Program for Cetus time trial 2
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
16 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
22 |
|
Verno Hotulainen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Rintauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
18 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
21 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Verno Hotulainen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Rintauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
17 |
|
Aino Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
2 |
|
Atso Huilla |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
11 |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Taimi Saarela |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
12 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
20 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
4 |
18 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
20 |
|
Rasmus Leppävuori |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
18 |
|
Anton Raunio |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
16 |
|
Anton Lillandt |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
4 |
21 |
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
19 |
|
Jenni Korhola |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
14 |
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Ahti Tuomainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Miikka Laitinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Ville Tressel |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Axel Paananen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Atso Huilla |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Apr 22, 2021 to Apr 22, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
13 |
|
MAISA PAANANEN |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Taimi Saarela |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
3 |
12 |
|
Aino Salminen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Emma Marttila |
2012 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Erin Liikkanen |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Aada Taipale |
2011 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-04-22 18.55.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|