Program for Lunds öppna knattemästerskap - LÖKEN
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
122 |
|
Sofia Månsson |
11 |
S 71 |
SWE |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Melissa Lundin |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Lova Nyholm |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Veronica Perlheden |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Nelly Roos |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:28.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
134 |
|
Kenza Cherchmi |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Maja Maksimovic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Zoé Mae Ranelid |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
152 |
|
Selma Möller |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
89 |
|
Tilda Olofsson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
121 |
|
Lykke Liljeqvist |
11 |
S 71 |
SWE |
1:49.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Klara Malmgren |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
79 |
|
Ekaterina Rogovaya |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:59.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Märta Nilsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:00.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
83 |
|
Lora Mohammad |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Emma Eriksson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
165 |
|
Tindra Adelros |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
69 |
|
Omshree Möller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
Sigrid Lindblad |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
189 |
|
Alma Ghaffari |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
80 |
|
Ellen Rappe |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
68 |
|
Isabella Fällmar |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
88 |
|
Anna Johansson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
66 |
|
Blanca Larsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
176 |
|
Isabel Enscoe Olsson |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
26 |
65 |
|
Alyssa Veysel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
40 |
|
Lovisa Wettersten |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
195 |
|
Izabela Eriksson |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
29 |
18 |
|
Natalie Malmström |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
177 |
|
Karin Söderstjerna |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
31 |
28 |
|
Ella Väänänen |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
67 |
|
Farah-Noush Thompson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
39 |
|
edda Stenberg |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
84 |
|
Lovisa Gustafsson Manhag |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
185 |
|
My Rolf |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
36 |
72 |
|
Elianna Pallser Dragojevic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
78 |
|
Ebba-Lisa Nihlén Miheller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
166 |
|
Vera Emilsson |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
119 |
|
Victor Antonio Begic |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:23.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
170 |
|
Joakim Sveberg Karlsson |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Harald Wendelrup |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Gustaf Erixon |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:31.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
32 |
|
Jasper Berg |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:31.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Luan Osmani |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Anton Hägglöf |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Hugo Ernstsson |
11 |
S 71 |
SWE |
2:00.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
77 |
|
Seth Neland |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
17 |
|
Lukas Djuric |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
181 |
|
Nam Huy Kieu |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
13 |
146 |
|
Gustav Grund |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
74 |
|
Kevin Alexa |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Rayan Zaher |
11 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
187 |
|
Noyan Rezai |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
17 |
87 |
|
William Hassel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
82 |
|
Kristof Mirecki |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
70 |
|
Vincent Gourdon |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
153 |
|
Sydney Sinko |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
180 |
|
Matthew Anterup |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
22 |
183 |
|
William Sandberg |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
73 |
|
Elias Matoussi |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
182 |
|
Nima Kaiadi |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
25 |
174 |
|
Anton Ainalem |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Tintin Nguyen |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
55 |
|
Linea Sakota |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Liv Lundin Linnér |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
1:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Alice Hudson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Josephine Lindgren |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:23.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Linn Ekvall |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:24.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Ellen Kristoferson |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Lykke Svahn |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Ebba Lasson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Ebba Öhlin |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Adeleine Olsson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Juni Ripa |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
2 |
|
Marika Legowska |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
1:34.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Elsa Nyman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
Kajsa Trönell Stagling |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
109 |
|
Frederika Säfholm |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
107 |
|
Ebba Norinder |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Ines Söderstjerna |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:43.35 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
63 |
|
Lovisa Arfwidson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
15 |
|
Esther Boström |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:52.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
47 |
|
Lea Bergman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
54 |
|
Inez Rönnow |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
188 |
|
Thilda Thropert |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
24 |
140 |
|
Amelia Lohmann |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
43 |
|
Alice Ferreira Hansson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
144 |
|
Ajra Bajric |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
49 |
|
Mina Radanov |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
48 |
|
Lykke-Louise Thott |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
99 |
|
Folke af Trampe |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
101 |
|
Erik Giselsson Tholin |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Theo Lind |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Oskar Zdolsek |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Mason Custard |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
David Askari Louyeh |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:23.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Anton Pogarcic |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Jonathan Kastberg |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
Felix Dissieux |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:28.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
149 |
|
Love Lundh |
12 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
194 |
|
David Opariuc |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:32.92 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Elias Öinert |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
113 |
|
Noah Stridh |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Simon Lindquist |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
167 |
|
Albin Nilsson |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Kevin Eskilsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:58.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Jonathan Larsson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
92 |
|
Vincent Williamsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
59 |
|
Andrej Milosevic |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
89 |
|
Tilda Olofsson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Sofia Månsson |
11 |
S 71 |
SWE |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Veronica Perlheden |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Melissa Lundin |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:53.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Nelly Roos |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:54.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
56 |
|
Maja Maksimovic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:58.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Zoé Mae Ranelid |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:59.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Kenza Cherchmi |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
2:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
105 |
|
Alva Ehn Blomgren |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
189 |
|
Alma Ghaffari |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Tindra Adelros |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Klara Malmgren |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Julia Olsson-Mårtensson |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
86 |
|
Märta Nilsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
138 |
|
Sigrid Lindblad |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
185 |
|
My Rolf |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
17 |
72 |
|
Elianna Pallser Dragojevic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
80 |
|
Ellen Rappe |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Blanca Larsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
40 |
|
Lovisa Wettersten |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Ekaterina Rogovaya |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
65 |
|
Alyssa Veysel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
88 |
|
Anna Johansson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
177 |
|
Karin Söderstjerna |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
25 |
68 |
|
Isabella Fällmar |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
81 |
|
Emma Eriksson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
115 |
|
Prisha Shrivastava |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Ella Väänänen |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
176 |
|
Isabel Enscoe Olsson |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
30 |
67 |
|
Farah-Noush Thompson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
84 |
|
Lovisa Gustafsson Manhag |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
39 |
|
edda Stenberg |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
110 |
|
Izabella Broel-Plater |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
83 |
|
Lora Mohammad |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
78 |
|
Ebba-Lisa Nihlén Miheller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
69 |
|
Omshree Möller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
119 |
|
Victor Antonio Begic |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:00.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Alexander Richkin |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:09.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
106 |
|
Caspian Olsson |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Gustaf Erixon |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Gustav Grund |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Anton Ainalem |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Anton Hägglöf |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Seth Neland |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
181 |
|
Nam Huy Kieu |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
153 |
|
Sydney Sinko |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
76 |
|
Luan Osmani |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
180 |
|
Matthew Anterup |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
14 |
74 |
|
Kevin Alexa |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
William Hassel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
82 |
|
Kristof Mirecki |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
183 |
|
William Sandberg |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
18 |
70 |
|
Vincent Gourdon |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
73 |
|
Elias Matoussi |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Hugo Ernstsson |
11 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
182 |
|
Nima Kaiadi |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
22 |
17 |
|
Lukas Djuric |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
187 |
|
Noyan Rezai |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
24 |
141 |
|
Tintin Nguyen |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Liv Lundin Linnér |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Linea Sakota |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25 |
|
Lykke Svahn |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Linn Ekvall |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Ebba Lasson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Inez Rönnow |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
1:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Linnéa Hansson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:48.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Juni Ripa |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Kajsa Trönell Stagling |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
Ebba Öhlin |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:54.54 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
117 |
|
Thea Bengtsson-Pratt |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Lea Bergman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:59.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
62 |
|
Elsa Nyman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:00.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Lena Schäfer |
12 |
S 71 |
SWE |
2:02.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
109 |
|
Frederika Säfholm |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:09.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Esther Boström |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:10.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Lykke-Louise Thott |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Amelia Lohmann |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Thilda Thropert |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Lovisa Arfwidson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
43 |
|
Alice Ferreira Hansson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
144 |
|
Ajra Bajric |
12 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
107 |
|
Ebba Norinder |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
49 |
|
Mina Radanov |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
99 |
|
Folke af Trampe |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
David Askari Louyeh |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Anton Pogarcic |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Elias Öinert |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Theo Lind |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
David Opariuc |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:48.13 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
101 |
|
Erik Giselsson Tholin |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
168 |
|
Felipe Öst |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:49.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Mason Custard |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
120 |
|
Ville Lindman |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Albin Nilsson |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:57.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
113 |
|
Noah Stridh |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:59.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
114 |
|
Oskar Zdolsek |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Simon Lindquist |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:08.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Love Lundh |
12 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:09.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
97 |
|
Kevin Eskilsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
2:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Andrej Milosevic |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Jonathan Kastberg |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Jonathan Larsson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Vincent Williamsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
122 |
|
Sofia Månsson |
11 |
S 71 |
SWE |
1:32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Kenza Cherchmi |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
121 |
|
Lykke Liljeqvist |
11 |
S 71 |
SWE |
1:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
152 |
|
Selma Möller |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Farah-Noush Thompson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
36 |
|
Veronica Perlheden |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Ellen Rappe |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
66 |
|
Blanca Larsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Elianna Pallser Dragojevic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Izabella Broel-Plater |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
83 |
|
Lora Mohammad |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Ella Väänänen |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
56 |
|
Maja Maksimovic |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
165 |
|
Tindra Adelros |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
88 |
|
Anna Johansson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Alva Ehn Blomgren |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Isabella Fällmar |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50 |
|
Zoé Mae Ranelid |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
84 |
|
Lovisa Gustafsson Manhag |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
79 |
|
Ekaterina Rogovaya |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
65 |
|
Alyssa Veysel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
78 |
|
Ebba-Lisa Nihlén Miheller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Lova Nyholm |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
166 |
|
Vera Emilsson |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
75 |
|
Klara Malmgren |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
86 |
|
Märta Nilsson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
81 |
|
Emma Eriksson |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
115 |
|
Prisha Shrivastava |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
69 |
|
Omshree Möller |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
119 |
|
Victor Antonio Begic |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
170 |
|
Joakim Sveberg Karlsson |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:54.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Rayan Zaher |
11 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Anton Hägglöf |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Kristof Mirecki |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
77 |
|
Seth Neland |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Luan Osmani |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Caspian Olsson |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Gustaf Erixon |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Kevin Alexa |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Elias Matoussi |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
103 |
|
Alexander Richkin |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
102 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
87 |
|
William Hassel |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
70 |
|
Vincent Gourdon |
11 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Liv Lundin Linnér |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:23.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Linea Sakota |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
1:26.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Linn Ekvall |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:30.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
21 |
|
Ellen Kristoferson |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:32.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Alice Hudson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Inez Rönnow |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
60 |
|
Ebba Lasson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
|
Adeleine Olsson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:43.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
62 |
|
Elsa Nyman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:46.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
48 |
|
Lykke-Louise Thott |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:51.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
109 |
|
Frederika Säfholm |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:01.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Lea Bergman |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Lykke Svahn |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
43 |
|
Alice Ferreira Hansson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
107 |
|
Ebba Norinder |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
117 |
|
Thea Bengtsson-Pratt |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
63 |
|
Lovisa Arfwidson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
22 |
|
Josephine Lindgren |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
15 |
|
Esther Boström |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Mina Radanov |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Marika Legowska |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
99 |
|
Folke af Trampe |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
David Askari Louyeh |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
101 |
|
Erik Giselsson Tholin |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
114 |
|
Oskar Zdolsek |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Theo Lind |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Anton Pogarcic |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:35.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Mason Custard |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Felix Dissieux |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
113 |
|
Noah Stridh |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:44.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
194 |
|
David Opariuc |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:48.24 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Jonathan Kastberg |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Elias Öinert |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
1:55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
92 |
|
Vincent Williamsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
2:03.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
59 |
|
Andrej Milosevic |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
2:18.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Kevin Eskilsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
2:25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
120 |
|
Ville Lindman |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
46 |
|
Jonathan Larsson |
12 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
116 |
|
Simon Lindquist |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
149 |
|
Love Lundh |
12 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
122 |
|
Sofia Månsson |
11 |
S 71 |
SWE |
39.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Melissa Lundin |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
36 |
|
Veronica Perlheden |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
134 |
|
Kenza Cherchmi |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Lova Nyholm |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
89 |
|
Tilda Olofsson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
121 |
|
Lykke Liljeqvist |
11 |
S 71 |
SWE |
57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
152 |
|
Selma Möller |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
195 |
|
Izabela Eriksson |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
10 |
28 |
|
Ella Väänänen |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
170 |
|
Joakim Sveberg Karlsson |
11 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
102 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
47.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Jasper Berg |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
49.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Victor Antonio Begic |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Harald Wendelrup |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
153 |
|
Sydney Sinko |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
11 |
|
Linn Ekvall |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
22 |
|
Josephine Lindgren |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Felicia Hvistendal |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Linnéa Hansson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
41.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
98 |
|
Liv Lundin Linnér |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Alice Hudson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
42.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Ebba Öhlin |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Kajsa Trönell Stagling |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Frederika Säfholm |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Esther Boström |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Ines Söderstjerna |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
55.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
128 |
|
Lena Schäfer |
12 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
101 |
|
Erik Giselsson Tholin |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Folke af Trampe |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Theo Lind |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Jonathan Kastberg |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Oskar Zdolsek |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
168 |
|
Felipe Öst |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
113 |
|
Noah Stridh |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
167 |
|
Albin Nilsson |
12 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
194 |
|
David Opariuc |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
53.57 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
122 |
|
Sofia Månsson |
11 |
S 71 |
SWE |
1:29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Melissa Lundin |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
89 |
|
Tilda Olofsson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:35.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
36 |
|
Veronica Perlheden |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
24 |
|
Lova Nyholm |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Izabella Broel-Plater |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:42.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Nelly Roos |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Kenza Cherchmi |
11 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
152 |
|
Selma Möller |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:50.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
115 |
|
Prisha Shrivastava |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:57.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
105 |
|
Alva Ehn Blomgren |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Anna Johansson |
11 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
Ella Väänänen |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
165 |
|
Tindra Adelros |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
18 |
|
Natalie Malmström |
11 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Julia Olsson-Mårtensson |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
166 |
|
Vera Emilsson |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
32 |
|
Jasper Berg |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Victor Antonio Begic |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Alexandar-Borrís Stoianov |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Harald Wendelrup |
11 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
Caspian Olsson |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:54.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
153 |
|
Sydney Sinko |
11 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Alexander Richkin |
11 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Hugo Ernstsson |
11 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
98 |
|
Liv Lundin Linnér |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Linn Ekvall |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:29.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Alice Hudson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Lykke Svahn |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Linnéa Hansson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Juni Ripa |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:41.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
21 |
|
Ellen Kristoferson |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Adeleine Olsson |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:42.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Kajsa Trönell Stagling |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:42.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Marika Legowska |
12 |
Eslövs Simsällskap |
SWE |
1:48.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Ines Söderstjerna |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
109 |
|
Frederika Säfholm |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
107 |
|
Ebba Norinder |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Esther Boström |
12 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
2:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Thea Bengtsson-Pratt |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:00.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
128 |
|
Lena Schäfer |
12 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Josephine Lindgren |
12 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
99 |
|
Folke af Trampe |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:26.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
101 |
|
Erik Giselsson Tholin |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Oskar Zdolsek |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100 |
|
Theo Lind |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:35.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Love Lundh |
12 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
David Opariuc |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:44.68 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
113 |
|
Noah Stridh |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Jonathan Kastberg |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
120 |
|
Ville Lindman |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:54.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Vincent Williamsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:56.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Simon Lindquist |
12 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
2:13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
97 |
|
Kevin Eskilsson |
12 |
Osby Simsällskap |
SWE |
2:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
158 |
|
Heidi Helgeman |
8 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Olivia Calcan |
9 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Nicky Wadström |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Nelly Wadström |
7 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Sigrid Cronquist |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Layal Hamid Ahmed Badawi |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Eric Arvidsson |
9 |
Osby Simsällskap |
SWE |
40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Alessio Caricato |
8 |
Simklubben Lödde |
SWE |
45.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Wilton Lundin |
9 |
Simklubben Lödde |
SWE |
47.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
171 |
|
Erik Severin |
8 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
156 |
|
Eric Hulteberg |
9 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
52.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Denis Hukic |
9 |
S 71 |
SWE |
1:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
145 |
|
Vincent Au |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
193 |
|
Ossian Häll |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
154 |
|
Bosse Ljungberg |
9 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
139 |
|
Tim Gustafsson |
8 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
143 |
|
William Lindholm |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
127 |
|
Darina Jakobsons |
10 |
S 71 |
SWE |
34.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
Karin Dao |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Olivia Caricato |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
40.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Ella Malmgren |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Elena Olito |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
42.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Isabella Svensson |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
42.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Alva Billsten |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Nikki Nillund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
12 |
|
Lily Rankin |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Aira Kulenovic |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
48.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Malou Zabel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
50.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
164 |
|
Stella Sjöberg |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
96 |
|
Sofia Nordborg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Liv Renlund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
51.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
162 |
|
Norella Nettrander |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
Amanda Avdic |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
94 |
|
Elsa Stiberg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
34 |
|
Noelle Duron Strömstedt |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:02.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Silke Nilsson |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Lily Blomstrand |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
163 |
|
Olivia Haskel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Sonja Nyman |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
172 |
|
Laura Ziegler |
10 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:33 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Olle Svahn |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Hebbe Stenskepp |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Tristan Anker |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
39.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
FIlip Holmqvist |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
47.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Max Gauld |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Leo Granat |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:03.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
131 |
|
Andrej Music |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:04.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Eigo Yamada Jönsson |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Erik Brase |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Max Constantinou |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
38 |
|
Casper Rocklind |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Olivia Calcan |
9 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Heidi Helgeman |
8 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Nicky Wadström |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Nelly Wadström |
7 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
191 |
|
Ringa Wagn |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Sigrid Cronquist |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
186 |
|
Naomi Abraha |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
137 |
|
Layal Hamid Ahmed Badawi |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Eric Arvidsson |
9 |
Osby Simsällskap |
SWE |
53.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Alessio Caricato |
8 |
Simklubben Lödde |
SWE |
55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
171 |
|
Erik Severin |
8 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
1:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Bosse Ljungberg |
9 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Vincent Au |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
139 |
|
Tim Gustafsson |
8 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
190 |
|
Isaac Morgan |
8 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
156 |
|
Eric Hulteberg |
9 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
James Wahldén |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
10 |
193 |
|
Ossian Häll |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Denis Hukic |
9 |
S 71 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
50m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
10 |
|
Ella Malmgren |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
Karin Dao |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
91 |
|
Alva Billsten |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Darina Jakobsons |
10 |
S 71 |
SWE |
52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
133 |
|
Isabella Svensson |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
108 |
|
Elena Olito |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Stella Sjöberg |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
56.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
162 |
|
Norella Nettrander |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
130 |
|
Aira Kulenovic |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
59.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Olivia Caricato |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
179 |
|
Klara Eriksson |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:04.47 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
37 |
|
Amanda Avdic |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:05.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
34 |
|
Noelle Duron Strömstedt |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
1:05.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
175 |
|
Hedvig Lindquist |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:05.85 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
15 |
161 |
|
Malou Zabel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:05.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
96 |
|
Sofia Nordborg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:06.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
95 |
|
Silke Nilsson |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Nikki Nillund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
93 |
|
Lily Blomstrand |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
94 |
|
Elsa Stiberg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:12.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
160 |
|
Liv Renlund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
163 |
|
Olivia Haskel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
19 |
|
Sonja Nyman |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
172 |
|
Laura Ziegler |
10 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
192 |
|
Stella Hedsund |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Olle Svahn |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Hebbe Stenskepp |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Tristan Anker |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
30 |
|
FIlip Holmqvist |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
55.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Max Gauld |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Karl Nermark |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
1:07.27 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Leo Granat |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:08.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
155 |
|
Eigo Yamada Jönsson |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
38 |
|
Casper Rocklind |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Max Constantinou |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Andrej Music |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Erik Brase |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
8 |
|
Olivia Calcan |
9 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
55.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
158 |
|
Heidi Helgeman |
8 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:00.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
136 |
|
Nicky Wadström |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Layal Hamid Ahmed Badawi |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
135 |
|
Nelly Wadström |
7 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Eric Arvidsson |
9 |
Osby Simsällskap |
SWE |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Alessio Caricato |
8 |
Simklubben Lödde |
SWE |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Wilton Lundin |
9 |
Simklubben Lödde |
SWE |
53.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Vincent Au |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Tim Gustafsson |
8 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
143 |
|
William Lindholm |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
193 |
|
Ossian Häll |
9 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Erik Severin |
8 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
127 |
|
Darina Jakobsons |
10 |
S 71 |
SWE |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
Karin Dao |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
35 |
|
Olivia Caricato |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Ella Malmgren |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
108 |
|
Elena Olito |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Isabella Svensson |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
151 |
|
Nikki Nillund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Alva Billsten |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Noelle Duron Strömstedt |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
53.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Aira Kulenovic |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
57.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Stella Sjöberg |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
57.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Liv Renlund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
59.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
161 |
|
Malou Zabel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
59.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Norella Nettrander |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Silke Nilsson |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
93 |
|
Lily Blomstrand |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Sofia Nordborg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Olivia Haskel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
37 |
|
Amanda Avdic |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
172 |
|
Laura Ziegler |
10 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Olle Svahn |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Hebbe Stenskepp |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Tristan Anker |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
131 |
|
Andrej Music |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
1:07.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Eigo Yamada Jönsson |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:08.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Leo Granat |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
1:15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Casper Rocklind |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
25m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
158 |
|
Heidi Helgeman |
8 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
25.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Olivia Calcan |
9 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
Naomi Abraha |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
4 |
191 |
|
Ringa Wagn |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
25m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Eric Arvidsson |
9 |
Osby Simsällskap |
SWE |
20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
42 |
|
Wilton Lundin |
9 |
Simklubben Lödde |
SWE |
22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
27 |
|
Alessio Caricato |
8 |
Simklubben Lödde |
SWE |
25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Eric Hulteberg |
9 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
Erik Severin |
8 |
Föreningen Trelleborg Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
190 |
|
Isaac Morgan |
8 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
184 |
|
James Wahldén |
9 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
25m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Karin Dao |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Darina Jakobsons |
10 |
S 71 |
SWE |
17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
108 |
|
Elena Olito |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
91 |
|
Alva Billsten |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Olivia Caricato |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
21.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Ella Malmgren |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Stella Sjöberg |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Lily Rankin |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
179 |
|
Klara Eriksson |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
24.97 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
10 |
175 |
|
Hedvig Lindquist |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
25.18 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Isabella Svensson |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Noelle Duron Strömstedt |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
161 |
|
Malou Zabel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
151 |
|
Nikki Nillund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Aira Kulenovic |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Norella Nettrander |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
29.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
96 |
|
Sofia Nordborg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Olivia Haskel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
94 |
|
Elsa Stiberg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
93 |
|
Lily Blomstrand |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
160 |
|
Liv Renlund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
192 |
|
Stella Hedsund |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
25m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
26 |
|
Olle Svahn |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
17.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Hebbe Stenskepp |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Tristan Anker |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
Max Gauld |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
23.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
30 |
|
FIlip Holmqvist |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
159 |
|
Leo Granat |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Karl Nermark |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
75 m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
158 |
|
Heidi Helgeman |
8 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
75m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
90 |
|
Eric Arvidsson |
9 |
Osby Simsällskap |
SWE |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
27 |
|
Alessio Caricato |
8 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
75m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Liv Renlund |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Isabella Svensson |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
162 |
|
Norella Nettrander |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
112 |
|
Karin Dao |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
35 |
|
Olivia Caricato |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
96 |
|
Sofia Nordborg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
91 |
|
Alva Billsten |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Ella Malmgren |
10 |
Landskrona Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
108 |
|
Elena Olito |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
95 |
|
Silke Nilsson |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Stella Sjöberg |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Elsa Stiberg |
10 |
Osby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
163 |
|
Olivia Haskel |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lunds öppna knattemästerskap
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
75m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
155 |
|
Eigo Yamada Jönsson |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
2:01.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
159 |
|
Leo Granat |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
26 |
|
Olle Svahn |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
131 |
|
Andrej Music |
10 |
Simklubben Sydsim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Erik Brase |
10 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Tristan Anker |
10 |
Simklubben Poseidon |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
FIlip Holmqvist |
10 |
Simklubben Lödde |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-03 19:51:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|