Program for Bakken Kids Cup 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
44 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:54.70 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
5:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:27.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
130 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
135 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:51.75 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
133 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
134 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
132 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
153 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
7:03.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
4:31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
146 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:57.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
5:05.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
118 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:06.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
5:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
5:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:48.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
23 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
6:00.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
3 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
77 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
135 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
139 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:33.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:05.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
145 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
225 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:24.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:24.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
154 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
203 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
147 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
119 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:24.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:24.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
53 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
67 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
133 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
71 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
153 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
58 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
88 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:44.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
46 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:46.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
89 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
24 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:50.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
13 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
109 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:52.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:53.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
111 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:54.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
90 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
114 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:57.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
105 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:58.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
101 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:06.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
14 |
|
Gry Mattrup Lund-Hansen |
2012 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
2:16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
87 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
158 |
|
Frederikke Malmkjær |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
159 |
|
Frederikke Feldt-Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
149 |
|
Johanna Dahl- Petersen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
127 |
|
Sofie Andersen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
129 |
|
Cecilie Kruse Sidenius |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
165 |
|
Ellen Marie Gammelgaard Sandgaard |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
121 |
|
Sosu L. Zhang |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
141 |
|
Magda Emilie Holte Hansen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
122 |
|
Julie La Cour Marker Rasmussen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
91 |
|
Ella Berner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
150 |
|
Liva Larsen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
160 |
|
Sara Nissen Suhr |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
128 |
|
Freja Andersen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
138 |
|
Ida Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
116 |
|
Marie Larsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
155 |
|
Paloma Alvarez Sigurd |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
163 |
|
Tilde Elisabeth Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
92 |
|
Ida Wahl |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
137 |
|
Selma El-Khattam |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
136 |
|
Wenxi Zhang |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
201 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
39 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
208 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
32 |
|
Clara Langsager |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
15 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
118 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:15.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
60 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
56 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
73 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
74 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
29 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
198 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
69 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
28 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:40.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
94 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:46.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
144 |
|
Karl Griff Olsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:50.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
110 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:51.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Rasmus Dall Kristensen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
107 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
206 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
102 |
|
Mads Skovsgaard Salling |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
96 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:55.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
99 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:55.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
12 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
2:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
86 |
|
Alexander Ross |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:07.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
103 |
|
Magnus Palsgaard |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:14.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
83 |
|
Hannibal Sejr Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
38 |
|
Mikkel Christensen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
11 |
|
Sebastian Munch Lange |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
35 |
|
Johan Høj |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
33 |
|
Daniel Nissen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
17 |
|
Christoffer Kofoed |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
199 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
156 |
|
Thure Frej Salewski Secher |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
123 |
|
Magnus Peick-Kristensen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
161 |
|
Nikolaj Bryde Frisk |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
36 |
|
Kilian Krog Slot |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
207 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
34 |
|
Ivan Buhl Lund |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
25 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
44 |
|
Louise Olsen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:17.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
119 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
147 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:36.51 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
197 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
132 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Augusta Leonhardt Marstrand |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:50.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:55.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
134 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:58.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
104 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
205 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
24 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
31 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:21.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
108 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
37 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
115 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
62 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:28.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
225 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:32.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
80 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
23 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
6 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
57 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
206 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:51.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
26 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:51.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
29 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
110 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
142 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:04.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
28 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
106 |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
85 |
|
Alexander Radko |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
113 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
204 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
10 |
|
Jonas Kjettrup Bjerrum |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
40 |
|
Vilfred Skov Sejersten |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
65 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:06.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:08.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Caja Basler Abildgaard |
2009 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
135 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
68 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
76 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
50 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
53 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
30 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
67 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
59 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
197 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
15 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
47 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
153 |
|
Vigga Lou Holte Hansen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
46 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
66 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
52 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:35.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
95 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
88 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:37.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
14 |
|
Gry Mattrup Lund-Hansen |
2012 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
100 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
108 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
90 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:52.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
104 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
111 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:57.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
114 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
105 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
87 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
101 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:05.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
138 |
|
Ida Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
152 |
|
Alberte Hedegaard |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
163 |
|
Tilde Elisabeth Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
92 |
|
Ida Wahl |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
41 |
|
Flora Bogø |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
202 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:05.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
118 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:06.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
61 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
64 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
51 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
203 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
75 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
73 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
56 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:18.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
16 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
69 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
74 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
81 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:27.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
12 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
96 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
85 |
|
Alexander Radko |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:40.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
25 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:47.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
9 |
|
Rasmus Dall Kristensen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:48.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
99 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:48.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
106 |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:50.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
94 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
207 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
199 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:00.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
102 |
|
Mads Skovsgaard Salling |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
103 |
|
Magnus Palsgaard |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
161 |
|
Nikolaj Bryde Frisk |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
144 |
|
Karl Griff Olsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
86 |
|
Alexander Ross |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
83 |
|
Hannibal Sejr Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
20 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Signe Grynnerup |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
139 |
|
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:50.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
109 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
88 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
4:04.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
205 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
208 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
18 |
|
Harald Rasmus Svendsen |
2007 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:17.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Frederik Kepp Jensen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:27.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Jacob Uldall-Jessen |
2007 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:27.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
1 |
|
Alexander Merl Larsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:37.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
202 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Axel Bundgaard Lorentzen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:57.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
203 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
154 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:07.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
140 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:08.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
142 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:15.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
29 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
81 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
113 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
27 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
204 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4x100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
A6 Piger 1 |
2008 |
A6 |
DEN |
4:34.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Sigma Fast Girlz 1 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
4:39.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
LSK PIGER 1 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
215 |
|
Sigma Fast Girlz 3 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
5:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
214 |
|
Sigma Fast Girlz 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
5:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
219 |
|
Sigma Fast Girlz 4 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
5:51.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
168 |
|
LSK PIger 3 |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
167 |
|
LSK PIGER 2 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:56.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
A6 Piger 2 |
2011 |
A6 |
DEN |
6:03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Lsk Piger 4 |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4x100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
209 |
|
A6 Drenge 1 |
2007 |
A6 |
DEN |
4:00.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
217 |
|
Sigma Strong Boyz 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
4:31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
LSK Drenge 1 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Sigma Strong Boyz 1 |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
4:55.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
170 |
|
LSK Drenge 2 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
218 |
|
Sigma Strong Boyz 3 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
5:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
210 |
|
A6 Drenge 2 |
2010 |
A6 |
DEN |
5:35.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
LSK Drenge 4 |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
172 |
|
Lsk Drenge 5 |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
65 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
181 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
143 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
30 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
78 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
21 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
134 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
42.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
133 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
174 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
151 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
24 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
47 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
98 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
53.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
59 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
54.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
208 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
15 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
58.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
88 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
104 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
90 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
132 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
89 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
14 |
|
Gry Mattrup Lund-Hansen |
2012 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:06.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
95 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
191 |
|
Sophia Alexandra Banc |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
31.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
146 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
203 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
62 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
63 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
202 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
64 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
154 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
56 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
80 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
142 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
140 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
57 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
51 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
198 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
44.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
113 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
48.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
182 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
49.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
199 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
50.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
177 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
81 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
51.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
26 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
16 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
28 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Cameron Hansen |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
12 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:04.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
9 |
|
Rasmus Dall Kristensen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
96 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
187 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
25 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
65 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
76 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
68 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
54 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
67 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
176 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
71 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
175 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
174 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
45.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
189 |
|
Nurhayal Özcan |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
112 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
51.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
205 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
109 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
54.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
111 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
55.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
114 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
108 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
31 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:05.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
37 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
129 |
|
Cecilie Kruse Sidenius |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
155 |
|
Paloma Alvarez Sigurd |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
97 |
|
Vigga Mynster-Clausen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
141 |
|
Magda Emilie Holte Hansen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
128 |
|
Freja Andersen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
152 |
|
Alberte Hedegaard |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
164 |
|
Josefine Kiilerich-Pedersen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
91 |
|
Ella Berner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
136 |
|
Wenxi Zhang |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
138 |
|
Ida Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
157 |
|
Ava Bruun Peschardt |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
158 |
|
Frederikke Malmkjær |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
159 |
|
Frederikke Feldt-Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
160 |
|
Sara Nissen Suhr |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
149 |
|
Johanna Dahl- Petersen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
122 |
|
Julie La Cour Marker Rasmussen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
92 |
|
Ida Wahl |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
163 |
|
Tilde Elisabeth Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
150 |
|
Liva Larsen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
137 |
|
Selma El-Khattam |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
165 |
|
Ellen Marie Gammelgaard Sandgaard |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
127 |
|
Sofie Andersen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
121 |
|
Sosu L. Zhang |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
118 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
36.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
61 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
74 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
42.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
46.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
69 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
180 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
178 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
94 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
106 |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
110 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
54.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
93 |
|
Christian Kiilerich-Pedersen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
85 |
|
Alexander Radko |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
54.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
57.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
102 |
|
Mads Skovsgaard Salling |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
83 |
|
Hannibal Sejr Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
86 |
|
Alexander Ross |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
10 |
|
Jonas Kjettrup Bjerrum |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
43 |
|
Tristan Holmskov |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:07.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
40 |
|
Vilfred Skov Sejersten |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
188 |
|
Marco Munk |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
192 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
103 |
|
Magnus Palsgaard |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
162 |
|
Konrad Vissing |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
144 |
|
Karl Griff Olsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
156 |
|
Thure Frej Salewski Secher |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
131 |
|
Aksel Håkansson |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
161 |
|
Nikolaj Bryde Frisk |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
123 |
|
Magnus Peick-Kristensen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
42 |
|
Elias Dietrichsen |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
207 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
224 |
|
Albert Manegold Svendsen |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
70 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
42.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.50 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
197 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
130 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
45 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
143 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Sofie Holstein Grynnerup |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
45.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
68 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
77 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
179 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
151 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
163 |
|
Tilde Elisabeth Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
53.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
104 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
95 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
112 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
201 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:00.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
52 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
1:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
88 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:02.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
89 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
208 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
1:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
111 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
92 |
|
Ida Wahl |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
90 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:05.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
108 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
164 |
|
Josefine Kiilerich-Pedersen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:08.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
15 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:09.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
87 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
101 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
157 |
|
Ava Bruun Peschardt |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
160 |
|
Sara Nissen Suhr |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
39 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
138 |
|
Ida Hansen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
105 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
91 |
|
Ella Berner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
121 |
|
Sosu L. Zhang |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
152 |
|
Alberte Hedegaard |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
136 |
|
Wenxi Zhang |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
165 |
|
Ellen Marie Gammelgaard Sandgaard |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:28.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
149 |
|
Johanna Dahl- Petersen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
150 |
|
Liva Larsen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
128 |
|
Freja Andersen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
127 |
|
Sofie Andersen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
129 |
|
Cecilie Kruse Sidenius |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
116 |
|
Marie Larsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
122 |
|
Julie La Cour Marker Rasmussen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
155 |
|
Paloma Alvarez Sigurd |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
158 |
|
Frederikke Malmkjær |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
141 |
|
Magda Emilie Holte Hansen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
159 |
|
Frederikke Feldt-Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
137 |
|
Selma El-Khattam |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
32 |
|
Clara Langsager |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
97 |
|
Vigga Mynster-Clausen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
202 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
42.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
225 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
43.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
184 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
203 |
|
Silas Argueta Andersen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
44.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
57 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
198 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
51.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
206 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
51.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
26 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
16 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
69 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
85 |
|
Alexander Radko |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
99 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
81 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
83 |
|
Hannibal Sejr Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
12 |
|
Sylvester Haugsted |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
1:01.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
96 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
102 |
|
Mads Skovsgaard Salling |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:04.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
107 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
86 |
|
Alexander Ross |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:07.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
94 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
17 |
|
Christoffer Kofoed |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
9 |
|
Rasmus Dall Kristensen |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:14.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
103 |
|
Magnus Palsgaard |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
187 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
162 |
|
Konrad Vissing |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
11 |
|
Sebastian Munch Lange |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
25 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
156 |
|
Thure Frej Salewski Secher |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
144 |
|
Karl Griff Olsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
123 |
|
Magnus Peick-Kristensen |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
131 |
|
Aksel Håkansson |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
161 |
|
Nikolaj Bryde Frisk |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
36 |
|
Kilian Krog Slot |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:43.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
38 |
|
Mikkel Christensen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:08.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
33 |
|
Daniel Nissen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
34 |
|
Ivan Buhl Lund |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Johan Høj |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
65 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
70 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
78 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
126 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
181 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
32.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
77 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
33.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
76 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
119 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
34.18 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
15 |
53 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
176 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
179 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
71 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
132 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
175 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
54 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
47 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
95 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
151 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
52 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
197 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
58 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
46 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
109 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
24 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
41.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
89 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
112 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
66 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
59 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
98 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
90 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
189 |
|
Nurhayal Özcan |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
14 |
|
Gry Mattrup Lund-Hansen |
2012 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
191 |
|
Sophia Alexandra Banc |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
31 |
|
Molly Hansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
32 |
|
Clara Langsager |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
49.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
114 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
100 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
105 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
101 |
|
Laura Reuter |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
87 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
39 |
|
Sofie Christiansen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
37 |
|
Klara Devalt |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:00.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
41 |
|
Flora Bogø |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:04.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
116 |
|
Marie Larsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
63 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
202 |
|
Parham Ahmadi Moghaddam |
2007 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
145 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
30.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
146 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
75 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
23 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
183 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
225 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
33.68 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
17 |
56 |
|
Sebastian Rønnoe |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
73 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
27 |
|
Asbjørn Christiansen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
34.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
184 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
29 |
|
Noah Dietrichsen |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
154 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
69 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
74 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
185 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
182 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
180 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
177 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
113 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
107 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
41.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
206 |
|
Frederik Holm Nielsen |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
110 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
25 |
|
Lucas Christensen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
8 |
|
Cameron Hansen |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
96 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
85 |
|
Alexander Radko |
2014 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
43.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
93 |
|
Christian Kiilerich-Pedersen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
99 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
106 |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
94 |
|
Frederik Hald |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
48.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
11 |
|
Sebastian Munch Lange |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
199 |
|
Alexander Duckert |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
83 |
|
Hannibal Sejr Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
102 |
|
Mads Skovsgaard Salling |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
49.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
187 |
|
Andreas Sønderup |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
50.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
192 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
51.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
34 |
|
Ivan Buhl Lund |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
40 |
|
Vilfred Skov Sejersten |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
53.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
103 |
|
Magnus Palsgaard |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
204 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
17 |
|
Christoffer Kofoed |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
86 |
|
Alexander Ross |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
33 |
|
Daniel Nissen |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
54.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
10 |
|
Jonas Kjettrup Bjerrum |
2013 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
188 |
|
Marco Munk |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
43 |
|
Tristan Holmskov |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
38 |
|
Mikkel Christensen |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
36 |
|
Kilian Krog Slot |
2013 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
42 |
|
Elias Dietrichsen |
2014 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
35 |
|
Johan Høj |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
1:20.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
224 |
|
Albert Manegold Svendsen |
2015 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
126 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:22.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
175 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
146 |
|
Mathias Hald |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
147 |
|
Maria Holstein Arnesen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:52.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
76 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:01.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
68 |
|
Ella Wolffbrandt |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Mai Ellen Frederiksen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
130 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:06.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
71 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
67 |
|
Dagmar Mulipola |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:15.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Ea Balder |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
197 |
|
Ella Janniche |
2011 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Liva Dugbæk |
2009 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Andrea Møller-Sørensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
189 |
|
Nurhayal Özcan |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
201 |
|
Sofie Amalie Morthorst |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
66 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
58 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
118 |
|
Frederik Salling |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Oscar Kaiser Djørup |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Peter Klitvang |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
60 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:45.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
16 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
3:00.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Rares Enache |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:13.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
119 |
|
Sofie Ross |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Amanda Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Emilia Hartvigsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Alberte K. Jacobsen |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:22.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:46.83 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
7 |
22 |
|
Melissa Walther Capito |
2009 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Annika Højfeldt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
208 |
|
Karla Laursen |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
62 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Bastian Johnsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Axel Skov Andersson |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Elliot Leifelt |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Storm Federspiel |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Louie L. Theuma |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:40.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
184 |
|
Otto Weber Folmann |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
192 |
|
Valdemar Pirmo |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
198 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
204 |
|
Rune Skovgaard Christiansen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
70 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
65 |
|
Caroline Leander Søltoft |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
120 |
|
Freja Itenov |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:35.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
126 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Madicken Markussen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Liv Frost Juhler |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
78 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:42.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
135 |
|
Rosa Marie Sandgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
130 |
|
Ella Lindum Andersen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Clara Povlsen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:51.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
133 |
|
Elvera Teilmann |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:57.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
181 |
|
Julia Stanczyk |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
176 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:01.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
54 |
|
Maria Hou |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Merle Unterberg |
2011 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
3:18.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
205 |
|
Sophia Møller |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:23.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Alma Maaslet |
2010 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
3:23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
24 |
|
Celine Hide |
2012 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
3:28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
89 |
|
Anna Cecilie Szameitat |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Ida-Sofie Rich |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:34.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
191 |
|
Sophia Alexandra Banc |
2012 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
112 |
|
Sofie Corell Salomon |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
14 |
|
Gry Mattrup Lund-Hansen |
2012 |
A6 Svømmeklubben Laksen |
DEN |
3:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
109 |
|
Silja Zøllner |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
90 |
|
Annika Bendixen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
151 |
|
Irma-Elvira Hempel |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
87 |
|
Andrea Lebahn |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
104 |
|
Marie Guldberg-Magnusdottir |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
95 |
|
Helena Hjartar |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
114 |
|
Vera Mollerup |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
105 |
|
Martha Hyldgaard Bigum |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
111 |
|
Smilla Lemb Sørensen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
108 |
|
Selma Prause-Knudsen |
2013 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100 |
|
Laura Marie Dalsberg-Jensen |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200 |
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
63 |
|
Andreas Moesgaard |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Julius Drachmann |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Conrad Buhl |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
2:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
196 |
|
Marcus Albjerg |
2009 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
145 |
|
Matti Lundin Brockdorff |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
64 |
|
Axel Bonke Jensen |
2009 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
225 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
2:34.00 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
183 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Mikkel Skou Elgaard |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
154 |
|
Victor Ploug Mattson |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Malthe Jensen |
2011 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Nicklas Kofoed |
2010 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:55.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
69 |
|
Frederik Lollike |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
182 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:02.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Elias Hoe Bertelsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
198 |
|
Rasmus Kohave Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
3:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
74 |
|
Max Schou-Sørensen |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
3:19.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
113 |
|
Sofus Prause-Knudsen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
96 |
|
Hjalte Håkansson |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
93 |
|
Christian Kiilerich-Pedersen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
99 |
|
Jonas Xiaoyan Liu |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
107 |
|
Nikolas Valdemar Rasmussen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
3:35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
180 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:38.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
73 |
|
Mads Klinkby |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
110 |
|
Simon Hammershaimb |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
177 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
106 |
|
Max Guldberg-Magnusson |
2012 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Cameron Hansen |
2012 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
4:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
178 |
|
Emil Højgaard Andersen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
207 |
|
Marcus Sonne |
2010 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4x100m Frisvømning Mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
222 |
|
Lyngby Power Rangers |
2009 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
221 |
|
Sigma Fast & Strong 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
4:28.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
223 |
|
Lyngby Aquamen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:40.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
226 |
|
Lyngby Paw Patrol |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
220 |
|
Sigma Fast & Strong 1 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
5:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
194 |
|
STT Max svøm Max |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
227 |
|
Lyngby Teletubbies |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
228 |
|
Lyngby Ninja Turtles |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
195 |
|
STT The Nut Patrol |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
229 |
|
Lyngby Spidermen |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
230 |
|
Lyngby Lions |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4x100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
211 |
|
A6 Piger 1 |
2008 |
A6 |
DEN |
4:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Sigma Fast Girlz 1 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
5:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
166 |
|
LSK PIGER 1 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
214 |
|
Sigma Fast Girlz 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
5:59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
215 |
|
Sigma Fast Girlz 3 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
6:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
LSK PIGER 2 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
168 |
|
LSK PIger 3 |
2011 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
6:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
212 |
|
A6 Piger 2 |
2011 |
A6 |
DEN |
6:43.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
219 |
|
Sigma Fast Girlz 4 |
2011 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Lyngby Svømmehal |
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. jun 2022 to 26. jun 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4x100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
209 |
|
A6 Drenge 1 |
2007 |
A6 |
DEN |
4:34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
217 |
|
Sigma Strong Boyz 2 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
5:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
169 |
|
LSK Drenge 1 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
5:25.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
216 |
|
Sigma Strong Boyz 1 |
2009 |
Sigma Swim |
DEN |
5:26.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
A6 Drenge 2 |
2010 |
A6 |
DEN |
6:51.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
218 |
|
Sigma Strong Boyz 3 |
2010 |
Sigma Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
LSK Drenge 2 |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-06-2022 15:11.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|