Program for Setveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4x100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
MIX kadeti/kadetinje (06-08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti/Kadetinje |
|
Kadeti Kadetinje 14-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
89 |
|
CROATIA - MLAĐI JUNIORI |
2006 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
SLO I. (MIX kadeti) |
2006 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
233 |
|
Serbia 1 (14-16) |
2006 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
235 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (14-16) |
2006 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4x100m Medley Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
MIX mladinci/mladinke (04-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinci/Mladinke |
|
Mladinci Mladinke 16-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
88 |
|
CROATIA - JUNIORI |
2004 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
232 |
|
Serbia 1 (16-18) |
2004 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
SLO I. (MIX mladinci) |
2004 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
236 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (16-18) |
2004 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
16:15.81 |
|
|
|
147 |
Nik Peterlin |
2006 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
16:27.50 |
|
|
|
48 |
Roko Krpina |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
17:01.37 |
|
|
|
95 |
Žan Podržavnik |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
17:22.55 |
|
|
|
49 |
Domagoj Dolenec |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
17:23.99 |
|
|
|
156 |
Boris Borsos |
2007 |
SRB |
|
6 |
183 |
|
Pavle Joic |
|
Serbia |
|
17:36.38 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
7 |
7 |
|
Mustafa Jamak |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
15:46.92 |
|
|
|
163 |
Danilo Banjac |
2004 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
16:10.87 |
|
|
|
207 |
Nikola Simic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
16:21.32 |
|
|
|
143 |
Arne Furlan Štular |
2005 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
16:32.00 |
|
|
|
112 |
Primož Peternel |
2004 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
16:37.27 |
|
|
|
30 |
Patrick Eremija |
2005 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
16:39.30 |
|
|
|
29 |
Vito Lončarić |
2005 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
16:44.08 |
|
|
|
1 |
Osman Hadžić |
2004 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
52.46 |
|
|
|
189 |
Petar Popovic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
52.78 |
|
|
|
50 |
Filip Gruica |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
53.01 |
|
|
|
128 |
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
53.36 |
|
|
|
177 |
Justin Cvetkov |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
53.53 |
|
|
|
121 |
Svit Popovič |
2007 |
SLO |
|
6 |
51 |
|
Vlaho Nenadic |
|
Croatia |
|
53.78 |
|
|
|
2006 |
CRO |
|
7 |
9 |
|
Ali Čorbo |
|
Bosna-Herzegovina |
|
56.09 |
|
|
|
2006 |
BIH |
|
8 |
12 |
|
Affan Salispahić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
50.75 |
|
|
|
31 |
Jere Hribar |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
51.73 |
|
|
|
32 |
Hrvoje Tomić |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
52.26 |
|
|
|
213 |
Matija Pantic |
2004 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
52.86 |
|
|
|
210 |
Luka Cavic |
2004 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
52.88 |
|
|
|
138 |
Filip Ćirović |
2004 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
53.10 |
|
|
|
139 |
Jure Janhuba |
2004 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
6 |
Maksim Jovanović |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
3 |
David Vučić |
2004 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
56.16 |
|
|
|
73 |
Jana Pavalic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
57.72 |
|
|
|
74 |
Mia Hren |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
58.58 |
|
|
|
137 |
Ula Rožič |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
59.13 |
|
|
|
113 |
Marta Arko |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:00.44 |
|
|
|
155 |
Andrea Jorgic |
2008 |
SRB |
|
6 |
196 |
|
Andrea Davidovic |
|
Serbia |
|
1:01.06 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
7 |
20 |
|
Erin Hrustemović |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2008 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
57.58 |
|
|
|
188 |
Mina Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
58.26 |
|
|
|
218 |
Anja Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
59.02 |
|
|
|
60 |
Matea Ivekovic |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
59.29 |
|
|
|
104 |
Hana Sekuti |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
59.42 |
|
|
|
102 |
Mija Rihter Medoš |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:00.40 |
|
|
|
61 |
Ana Dernikovic |
2005 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
19 |
Sara Zildžić |
2006 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
30.68 |
|
|
|
52 |
Toni Vrdoljak |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
30.96 |
|
|
|
195 |
David Farkas |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
31.14 |
|
|
|
53 |
Vito Rados |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
31.37 |
|
|
|
109 |
Val Benčič |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
31.41 |
|
|
|
158 |
Zeljko Djordjevic |
2006 |
SRB |
|
6 |
107 |
|
Leonardo Korent |
|
Slovenia |
|
31.54 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
7 |
2 |
|
Arian Kadić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
8 |
12 |
|
Affan Salispahić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
28.27 |
|
|
|
182 |
Uros Zivanovic |
2005 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
28.78 |
|
|
|
206 |
Nikola Koltin |
2004 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
28.97 |
|
|
|
33 |
Leon Novinc |
2004 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
30.21 |
|
|
|
34 |
Noa Maric |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
30.82 |
|
|
|
144 |
Klemen Topolnik |
2004 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
31.20 |
|
|
|
96 |
Luka Predalič |
2004 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
5 |
Nikola Srdić |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
34.36 |
|
|
|
75 |
Anja Stark |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
34.61 |
|
|
|
126 |
Hana Bele |
2008 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
34.72 |
|
|
|
94 |
Nija Gerdej |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
34.96 |
|
|
|
217 |
Helena Hann |
2008 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
35.64 |
|
|
|
76 |
Ellen Zaradic |
2007 |
CRO |
|
6 |
198 |
|
Jana Obradovic |
|
Serbia |
|
35.69 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
7 |
22 |
|
Lamija Čaušević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
8 |
24 |
|
Ksenija Savić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
32.54 |
|
|
|
208 |
Martina Bukvic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
33.25 |
|
|
|
192 |
Iva Petkovic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
34.02 |
|
|
|
62 |
Tina Cudina |
2005 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
34.06 |
|
|
|
116 |
Tinkara Novak |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
34.18 |
|
|
|
25 |
Sara Samardžić |
2005 |
BIH |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
34.71 |
|
|
|
63 |
Rea Kozeljac |
2005 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
35.97 |
|
|
|
142 |
Neža Zupan |
2005 |
SLO |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
200m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:10.44 |
|
|
|
54 |
Vito Polanscak |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:11.53 |
|
|
|
164 |
Luka Jovanovic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:11.56 |
|
|
|
51 |
Vlaho Nenadic |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:16.42 |
|
|
|
193 |
Ognjen Obradovic |
2006 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:17.44 |
|
|
|
107 |
Leonardo Korent |
2006 |
SLO |
|
6 |
13 |
|
Ahmed Hasaković |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
7 |
2 |
|
Arian Kadić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:06.24 |
|
|
|
35 |
Petar Pavalic |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:10.03 |
|
|
|
36 |
Ivan Sicaja |
2004 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:10.04 |
|
|
|
173 |
Nikola Dokmanovic |
2005 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:10.64 |
|
|
|
202 |
Viktor Dimitrijevic |
2005 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:12.08 |
|
|
|
146 |
Jakob Prebil |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:14.29 |
|
|
|
132 |
Tim Bizjak |
2004 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
11 |
Tarik Trgo |
2004 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
17 |
Danin Abdičević |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:17.94 |
|
|
|
77 |
Lucijana Luksic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:21.60 |
|
|
|
180 |
Nevena Grujic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:23.93 |
|
|
|
113 |
Marta Arko |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:26.40 |
|
|
|
103 |
Tinkara Lipovec |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:27.46 |
|
|
|
85 |
Ana Franic |
2007 |
CRO |
|
6 |
191 |
|
Dunja Vavic |
|
Serbia |
|
2:32.89 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
7 |
24 |
|
Ksenija Savić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
8 |
20 |
|
Erin Hrustemović |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2008 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:20.71 |
|
|
|
64 |
Nika Tomic |
2005 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:22.79 |
|
|
|
165 |
Lara Lilic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:25.89 |
|
|
|
65 |
Hana Ivankovic |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:26.41 |
|
|
|
106 |
Neli Pšeničnik |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:29.70 |
|
|
|
92 |
Aja Kavčič |
2006 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:29.97 |
|
|
|
179 |
Nora Ilic |
2006 |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
56.67 |
|
|
|
168 |
Ognjen Pilipovic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
56.84 |
|
|
|
55 |
Maro Miknic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
57.05 |
|
|
|
128 |
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
59.05 |
|
|
|
8 |
Kenen Dračić |
2006 |
BIH |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:00.00 |
|
|
|
97 |
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
SLO |
|
6 |
56 |
|
Vito Bilicic |
|
Croatia |
|
1:00.65 |
|
|
|
2007 |
CRO |
|
7 |
175 |
|
Aleksandar Nikolic |
|
Serbia |
|
1:02.51 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
8 |
10 |
|
Boris Blažević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
56.54 |
|
|
|
37 |
Niko Janković |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
56.64 |
|
|
|
182 |
Uros Zivanovic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
57.16 |
|
|
|
134 |
Robert Djukić |
2004 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
57.30 |
|
|
|
38 |
Antonio Zwicker |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
57.38 |
|
|
|
186 |
Nenad Djuricic |
2004 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
58.99 |
|
|
|
143 |
Arne Furlan Štular |
2005 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
14 |
Štefan Purišić |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:01.01 |
|
|
|
73 |
Jana Pavalic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:04.12 |
|
|
|
176 |
Iva Martinovic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:05.52 |
|
|
|
93 |
Maja Lajbaher |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:06.43 |
|
|
|
78 |
Nina Firi |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:08.30 |
|
|
|
120 |
Neli Škaper |
2007 |
SLO |
|
6 |
204 |
|
Milica Markov |
|
Serbia |
|
1:10.34 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
7 |
22 |
|
Lamija Čaušević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:02.66 |
|
|
|
104 |
Hana Sekuti |
2006 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:03.36 |
|
|
|
188 |
Mina Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:04.01 |
|
|
|
159 |
Jelena Kosovic |
2005 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:04.35 |
|
|
|
67 |
Lucija Ivanovic |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:04.66 |
|
|
|
101 |
Ema Čerin |
2006 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:05.11 |
|
|
|
66 |
Lana Punek |
2005 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
18 |
Aleksandra Zekanović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:19.47 |
|
|
|
105 |
Zara Podržavnik |
2008 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:23.08 |
|
|
|
119 |
Lana Kokot |
2007 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:25.90 |
|
|
|
157 |
Katarina Corovic |
2008 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:36.58 |
|
|
|
79 |
Lana Dumancic |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:37.41 |
|
|
|
80 |
Petra Cosic |
2007 |
CRO |
|
6 |
21 |
|
Iman Avdić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:24.66 |
|
|
|
200 |
Lena Stojikovski |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:27.45 |
|
|
|
69 |
Klara Tokic |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:28.94 |
|
|
|
99 |
Nika Rotar |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
9:34.38 |
|
|
|
68 |
Ana Potlacek |
2006 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
9:34.47 |
|
|
|
100 |
Maša Arnež |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
9:39.65 |
|
|
|
23 |
Aiša Huremović |
2006 |
BIH |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:39.67 |
|
|
|
219 |
Lara Sulc |
2005 |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4x200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti |
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
237 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (15-16) |
2006 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
223 |
|
Serbia 1 (15-16) |
2006 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
CROATIA - MLAĐI JUNIORI |
2006 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
148 |
|
SLO I. (kadeti) |
2006 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4x200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje |
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
238 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (14-15) |
2007 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
91 |
|
CROATIA - MLAĐE JUNIORKE |
2007 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
229 |
|
Serbia 1 (14-15) |
2007 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
150 |
|
SLO I. (kadetinje) |
2007 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4x200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinci |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
87 |
|
CROATIA - JUNIORI |
2004 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
239 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (17-18) |
2004 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
149 |
|
SLO I. (mladinci) |
2004 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
222 |
|
Serbia 1 (17-18) |
2004 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4x200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinke |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
90 |
|
CROATIA - JUNIORKE |
2005 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
240 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (16-17) |
2005 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
228 |
|
Serbia 1 (16-17) |
2005 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
151 |
|
SLO I. (mladinke) |
2005 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4x100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti |
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
148 |
|
SLO I. (kadeti) |
2006 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
CROATIA - MLAĐI JUNIORI |
2006 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
241 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (15-16) |
2006 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
221 |
|
Serbia 1 (15-16) |
2006 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4x100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje |
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
227 |
|
Serbia 1 (14-15) |
2007 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
91 |
|
CROATIA - MLAĐE JUNIORKE |
2007 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
SLO I. (kadetinje) |
2007 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (14-15) |
2007 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4x100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinci |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
243 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (17-18) |
2004 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
220 |
|
Serbia 1 (17-18) |
2004 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
CROATIA - JUNIORI |
2004 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
149 |
|
SLO I. (mladinci) |
2004 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4x100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinke |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
244 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (16-17) |
2005 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
151 |
|
SLO I. (mladinke) |
2005 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
226 |
|
Serbia 1 (16-17) |
2005 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
CROATIA - JUNIORKE |
2005 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1500m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
18:11.67 |
|
|
|
216 |
Masa Cvetkovic |
2007 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
18:11.71 |
|
|
|
80 |
Petra Cosic |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
18:14.54 |
|
|
|
157 |
Katarina Corovic |
2008 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
18:48.12 |
|
|
|
119 |
Lana Kokot |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
19:14.23 |
|
|
|
98 |
Lena Fortuna |
2007 |
SLO |
|
6 |
79 |
|
Lana Dumancic |
|
Croatia |
|
|
|
|
|
2007 |
CRO |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
18:09.84 |
|
|
|
100 |
Maša Arnež |
2005 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
18:16.87 |
|
|
|
65 |
Hana Ivankovic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
18:22.90 |
|
|
|
122 |
Petra Frelih |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
18:23.68 |
|
|
|
68 |
Ana Potlacek |
2006 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
18:28.15 |
|
|
|
219 |
Lara Sulc |
2005 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
19:41.27 |
|
|
|
179 |
Nora Ilic |
2006 |
SRB |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
23 |
Aiša Huremović |
2006 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:07.14 |
|
|
|
168 |
Ognjen Pilipovic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:11.64 |
|
|
|
55 |
Maro Miknic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:14.60 |
|
|
|
49 |
Domagoj Dolenec |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:15.71 |
|
|
|
97 |
Krištof Razpotnik Vrtačnik |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:19.38 |
|
|
|
211 |
Danilo Dulic |
2006 |
SRB |
|
6 |
95 |
|
Žan Podržavnik |
|
Slovenia |
|
2:20.93 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
7 |
10 |
|
Boris Blažević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:06.28 |
|
|
|
167 |
Petar Dubovac |
2004 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:06.58 |
|
|
|
134 |
Robert Djukić |
2004 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:07.06 |
|
|
|
39 |
Manuel Herak |
2004 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:07.27 |
|
|
|
38 |
Antonio Zwicker |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:11.92 |
|
|
|
203 |
Vanja Reljin |
2005 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:11.95 |
|
|
|
143 |
Arne Furlan Štular |
2005 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
14 |
Štefan Purišić |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
17 |
Danin Abdičević |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:30.96 |
|
|
|
81 |
Jana Bumber |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:31.34 |
|
|
|
216 |
Masa Cvetkovic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:31.71 |
|
|
|
82 |
Marija Lucija Kozina |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:32.99 |
|
|
|
98 |
Lena Fortuna |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:35.40 |
|
|
|
108 |
Kaja Predalič |
2007 |
SLO |
|
6 |
170 |
|
Lenka Kozomora |
|
Serbia |
|
2:40.09 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:17.29 |
|
|
|
104 |
Hana Sekuti |
2006 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:21.01 |
|
|
|
101 |
Ema Čerin |
2006 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:24.14 |
|
|
|
159 |
Jelena Kosovic |
2005 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:31.20 |
|
|
|
70 |
Lucija Pezelj |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:32.75 |
|
|
|
184 |
Manola Mia Rosic |
2006 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:33.33 |
|
|
|
65 |
Hana Ivankovic |
2006 |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:05.74 |
|
|
|
52 |
Toni Vrdoljak |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:05.81 |
|
|
|
57 |
Toma Kozulj |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:08.44 |
|
|
|
212 |
Konstantin Kovacevic |
2006 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:08.86 |
|
|
|
107 |
Leonardo Korent |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:08.96 |
|
|
|
158 |
Zeljko Djordjevic |
2006 |
SRB |
|
6 |
109 |
|
Val Benčič |
|
Slovenia |
|
1:10.11 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
7 |
9 |
|
Ali Čorbo |
|
Bosna-Herzegovina |
|
1:14.97 |
|
|
|
2006 |
BIH |
|
8 |
2 |
|
Arian Kadić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:02.40 |
|
|
|
182 |
Uros Zivanovic |
2005 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:03.03 |
|
|
|
206 |
Nikola Koltin |
2004 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:04.43 |
|
|
|
40 |
Toni Slavica |
2004 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:04.85 |
|
|
|
33 |
Leon Novinc |
2004 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:08.23 |
|
|
|
117 |
Gašper Pevec |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:08.81 |
|
|
|
136 |
Filip Abutović |
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:13.50 |
|
|
|
94 |
Nija Gerdej |
2007 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:15.61 |
|
|
|
76 |
Ellen Zaradic |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:16.13 |
|
|
|
75 |
Anja Stark |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:17.21 |
|
|
|
126 |
Hana Bele |
2008 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:18.14 |
|
|
|
181 |
Nina Pavelsek |
2007 |
SRB |
|
6 |
170 |
|
Lenka Kozomora |
|
Serbia |
|
1:18.94 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
7 |
26 |
|
Lana Muratagić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
1:19.11 |
|
|
|
2007 |
BIH |
|
8 |
22 |
|
Lamija Čaušević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:10.15 |
|
|
|
208 |
Martina Bukvic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:13.07 |
|
|
|
192 |
Iva Petkovic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:14.46 |
|
|
|
116 |
Tinkara Novak |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:14.87 |
|
|
|
63 |
Rea Kozeljac |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:15.88 |
|
|
|
62 |
Tina Cudina |
2005 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:17.80 |
|
|
|
135 |
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
1:18.47 |
|
|
|
25 |
Sara Samardžić |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:54.10 |
|
|
|
168 |
Ognjen Pilipovic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:58.24 |
|
|
|
51 |
Vlaho Nenadic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:58.37 |
|
|
|
50 |
Filip Gruica |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:00.13 |
|
|
|
121 |
Svit Popovič |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:00.34 |
|
|
|
147 |
Nik Peterlin |
2006 |
SLO |
|
6 |
156 |
|
Boris Borsos |
|
Serbia |
|
2:03.18 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
7 |
28 |
|
Sergej Trbojević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
8 |
16 |
|
Ivan Ivanković |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:49.51 |
|
|
|
41 |
Karlo Percinic |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:52.80 |
|
|
|
32 |
Hrvoje Tomić |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:55.09 |
|
|
|
205 |
Mihailo Gasic |
2004 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:55.64 |
|
|
|
139 |
Jure Janhuba |
2004 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:55.91 |
|
|
|
143 |
Arne Furlan Štular |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:56.54 |
|
|
|
187 |
Marko Milosevic |
2005 |
SRB |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
1:58.53 |
|
|
|
1 |
Osman Hadžić |
2004 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
15 |
Luka Morača |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:04.97 |
|
|
|
77 |
Lucijana Luksic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:06.42 |
|
|
|
74 |
Mia Hren |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:07.47 |
|
|
|
113 |
Marta Arko |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:09.19 |
|
|
|
115 |
Lena Novak |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:10.86 |
|
|
|
196 |
Andrea Davidovic |
2007 |
SRB |
|
6 |
157 |
|
Katarina Corovic |
|
Serbia |
|
2:10.98 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
7 |
21 |
|
Iman Avdić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:05.87 |
|
|
|
218 |
Anja Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:07.66 |
|
|
|
104 |
Hana Sekuti |
2006 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:08.27 |
|
|
|
69 |
Klara Tokic |
2005 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:08.40 |
|
|
|
102 |
Mija Rihter Medoš |
2005 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:11.98 |
|
|
|
200 |
Lena Stojikovski |
2006 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:12.69 |
|
|
|
68 |
Ana Potlacek |
2006 |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:08.46 |
|
|
|
214 |
Matija Radenovic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:08.54 |
|
|
|
128 |
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:11.86 |
|
|
|
58 |
Grga Brkljacic |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:16.25 |
|
|
|
53 |
Vito Rados |
2006 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
2:16.64 |
|
|
|
8 |
Kenen Dračić |
2006 |
BIH |
|
6 |
174 |
|
Strahinja Stancul |
|
Serbia |
|
2:18.72 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
7 |
127 |
|
Jaka Gal Bezjak |
|
Slovenia |
|
2:19.17 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
8 |
2 |
|
Arian Kadić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:10.30 |
|
|
|
43 |
Tin Gnjatović |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:10.58 |
|
|
|
132 |
Tim Bizjak |
2004 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:12.81 |
|
|
|
134 |
Robert Djukić |
2004 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:13.73 |
|
|
|
194 |
Luka Bijele |
2005 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:13.80 |
|
|
|
202 |
Viktor Dimitrijevic |
2005 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:14.25 |
|
|
|
42 |
Juraj Barcot |
2005 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
17 |
Danin Abdičević |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
3 |
David Vučić |
2004 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:24.29 |
|
|
|
94 |
Nija Gerdej |
2007 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:25.26 |
|
|
|
196 |
Andrea Davidovic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:28.37 |
|
|
|
105 |
Zara Podržavnik |
2008 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:28.52 |
|
|
|
197 |
Ena Kriska |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:31.14 |
|
|
|
84 |
Petra Mance |
2008 |
CRO |
|
6 |
83 |
|
Maja Dernikovic |
|
Croatia |
|
2:31.56 |
|
|
|
2007 |
CRO |
|
7 |
21 |
|
Iman Avdić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
8 |
22 |
|
Lamija Čaušević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:22.16 |
|
|
|
208 |
Martina Bukvic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:23.70 |
|
|
|
65 |
Hana Ivankovic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:29.89 |
|
|
|
133 |
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:30.16 |
|
|
|
171 |
Sara Blitva |
2005 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:30.37 |
|
|
|
102 |
Mija Rihter Medoš |
2005 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:31.13 |
|
|
|
71 |
Marta Horvat |
2006 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
18 |
Aleksandra Zekanović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
27.45 |
|
|
|
54 |
Vito Polanscak |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
27.54 |
|
|
|
189 |
Petar Popovic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
27.77 |
|
|
|
121 |
Svit Popovič |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
28.31 |
|
|
|
164 |
Luka Jovanovic |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
28.34 |
|
|
|
107 |
Leonardo Korent |
2006 |
SLO |
|
6 |
51 |
|
Vlaho Nenadic |
|
Croatia |
|
29.03 |
|
|
|
2006 |
CRO |
|
7 |
12 |
|
Affan Salispahić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
8 |
13 |
|
Ahmed Hasaković |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
26.28 |
|
|
|
166 |
Ognjen Kovacevic |
2005 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
26.76 |
|
|
|
44 |
Toni Dragoja |
2004 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
27.64 |
|
|
|
173 |
Nikola Dokmanovic |
2005 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
27.73 |
|
|
|
35 |
Petar Pavalic |
2004 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
27.81 |
|
|
|
141 |
Matic Turk |
2004 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
28.18 |
|
|
|
145 |
Rožle Pajntar |
2004 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
11 |
Tarik Trgo |
2004 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
15 |
Luka Morača |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
30.43 |
|
|
|
176 |
Iva Martinovic |
2007 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
30.77 |
|
|
|
103 |
Tinkara Lipovec |
2007 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
31.16 |
|
|
|
130 |
Najya Hana Jukić |
2008 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
31.33 |
|
|
|
85 |
Ana Franic |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
31.63 |
|
|
|
155 |
Andrea Jorgic |
2008 |
SRB |
|
6 |
84 |
|
Petra Mance |
|
Croatia |
|
32.90 |
|
|
|
2008 |
CRO |
|
7 |
20 |
|
Erin Hrustemović |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2008 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
29.96 |
|
|
|
106 |
Neli Pšeničnik |
2006 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
30.35 |
|
|
|
60 |
Matea Ivekovic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
30.58 |
|
|
|
201 |
Masa Romanic |
2005 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
31.06 |
|
|
|
64 |
Nika Tomic |
2005 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
31.59 |
|
|
|
165 |
Lara Lilic |
2006 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
32.77 |
|
|
|
92 |
Aja Kavčič |
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
800m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
8:33.37 |
|
|
|
48 |
Roko Krpina |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
8:34.60 |
|
|
|
147 |
Nik Peterlin |
2006 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
8:54.83 |
|
|
|
56 |
Vito Bilicic |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
8:55.03 |
|
|
|
183 |
Pavle Joic |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
9:02.55 |
|
|
|
156 |
Boris Borsos |
2007 |
SRB |
|
6 |
125 |
|
Jakob Lesjak |
|
Slovenia |
|
9:03.40 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
7 |
7 |
|
Mustafa Jamak |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
8:17.82 |
|
|
|
163 |
Danilo Banjac |
2004 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
8:27.83 |
|
|
|
205 |
Mihailo Gasic |
2004 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
8:36.84 |
|
|
|
143 |
Arne Furlan Štular |
2005 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
8:41.81 |
|
|
|
140 |
Gašper Stele |
2004 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
8:42.81 |
|
|
|
29 |
Vito Lončarić |
2005 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
8:48.37 |
|
|
|
30 |
Patrick Eremija |
2005 |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:39.81 |
|
|
|
58 |
Grga Brkljacic |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:41.46 |
|
|
|
48 |
Roko Krpina |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:56.61 |
|
|
|
110 |
Jaka Ðorđevič |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
5:00.63 |
|
|
|
183 |
Pavle Joic |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
5:05.70 |
|
|
|
174 |
Strahinja Stancul |
2007 |
SRB |
|
6 |
129 |
|
Taj Zupančič |
|
Slovenia |
|
5:05.74 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:38.10 |
|
|
|
47 |
Noa Kuman |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:42.90 |
|
|
|
46 |
Bruno Živković |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:43.70 |
|
|
|
167 |
Petar Dubovac |
2004 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:44.05 |
|
|
|
203 |
Vanja Reljin |
2005 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:45.06 |
|
|
|
134 |
Robert Djukić |
2004 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:58.78 |
|
|
|
123 |
Tian Kosec |
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
5:07.44 |
|
|
|
196 |
Andrea Davidovic |
2007 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
5:09.82 |
|
|
|
105 |
Zara Podržavnik |
2008 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
5:10.19 |
|
|
|
98 |
Lena Fortuna |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
5:12.31 |
|
|
|
197 |
Ena Kriska |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
5:24.45 |
|
|
|
79 |
Lana Dumancic |
2007 |
CRO |
|
6 |
84 |
|
Petra Mance |
|
Croatia |
|
5:28.94 |
|
|
|
2008 |
CRO |
|
7 |
21 |
|
Iman Avdić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
5:04.35 |
|
|
|
65 |
Hana Ivankovic |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
5:12.23 |
|
|
|
111 |
Zoja Šiler Klemenčič |
2006 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
5:18.29 |
|
|
|
154 |
Vanja Romic |
2006 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
5:22.33 |
|
|
|
133 |
Laura Angleitner Sagadin |
2005 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
5:26.07 |
|
|
|
71 |
Marta Horvat |
2006 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
18 |
Aleksandra Zekanović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
23.91 |
|
|
|
177 |
Justin Cvetkov |
2007 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
24.13 |
|
|
|
189 |
Petar Popovic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
24.21 |
|
|
|
50 |
Filip Gruica |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
24.70 |
|
|
|
128 |
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
24.71 |
|
|
|
107 |
Leonardo Korent |
2006 |
SLO |
|
6 |
59 |
|
Dario Juricic |
|
Croatia |
|
24.94 |
|
|
|
2006 |
CRO |
|
7 |
8 |
|
Kenen Dračić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
25.78 |
|
|
|
2006 |
BIH |
|
8 |
12 |
|
Affan Salispahić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
22.80 |
|
|
|
31 |
Jere Hribar |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
23.81 |
|
|
|
32 |
Hrvoje Tomić |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
23.98 |
|
|
|
138 |
Filip Ćirović |
2004 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
24.07 |
|
|
|
213 |
Matija Pantic |
2004 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
24.39 |
|
|
|
190 |
Filip Popovic |
2004 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
24.48 |
|
|
|
141 |
Matic Turk |
2004 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
5 |
Nikola Srdić |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
3 |
David Vučić |
2004 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
25.28 |
|
|
|
73 |
Jana Pavalic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
26.93 |
|
|
|
74 |
Mia Hren |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
27.24 |
|
|
|
137 |
Ula Rožič |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
27.56 |
|
|
|
155 |
Andrea Jorgic |
2008 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
27.70 |
|
|
|
93 |
Maja Lajbaher |
2007 |
SLO |
|
6 |
178 |
|
Sofija Milivojevic |
|
Serbia |
|
28.01 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
7 |
20 |
|
Erin Hrustemović |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2008 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
26.42 |
|
|
|
188 |
Mina Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
26.94 |
|
|
|
62 |
Tina Cudina |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
27.11 |
|
|
|
104 |
Hana Sekuti |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
27.26 |
|
|
|
218 |
Anja Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
27.37 |
|
|
|
60 |
Matea Ivekovic |
2006 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
27.91 |
|
|
|
102 |
Mija Rihter Medoš |
2005 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
19 |
Sara Zildžić |
2006 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:29 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:23.32 |
|
|
|
57 |
Toma Kozulj |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:25.00 |
|
|
|
214 |
Matija Radenovic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:26.84 |
|
|
|
52 |
Toni Vrdoljak |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:30.75 |
|
|
|
199 |
Relja Djurisic |
2006 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:35.13 |
|
|
|
110 |
Jaka Ðorđevič |
2006 |
SLO |
|
6 |
114 |
|
Odon Kerec |
|
Slovenia |
|
2:35.60 |
|
|
|
2006 |
SLO |
|
7 |
2 |
|
Arian Kadić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:17.97 |
|
|
|
206 |
Nikola Koltin |
2004 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:18.43 |
|
|
|
182 |
Uros Zivanovic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:24.42 |
|
|
|
40 |
Toni Slavica |
2004 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:26.00 |
|
|
|
117 |
Gašper Pevec |
2005 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:29.86 |
|
|
|
33 |
Leon Novinc |
2004 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:30.57 |
|
|
|
136 |
Filip Abutović |
2005 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:35.51 |
|
|
|
94 |
Nija Gerdej |
2007 |
SLO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:42.79 |
|
|
|
76 |
Ellen Zaradic |
2007 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:44.98 |
|
|
|
83 |
Maja Dernikovic |
2007 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:47.87 |
|
|
|
124 |
Blaža Pajntar |
2008 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:48.43 |
|
|
|
170 |
Lenka Kozomora |
2008 |
SRB |
|
6 |
26 |
|
Lana Muratagić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
2:52.59 |
|
|
|
2007 |
BIH |
|
7 |
169 |
|
Andrea Nadj |
|
Serbia |
|
2:54.52 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
8 |
22 |
|
Lamija Čaušević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:30.23 |
|
|
|
208 |
Martina Bukvic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
2:41.11 |
|
|
|
161 |
Sara Stojilkovic |
2006 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:41.76 |
|
|
|
63 |
Rea Kozeljac |
2005 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:44.46 |
|
|
|
135 |
Izabela Pakiž Rumpf |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
2:47.07 |
|
|
|
62 |
Tina Cudina |
2005 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
2:47.54 |
|
|
|
116 |
Tinkara Novak |
2006 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
2:52.86 |
|
|
|
25 |
Sara Samardžić |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
59.23 |
|
|
|
54 |
Vito Polanscak |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:00.40 |
|
|
|
164 |
Luka Jovanovic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:01.11 |
|
|
|
51 |
Vlaho Nenadic |
2006 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:01.28 |
|
|
|
121 |
Svit Popovič |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:02.63 |
|
|
|
118 |
Gašper Vrbinc |
2006 |
SLO |
|
6 |
193 |
|
Ognjen Obradovic |
|
Serbia |
|
1:02.80 |
|
|
|
2006 |
SRB |
|
7 |
12 |
|
Affan Salispahić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
8 |
13 |
|
Ahmed Hasaković |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
56.99 |
|
|
|
44 |
Toni Dragoja |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
57.18 |
|
|
|
166 |
Ognjen Kovacevic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
58.36 |
|
|
|
35 |
Petar Pavalic |
2004 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
59.33 |
|
|
|
173 |
Nikola Dokmanovic |
2005 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:00.17 |
|
|
|
132 |
Tim Bizjak |
2004 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:01.41 |
|
|
|
146 |
Jakob Prebil |
2005 |
SLO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
17 |
Danin Abdičević |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
11 |
Tarik Trgo |
2004 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:30 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:04.62 |
|
|
|
77 |
Lucijana Luksic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:05.15 |
|
|
|
137 |
Ula Rožič |
2007 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:05.82 |
|
|
|
180 |
Nevena Grujic |
2007 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:06.50 |
|
|
|
103 |
Tinkara Lipovec |
2007 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:07.11 |
|
|
|
215 |
Sara Bogojevic |
2008 |
SRB |
|
6 |
85 |
|
Ana Franic |
|
Croatia |
|
1:08.19 |
|
|
|
2007 |
CRO |
|
7 |
20 |
|
Erin Hrustemović |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2008 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:06.35 |
|
|
|
60 |
Matea Ivekovic |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
1:06.54 |
|
|
|
64 |
Nika Tomic |
2005 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:07.08 |
|
|
|
106 |
Neli Pšeničnik |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:07.14 |
|
|
|
165 |
Lara Lilic |
2006 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
1:07.80 |
|
|
|
201 |
Masa Romanic |
2005 |
SRB |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
1:09.39 |
|
|
|
92 |
Aja Kavčič |
2006 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
25.59 |
|
|
|
189 |
Petar Popovic |
2006 |
SRB |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
25.91 |
|
|
|
55 |
Maro Miknic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
26.02 |
|
|
|
128 |
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
26.18 |
|
|
|
131 |
Matic Bizjak Jambrović |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
26.31 |
|
|
|
59 |
Dario Juricic |
2006 |
CRO |
|
6 |
8 |
|
Kenen Dračić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
26.87 |
|
|
|
2006 |
BIH |
|
7 |
177 |
|
Justin Cvetkov |
|
Serbia |
|
27.55 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
8 |
10 |
|
Boris Blažević |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2006 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
25.28 |
|
|
|
31 |
Jere Hribar |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
25.57 |
|
|
|
182 |
Uros Zivanovic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
25.78 |
|
|
|
138 |
Filip Ćirović |
2004 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
25.84 |
|
|
|
186 |
Nenad Djuricic |
2004 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
26.00 |
|
|
|
141 |
Matic Turk |
2004 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
26.29 |
|
|
|
45 |
Patrik Erceg |
2005 |
CRO |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
3 |
David Vučić |
2004 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
14 |
Štefan Purišić |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:31 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
26.50 |
|
|
|
73 |
Jana Pavalic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
28.66 |
|
|
|
176 |
Iva Martinovic |
2007 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
28.72 |
|
|
|
93 |
Maja Lajbaher |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
29.53 |
|
|
|
74 |
Mia Hren |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
29.84 |
|
|
|
120 |
Neli Škaper |
2007 |
SLO |
|
6 |
172 |
|
Visnja Radovanovic |
|
Serbia |
|
29.93 |
|
|
|
2008 |
SRB |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
27.70 |
|
|
|
60 |
Matea Ivekovic |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
28.26 |
|
|
|
188 |
Mina Kaljevic |
2005 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
28.44 |
|
|
|
72 |
Tea Jukic |
2005 |
CRO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
28.67 |
|
|
|
104 |
Hana Sekuti |
2006 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
29.05 |
|
|
|
101 |
Ema Čerin |
2006 |
SLO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
29.08 |
|
|
|
209 |
Olga Pucarevic |
2005 |
SRB |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
19 |
Sara Zildžić |
2006 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) / Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:08.33 |
|
|
|
48 |
Roko Krpina |
2006 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:08.98 |
|
|
|
58 |
Grga Brkljacic |
2006 |
CRO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:11.89 |
|
|
|
147 |
Nik Peterlin |
2006 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:20.40 |
|
|
|
156 |
Boris Borsos |
2007 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:21.13 |
|
|
|
95 |
Žan Podržavnik |
2006 |
SLO |
|
6 |
8 |
|
Kenen Dračić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
4:24.79 |
|
|
|
2006 |
BIH |
|
7 |
162 |
|
Mihailo Vujanac |
|
Serbia |
|
4:28.25 |
|
|
|
2007 |
SRB |
|
8 |
16 |
|
Ivan Ivanković |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
3:52.41 |
|
|
|
41 |
Karlo Percinic |
2004 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:00.25 |
|
|
|
163 |
Danilo Banjac |
2004 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:01.94 |
|
|
|
205 |
Mihailo Gasic |
2004 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:06.39 |
|
|
|
143 |
Arne Furlan Štular |
2005 |
SLO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:06.94 |
|
|
|
32 |
Hrvoje Tomić |
2005 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
4:08.27 |
|
|
|
1 |
Osman Hadžić |
2004 |
BIH |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:11.87 |
|
|
|
140 |
Gašper Stele |
2004 |
SLO |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
15 |
Luka Morača |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) / Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:25.27 |
|
|
|
77 |
Lucijana Luksic |
2007 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:32.85 |
|
|
|
157 |
Katarina Corovic |
2008 |
SRB |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:35.62 |
|
|
|
119 |
Lana Kokot |
2007 |
SLO |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:36.57 |
|
|
|
80 |
Petra Cosic |
2007 |
CRO |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:36.82 |
|
|
|
216 |
Masa Cvetkovic |
2007 |
SRB |
|
6 |
98 |
|
Lena Fortuna |
|
Slovenia |
|
4:37.14 |
|
|
|
2007 |
SLO |
|
7 |
21 |
|
Iman Avdić |
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
2007 |
BIH |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:30.85 |
|
|
|
69 |
Klara Tokic |
2005 |
CRO |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:32.61 |
|
|
|
99 |
Nika Rotar |
2006 |
SLO |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:34.43 |
|
|
|
160 |
Divna Simsic |
2005 |
SRB |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Serbia |
|
4:35.72 |
|
|
|
200 |
Lena Stojikovski |
2006 |
SRB |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Croatia |
|
4:37.42 |
|
|
|
68 |
Ana Potlacek |
2006 |
CRO |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
4:39.15 |
|
|
|
23 |
Aiša Huremović |
2006 |
BIH |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slovenia |
|
4:41.54 |
|
|
|
122 |
Petra Frelih |
2006 |
SLO |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bosna-Herzegovina |
|
|
|
|
|
27 |
Lajla Imamović |
2005 |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4x100m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadeti (06-07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadeti |
|
Kadeti 15-16 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
86 |
|
CROATIA - MLAĐI JUNIORI |
2006 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
245 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (15-16) |
2006 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
SLO I. (kadeti) |
2006 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
225 |
|
Serbia 1 (15-16) |
2006 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
4x100m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Kadetinje (07-08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadetinje |
|
Kadetinje 14-15 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
91 |
|
CROATIA - MLAĐE JUNIORKE |
2007 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
246 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (14-15) |
2007 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
SLO I. (kadetinje) |
2007 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
231 |
|
Serbia 1 (14-15) |
2007 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
4x100m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Mladinci (04-05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinci |
|
Mladinci 17-18 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
247 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (17-18) |
2004 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
224 |
|
Serbia 1 (17-18) |
2004 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
149 |
|
SLO I. (mladinci) |
2004 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
CROATIA - JUNIORI |
2004 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4x100m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Mladinke (05-06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mladinke |
|
Mladinke 16-17 years |
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
230 |
|
Serbia 1 (16-17) |
2005 |
Serbia |
SRB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
248 |
|
Bosna-Herzegovina 1 (16-17) |
2005 |
Bosna-Herzegovina |
BIH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
151 |
|
SLO I. (mladinke) |
2005 |
Slovenia |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
CROATIA - JUNIORKE |
2005 |
Croatia |
CRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:33 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Četveroboj narodov SLO-CRO-BIH-SRB 2022
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Bazen Pristan |
Organizer: |
Plavalna zveza Slovenije |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 26, 2022 to Mar 27, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Time trial |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
|
Status |
|
1 |
234 |
|
Robert Vukičević |
2002 |
Croatia |
CRO |
|
|
EXT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-25 09:19:34 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|