 47.17 | |
37 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 47.28 | |
38 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 50 m | 48.26 | |
39 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 48.38 | |
40 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 48.69 | |
41 | 229 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 48.73 | |
42 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 48.86 | |
43 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 49.20 | |
44 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 49.67 | |
45 | 232 | Fenger Oliver | 2003 | KORAL | 0303AO | 25 m | 49.68 | |
46 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 49.74 | |
47 | 65 | Johansen Karl | 2002 | DELTA | 0239AR | 50 m | 51.11 | |
48 | 298 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 52.52 | |
49 | 424 | Mogensen Benjamin | 2004 | BOV | 0461AK | 25 m | 53.22 | |
50 | 422 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 54.03 | |
51 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 56.79 | |
52 | 427 | Schmidt Thomas | 2002 | BOV | 0209AJ | 25 m | 1:03.06 | |
53 | 406 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | 1:05.72 | |
54 | 157 | Niemann Uffe | 2002 | HSK | 0277AR | 25 m | ||
55 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | ||
56 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 22, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 2:17.62 | |
2 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:18.58 | |
3 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:19.20 | |
4 | 324 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:23.55 | |
5 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:23.65 | |
6 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 2:25.18 | |
7 | 342 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 2:25.40 | |
8 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:29.37 | |
9 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 2:33.78 | |
10 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 3:01.22 | |
11 | 78 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 3:05.32 | |
12 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 3:07.90 | |
13 | 419 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 3:07.96 | |
14 | 313 | Christensen Katrine | 1996 | VEJEN | 9604AP | 25 m | 3:20.50 | |
15 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | ||
16 | 124 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | ||
17 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 23, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:06.55 | |
2 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 25 m | 2:08.20 | |
3 | 112 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:10.35 | |
4 | 115 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:13.77 | |
5 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 2:15.87 | |
6 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 2:16.24 | |
7 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 2:21.32 | |
8 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:21.37 | |
9 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 2:23.32 | |
10 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:24.29 | |
11 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 2:25.15 | |
12 | 128 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 2:25.27 | |
13 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:27.98 | |
14 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 2:32.53 | |
15 | 322 | Andersen Nicolai | 1998 | NYBORG | 9837AF | 25 m | 2:36.21 | |
16 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 3:14.44 | |
17 | 399 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 3:18.87 | |
18 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 3:39.55 | |
19 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | ||
20 | 126 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | ||
21 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 24, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:06.40 | |
2 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:06.91 | |
3 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 50 m | 1:06.92 | |
4 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 1:07.26 | |
5 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:08.69 | |
6 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 1:08.89 | |
7 | 68 | Buchholz Charlotte | 1998 | SG ELBE | 213428 | 25 m | 1:09.14 | |
8 | 113 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:09.49 | |
9 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 50 m | 1:10.23 | |
10 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:10.80 | |
11 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:11.08 | |
12 | 368 | Hornschuh Felicitas | 1975 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.42 | ||
13 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.42 | ||
14 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 50 m | 1:12.49 | |
15 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:14.22 | ||
16 | 129 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:15.80 | |
17 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:15.83 | ||
18 | 37 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 1:15.94 | |
19 | 323 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:16.50 | |
20 | 407 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:16.56 | |
21 | 307 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:16.77 | |
22 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 1:17.45 | |
23 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 1:17.64 | |
24 | 42 | Rubfk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 1:17.99 | |
25 | 302 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:18.53 | |
26 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:18.56 | |
27 | 149 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:18.86 | |
28 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:18.86 | |
29 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:19.42 | ||
30 | 383 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:19.52 | |
31 | 301 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:19.95 | |
32 | 295 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:20.32 | |
33 | 78 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 1:20.79 | |
34 | 306 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:21.18 | |
35 | 123 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:21.84 | |
36 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 1:22.10 | |
37 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 1:22.52 | |
38 | 294 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:22.54 | |
39 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.91 | ||
40 | 326 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:22.98 | |
41 | 244 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:23.18 | |
42 | 39 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:23.74 | |
43 | 412 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:23.99 | |
44 | 77 | Strübing Carla | 1997 | SG ELBE | 369076 | 25 m | 1:25.16 | |
45 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 1:25.75 | |
46 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 1:26.11 | |
47 | 341 | Petersen Anna Lund | 2001 | NYBORG | 0116BA | 25 m | 1:26.12 | |
48 | 151 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 1:26.78 | |
49 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:26.84 | |
50 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:27.15 | |
51 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:28.23 | ||
52 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:28.64 | |
53 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:29.45 | |
54 | 45 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 25 m | 1:29.63 | |
55 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:30.55 | ||
56 | 31 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 1:31.45 | |
57 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:31.70 | ||
58 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:32.50 | |
59 | 162 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | 1:33.19 | |
60 | 411 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:33.28 | |
61 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:33.53 | ||
62 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:33.93 | ||
63 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:34.19 | |
64 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:35.19 | ||
65 | 316 | Pedersen Line | 2003 | VEJEN | 0324AQ | 25 m | 1:35.58 | |
66 | 315 | Kargo-Petersen Malene | 2003 | VEJEN | 0374AM | 50 m | 1:36.12 | |
67 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 1:37.14 | |
68 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:37.16 | |
69 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | 1:38.44 | |
70 | 46 | Sxnnichsen Iben | 2002 | DELTA | 0264AU | 25 m | 1:38.52 | |
71 | 15 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | 1:38.70 | |
72 | 296 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 1:39.98 | |
73 | 239 | Lund Emma Rye | 2001 | KORAL | 0194BB | 25 m | 1:39.99 | |
74 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:41.29 | ||
75 | 166 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:43.71 | |
76 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | 1:44.57 | |
77 | 142 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:45.69 | |
78 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:46.12 | |
79 | 425 | Nielsen Ida K. | 2002 | BOV | 0252BA | 25 m | 1:47.15 | |
80 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 50 m | 1:51.10 | |
81 | 12 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:54.89 | |
82 | 389 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 50 m | 1:59.24 | |
83 | 47 | Pedersen Silje Nygaard | 2004 | DELTA | 0424AS | 50 m | 2:10.97 | |
84 | 10 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | ||
85 | 19 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | ||
86 | 32 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | ||
87 | 66 | Nxrgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 25 m | |||
88 | 122 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | ||
89 | 174 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
90 | 319 | Vestergaard Anna | 2001 | VEJEN | 0158BB | 25 m | ||
91 | 394 | Houbak Laura | 2003 | S 68 | 0308AX | 25 m | ||
92 | 433 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 25, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 55.85 | |
2 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 57.89 | |
3 | 358 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 50 m | 58.50 | |
4 | 94 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:00.44 | |
5 | 87 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 1:01.10 | |
6 | 120 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:02.11 | |
7 | 159 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:02.39 | |
8 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 1:02.44 | |
9 | 9 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | 1:02.78 | |
10 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 1:03.11 | |
11 | 116 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:03.25 | |
12 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:03.64 | |
13 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:04.17 | |
14 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 50 m | 1:04.54 | |
15 | 145 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:04.62 | |
16 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:04.82 | |
17 | 51 | Bisgaard Sxren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:05.76 | |
18 | 52 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:06.65 | |
19 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 1:07.50 | |
20 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:08.94 | |
21 | 118 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:09.16 | |
22 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:09.19 | |
23 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:09.80 | |
24 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:10.19 | |
25 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 1:11.11 | |
26 | 234 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 1:12.03 | |
27 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:12.42 | ||
28 | 17 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 1:13.15 | |
29 | 300 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:13.40 | |
30 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:13.55 | |
31 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 1:13.62 | |
32 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 1:13.77 | |
33 | 338 | Madsen Nikolaj | 2000 | NYBORG | 0049AM | 25 m | 1:14.26 | |
34 | 97 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:14.78 | |
35 | 154 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 1:14.93 | |
36 | 333 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | 1:15.06 | |
37 | 303 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:15.13 | |
38 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:15.42 | ||
39 | 175 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 1:16.38 | |
40 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:16.60 | |
41 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 1:17.34 | |
42 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:19.25 | |
43 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 50 m | 1:20.46 | |
44 | 292 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:22.11 | |
45 | 299 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:22.69 | |
46 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:23.01 | |
47 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:23.06 | ||
48 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:23.92 | |
49 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:24.91 | ||
50 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:26.41 | |
51 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:26.57 | |
52 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 1:27.26 | |
53 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:28.01 | |
54 | 317 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 1:28.24 | |
55 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:29.41 | ||
56 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:30.13 | |
57 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 1:30.47 | |
58 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 1:30.62 | |
59 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 1:33.30 | |
60 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:33.75 | |
61 | 235 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:34.62 | |
62 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 1:34.69 | |
63 | 25 | Ohm Christopher | 2001 | ERRITSØ | 0197AQ | 25 m | 1:34.81 | |
64 | 418 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 1:36.71 | |
65 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:36.75 | |
66 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:36.95 | |
67 | 422 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 1:43.52 | |
68 | 64 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 1:44.47 | |
69 | 417 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 1:45.64 | |
70 | 427 | Schmidt Thomas | 2002 | BOV | 0209AJ | 25 m | 1:46.77 | |
71 | 49 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | ||
72 | 386 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 26, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:33.13 | |
2 | 357 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 50 m | 2:38.03 | |
3 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 2:38.42 | |
4 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 2:42.25 | |
5 | 121 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:44.25 | |
6 | 355 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 2:47.24 | |
7 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 2:47.91 | |
8 | 324 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 2:49.12 | |
9 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 2:52.02 | |
10 | 119 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:53.12 | |
11 | 344 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 2:54.62 | |
12 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 50 m | 2:59.37 | |
13 | 393 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 25 m | 3:00.27 | |
14 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 3:00.35 | |
15 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 3:02.40 | |
16 | 131 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 3:04.63 | |
17 | 18 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 3:05.16 | |
18 | 75 | Mewes Emma | 2001 | SG ELBE | 244512 | 25 m | 3:07.42 | |
19 | 40 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 3:08.24 | |
20 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 3:09.36 | |
21 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 3:12.20 | |
22 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 3:12.71 | |
23 | 111 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:12.91 | |
24 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:13.94 | |
25 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 3:14.25 | |
26 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | 3:15.34 | |
27 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 50 m | 3:17.52 | |
28 | 423 | Kjærsgaard Maya Vandkrog | 2002 | BOV | 0234AT | 25 m | 3:18.03 | |
29 | 20 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 3:19.79 | |
30 | 238 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 3:21.59 | |
31 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 3:22.09 | |
32 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 3:25.03 | |
33 | 415 | Chapman Olivia Johannsen | 2003 | BOV | 0328AX | 25 m | 3:25.14 | |
34 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 3:26.11 | |
35 | 392 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 3:27.47 | |
36 | 228 | Christiansen Katrine | 2002 | KORAL | 0268BA | 25 m | 3:38.99 | |
37 | 153 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 3:41.68 | |
38 | 387 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 3:44.14 | |
39 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:46.98 | |
40 | 12 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 3:47.08 | |
41 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 3:47.49 | |
42 | 14 | Jensen Emily Nygaard | 2003 | ERRITSØ | 0388AS | 25 m | 4:00.20 | |
43 | 282 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 4:14.04 | |
44 | 19 | Karlsson Emma | 2003 | ERRITSØ | 0378AY | 25 m | ||
45 | 26 | Rasmussen Bolette | 2001 | ERRITSØ | 0102BD | 25 m | ||
46 | 29 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | ||
47 | 173 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | ||
48 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | ||
49 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | ||
50 | 389 | Christensen Zenia | 2003 | S 68 | 0322BB | 25 m | ||
51 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | ||
52 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:18.98 | |
2 | 127 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:23.70 | |
3 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 2:25.27 | |
4 | 325 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 2:34.70 | |
5 | 350 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 50 m | 2:34.97 | |
6 | 115 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:35.22 | |
7 | 57 | Aaberg Kenneth | 1995 | DELTA | 9501AC | 25 m | 2:36.75 | |
8 | 117 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:37.45 | |
9 | 356 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 50 m | 2:38.24 | |
10 | 86 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 2:41.01 | |
11 | 130 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:41.98 | |
12 | 71 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 2:45.36 | |
13 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:45.38 | |
14 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:58.05 | |
15 | 339 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 3:02.97 | |
16 | 152 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 3:06.25 | |
17 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 3:12.13 | |
18 | 140 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 3:15.63 | |
19 | 421 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 3:17.93 | |
20 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 50 m | 3:20.31 | |
21 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 3:23.67 | |
22 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 3:26.41 | |
23 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 3:36.34 | |
24 | 229 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 3:39.38 | |
25 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 3:40.09 | |
26 | 88 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 3:40.25 | |
27 | 92 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 25 m | 3:44.20 | |
28 | 424 | Mogensen Benjamin | 2004 | BOV | 0461AK | 25 m | 4:04.23 | |
29 | 64 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 25 m | 4:57.37 | |
30 | 55 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 25 m | |||
31 | 232 | Fenger Oliver | 2003 | KORAL | 0303AO | 25 m | ||
32 | 406 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 28, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 197 | Nissen Hannah Strunge | 1997 | KVIK | 9754AD | 25 m | 1:04.42 | |
2 | 357 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:06.84 | |
3 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:07.46 | |
4 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 1:08.35 | |
5 | 180 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:08.42 | |
6 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:08.50 | |
7 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:08.59 | |
8 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:08.77 | |
9 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:09.23 | |
10 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 1:09.79 | |
11 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 1:10.25 | |
12 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:10.38 | |
13 | 121 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:10.48 | |
14 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:10.66 | |
15 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 25 m | 1:10.67 | |
16 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:10.94 | |
17 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:11.11 | |
18 | 349 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:11.59 | |
19 | 119 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 1:11.62 | |
20 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 1:11.93 | |
21 | 125 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:12.03 | |
22 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:12.30 | |
23 | 407 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 1:14.93 | |
24 | 355 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | HOLSTEBRO | 9818AF | 25 m | 1:14.94 | |
25 | 129 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:15.34 | |
26 | 368 | Hornschuh Felicitas | 1975 | FLENSBURG | 25 m | 1:15.42 | ||
27 | 36 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 1:16.00 | |
28 | 396 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:16.25 | |
29 | 8 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 1:17.72 | |
30 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 1:18.79 | |
31 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:18.97 | |
32 | 302 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 1:19.37 | |
33 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:19.97 | ||
34 | 35 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | 1:20.01 | |
35 | 131 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:20.17 | |
36 | 344 | Byskov Natascha Holm | 2000 | HOLSTEBRO | 0072AY | 25 m | 1:20.54 | |
37 | 123 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 0098BB | 25 m | 1:20.58 | |
38 | 16 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 1:20.70 | |
39 | 294 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 25 m | 1:21.63 | |
40 | 18 | Jørgensen Karoline Weltz | 2002 | ERRITSØ | 0276AR | 25 m | 1:22.08 | |
41 | 307 | Rasmussen Laura Buur | 2001 | ODDER | 0168AQ | 25 m | 1:22.50 | |
42 | 149 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 1:22.53 | |
43 | 412 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:22.57 | |
44 | 326 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | 1:23.35 | |
45 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 1:23.37 | |
46 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:23.42 | ||
47 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 1:23.46 | |
48 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:24.01 | |
49 | 241 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:24.11 | |
50 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:24.11 | |
51 | 283 | Noro Kirsten Q. | 2000 | IKAST | 0046BG | 25 m | 1:24.18 | |
52 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 1:24.21 | |
53 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 1:24.25 | |
54 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 1:24.53 | ||
55 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 1:24.66 | |
56 | 231 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:24.78 | |
57 | 122 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:25.18 | |
58 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:25.32 | |
59 | 41 | Bisgaard Charlotte | 2001 | DELTA | 0134AE | 25 m | 1:25.51 | |
60 | 39 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 1:25.86 | |
61 | 301 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:26.08 | |
62 | 279 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:26.79 | |
63 | 419 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 1:26.93 | |
64 | 213 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:27.45 | |
65 | 402 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:27.46 | |
66 | 237 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:27.61 | |
67 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:27.69 | |
68 | 306 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 1:27.73 | |
69 | 244 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:27.85 | |
70 | 10 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 1:28.19 | |
71 | 426 | Petersen Mie | 2002 | BOV | 0276AU | 25 m | 1:28.34 | |
72 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:28.42 | ||
73 | 31 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 1:29.78 | |
74 | 316 | Pedersen Line | 2003 | VEJEN | 0324AQ | 25 m | 1:29.97 | |
75 | 383 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:30.14 | |
76 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:30.22 | ||
77 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:30.50 | ||
78 | 385 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:31.66 | |
79 | 233 | Gregersen Stinne Holst | 2003 | KORAL | 0346AX | 25 m | 1:31.68 | |
80 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 25 m | 1:31.94 | |
81 | 32 | Wittenberg Lærke | 2001 | ERRITSØ | 0168AV | 25 m | 1:33.55 | |
82 | 404 | Mortensen Zarah Heden | 2002 | S 68 | 0206AR | 25 m | 1:33.57 | |
83 | 415 | Chapman Olivia Johannsen | 2003 | BOV | 0328AX | 25 m | 1:34.23 | |
84 | 240 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 1:34.42 | |
85 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 1:34.45 | ||
86 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:34.55 | |
87 | 142 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 1:34.74 | |
88 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:34.94 | ||
89 | 411 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:35.13 | |
90 | 319 | Vestergaard Anna | 2001 | VEJEN | 0158BB | 25 m | 1:35.55 | |
91 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:35.94 | ||
92 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:36.01 | |
93 | 143 | Jensen Kristina Liv | 2001 | HSK | 0104BD | 25 m | 1:36.92 | |
94 | 46 | Sxnnichsen Iben | 2002 | DELTA | 0264AU | 25 m | 1:37.06 | |
95 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:37.06 | |
96 | 11 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 0128BC | 25 m | 1:37.83 | |
97 | 173 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 1:38.16 | |
98 | 378 | Wiese Milia | 2003 | DELTA | 0342AS | 25 m | 1:38.37 | |
99 | 403 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 0224BA | 25 m | 1:38.88 | |
100 | 236 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:40.02 | |
101 | 398 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:40.45 | |
102 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:40.60 | ||
103 | 13 | Jensen Camille Klinge | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 1:40.84 | |
104 | 166 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 1:41.08 | |
105 | 242 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:42.01 | |
106 | 153 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 1:43.12 | |
107 | 296 | Jensen Frida Riishøj | 2002 | ODDER | 0274AX | 25 m | 1:43.73 | |
108 | 28 | Simon Rose | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | 1:46.24 | |
109 | 284 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:46.81 | |
110 | 315 | Kargo-Petersen Malene | 2003 | VEJEN | 0374AM | 25 m | 1:47.59 | |
111 | 12 | Hansen Stine | 2003 | ERRITSØ | 0352AT | 25 m | 1:48.75 | |
112 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:55.60 | ||
113 | 395 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:57.00 | |
114 | 47 | Pedersen Silje Nygaard | 2004 | DELTA | 0424AS | 25 m | 1:57.87 | |
115 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 25 m | 2:04.44 | |
116 | 15 | Jensen Louise | 2003 | ERRITSØ | 0322AZ | 25 m | ||
117 | 23 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 25 m | |||
118 | 24 | Møller Luna | 2004 | ERRITSØ | 0464AS | 25 m | ||
119 | 29 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | ||
120 | 42 | Rubfk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | ||
121 | 63 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
122 | 113 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | ||
123 | 174 | Stubben Emilie | 2003 | HSK | 0316AY | 25 m | ||
124 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | ||
125 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | ||
126 | 401 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | ||
127 | 433 | Schmidt Mira Emilie | 2003 | HSK | 0394AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 29, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 25 m | 56.97 | |
2 | 358 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 57.77 | |
3 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 59.21 | |
4 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:01.16 | |
5 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 25 m | 1:01.36 | |
6 | 329 | Holst Jacob | 1991 | NYBORG | 9197AF | 25 m | 1:02.07 | |
7 | 49 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 1:02.15 | |
8 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:02.16 | |
9 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:02.98 | |
10 | 94 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:03.03 | |
11 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:03.06 | |
12 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:03.09 | |
13 | 168 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 25 m | 1:03.11 | |
14 | 350 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:03.24 | |
15 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 1:03.52 | |
16 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 25 m | 1:03.93 | |
17 | 137 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK | 9939AF | 25 m | 1:03.99 | |
18 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:04.13 | |
19 | 9 | Baxter Morten | 1996 | ERRITSØ | 9683AK | 25 m | 1:04.34 | |
20 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 1:04.47 | |
21 | 126 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 1:04.79 | |
22 | 128 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:04.80 | |
23 | 145 | Kristensen Victor | 1999 | HSK | 9915AS | 25 m | 1:05.01 | |
24 | 114 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:05.62 | |
25 | 22 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 9613AN | 25 m | 1:05.66 | |
26 | 159 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK | 9949AR | 25 m | 1:06.15 | |
27 | 120 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:06.33 | |
28 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:06.54 | |
29 | 51 | Bisgaard Sxren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | 1:07.53 | |
30 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:07.68 | |
31 | 156 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK | 9789AP | 25 m | 1:08.07 | |
32 | 98 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:08.13 | |
33 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 1:08.17 | |
34 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 25 m | 1:08.70 | |
35 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:08.78 | |
36 | 86 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:09.11 | |
37 | 97 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 1:09.15 | |
38 | 52 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 1:10.39 | |
39 | 57 | Aaberg Kenneth | 1995 | DELTA | 9501AC | 25 m | 1:10.56 | |
40 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:10.92 | |
41 | 139 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 1:12.32 | |
42 | 234 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 1:12.36 | |
43 | 354 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 0043AP | 25 m | 1:13.72 | |
44 | 230 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 1:14.11 | |
45 | 243 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:14.23 | |
46 | 300 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 1:14.72 | |
47 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 1:15.78 | |
48 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 1:16.20 | ||
49 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:16.79 | |
50 | 152 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK | 9907AS | 25 m | 1:18.37 | |
51 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 1:18.58 | |
52 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:18.64 | |
53 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | 1:18.71 | |
54 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 1:19.42 | ||
55 | 338 | Madsen Nikolaj | 2000 | NYBORG | 0049AM | 25 m | 1:19.83 | |
56 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 1:20.12 | |
57 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:20.27 | |
58 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:20.30 | |
59 | 432 | Steenhold Emil | 2000 | DELTA | 0033AN | 25 m | 1:20.52 | |
60 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:21.35 | |
61 | 399 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:21.75 | |
62 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:22.23 | |
63 | 303 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:22.28 | |
64 | 317 | Rundstrøm Magnus | 2001 | VEJEN | 0103AJ | 25 m | 1:22.47 | |
65 | 7 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 1:22.57 | |
66 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.65 | ||
67 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 1:22.79 | ||
68 | 318 | Stølegaard Nicklas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 1:23.24 | |
69 | 273 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:23.37 | |
70 | 292 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 25 m | 1:23.93 | |
71 | 25 | Ohm Christopher | 2001 | ERRITSØ | 0197AQ | 25 m | 1:24.87 | |
72 | 224 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:25.40 | |
73 | 165 | Petersen Rasmus | 2002 | HSK | 0383AE | 25 m | 1:25.49 | |
74 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 1:26.01 | ||
75 | 421 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 1:26.06 | |
76 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:26.39 | |
77 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:27.71 | |
78 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:28.93 | |
79 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:29.68 | |
80 | 235 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:30.15 | |
81 | 299 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:30.84 | |
82 | 136 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 1:30.88 | |
83 | 309 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:30.89 | |
84 | 298 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 1:30.93 | |
85 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 1:31.78 | |
86 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:32.14 | |
87 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 1:32.16 | |
88 | 232 | Fenger Oliver | 2003 | KORAL | 0303AO | 25 m | 1:33.13 | |
89 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 1:33.81 | |
90 | 277 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:34.71 | |
91 | 229 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:46.60 | |
92 | 417 | Hansen Dennis | 2002 | BOV | 0205AS | 25 m | 1:49.98 | |
93 | 427 | Schmidt Thomas | 2002 | BOV | 0209AJ | 25 m | 1:50.84 | |
94 | 422 | Kjærsgaard Marius V. | 2004 | BOV | 0467AI | 25 m | 1:55.42 | |
95 | 424 | Mogensen Benjamin | 2004 | BOV | 0461AK | 25 m | 2:00.57 | |
96 | 61 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 25 m | ||
97 | 157 | Niemann Uffe | 2002 | HSK | 0277AR | 25 m | ||
98 | 386 | Carlsen Søren B. | 2003 | S 68 | 0315AO | 25 m | ||
99 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | ||
100 | 406 | Nedergaard Juka | 2004 | S 68 | 0497AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 30, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 349 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 50 m | 28.33 | |
2 | 190 | Holm Josephine | 1999 | KVIK | 9982AA | 25 m | 28.94 | |
3 | 185 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 29.12 | |
4 | 184 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 50 m | 29.20 | |
5 | 125 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 29.63 | |
6 | 160 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 29.81 | |
7 | 343 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 29.85 | |
8 | 342 | Petersen Thea Lund | 1998 | NYBORG | 9874AZ | 25 m | 30.09 | |
9 | 410 | Rasmussen Sofie | 1999 | S 68 | 9962AP | 25 m | 30.16 | |
10 | 205 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 30.27 | |
11 | 206 | Wael Emma | 1993 | KVIK | 9374AL | 25 m | 30.32 | |
12 | 347 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 50 m | 30.37 | |
13 | 201 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 30.51 | |
14 | 181 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | KVIK | 0058AA | 50 m | 30.59 | |
15 | 124 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 30.63 | |
16 | 187 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 30.74 | |
17 | 70 | Cwiklinski Jasmin | 1997 | SG ELBE | 174566 | 25 m | 30.89 | |
18 | 324 | Carr Johanne | 1999 | NYBORG | 9992AA | 25 m | 30.99 | |
19 | 435 | Jensen Cecilie Ravn | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 31.00 | |
20 | 183 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 31.40 | |
21 | 340 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 31.41 | |
22 | 372 | Schulze Miriam | 2001 | FLENSBURG | 25 m | 31.49 | ||
23 | 76 | Nuppenau Lisa-Marie | 1996 | SG ELBE | 181193 | 25 m | 31.58 | |
24 | 192 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 31.58 | |
25 | 330 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 31.58 | |
26 | 200 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 31.96 | |
27 | 323 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 32.58 | |
28 | 78 | Teichmann Sophie | 1997 | SG ELBE | 207404 | 25 m | 33.01 | |
29 | 371 | Obermark Louisa Marie | 2002 | FLENSBURG | 25 m | 33.20 | ||
30 | 221 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 33.48 | |
31 | 219 | Kallesxe Emma Lykke | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 33.96 | |
32 | 295 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 34.49 | |
33 | 365 | Hoffmann Annika | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 34.49 | ||
34 | 111 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 34.67 | |
35 | 388 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 50 m | 34.70 | |
36 | 359 | Biegemann Emma | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 34.92 | ||
37 | 275 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 35.26 | |
38 | 69 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE | 244507 | 25 m | 35.44 | |
39 | 35 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 50 m | 35.66 | |
40 | 149 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 50 m | 35.68 | |
41 | 16 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 36.04 | |
42 | 278 | Lundvig Savannah | 2001 | IKAST | 0178BA | 25 m | 36.06 | |
43 | 419 | Hansen Katrine Risbjerg | 2001 | BOV | 0104AU | 25 m | 36.82 | |
44 | 336 | Lorenzen Maria | 2001 | NYBORG | 0156AO | 25 m | 36.83 | |
45 | 169 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 36.86 | |
46 | 223 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 37.07 | |
47 | 241 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 37.21 | |
48 | 237 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 37.28 | |
49 | 337 | Lund Amalie | 2001 | NYBORG | 0112AV | 25 m | 37.31 | |
50 | 416 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 37.43 | |
51 | 393 | Hansen Camilla D. | 2000 | S 68 | 0064AZ | 50 m | 37.52 | |
52 | 335 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 37.53 | |
53 | 20 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 37.66 | |
54 | 31 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 38.20 | |
55 | 167 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK | 0138AS | 25 m | 38.54 | |
56 | 147 | Larsen Freja | 2001 | HSK | 0102AT | 25 m | 38.62 | |
57 | 369 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 38.94 | ||
58 | 231 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 39.06 | |
59 | 383 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 39.49 | |
60 | 238 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 39.90 | |
61 | 392 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 40.05 | |
62 | 376 | Wachs Naja | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 40.10 | ||
63 | 397 | Jensen Cecilie V | 2002 | S 68 | 0298AN | 50 m | 41.35 | |
64 | 271 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 42.35 | |
65 | 363 | Grohmann Lena Maria | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 42.46 | ||
66 | 360 | Erdmann Cheyenne | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 42.60 | ||
67 | 305 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 42.64 | |
68 | 155 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 42.75 | |
69 | 425 | Nielsen Ida K. | 2002 | BOV | 0252BA | 25 m | 42.86 | |
70 | 40 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 43.14 | |
71 | 225 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 50 m | 43.51 | |
72 | 328 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 43.72 | |
73 | 373 | Schwedler Lilith | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 43.84 | ||
74 | 11 | Frandsen Paulina | 2001 | ERRITSØ | 0128BC | 25 m | 43.96 | |
75 | 403 | Madsen Julie Bundgaard | 2002 | S 68 | 0224BA | 25 m | 44.37 | |
76 | 240 | Muhlig Lykke | 1999 | KORAL | 9932BC | 25 m | 44.53 | |
77 | 142 | Hobolth Fiona Hansen | 2003 | HSK | 0376AO | 25 m | 44.59 | |
78 | 151 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 44.71 | |
79 | 220 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 45.28 | |
80 | 166 | Petersen Silje | 2002 | HSK | 0254BB | 25 m | 45.31 | |
81 | 44 | Trothe Mie | 1998 | DELTA | 9816BE | 50 m | 45.98 | |
82 | 236 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 46.10 | |
83 | 153 | Møbes Amalie Averhoff | 2002 | HSK | 0226BB | 25 m | 46.37 | |
84 | 13 | Jensen Camille Klinge | 2002 | ERRITSØ | 0246AY | 25 m | 46.56 | |
85 | 362 | Grohmann Hannah Sophia | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 47.00 | ||
86 | 370 | Jürgensen Charlotte | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 47.00 | ||
87 | 27 | Rubenius Flora | 2005 | ERRITSØ | 0502AI | 25 m | 48.14 | |
88 | 274 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 48.41 | |
89 | 364 | Heuber Cathy Milena | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 49.10 | ||
90 | 282 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 49.17 | |
91 | 214 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 49.27 | |
92 | 173 | Stamholt Maja | 2005 | HSK | 0528AH | 25 m | 50.26 | |
93 | 390 | Drewsen Anne Kopp | 2001 | S 68 | 0106AX | 25 m | 50.70 | |
94 | 387 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 51.60 | |
95 | 395 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 52.75 | |
96 | 218 | Jxrgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 53.21 | |
97 | 408 | Pedersen Mette Brandt | 2003 | S 68 | 0322AX | 50 m | 58.35 | |
98 | 401 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:06.46 | |
99 | 23 | Møller Ida Raabjerg | 2003 | ERRITSØ | 25 m | |||
100 | 28 | Simon Rose | 2004 | ERRITSØ | 0414AS | 25 m | ||
101 | 29 | Sjøgren Sofie | 2002 | ERRITSØ | 0292BB | 25 m | ||
102 | 36 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | ||
103 | 46 | Sxnnichsen Iben | 2002 | DELTA | 0264AU | 25 m | ||
104 | 146 | Kruse Anna | 2000 | HSK | 0006BG | 25 m | ||
105 | 162 | Petersen Alberte Hedevang | 2003 | HSK | 0352AO | 25 m | ||
106 | 314 | Helgadottir Hildur | 2002 | VEJEN | 0294AV | 25 m | ||
107 | 384 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | ||
108 | 394 | Houbak Laura | 2003 | S 68 | 0308AX | 25 m | ||
109 | 400 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |
Løb 31, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | 25.55 | |
2 | 203 | Svendsen Marcus Krøyer | 1997 | KVIK | 9787AB | 50 m | 25.62 | |
3 | 87 | Dalby Ralf | 1995 | SILKEBORG | 9547AB | 25 m | 25.87 | |
4 | 72 | Kopp Mathias | 1984 | SG ELBE | 075299 | 25 m | 26.33 | |
5 | 186 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 26.49 | |
6 | 196 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.53 | |
7 | 194 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 26.71 | |
8 | 191 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 25 m | 26.74 | |
9 | 73 | Körner Jonte | 1997 | SG ELBE | 174574 | 25 m | 27.01 | |
10 | 112 | Andersen Lasse Winther | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 27.08 | |
11 | 202 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 50 m | 27.08 | |
12 | 413 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 27.39 | |
13 | 22 | Lindquist Malthe | 1996 | ERRITSØ | 9613AN | 25 m | 27.57 | |
14 | 71 | Kopp Lars | 1991 | SG ELBE | 135027 | 25 m | 27.62 | |
15 | 127 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 27.67 | |
16 | 168 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK | 9849AO | 50 m | 27.77 | |
17 | 199 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 50 m | 27.81 | |
18 | 334 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | 27.88 | |
19 | 193 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 27.89 | |
20 | 204 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 28.16 | |
21 | 49 | Jensen Mikkel | 1995 | DELTA | 9509AK | 25 m | 28.28 | |
22 | 345 | Christiansen Casper | 2000 | HOLSTEBRO | 0083AQ | 50 m | 28.72 | |
23 | 171 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK | 9819AO | 25 m | 28.77 | |
24 | 188 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 50 m | 28.98 | |
25 | 89 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 29.02 | |
26 | 195 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 29.12 | |
27 | 114 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 29.13 | |
28 | 189 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 29.21 | |
29 | 139 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK | 9957AO | 25 m | 29.26 | |
30 | 116 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 29.34 | |
31 | 130 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 29.57 | |
32 | 21 | Lindquist Lau | 1999 | ERRITSØ | 9987AM | 25 m | 29.85 | |
33 | 144 | Knudsen Emil | 1999 | HSK | 9975AO | 25 m | 30.12 | |
34 | 276 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 30.45 | |
35 | 118 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 30.62 | |
36 | 90 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 30.67 | |
37 | 310 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 30.86 | |
38 | 154 | Nielsen Mathias Kjær | 2000 | HSK | 0043AU | 25 m | 31.03 | |
39 | 136 | Absalon Nicolaj | 1999 | HSK | 9933AS | 25 m | 31.50 | |
40 | 243 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 31.52 | |
41 | 95 | Høegh Bastian Løve | 2000 | SILKEBORG | 0007AK | 50 m | 31.56 | |
42 | 230 | Dam Morten Chr. | 1998 | KORAL | 9809AS | 25 m | 31.63 | |
43 | 175 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK | 9909AR | 25 m | 31.65 | |
44 | 375 | Seesemann Finn | 1999 | FLENSBURG | 25 m | 31.91 | ||
45 | 325 | Ejby Jonas | 2000 | NYBORG | 0063AJ | 25 m | 32.02 | |
46 | 234 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 9911AR | 25 m | 32.33 | |
47 | 361 | Fahlteich Niklas | 2000 | FLENSBURG | 25 m | 32.42 | ||
48 | 366 | Hoffmann Björn | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 32.42 | ||
49 | 101 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 32.47 | |
50 | 117 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 32.87 | |
51 | 227 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 50 m | 33.18 | |
52 | 272 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 34.15 | |
53 | 17 | Jeppesen Lukas | 2001 | ERRITSØ | 0111AL | 25 m | 34.25 | |
54 | 96 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 50 m | 34.56 | |
55 | 161 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 34.91 | |
56 | 7 | Arumugam Lucas | 2000 | ERRITSØ | 0091AJ | 25 m | 35.26 | |
57 | 391 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 25 m | 35.46 | |
58 | 141 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 35.68 | |
59 | 30 | Stenbæk Kasper Høst | 2001 | ERRITSØ | 0125AP | 25 m | 35.76 | |
60 | 327 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 36.04 | |
61 | 318 | Stølegaard Nicklas | 2001 | VEJEN | 0137AO | 25 m | 36.10 | |
62 | 399 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 36.38 | |
63 | 409 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 36.46 | |
64 | 280 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 37.17 | |
65 | 374 | Schwedler Linus | 2005 | FLENSBURG | 25 m | 37.31 | ||
66 | 226 | Stfrmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 37.36 | |
67 | 170 | Skovby Mads Holm | 2001 | HSK | 0165AL | 25 m | 37.76 | |
68 | 172 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 38.01 | |
69 | 91 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 38.82 | |
70 | 405 | Nedergaard Amin | 2001 | S 68 | 0107AR | 25 m | 39.34 | |
71 | 293 | Dall Jeppe | 2002 | ODDER | 0233AQ | 25 m | 39.49 | |
72 | 339 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 40.17 | |
73 | 216 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 50 m | 40.73 | |
74 | 281 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 41.03 | |
75 | 298 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 41.11 | |
76 | 93 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 41.34 | |
77 | 367 | Hornschuh Arved | 2004 | FLENSBURG | 25 m | 41.80 | ||
78 | 140 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 42.16 | |
79 | 163 | Petersen Casper | 1999 | HSK | 9915AO | 25 m | 42.23 | |
80 | 421 | Jensen Simon G. | 2000 | BOV | 0083AT | 25 m | 42.33 | |
81 | 164 | Petersen Jacob | 2000 | HSK | 0001AT | 25 m | 42.94 | |
82 | 232 | Fenger Oliver | 2003 | KORAL | 0303AO | 25 m | 45.31 | |
83 | 100 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 45.82 | |
84 | 222 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 45.93 | |
85 | 418 | Hansen Frederik Schimann | 2003 | BOV | 0343AK | 25 m | 47.47 | |
86 | 158 | Oxenvad Christian | 2003 | HSK | 0325AI | 25 m | 50.90 | |
87 | 55 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 25 m | |||
88 | 99 | Lillelund Mads | 1998 | SILKEBORG | 9815AU | 25 m | ||
89 | 157 | Niemann Uffe | 2002 | HSK | 0277AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 18:45 |