Startliste for Høststævne 2021
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rema1000 Vallensbæk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:15.07 | |
2 | 101 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:15.66 | |
3 | 24 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 1:16.16 | |
4 | 92 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:16.28 | |
5 | 14 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:17.04 | |
6 | 106 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 1:17.59 | EFT |
7 | 18 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:18.56 | |
8 | 34 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:19.28 | |
9 | 57 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | 1:20.29 | |
10 | 20 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:20.51 | |
11 | 26 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:21.51 | |
12 | 15 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:22.44 | |
13 | 55 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | 1:24.86 | |
14 | 3 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:26.88 | |
15 | 16 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:27.12 | |
16 | 2 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 1:29.25 | |
17 | 84 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | 1:33.27 | |
18 | 22 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 1:34.99 | |
19 | 52 | Sigurdsson Malena Vágsheyg | 2009 | MK31 | 0988BB | 25 m | 1:40.09 | |
20 | 7 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | 1:40.36 | |
21 | 87 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 1:43.05 | |
22 | 74 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 1:43.43 | |
23 | 76 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 1:44.02 | |
24 | 44 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 1:47.18 | |
25 | 45 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 1:48.79 | |
26 | 90 | Augustesen Sophia | 2009 | SLAGELSE | 0932BF | 25 m | 1:50.54 | |
27 | 83 | Uhl Bianca | 2009 | SLAGELSE | 0996AH | 25 m | 1:50.81 | |
28 | 42 | Eminovski Evvel | 2012 | VI39 | 1208AE | 25 m | 1:53.06 | |
29 | 43 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 1:53.41 | |
30 | 78 | Jensen Tilde | 2010 | MK31 | 1002AP | 25 m | 1:55.79 | |
31 | 60 | Østergaard Emma | 2009 | MK31 | 0906AF | 25 m | 2:09.69 | |
32 | 69 | Maj Ella | 2010 | MK31 | 1098AO | 25 m | 2:12.46 | |
33 | 56 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | ||
34 | 67 | Fredenslund Andrea | 2010 | MK31 | 1048AO | 25 m | ||
35 | 71 | Mynster Emmy | 2010 | MK31 | 1096AO | 25 m | ||
36 | 94 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SLAGELSE | 1038AO | 25 m | ||
37 | 96 | Johansson Laura | 2010 | SLAGELSE | 1032AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Rema1000 Brøndby |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:00.27 | |
2 | 36 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:00.28 | |
3 | 62 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:04.69 | |
4 | 28 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:05.02 | |
5 | 1 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 1:05.54 | |
6 | 65 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 1:08.73 | |
7 | 66 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 1:08.80 | |
8 | 91 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:13.35 | |
9 | 17 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 1:13.74 | |
10 | 21 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:15.68 | |
11 | 6 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:15.99 | |
12 | 79 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:17.96 | |
13 | 10 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:20.00 | |
14 | 59 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 1:21.49 | |
15 | 29 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 1:22.43 | |
16 | 9 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 0867AJ | 25 m | 1:24.99 | |
17 | 11 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 1:24.99 | |
18 | 4 | Júrak Matti Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 0877AJ | 25 m | 1:26.63 | |
19 | 58 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 1:29.77 | |
20 | 72 | Neergaard Hampus De | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | 1:30.08 | |
21 | 93 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 1:30.18 | |
22 | 85 | Hansen Malthe Brun | 2009 | SLAGELSE | 0987AF | 25 m | 1:30.66 | |
23 | 8 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | 1:30.97 | |
24 | 19 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:31.09 | |
25 | 35 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 1:32.11 | |
26 | 73 | Hornbech Jonathan | 2009 | MK31 | 0967BE | 25 m | 1:34.49 | |
27 | 75 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 1:35.59 | |
28 | 97 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | 1:36.31 | |
29 | 95 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | 1:39.84 | |
30 | 82 | Alibasic Amil | 2009 | SLAGELSE | 0927AF | 25 m | 1:41.31 | |
31 | 5 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | 1:43.47 | |
32 | 40 | Larsen Emil | 2012 | VI39 | 1263AB | 25 m | 1:50.42 | |
33 | 39 | Nielsen Christoffer | 2012 | VI39 | 1203AD | 25 m | 1:50.49 | |
34 | 70 | Hung-Møller Emil | 2009 | MK31 | 0971BG | 25 m | 1:52.50 | |
35 | 68 | Okholm Arthur | 2009 | MK31 | 0937BH | 25 m | 1:55.37 | |
36 | 41 | Skovgren Eskild | 2013 | VI39 | 1321AB | 25 m | ||
37 | 77 | Strand Thøger Løvig | 2010 | MK31 | 1085AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: JH Transport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 41.20 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: JH Transport |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 38 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 59.37 | |
2 | 46 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 32 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:45.00 | |
2 | 37 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:55.00 | |
3 | 54 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | ||
4 | 89 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Malerfirmaet Barsdal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 104 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:17.84 | EFT |
2 | 28 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:20.04 | |
3 | 31 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:40.00 | |
4 | 64 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 1:40.17 | |
5 | 33 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
Sponsor: Pias Blomster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 3:25.29 | |
2 | 80 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | 3:49.94 | |
3 | 83 | Uhl Bianca | 2009 | SLAGELSE | 0996AH | 25 m | 4:07.03 | |
4 | 25 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | ||
5 | 81 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | ||
6 | 87 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Pias Blomster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 3:00.00 | |
2 | 33 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 3:36.67 | |
3 | 13 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 3:38.93 | |
4 | 29 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 3:52.31 | |
5 | 85 | Hansen Malthe Brun | 2009 | SLAGELSE | 0987AF | 25 m | ||
6 | 97 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: PNT Tryk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Super Sild | 2009 | VI39 | 25 m | 2:34.87 | ||
2 | 99 | Svømsk Piger 1 | 2009 | SLAGELSE | 25 m | 2:46.60 | ||
3 | 98 | Svømsk Piger 2 | 2009 | SLAGELSE | 25 m | 3:10.68 | ||
4 | 50 | Frugtsalat | 2011 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: PNT Tryk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Kalundborg Drenge08/09 | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 2:37.18 | ||
2 | 100 | Svømsk Drenge | 2009 | SLAGELSE | 25 m | 2:50.40 | ||
3 | 49 | Torpedos | 2010 | VI39 | 25 m | 2:58.12 | ||
4 | 51 | Pingvinerne Fra Madagascar | 2011 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Kryddergrønt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:25.72 | |
2 | 101 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:25.82 | |
3 | 92 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:27.48 | |
4 | 16 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:28.66 | |
5 | 26 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:29.10 | |
6 | 34 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:32.11 | |
7 | 24 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 1:34.19 | |
8 | 23 | Laugesen Lærke Kunoy | 2011 | GSK | 1196AH | 25 m | 1:35.37 | |
9 | 53 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 1:38.45 | |
10 | 74 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 1:49.72 | |
11 | 2 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 1:51.59 | |
12 | 88 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 1:54.15 | |
13 | 90 | Augustesen Sophia | 2009 | SLAGELSE | 0932BF | 25 m | 1:56.49 | |
14 | 76 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | 1:56.94 | |
15 | 84 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | 1:57.26 | |
16 | 69 | Maj Ella | 2010 | MK31 | 1098AO | 25 m | 2:03.95 | |
17 | 67 | Fredenslund Andrea | 2010 | MK31 | 1048AO | 25 m | 2:10.06 | |
18 | 42 | Eminovski Evvel | 2012 | VI39 | 1208AE | 25 m | ||
19 | 71 | Mynster Emmy | 2010 | MK31 | 1096AO | 25 m | ||
20 | 78 | Jensen Tilde | 2010 | MK31 | 1002AP | 25 m | ||
21 | 94 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SLAGELSE | 1038AO | 25 m | ||
22 | 96 | Johansson Laura | 2010 | SLAGELSE | 1032AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Kryddergrønt |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:21.07 | |
2 | 64 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 1:24.65 | |
3 | 31 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:26.22 | |
4 | 21 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:26.98 | |
5 | 63 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 50 m | 1:29.82 | |
6 | 91 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:30.10 | |
7 | 75 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 1:38.20 | |
8 | 6 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:39.45 | |
9 | 79 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:41.72 | |
10 | 9 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 0867AJ | 25 m | 1:43.56 | |
11 | 72 | Neergaard Hampus De | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | 1:49.56 | |
12 | 82 | Alibasic Amil | 2009 | SLAGELSE | 0927AF | 25 m | 1:50.02 | |
13 | 70 | Hung-Møller Emil | 2009 | MK31 | 0971BG | 25 m | 1:50.03 | |
14 | 29 | Erlendsson Felix | 2010 | VI39 | 1037AE | 25 m | 1:54.92 | |
15 | 4 | Júrak Matti Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 0877AJ | 25 m | 2:01.60 | |
16 | 5 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | 2:03.81 | |
17 | 39 | Nielsen Christoffer | 2012 | VI39 | 1203AD | 25 m | ||
18 | 40 | Larsen Emil | 2012 | VI39 | 1263AB | 25 m | ||
19 | 93 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | ||
20 | 95 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Frisør Tronsi |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 35.31 | |
2 | 37 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 35.47 | |
3 | 80 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | 35.88 | |
4 | 54 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 50 m | 36.07 | |
5 | 86 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 36.64 | |
6 | 3 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 36.91 | |
7 | 57 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | 37.64 | |
8 | 81 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | 39.89 | |
9 | 23 | Laugesen Lærke Kunoy | 2011 | GSK | 1196AH | 25 m | 41.82 | |
10 | 2 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 42.29 | |
11 | 89 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | 42.84 | |
12 | 43 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | 46.14 | |
13 | 88 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 46.15 | |
14 | 78 | Jensen Tilde | 2010 | MK31 | 1002AP | 25 m | 46.75 | |
15 | 71 | Mynster Emmy | 2010 | MK31 | 1096AO | 25 m | 47.33 | |
16 | 44 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | 47.49 | |
17 | 45 | Aagaard Victoria B. | 2011 | VI39 | 1144AD | 25 m | 49.61 | |
18 | 69 | Maj Ella | 2010 | MK31 | 1098AO | 25 m | 52.71 | |
19 | 7 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
20 | 67 | Fredenslund Andrea | 2010 | MK31 | 1048AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Frisør Tronsi |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 27.43 | |
2 | 36 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 28.32 | |
3 | 1 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBORG | 0811AA | 25 m | 28.46 | |
4 | 17 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 34.28 | |
5 | 31 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 34.94 | |
6 | 10 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 35.09 | |
7 | 11 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 35.87 | |
8 | 59 | Zimling Thias Roland | 2009 | MK31 | 0977AD | 25 m | 37.27 | |
9 | 8 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | 38.10 | |
10 | 13 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 38.53 | |
11 | 73 | Hornbech Jonathan | 2009 | MK31 | 0967BE | 25 m | 39.23 | |
12 | 9 | Jurák Áron Barnabás | 2008 | KALUNDBORG | 0867AJ | 25 m | 39.48 | |
13 | 33 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 39.53 | |
14 | 35 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 40.31 | |
15 | 4 | Júrak Matti Miklos | 2008 | KALUNDBORG | 0877AJ | 25 m | 40.60 | |
16 | 61 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965BD | 25 m | 42.28 | |
17 | 46 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103AH | 25 m | 42.88 | |
18 | 5 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | 43.46 | |
19 | 38 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | 43.62 | |
20 | 70 | Hung-Møller Emil | 2009 | MK31 | 0971BG | 25 m | 45.70 | |
21 | 68 | Okholm Arthur | 2009 | MK31 | 0937BH | 25 m | 50.51 | |
22 | 41 | Skovgren Eskild | 2013 | VI39 | 1321AB | 25 m | 53.33 | |
23 | 77 | Strand Thøger Løvig | 2010 | MK31 | 1085AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074AO | 25 m | 1:39.71 | |
2 | 20 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:39.91 | |
3 | 86 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 1:40.08 | |
4 | 53 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 1:41.37 | |
5 | 18 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:52.89 | |
6 | 87 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 1:58.94 | |
7 | 83 | Uhl Bianca | 2009 | SLAGELSE | 0996AH | 25 m | 2:07.02 | |
8 | 3 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 2:14.97 | |
9 | 22 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 2:15.22 | |
10 | 89 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | 2:18.96 | |
11 | 32 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 2:20.86 | |
12 | 7 | Petersen Selma Linde | 2010 | KALUNDBORG | 1056AQ | 25 m | ||
13 | 52 | Sigurdsson Malena Vágsheyg | 2009 | MK31 | 0988BB | 25 m | ||
14 | 55 | Romero Adrianna Isabel | 2010 | MK31 | 1060AH | 25 m | ||
15 | 56 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062AH | 25 m | ||
16 | 60 | Østergaard Emma | 2009 | MK31 | 0906AF | 25 m | ||
17 | 84 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | ||
18 | 96 | Johansson Laura | 2010 | SLAGELSE | 1032AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Spisestedet Mosen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911BB | 25 m | 1:42.37 | |
2 | 66 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 1:52.12 | |
3 | 91 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 2:00.64 | |
4 | 19 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 2:02.28 | |
5 | 13 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:05.74 | |
6 | 17 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 2:08.82 | |
7 | 85 | Hansen Malthe Brun | 2009 | SLAGELSE | 0987AF | 25 m | 2:12.72 | |
8 | 95 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | 2:14.91 | |
9 | 97 | Pedersen Traian Zacharias | 2011 | SLAGELSE | 1127AC | 25 m | 2:28.48 | |
10 | 5 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBORG | 1113AD | 25 m | ||
11 | 8 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
Sponsor: Tømrermeste M.Christensen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:26.94 | |
2 | 101 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824AL | 25 m | 1:28.44 | |
3 | 26 | Skovgren Annika | 2010 | VI39 | 1054AK | 25 m | 1:29.03 | |
4 | 24 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 1:30.70 | |
5 | 107 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 1:31.32 | EFT |
6 | 34 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:31.66 | |
7 | 106 | Juhl Karoline Koch | 2009 | TRITON B | 0994AF | 25 m | 1:31.67 | EFT |
8 | 20 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 1:31.78 | |
9 | 80 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | 1:32.59 | |
10 | 16 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:33.89 | |
11 | 3 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBORG | 0968BD | 25 m | 1:38.97 | |
12 | 81 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SLAGELSE | 1060AF | 25 m | 1:42.79 | |
13 | 88 | Nielsen Nikoline | 2011 | SLAGELSE | 1102AB | 25 m | 1:43.12 | |
14 | 22 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 1:52.03 | |
15 | 94 | Moll Hannah Hultquist | 2010 | SLAGELSE | 1038AO | 25 m | 1:52.04 | |
16 | 74 | Ellehauge Katrine Barslund | 2010 | MK31 | 1056AH | 25 m | 2:00.78 | |
17 | 90 | Augustesen Sophia | 2009 | SLAGELSE | 0932BF | 25 m | 2:02.69 | |
18 | 2 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBORG | 1122AE | 25 m | 2:04.55 | |
19 | 76 | Alichkina Sofia | 2010 | MK31 | 1084AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 18, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Tømrer M.Christensen |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:08.69 | |
2 | 28 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:13.84 | |
3 | 65 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 1:18.87 | |
4 | 102 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:21.82 | |
5 | 10 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBORG | 0817AF | 25 m | 1:30.31 | |
6 | 79 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:31.28 | |
7 | 6 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBORG | 0913AC | 25 m | 1:31.73 | |
8 | 63 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 1:31.89 | |
9 | 19 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:39.51 | |
10 | 11 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBORG | 0909AE | 25 m | 1:39.84 | |
11 | 72 | Neergaard Hampus De | 2009 | MK31 | 0917BB | 25 m | 1:42.68 | |
12 | 35 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 1:47.52 | |
13 | 73 | Hornbech Jonathan | 2009 | MK31 | 0967BE | 25 m | 1:47.65 | |
14 | 75 | Retpen Sixten Blicher | 2010 | MK31 | 1013AI | 25 m | 1:48.47 | |
15 | 21 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:50.02 | |
16 | 82 | Alibasic Amil | 2009 | SLAGELSE | 0927AF | 25 m | 1:50.82 | |
17 | 93 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 2:02.69 | |
18 | 8 | Dreyer Villads Sigmann | 2010 | KALUNDBORG | 1031AL | 25 m | ||
19 | 68 | Okholm Arthur | 2009 | MK31 | 0937BH | 25 m | ||
20 | 77 | Strand Thøger Løvig | 2010 | MK31 | 1085AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: EDC Mæglerne Vallensbæk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Super Sild | 2009 | VI39 | 25 m | 2:19.53 | ||
2 | 98 | Svømsk Piger 2 | 2009 | SLAGELSE | 25 m | 2:24.18 | ||
3 | 99 | Svømsk Piger 1 | 2009 | SLAGELSE | 25 m | 2:52.38 | ||
4 | 50 | Frugtsalat | 2011 | VI39 | 25 m | 3:10.97 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: EDC Mæglerne Vallensbæk |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 12 | Kalundborg Drenge08/09 | 2008 | KALUNDBORG | 25 m | 2:23.63 | ||
2 | 100 | Svømsk Drenge | 2009 | SLAGELSE | 25 m | 2:23.98 | ||
3 | 49 | Torpedos | 2010 | VI39 | 25 m | 2:39.57 | ||
4 | 51 | Pingvinerne Fra Madagascar | 2011 | VI39 | 25 m | 3:13.40 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 21, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 5:21.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 105 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 2:51.23 | EFT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 09 oktober 2021 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 20:58 |