Program för Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 50 m | 26.93 | |
2 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 27.94 | |
3 | 140 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.00 | |
4 | 270 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 28.00 | |
5 | 323 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 28.01 | |
6 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 28.17 | |
7 | 212 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 28.42 | |
8 | 36 | Gradinarska Boiana | 2004 | TEAM WEST | AJ5204 | 50 m | 28.68 | |
9 | 30 | Morin Tilde | 2002 | TEAM WEST | AM5202 | 50 m | 28.71 | |
10 | 193 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 28.81 | |
11 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 28.96 | |
12 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 28.99 | |
13 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 29.26 | |
14 | 211 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 29.31 | |
15 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 29.33 | |
16 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 29.58 | |
17 | 32 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 29.62 | |
18 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 29.68 | |
19 | 223 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 29.70 | |
20 | 159 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 29.75 | |
21 | 256 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 30.16 | |
22 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 30.18 | |
23 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 30.24 | |
24 | 254 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 30.25 | |
25 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 30.37 | |
26 | 315 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 30.43 | |
27 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 30.44 | |
28 | 354 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 30.49 | |
29 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 30.50 | |
30 | 272 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.52 | |
31 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 30.58 | |
32 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 30.65 | |
33 | 277 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 30.69 | |
34 | 271 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 30.70 | |
35 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 30.71 | |
36 | 23 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 30.80 | |
37 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 30.87 | |
38 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 30.88 | |
39 | 278 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 30.90 | |
40 | 4 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 30.93 | |
41 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 31.03 | |
42 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 31.03 | |
43 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 31.03 | |
44 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 31.09 | |
45 | 307 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 31.16 | |
46 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 31.17 | |
47 | 310 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 31.23 | |
48 | 316 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 31.25 | |
49 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 31.31 | |
50 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 31.43 | |
51 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 31.50 | |
52 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 31.52 | |
53 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 31.63 | |
54 | 274 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 31.69 | |
55 | 355 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 31.72 | |
56 | 114 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 31.73 | |
57 | 147 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 31.74 | |
58 | 73 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 31.79 | |
59 | 266 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
60 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 31.99 | |
61 | 219 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 31.99 | |
62 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 32.00 | |
63 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 32.11 | |
64 | 151 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 32.13 | |
65 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 32.15 | |
66 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 32.19 | |
67 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 32.21 | |
68 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 32.21 | |
69 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 32.30 | |
70 | 80 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 32.38 | |
71 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 32.40 | |
72 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 32.46 | |
73 | 3 | Baldursdottir Sólveig María | 2004 | IRB | 040104-2160 | 50 m | 32.48 | |
74 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 32.53 | |
75 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 32.56 | |
76 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 32.62 | |
77 | 81 | Sandblom Antonia | 2003 | VELLINGE-N | AG4603 | 50 m | 32.94 | |
78 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 32.94 | |
79 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 33.03 | |
80 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 33.10 | |
81 | 188 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 33.23 | |
82 | 383 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 33.45 | |
83 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 33.60 | |
84 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 33.73 | |
85 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 33.91 | |
86 | 176 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 34.04 | |
87 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 34.15 | |
88 | 72 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 34.24 | |
89 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 34.56 | |
90 | 263 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 35.25 | |
91 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 35.34 | |
92 | 168 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 35.42 | |
93 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 35.51 | |
94 | 115 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 36.25 | |
95 | 166 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 50 m | 36.50 | |
96 | 273 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 37.17 | |
97 | 116 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 37.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Dagli´Brugsen Ørholm |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 24.66 | |
2 | 149 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 24.76 | |
3 | 214 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 0055AA | 50 m | 24.86 | |
4 | 226 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 25.30 | |
5 | 39 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 25.32 | |
6 | 170 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 25.71 | |
7 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 25.93 | |
8 | 146 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 26.07 | |
9 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 26.11 | |
10 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 26.24 | |
11 | 20 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 26.27 | |
12 | 356 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 26.27 | |
13 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 26.40 | |
14 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 26.51 | |
15 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 26.52 | |
16 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 26.53 | |
17 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 26.62 | |
18 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 26.71 | |
19 | 305 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 26.81 | |
20 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 26.90 | |
21 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 26.95 | |
22 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 27.00 | |
23 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 27.04 | |
24 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 27.04 | |
25 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 27.08 | |
26 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 27.09 | |
27 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 27.13 | |
28 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 27.15 | |
29 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 27.16 | |
30 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 27.16 | |
31 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 27.20 | |
32 | 154 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 27.20 | |
33 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 27.50 | |
34 | 296 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 27.56 | |
35 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 27.64 | |
36 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 27.79 | |
37 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 27.79 | |
38 | 247 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 27.80 | |
39 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 27.82 | |
40 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 27.88 | |
41 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 27.93 | |
42 | 163 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 27.94 | |
43 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 27.95 | |
44 | 267 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 28.00 | |
45 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 28.06 | |
46 | 169 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 28.08 | |
47 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 28.08 | |
48 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 28.09 | |
49 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 28.10 | |
50 | 18 | Holmdahl Linus | 2001 | TEAM WEST | AE4101 | 50 m | 28.15 | |
51 | 160 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 28.16 | |
52 | 297 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 28.31 | |
53 | 303 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 28.38 | |
54 | 111 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 28.39 | |
55 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 28.49 | |
56 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 28.52 | |
57 | 27 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 28.53 | |
58 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 28.54 | |
59 | 275 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 28.57 | |
60 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 28.63 | |
61 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 28.65 | |
62 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 28.66 | |
63 | 79 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 28.66 | |
64 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 28.68 | |
65 | 208 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 28.69 | |
66 | 108 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 28.73 | |
67 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 28.85 | |
68 | 325 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 50 m | 28.93 | |
69 | 181 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 28.94 | |
70 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 29.02 | |
71 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 29.03 | |
72 | 384 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VAT CPH | 0361AT | 50 m | 29.03 | |
73 | 118 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 50 m | 29.27 | |
74 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 29.38 | |
75 | 112 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 29.51 | |
76 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 29.57 | |
77 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 29.57 | |
78 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 29.63 | |
79 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 29.70 | |
80 | 200 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 50 m | 30.13 | |
81 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 30.28 | |
82 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 30.37 | |
83 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 30.46 | |
84 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 30.65 | |
85 | 190 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 30.91 | |
86 | 10 | Jónsson Alexander Logi | 2004 | IRB | 171104-3270 | 50 m | 31.15 | |
87 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 31.58 | |
88 | 5 | Davíðsson Stefán Elías | 2003 | IRB | 081003-4080 | 50 m | 33.40 | |
89 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 33.46 | |
90 | 187 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 33.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 50 m | 27.87 | |
2 | 224 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 27.91 | |
3 | 120 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 28.46 | |
4 | 308 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 29.02 | |
5 | 270 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 29.30 | |
6 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 29.35 | |
7 | 60 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 29.37 | |
8 | 141 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | GTI | 0222AA | 50 m | 29.78 | |
9 | 193 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 30.31 | |
10 | 171 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 31.04 | |
11 | 164 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 31.27 | |
12 | 229 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 31.42 | |
13 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 31.50 | |
14 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 31.52 | |
15 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 31.57 | |
16 | 368 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 31.62 | |
17 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 31.80 | |
18 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 31.94 | |
19 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 31.94 | |
20 | 354 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 31.96 | |
21 | 278 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 31.97 | |
22 | 107 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 31.98 | |
23 | 315 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 32.14 | |
24 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 32.22 | |
25 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 32.31 | |
26 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 32.37 | |
27 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 32.42 | |
28 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 32.55 | |
29 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 32.61 | |
30 | 273 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 32.93 | |
31 | 307 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 33.03 | |
32 | 21 | Häll Thilda | 2005 | TEAM WEST | AE5205 | 50 m | 33.11 | |
33 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 33.26 | |
34 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 33.29 | |
35 | 313 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 33.29 | |
36 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 33.42 | |
37 | 279 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 33.83 | |
38 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 33.95 | |
39 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 34.28 | |
40 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 34.45 | |
41 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 34.48 | |
42 | 116 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 35.02 | |
43 | 75 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 35.30 | |
44 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 35.46 | |
45 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 35.99 | |
46 | 162 | Taylor Camilla | 2000 | HØRSHOLM | 0012BI | 50 m | 36.00 | |
47 | 59 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 50 m | 36.33 | |
48 | 110 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 36.92 | |
49 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 37.20 | |
50 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 37.25 | |
51 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 37.36 | |
52 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 37.86 | |
53 | 167 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 38.01 | |
54 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 38.07 | |
55 | 183 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 38.48 | |
56 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 38.99 | |
57 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 39.66 | |
58 | 260 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 40.59 | |
59 | 143 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 50 m | 40:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 25.43 | |
2 | 255 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 26.67 | |
3 | 249 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 26.73 | |
4 | 149 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 26.75 | |
5 | 225 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 26.84 | |
6 | 150 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 50 m | 26.96 | |
7 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 27.19 | |
8 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 27.24 | |
9 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 27.26 | |
10 | 306 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 27.29 | |
11 | 39 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 27.53 | |
12 | 337 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 27.67 | |
13 | 82 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 27.77 | |
14 | 25 | Johansson Oskar | 1993 | TEAM WEST | AY7593 | 50 m | 27.87 | |
15 | 170 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 27.90 | |
16 | 52 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 28.33 | |
17 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 28.55 | |
18 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 28.61 | |
19 | 356 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 28.69 | |
20 | 184 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 28.76 | |
21 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 28.79 | |
22 | 312 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 29.02 | |
23 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 29.05 | |
24 | 17 | Cavka Anes | 1999 | TEAM WEST | AG9799 | 50 m | 29.27 | |
25 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 29.53 | |
26 | 191 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 29.64 | |
27 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 29.68 | |
28 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 29.74 | |
29 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 29.79 | |
30 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 29.81 | |
31 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 29.87 | |
32 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 29.89 | |
33 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 29.91 | |
34 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 29.94 | |
35 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 30.18 | |
36 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 30.22 | |
37 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 30.72 | |
38 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 30.75 | |
39 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 30.85 | |
40 | 208 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 31.19 | |
41 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 31.36 | |
42 | 11 | Kristínarson Aron Fannar | 2003 | IRB | 140603-3330 | 50 m | 31.37 | |
43 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 31.55 | |
44 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 31.56 | |
45 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 31.91 | |
46 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 31.99 | |
47 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 32.25 | |
48 | 287 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 50 m | 32.31 | |
49 | 299 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 32.31 | |
50 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 33.80 | |
51 | 139 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 34.08 | |
52 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 34.20 | |
53 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 34.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 31.29 | |
2 | 32 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 32.79 | |
3 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 32.82 | |
4 | 256 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 33.22 | |
5 | 276 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 33.45 | |
6 | 26 | Dahlgren Lina | 2005 | TEAM WEST | AD8805 | 50 m | 33.50 | |
7 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 33.53 | |
8 | 212 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 33.55 | |
9 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 33.86 | |
10 | 140 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 33.98 | |
11 | 311 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 33.98 | |
12 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 34.24 | |
13 | 323 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 34.27 | |
14 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 34.44 | |
15 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 34.59 | |
16 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 34.76 | |
17 | 307 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 34.80 | |
18 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 34.99 | |
19 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 35.43 | |
20 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 35.67 | |
21 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 36.02 | |
22 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 36.06 | |
23 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 36.12 | |
24 | 81 | Sandblom Antonia | 2003 | VELLINGE-N | AG4603 | 50 m | 36.16 | |
25 | 219 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 36.19 | |
26 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 36.31 | |
27 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 36.40 | |
28 | 189 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 36.40 | |
29 | 173 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 36.51 | |
30 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 36.65 | |
31 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 36.67 | |
32 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 36.75 | |
33 | 316 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 36.88 | |
34 | 114 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 37.11 | |
35 | 355 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 37.12 | |
36 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 37.16 | |
37 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 37.20 | |
38 | 368 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 37.41 | |
39 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 37.82 | |
40 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 37.96 | |
41 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 38.00 | |
42 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 38.14 | |
43 | 222 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 38.15 | |
44 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 38.27 | |
45 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 38.44 | |
46 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 38.46 | |
47 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 38.91 | |
48 | 166 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 50 m | 39.00 | |
49 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 39.09 | |
50 | 342 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 39.17 | |
51 | 3 | Baldursdottir Sólveig María | 2004 | IRB | 040104-2160 | 50 m | 39.39 | |
52 | 167 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 40.16 | |
53 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 41.90 | |
54 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 42.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Arena |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 29.09 | |
2 | 16 | Olsson Elliot | 1999 | TEAM WEST | AD2799 | 50 m | 29.24 | |
3 | 113 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 29.61 | |
4 | 144 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 29.63 | |
5 | 298 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 29.70 | |
6 | 27 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 30.36 | |
7 | 305 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 30.39 | |
8 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 30.71 | |
9 | 154 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 30.90 | |
10 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 30.95 | |
11 | 169 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 31.11 | |
12 | 337 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 31.19 | |
13 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 31.26 | |
14 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 31.39 | |
15 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 31.85 | |
16 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 31.93 | |
17 | 218 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 32.09 | |
18 | 118 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 50 m | 32.25 | |
19 | 79 | Holmquist Jonatan | 2003 | VELLINGE-N | AA6503 | 50 m | 32.26 | |
20 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 32.29 | |
21 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 32.51 | |
22 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 32.68 | |
23 | 325 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 50 m | 32.70 | |
24 | 250 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 32.91 | |
25 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 33.15 | |
26 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 33.15 | |
27 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 33.50 | |
28 | 150 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 50 m | 33.62 | |
29 | 138 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 33.81 | |
30 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 33.91 | |
31 | 8 | Halldórsson Kári Snær | 2004 | IRB | 130104-3470 | 50 m | 33.92 | |
32 | 289 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 50 m | 33.95 | |
33 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 34.04 | |
34 | 108 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 34.08 | |
35 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 34.13 | |
36 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 34.18 | |
37 | 29 | Johansson Alexander | 2004 | TEAM WEST | AV1504 | 50 m | 34.27 | |
38 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 34.28 | |
39 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 34.37 | |
40 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 34.46 | |
41 | 385 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 34.49 | |
42 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 34.75 | |
43 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 34.77 | |
44 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 34.79 | |
45 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 34.81 | |
46 | 181 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 35.12 | |
47 | 58 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | AC9903 | 50 m | 35.33 | |
48 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 35.44 | |
49 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 35.47 | |
50 | 268 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 36.21 | |
51 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 36.32 | |
52 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 36.38 | |
53 | 10 | Jónsson Alexander Logi | 2004 | IRB | 171104-3270 | 50 m | 36.44 | |
54 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 36.80 | |
55 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 37.20 | |
56 | 179 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 38.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 50 m | 25.52 | |
2 | 141 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | GTI | 0222AA | 50 m | 26.41 | |
3 | 194 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 26.51 | |
4 | 30 | Morin Tilde | 2002 | TEAM WEST | AM5202 | 50 m | 26.60 | |
5 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 26.75 | |
6 | 270 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 26.84 | |
7 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 26.90 | |
8 | 310 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 26.90 | |
9 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 27.04 | |
10 | 223 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 27.10 | |
11 | 224 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 27.11 | |
12 | 120 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 27.14 | |
13 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 27.19 | |
14 | 313 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 27.36 | |
15 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 27.40 | |
16 | 272 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 27.50 | |
17 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 27.55 | |
18 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 27.65 | |
19 | 311 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 27.86 | |
20 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 28.00 | |
21 | 164 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 28.10 | |
22 | 60 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 28.11 | |
23 | 32 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 28.13 | |
24 | 36 | Gradinarska Boiana | 2004 | TEAM WEST | AJ5204 | 50 m | 28.15 | |
25 | 159 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 28.17 | |
26 | 229 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 28.24 | |
27 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 28.37 | |
28 | 193 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 28.43 | |
29 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 28.43 | |
30 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 28.44 | |
31 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 28.47 | |
32 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 28.59 | |
33 | 73 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 28.67 | |
34 | 277 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 28.68 | |
35 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 28.70 | |
36 | 279 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 28.72 | |
37 | 271 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.80 | |
38 | 23 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 28.83 | |
39 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 28.85 | |
40 | 174 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 28.88 | |
41 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 28.91 | |
42 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 28.92 | |
43 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 29.00 | |
44 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 29.01 | |
45 | 171 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 29.01 | |
46 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 29.04 | |
47 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 29.12 | |
48 | 81 | Sandblom Antonia | 2003 | VELLINGE-N | AG4603 | 50 m | 29.15 | |
49 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 29.15 | |
50 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 29.17 | |
51 | 196 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 29.22 | |
52 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 29.25 | |
53 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 29.37 | |
54 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 29.37 | |
55 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 29.39 | |
56 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 29.44 | |
57 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 29.46 | |
58 | 107 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 29.62 | |
59 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 29.63 | |
60 | 147 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 29.64 | |
61 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 29.65 | |
62 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 29.68 | |
63 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 29.68 | |
64 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 29.68 | |
65 | 263 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 29.95 | |
66 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 29.97 | |
67 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 29.98 | |
68 | 383 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 29.98 | |
69 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 30.01 | |
70 | 188 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 30.01 | |
71 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 30.07 | |
72 | 26 | Dahlgren Lina | 2005 | TEAM WEST | AD8805 | 50 m | 30.24 | |
73 | 266 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 30.25 | |
74 | 376 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 30.25 | |
75 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.41 | |
76 | 321 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 30.44 | |
77 | 375 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 30.49 | |
78 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 30.52 | |
79 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 30.52 | |
80 | 4 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 30.57 | |
81 | 80 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 30.57 | |
82 | 59 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 50 m | 30.70 | |
83 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 30.71 | |
84 | 167 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 30.74 | |
85 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 30.74 | |
86 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 30.88 | |
87 | 72 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 30.91 | |
88 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 31.31 | |
89 | 110 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 31.43 | |
90 | 75 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 31.46 | |
91 | 116 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 31.53 | |
92 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 31.54 | |
93 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 31.83 | |
94 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 31.91 | |
95 | 162 | Taylor Camilla | 2000 | HØRSHOLM | 0012BI | 50 m | 32.00 | |
96 | 183 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 32.32 | |
97 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 32.37 | |
98 | 342 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 32.75 | |
99 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 32.79 | |
100 | 115 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 32.87 | |
101 | 260 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 33.73 | |
102 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 34.11 | |
103 | 143 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 50 m | 32:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Stark |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 23.23 | |
2 | 249 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 23.51 | |
3 | 149 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 23.58 | |
4 | 17 | Cavka Anes | 1999 | TEAM WEST | AG9799 | 50 m | 23.63 | |
5 | 146 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 23.67 | |
6 | 217 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 23.68 | |
7 | 227 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 23.80 | |
8 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 23.92 | |
9 | 226 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 24.03 | |
10 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 24.47 | |
11 | 247 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 24.57 | |
12 | 16 | Olsson Elliot | 1999 | TEAM WEST | AD2799 | 50 m | 24.67 | |
13 | 113 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 24.67 | |
14 | 25 | Johansson Oskar | 1993 | TEAM WEST | AY7593 | 50 m | 24.69 | |
15 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 24.78 | |
16 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 24.82 | |
17 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 24.82 | |
18 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 24.86 | |
19 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 24.89 | |
20 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 24.90 | |
21 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 25.00 | |
22 | 298 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 25.02 | |
23 | 144 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 25.03 | |
24 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 25.11 | |
25 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 25.12 | |
26 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 25.28 | |
27 | 20 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 25.33 | |
28 | 220 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 25.33 | |
29 | 303 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 25.35 | |
30 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 25.58 | |
31 | 268 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 25.59 | |
32 | 356 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 25.59 | |
33 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 25.61 | |
34 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 25.62 | |
35 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 25.63 | |
36 | 150 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 50 m | 25.70 | |
37 | 52 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 25.72 | |
38 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 25.79 | |
39 | 275 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 25.80 | |
40 | 216 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 25.83 | |
41 | 297 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 25.84 | |
42 | 82 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 25.85 | |
43 | 108 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 50 m | 25.89 | |
44 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 26.03 | |
45 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 26.06 | |
46 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 26.11 | |
47 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 26.13 | |
48 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 26.15 | |
49 | 306 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 26.16 | |
50 | 112 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 26.21 | |
51 | 111 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 26.29 | |
52 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 26.36 | |
53 | 255 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 26.38 | |
54 | 27 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 26.45 | |
55 | 184 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 26.46 | |
56 | 296 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 26.57 | |
57 | 287 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 50 m | 26.62 | |
58 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 26.65 | |
59 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 26.71 | |
60 | 207 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 26.81 | |
61 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 26.86 | |
62 | 138 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 26.91 | |
63 | 163 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 26.91 | |
64 | 250 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 26.91 | |
65 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 27.03 | |
66 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 27.07 | |
67 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 27.08 | |
68 | 11 | Kristínarson Aron Fannar | 2003 | IRB | 140603-3330 | 50 m | 27.11 | |
69 | 267 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 27.12 | |
70 | 208 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 27.20 | |
71 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 27.22 | |
72 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 27.27 | |
73 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 27.27 | |
74 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 27.30 | |
75 | 312 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 27.33 | |
76 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 27.51 | |
77 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 27.53 | |
78 | 191 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 27.59 | |
79 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 27.63 | |
80 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 27.65 | |
81 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 27.70 | |
82 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 27.70 | |
83 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 27.71 | |
84 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 28.07 | |
85 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 28.08 | |
86 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 28.32 | |
87 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 28.33 | |
88 | 5 | Davíðsson Stefán Elías | 2003 | IRB | 081003-4080 | 50 m | 28.42 | |
89 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 28.42 | |
90 | 385 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 28.42 | |
91 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 28.52 | |
92 | 139 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 28.52 | |
93 | 299 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 28.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 4:15.83 | |
2 | 378 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 4:22.30 | |
3 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 4:24.34 | |
4 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 4:25.21 | |
5 | 21 | Häll Thilda | 2005 | TEAM WEST | AE5205 | 50 m | 4:28.79 | |
6 | 1 | Merkle Bettina | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 4:29.90 | ||
7 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 4:33.44 | |
8 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 4:33.63 | |
9 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 4:34.55 | |
10 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 4:36.57 | |
11 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 4:37.07 | |
12 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 4:39.09 | |
13 | 73 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 4:39.63 | |
14 | 376 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 4:40.20 | |
15 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 4:40.92 | |
16 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 4:43.45 | |
17 | 199 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 4:45.79 | |
18 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 4:46.36 | |
19 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 4:47.83 | |
20 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 4:48.83 | |
21 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 4:48.99 | |
22 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 4:50.00 | |
23 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 4:50.24 | |
24 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 4:51.82 | |
25 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 4:54.33 | |
26 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 4:54.59 | |
27 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 4:56.43 | |
28 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 4:56.95 | |
29 | 196 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 4:59.69 | |
30 | 262 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 5:00.17 | |
31 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 5:00.96 | |
32 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 5:02.00 | |
33 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 5:04.10 | |
34 | 265 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 5:06.00 | |
35 | 59 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 50 m | 5:06.18 | |
36 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 5:07.99 | |
37 | 151 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 5:08.33 | |
38 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 5:15.42 | |
39 | 186 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 5:18.50 | |
40 | 168 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 5:30.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:04.20 | |
2 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 4:06.65 | |
3 | 200 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 50 m | 4:09.73 | |
4 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 4:10.14 | |
5 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 4:10.77 | |
6 | 246 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 4:11.39 | |
7 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 4:11.92 | |
8 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 4:13.57 | |
9 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 4:14.95 | |
10 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 4:15.04 | |
11 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 4:15.84 | |
12 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 4:16.30 | |
13 | 18 | Holmdahl Linus | 2001 | TEAM WEST | AE4101 | 50 m | 4:16.56 | |
14 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 4:20.35 | |
15 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 4:22.72 | |
16 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 4:22.98 | |
17 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 4:24.14 | |
18 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 4:24.39 | |
19 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 4:25.72 | |
20 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 4:28.15 | |
21 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 4:28.28 | |
22 | 29 | Johansson Alexander | 2004 | TEAM WEST | AV1504 | 50 m | 4:30.13 | |
23 | 179 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 4:30.18 | |
24 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 4:31.43 | |
25 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 4:33.59 | |
26 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 4:34.00 | |
27 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 4:34.50 | |
28 | 190 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 4:34.50 | |
29 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:34.72 | |
30 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 4:35.06 | |
31 | 289 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 50 m | 4:35.56 | |
32 | 264 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 4:37.34 | |
33 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 4:38.03 | |
34 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 4:43.59 | |
35 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 4:43.64 | |
36 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 4:44.83 | |
37 | 187 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 4:45.43 | |
38 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 4:54.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 1:00.26 | |
2 | 308 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 1:01.71 | |
3 | 141 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | GTI | 0222AA | 50 m | 1:02.72 | |
4 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:03.14 | |
5 | 60 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 1:04.24 | |
6 | 193 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:05.16 | |
7 | 1 | Merkle Bettina | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 1:06.80 | ||
8 | 311 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:06.93 | |
9 | 164 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:07.13 | |
10 | 368 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:07.43 | |
11 | 229 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 1:08.36 | |
12 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:08.41 | |
13 | 273 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:08.49 | |
14 | 278 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:08.59 | |
15 | 315 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 1:08.75 | |
16 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:08.85 | |
17 | 313 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:09.10 | |
18 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 1:09.63 | |
19 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 1:09.77 | |
20 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:09.84 | |
21 | 30 | Morin Tilde | 2002 | TEAM WEST | AM5202 | 50 m | 1:10.00 | |
22 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:10.00 | |
23 | 254 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:10.06 | |
24 | 94 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6 | 0564AL | 50 m | 1:10.09 | |
25 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:10.13 | |
26 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 1:10.18 | |
27 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 1:10.27 | |
28 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:10.28 | |
29 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:10.29 | |
30 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 1:10.42 | |
31 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 1:10.55 | |
32 | 128 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:10.65 | |
33 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:10.76 | |
34 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:10.91 | |
35 | 107 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:11.08 | |
36 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:11.24 | |
37 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 1:11.51 | |
38 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:11.83 | |
39 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 1:12.01 | |
40 | 109 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:12.06 | |
41 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 1:12.15 | |
42 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:12.60 | |
43 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 1:12.78 | |
44 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:12.82 | |
45 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 1:12.89 | |
46 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 1:13.14 | |
47 | 326 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 50 m | 1:13.87 | |
48 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:13.94 | |
49 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 1:14.03 | |
50 | 174 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:14.19 | |
51 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 1:14.34 | |
52 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 1:14.39 | |
53 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 1:14.48 | |
54 | 75 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 1:14.84 | |
55 | 376 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:14.88 | |
56 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:16.10 | |
57 | 321 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:16.47 | |
58 | 106 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 1:16.81 | |
59 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 1:17.17 | |
60 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:17.19 | |
61 | 59 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 50 m | 1:17.53 | |
62 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 1:17.61 | |
63 | 168 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 1:18.00 | |
64 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 1:19.03 | |
65 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:19.28 | |
66 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 1:19.40 | |
67 | 110 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:19.51 | |
68 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:19.66 | |
69 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:19.69 | |
70 | 162 | Taylor Camilla | 2000 | HØRSHOLM | 0012BI | 50 m | 1:20.00 | |
71 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 1:20.56 | |
72 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:21.46 | |
73 | 189 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:21.80 | |
74 | 115 | Nielsen Olivia My | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 1:21.87 | |
75 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 1:22.02 | |
76 | 183 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:22.09 | |
77 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 1:24.05 | |
78 | 260 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 1:28.00 | |
79 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 1:29.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Life & Yoga |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 55.05 | |
2 | 298 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 56.26 | |
3 | 225 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 56.83 | |
4 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 57.38 | |
5 | 150 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 50 m | 58.23 | |
6 | 306 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 58.58 | |
7 | 149 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 58.71 | |
8 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 59.52 | |
9 | 39 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 59.55 | |
10 | 25 | Johansson Oskar | 1993 | TEAM WEST | AY7593 | 50 m | 59.82 | |
11 | 312 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:01.09 | |
12 | 337 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:01.11 | |
13 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 1:01.12 | |
14 | 247 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:01.70 | |
15 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 1:01.98 | |
16 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 1:02.05 | |
17 | 184 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 1:02.23 | |
18 | 52 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 1:02.24 | |
19 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:02.37 | |
20 | 191 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 1:02.47 | |
21 | 111 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 1:02.62 | |
22 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:02.63 | |
23 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 1:03.68 | |
24 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 1:03.92 | |
25 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:03.97 | |
26 | 201 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:04.60 | |
27 | 17 | Cavka Anes | 1999 | TEAM WEST | AG9799 | 50 m | 1:04.90 | |
28 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 1:05.10 | |
29 | 98 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 1:05.29 | |
30 | 11 | Kristínarson Aron Fannar | 2003 | IRB | 140603-3330 | 50 m | 1:05.66 | |
31 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 1:05.69 | |
32 | 101 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 1:05.83 | |
33 | 200 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 50 m | 1:05.91 | |
34 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 1:05.94 | |
35 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:06.14 | |
36 | 177 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:06.43 | |
37 | 62 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 1:06.60 | |
38 | 275 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 1:07.12 | |
39 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 1:07.33 | |
40 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 1:07.63 | |
41 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 1:07.66 | |
42 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 1:08.27 | |
43 | 325 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 50 m | 1:08.42 | |
44 | 287 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 50 m | 1:08.69 | |
45 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:08.80 | |
46 | 299 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:08.82 | |
47 | 181 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 1:09.21 | |
48 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:10.41 | |
49 | 246 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 1:10.66 | |
50 | 96 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 1:10.86 | |
51 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:11.52 | |
52 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:11.71 | |
53 | 102 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:11.81 | |
54 | 118 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 50 m | 1:11.91 | |
55 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 1:13.12 | |
56 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:14.02 | |
57 | 187 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:16.72 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Trævarefabrikkerne |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Kuras Magdalena | 1988 | MKK | AR9288 | 50 m | 1:00.81 | |
2 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:02.20 | |
3 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 1:02.81 | |
4 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 1:02.85 | |
5 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 1:03.33 | |
6 | 36 | Gradinarska Boiana | 2004 | TEAM WEST | AJ5204 | 50 m | 1:03.61 | |
7 | 197 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:04.13 | |
8 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:04.20 | |
9 | 223 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 1:05.30 | |
10 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:05.79 | |
11 | 57 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 1:06.56 | |
12 | 99 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:06.59 | |
13 | 95 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 1:06.65 | |
14 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:06.68 | |
15 | 4 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 1:07.18 | |
16 | 23 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 1:07.33 | |
17 | 326 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 50 m | 1:07.66 | |
18 | 254 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:07.79 | |
19 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 1:07.83 | |
20 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 1:08.28 | |
21 | 310 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:08.41 | |
22 | 32 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 1:08.44 | |
23 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 1:08.50 | |
24 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 1:08.74 | |
25 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:08.74 | |
26 | 256 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 1:08.87 | |
27 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:08.89 | |
28 | 354 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 1:09.07 | |
29 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:09.18 | |
30 | 274 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.22 | |
31 | 258 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:09.29 | |
32 | 378 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 1:09.39 | |
33 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:09.41 | |
34 | 307 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:09.42 | |
35 | 159 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:09.45 | |
36 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 1:09.65 | |
37 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:09.65 | |
38 | 173 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:09.71 | |
39 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:09.84 | |
40 | 105 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:10.11 | |
41 | 316 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:10.19 | |
42 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:10.38 | |
43 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 1:10.59 | |
44 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:10.64 | |
45 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:10.87 | |
46 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:11.03 | |
47 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:11.13 | |
48 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 1:11.39 | |
49 | 355 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:11.45 | |
50 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:11.52 | |
51 | 266 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:11.97 | |
52 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 1:12.60 | |
53 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 1:12.95 | |
54 | 3 | Baldursdottir Sólveig María | 2004 | IRB | 040104-2160 | 50 m | 1:13.10 | |
55 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:13.45 | |
56 | 151 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:13.56 | |
57 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:13.66 | |
58 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:13.86 | |
59 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 1:14.50 | |
60 | 176 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:16.54 | |
61 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:16.83 | |
62 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 1:17.98 | |
63 | 186 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:18.57 | |
64 | 383 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 1:21.53 | |
65 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 1:24.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Løveapoteket |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 54.38 | |
2 | 217 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 55.49 | |
3 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 55.68 | |
4 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 55.69 | |
5 | 226 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 55.74 | |
6 | 214 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 0055AA | 50 m | 55.85 | |
7 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 56.34 | |
8 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
9 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 57.80 | |
10 | 20 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 57.82 | |
11 | 227 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 57.90 | |
12 | 305 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 57.95 | |
13 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 58.33 | |
14 | 356 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 58.37 | |
15 | 93 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 58.44 | |
16 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 58.90 | |
17 | 82 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 58.99 | |
18 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 59.03 | |
19 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 59.04 | |
20 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 59.05 | |
21 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 59.05 | |
22 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 59.16 | |
23 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 59.59 | |
24 | 144 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 59.77 | |
25 | 255 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 59.85 | |
26 | 146 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:00.05 | |
27 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:00.05 | |
28 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 1:00.19 | |
29 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 1:00.39 | |
30 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 1:00.42 | |
31 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:00.42 | |
32 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:00.45 | |
33 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 1:00.49 | |
34 | 97 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 50 m | 1:00.51 | |
35 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:00.61 | |
36 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:00.61 | |
37 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
38 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 1:00.80 | |
39 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:00.83 | |
40 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 1:01.02 | |
41 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 1:01.11 | |
42 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 1:01.26 | |
43 | 267 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:01.53 | |
44 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:01.65 | |
45 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 1:01.94 | |
46 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:02.03 | |
47 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 1:02.09 | |
48 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 1:02.11 | |
49 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 1:02.13 | |
50 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:02.19 | |
51 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 1:02.39 | |
52 | 160 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 1:02.41 | |
53 | 68 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 1:02.46 | |
54 | 335 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 1:02.52 | |
55 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:02.68 | |
56 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 1:02.74 | |
57 | 303 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:02.77 | |
58 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 1:02.97 | |
59 | 296 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 1:03.24 | |
60 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:03.50 | |
61 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:03.59 | |
62 | 98 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 1:04.13 | |
63 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:04.26 | |
64 | 297 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:04.97 | |
65 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 1:05.25 | |
66 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:05.88 | |
67 | 92 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 50 m | 1:06.54 | |
68 | 208 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 50 m | 1:06.65 | |
69 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:07.20 | |
70 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:07.44 | |
71 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:07.47 | |
72 | 100 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 1:07.71 | |
73 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 1:08.34 | |
74 | 91 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 1:10.84 | |
75 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 1:10.97 | |
76 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 1:11.13 | |
77 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 1:13.46 | |
78 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 1:18.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 17, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 5:08.89 | |
2 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 5:10.31 | |
3 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 5:14.02 | |
4 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 5:14.34 | |
5 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 5:14.38 | |
6 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 5:14.41 | |
7 | 212 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 5:15.40 | |
8 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 5:15.51 | |
9 | 4 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 5:20.21 | |
10 | 368 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 5:23.31 | |
11 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 5:29.24 | |
12 | 171 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 5:32.02 | |
13 | 3 | Baldursdottir Sólveig María | 2004 | IRB | 040104-2160 | 50 m | 5:41.72 | |
14 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 5:45.28 | |
15 | 166 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 50 m | 6:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 4:29.91 | |
2 | 11 | Kristínarson Aron Fannar | 2003 | IRB | 140603-3330 | 50 m | 4:52.49 | |
3 | 250 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 4:54.07 | |
4 | 181 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 4:54.88 | |
5 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 4:56.42 | |
6 | 10 | Jónsson Alexander Logi | 2004 | IRB | 171104-3270 | 50 m | 4:58.42 | |
7 | 103 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 4:58.59 | |
8 | 200 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 50 m | 5:02.25 | |
9 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 5:03.51 | |
10 | 29 | Johansson Alexander | 2004 | TEAM WEST | AV1504 | 50 m | 5:06.55 | |
11 | 58 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | AC9903 | 50 m | 5:08.83 | |
12 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 5:10.79 | |
13 | 190 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 5:12.32 | |
14 | 179 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 5:19.75 | |
15 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 5:35.06 | |
16 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 5:42.56 | |
17 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 7:27.06 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 2:01.51 | |
2 | 120 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:03.78 | |
3 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:04.60 | |
4 | 1 | Merkle Bettina | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 2:07.38 | ||
5 | 378 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:07.62 | |
6 | 128 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:07.78 | |
7 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 2:08.01 | |
8 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 2:08.21 | |
9 | 95 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:08.96 | |
10 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:09.26 | |
11 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:09.29 | |
12 | 211 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 2:09.43 | |
13 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:09.57 | |
14 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:09.76 | |
15 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 2:10.30 | |
16 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 2:10.43 | |
17 | 73 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 2:10.86 | |
18 | 21 | Häll Thilda | 2005 | TEAM WEST | AE5205 | 50 m | 2:11.11 | |
19 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 2:11.30 | |
20 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 2:11.43 | |
21 | 223 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 2:11.80 | |
22 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 2:11.91 | |
23 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:12.59 | |
24 | 23 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 2:12.87 | |
25 | 174 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:12.90 | |
26 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:12.99 | |
27 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:12.99 | |
28 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 2:13.38 | |
29 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:13.40 | |
30 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:14.03 | |
31 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:14.27 | |
32 | 164 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 2:14.38 | |
33 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:14.43 | |
34 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:14.66 | |
35 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:14.77 | |
36 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:15.41 | |
37 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:15.45 | |
38 | 109 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:16.05 | |
39 | 258 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:16.21 | |
40 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:16.25 | |
41 | 375 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:16.60 | |
42 | 199 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:16.61 | |
43 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 2:16.96 | |
44 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 2:17.20 | |
45 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 2:17.50 | |
46 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 2:17.83 | |
47 | 256 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:17.90 | |
48 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 2:18.26 | |
49 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 2:18.32 | |
50 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 2:19.07 | |
51 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:19.23 | |
52 | 197 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:19.81 | |
53 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:20.40 | |
54 | 196 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:20.47 | |
55 | 94 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6 | 0564AL | 50 m | 2:20.56 | |
56 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 2:20.60 | |
57 | 147 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:20.60 | |
58 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:20.71 | |
59 | 229 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:20.80 | |
60 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:20.85 | |
61 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 2:21.10 | |
62 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:21.19 | |
63 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:21.25 | |
64 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:21.32 | |
65 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 2:21.38 | |
66 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 2:21.42 | |
67 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 2:21.50 | |
68 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:21.90 | |
69 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 2:22.07 | |
70 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 2:22.76 | |
71 | 321 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 2:23.00 | |
72 | 262 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:23.16 | |
73 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 2:23.93 | |
74 | 265 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:24.10 | |
75 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:24.51 | |
76 | 151 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:25.00 | |
77 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 2:25.10 | |
78 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 2:25.47 | |
79 | 188 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 2:25.61 | |
80 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:26.12 | |
81 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:26.72 | |
82 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 2:26.91 | |
83 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 2:27.74 | |
84 | 315 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 2:28.30 | |
85 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:29.24 | |
86 | 263 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:29.53 | |
87 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 2:29.76 | |
88 | 383 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:30.01 | |
89 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 2:30.40 | |
90 | 176 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:31.00 | |
91 | 183 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 2:33.04 | |
92 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 2:38.29 | |
93 | 143 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 50 m | 2:45.00 | |
94 | 260 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 2:48.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 149 | Tullberg Sebastian | 2000 | HØRSHOLM | 0073AC | 50 m | 1:51.23 | |
2 | 386 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:52.98 | |
3 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:53.41 | |
4 | 201 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 1:54.06 | |
5 | 255 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 1:54.16 | |
6 | 146 | Tullberg Alexander | 2003 | HØRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:54.44 | |
7 | 93 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:54.59 | |
8 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:56.39 | |
9 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 1:56.97 | |
10 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 1:57.06 | |
11 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:57.55 | |
12 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 1:58.21 | |
13 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 1:58.31 | |
14 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 1:58.58 | |
15 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:58.58 | |
16 | 18 | Holmdahl Linus | 2001 | TEAM WEST | AE4101 | 50 m | 1:59.82 | |
17 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:59.96 | |
18 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 2:00.07 | |
19 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 2:00.09 | |
20 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 2:00.29 | |
21 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 2:00.35 | |
22 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 2:00.57 | |
23 | 246 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:00.66 | |
24 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 2:00.87 | |
25 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:00.88 | |
26 | 111 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 50 m | 2:01.15 | |
27 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 2:01.18 | |
28 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:01.28 | |
29 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 2:01.82 | |
30 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:02.04 | |
31 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 2:02.12 | |
32 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:02.13 | |
33 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 2:02.36 | |
34 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 2:02.80 | |
35 | 388 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 2:02.87 | |
36 | 275 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:02.93 | |
37 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:03.14 | |
38 | 337 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:03.34 | |
39 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 2:03.53 | |
40 | 177 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:03.71 | |
41 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 2:03.92 | |
42 | 247 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:03.93 | |
43 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 2:04.72 | |
44 | 97 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 50 m | 2:04.78 | |
45 | 154 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:05.00 | |
46 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 2:05.06 | |
47 | 335 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH-MK | 9327AO | 50 m | 2:05.29 | |
48 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:05.33 | |
49 | 150 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HØRSHOLM | 0077AN | 50 m | 2:05.87 | |
50 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 2:06.02 | |
51 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 2:06.28 | |
52 | 96 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:06.53 | |
53 | 216 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 2:06.62 | |
54 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:06.64 | |
55 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:06.80 | |
56 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:06.88 | |
57 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 2:07.05 | |
58 | 207 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 2:07.07 | |
59 | 29 | Johansson Alexander | 2004 | TEAM WEST | AV1504 | 50 m | 2:07.62 | |
60 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 2:07.72 | |
61 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:07.72 | |
62 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 2:08.40 | |
63 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:08.93 | |
64 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 2:09.14 | |
65 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 2:09.26 | |
66 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 2:09.28 | |
67 | 160 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 2:09.46 | |
68 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 2:10.88 | |
69 | 68 | Ewertz Carl | 2002 | MKK | AP9102 | 50 m | 2:11.33 | |
70 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:11.56 | |
71 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:11.84 | |
72 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 2:12.41 | |
73 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 2:12.68 | |
74 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:12.97 | |
75 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 2:13.09 | |
76 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:13.33 | |
77 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 2:13.46 | |
78 | 5 | Davíðsson Stefán Elías | 2003 | IRB | 081003-4080 | 50 m | 2:13.66 | |
79 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 2:13.73 | |
80 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 2:15.03 | |
81 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 2:15.26 | |
82 | 264 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 2:15.64 | |
83 | 91 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 2:16.22 | |
84 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 2:16.89 | |
85 | 101 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 2:19.09 | |
86 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 2:19.63 | |
87 | 92 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 50 m | 2:20.97 | |
88 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 2:20.99 | |
89 | 102 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 2:21.28 | |
90 | 100 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:22.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 2:27.72 | |
2 | 105 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 2:34.99 | |
3 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:35.33 | |
4 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:35.84 | |
5 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 2:36.69 | |
6 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:37.21 | |
7 | 99 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:37.54 | |
8 | 311 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:37.99 | |
9 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:38.18 | |
10 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 2:39.85 | |
11 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 2:41.37 | |
12 | 114 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:42.12 | |
13 | 57 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 2:42.65 | |
14 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:43.11 | |
15 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:43.23 | |
16 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:44.22 | |
17 | 43 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 2:44.37 | |
18 | 26 | Dahlgren Lina | 2005 | TEAM WEST | AD8805 | 50 m | 2:44.46 | |
19 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:45.12 | |
20 | 106 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 2:45.67 | |
21 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 2:45.95 | |
22 | 387 | Bruhn Emma | 2002 | SØLLERØD | 0206AQ | 50 m | 2:47.11 | |
23 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 2:47.67 | |
24 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:47.67 | |
25 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 2:48.58 | |
26 | 189 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:49.57 | |
27 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:49.82 | |
28 | 378 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:50.06 | |
29 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:52.58 | |
30 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:53.26 | |
31 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 2:54.79 | |
32 | 219 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 2:54.96 | |
33 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 2:55.00 | |
34 | 186 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 2:56.93 | |
35 | 342 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 2:58.62 | |
36 | 77 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 50 m | 2:58.76 | |
37 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:58.94 | |
38 | 222 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:00.51 | |
39 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 3:06.74 | |
40 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 3:15.44 | |
41 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 3:33.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 2:18.23 | |
2 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:18.55 | |
3 | 62 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:22.71 | |
4 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:23.16 | |
5 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 2:23.80 | |
6 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 2:24.24 | |
7 | 16 | Olsson Elliot | 1999 | TEAM WEST | AD2799 | 50 m | 2:28.32 | |
8 | 144 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 2:28.74 | |
9 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 2:29.24 | |
10 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:29.24 | |
11 | 118 | Nissen Gustav | 2001 | NÆSTVED | 0177AM | 50 m | 2:29.36 | |
12 | 27 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 2:29.47 | |
13 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:29.47 | |
14 | 325 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 50 m | 2:36.03 | |
15 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:36.35 | |
16 | 58 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | AC9903 | 50 m | 2:36.54 | |
17 | 250 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:38.53 | |
18 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:39.33 | |
19 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 2:39.50 | |
20 | 218 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 2:39.85 | |
21 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 2:40.48 | |
22 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 2:40.80 | |
23 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:41.65 | |
24 | 103 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:42.75 | |
25 | 287 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 50 m | 2:43.98 | |
26 | 8 | Halldórsson Kári Snær | 2004 | IRB | 130104-3470 | 50 m | 2:44.96 | |
27 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:45.79 | |
28 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:48.17 | |
29 | 179 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 3:00.50 | |
30 | 10 | Jónsson Alexander Logi | 2004 | IRB | 171104-3270 | 50 m | 3:17.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 55.99 | |
2 | 120 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 57.63 | |
3 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 58.03 | |
4 | 310 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 58.17 | |
5 | 141 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | GTI | 0222AA | 50 m | 58.26 | |
6 | 1 | Merkle Bettina | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 58.89 | ||
7 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 58.94 | |
8 | 270 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | FARUM | 9952AB | 50 m | 59.05 | |
9 | 211 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 59.09 | |
10 | 223 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 59.27 | |
11 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 59.53 | |
12 | 30 | Morin Tilde | 2002 | TEAM WEST | AM5202 | 50 m | 59.56 | |
13 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 59.70 | |
14 | 95 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 59.75 | |
15 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 59.90 | |
16 | 60 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 1:00.00 | |
17 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:00.35 | |
18 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:00.36 | |
19 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 1:00.74 | |
20 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:00.75 | |
21 | 73 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 1:00.82 | |
22 | 197 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 1:00.82 | |
23 | 272 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:00.83 | |
24 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 1:00.94 | |
25 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 1:01.19 | |
26 | 21 | Häll Thilda | 2005 | TEAM WEST | AE5205 | 50 m | 1:01.20 | |
27 | 128 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:01.20 | |
28 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 1:01.20 | |
29 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:01.30 | |
30 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 1:01.34 | |
31 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 1:01.40 | |
32 | 174 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 1:01.43 | |
33 | 122 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:01.48 | |
34 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 1:01.96 | |
35 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:01.99 | |
36 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:02.01 | |
37 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 1:02.26 | |
38 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:02.33 | |
39 | 381 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 1:02.37 | |
40 | 193 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 1:02.45 | |
41 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:02.58 | |
42 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:02.59 | |
43 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 1:02.65 | |
44 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 1:02.88 | |
45 | 271 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:02.90 | |
46 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 1:02.95 | |
47 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:02.95 | |
48 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:03.05 | |
49 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 1:03.07 | |
50 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 1:03.12 | |
51 | 277 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:03.15 | |
52 | 199 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 1:03.17 | |
53 | 81 | Sandblom Antonia | 2003 | VELLINGE-N | AG4603 | 50 m | 1:03.25 | |
54 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:03.33 | |
55 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:03.34 | |
56 | 368 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 1:03.39 | |
57 | 279 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 50 m | 1:03.51 | |
58 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 1:03.52 | |
59 | 109 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 1:03.57 | |
60 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:03.80 | |
61 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 1:03.92 | |
62 | 258 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:03.96 | |
63 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:03.98 | |
64 | 254 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:03.99 | |
65 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 1:04.02 | |
66 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 1:04.05 | |
67 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 1:04.16 | |
68 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 1:04.27 | |
69 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:04.34 | |
70 | 376 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:04.35 | |
71 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 1:04.36 | |
72 | 355 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:04.36 | |
73 | 196 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 1:04.37 | |
74 | 94 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6 | 0564AL | 50 m | 1:04.47 | |
75 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:04.62 | |
76 | 375 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:04.62 | |
77 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 1:04.69 | |
78 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 1:04.75 | |
79 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:04.81 | |
80 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 1:05.05 | |
81 | 321 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 1:05.45 | |
82 | 188 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:05.47 | |
83 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 1:05.48 | |
84 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 1:05.51 | |
85 | 80 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 1:05.53 | |
86 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 1:05.55 | |
87 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:05.66 | |
88 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:05.79 | |
89 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 1:05.82 | |
90 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 1:05.86 | |
91 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:05.90 | |
92 | 274 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:05.93 | |
93 | 265 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:06.08 | |
94 | 59 | Stenberg Anna | 2005 | MKK | AA3405 | 50 m | 1:06.26 | |
95 | 262 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:06.29 | |
96 | 151 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:06.32 | |
97 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:06.54 | |
98 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 1:06.85 | |
99 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 1:07.24 | |
100 | 72 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 1:07.28 | |
101 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 1:07.32 | |
102 | 263 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 1:07.38 | |
103 | 107 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 1:07.41 | |
104 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 1:07.78 | |
105 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 1:08.37 | |
106 | 167 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 1:08.66 | |
107 | 74 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 1:08.89 | |
108 | 116 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 1:08.98 | |
109 | 75 | Mattson Emma | 2003 | MKK | BO5803 | 50 m | 1:09.06 | |
110 | 77 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 50 m | 1:09.29 | |
111 | 185 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 50 m | 1:09.31 | |
112 | 110 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 1:09.35 | |
113 | 162 | Taylor Camilla | 2000 | HØRSHOLM | 0012BI | 50 m | 1:10.00 | |
114 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 1:10.15 | |
115 | 168 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 1:10.16 | |
116 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 1:10.51 | |
117 | 183 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:10.80 | |
118 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 1:11.61 | |
119 | 342 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:11.79 | |
120 | 260 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 1:14.44 | |
121 | 143 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 50 m | 1:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 51.44 | |
2 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 51.95 | |
3 | 17 | Cavka Anes | 1999 | TEAM WEST | AG9799 | 50 m | 52.15 | |
4 | 217 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 52.28 | |
5 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 52.46 | |
6 | 226 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 52.61 | |
7 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 52.96 | |
8 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 53.21 | |
9 | 214 | Munk Julius | 2000 | HERLEV | 0055AA | 50 m | 53.45 | |
10 | 25 | Johansson Oskar | 1993 | TEAM WEST | AY7593 | 50 m | 53.72 | |
11 | 93 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 53.90 | |
12 | 195 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 53.91 | |
13 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 53.95 | |
14 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 53.99 | |
15 | 201 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 53.99 | |
16 | 82 | Strömberg Johannes | 2002 | VELLINGE-N | AI3102 | 50 m | 54.28 | |
17 | 205 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 50 m | 54.48 | |
18 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 54.55 | |
19 | 20 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 54.61 | |
20 | 292 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VAT CPH | 9921AF | 50 m | 54.72 | |
21 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 54.76 | |
22 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 54.87 | |
23 | 113 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 54.93 | |
24 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 55.00 | |
25 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 55.07 | |
26 | 177 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 55.29 | |
27 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 55.44 | |
28 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 55.46 | |
29 | 220 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 55.53 | |
30 | 268 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 55.62 | |
31 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 55.73 | |
32 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 55.74 | |
33 | 275 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 55.84 | |
34 | 28 | Kvarnlöf Hektor | 2004 | TEAM WEST | AT0504 | 50 m | 55.95 | |
35 | 297 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 56.01 | |
36 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 56.20 | |
37 | 216 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 50 m | 56.23 | |
38 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 56.26 | |
39 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 56.31 | |
40 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 56.31 | |
41 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 56.42 | |
42 | 18 | Holmdahl Linus | 2001 | TEAM WEST | AE4101 | 50 m | 56.59 | |
43 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 56.68 | |
44 | 96 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 56.76 | |
45 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 56.82 | |
46 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 57.10 | |
47 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 57.18 | |
48 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 57.33 | |
49 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 57.33 | |
50 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 57.36 | |
51 | 178 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 57.37 | |
52 | 112 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 57.40 | |
53 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 57.40 | |
54 | 138 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 57.41 | |
55 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 57.45 | |
56 | 184 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 57.56 | |
57 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 57.60 | |
58 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 57.75 | |
59 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 57.83 | |
60 | 63 | Fröjd Jonathan | 2004 | MKK | AC8704 | 50 m | 57.96 | |
61 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 57.99 | |
62 | 207 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 50 m | 58.10 | |
63 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 58.28 | |
64 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 58.39 | |
65 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 58.61 | |
66 | 54 | Ringdahl Adam | 1998 | MKK | AR7198 | 50 m | 58.64 | |
67 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 59.43 | |
68 | 312 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 59.59 | |
69 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 59.74 | |
70 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 59.95 | |
71 | 101 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 59.97 | |
72 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:00.03 | |
73 | 382 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 50 m | 1:00.26 | |
74 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:00.39 | |
75 | 190 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 1:00.45 | |
76 | 180 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 1:00.70 | |
77 | 385 | Vilhelmsson Svante | 2003 | MKK | AQ0503 | 50 m | 1:00.99 | |
78 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 1:01.02 | |
79 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:01.08 | |
80 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 1:01.22 | |
81 | 163 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:01.52 | |
82 | 5 | Davíðsson Stefán Elías | 2003 | IRB | 081003-4080 | 50 m | 1:01.63 | |
83 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:01.71 | |
84 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 1:01.72 | |
85 | 264 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | 1:01.86 | |
86 | 165 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 50 m | 1:01.97 | |
87 | 102 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 1:02.47 | |
88 | 299 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 1:02.60 | |
89 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 1:02.98 | |
90 | 187 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:03.79 | |
91 | 139 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:04.22 | |
92 | 358 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:04.33 | |
93 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 1:05.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Home |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 1:07.94 | |
2 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 1:11.94 | |
3 | 105 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 1:12.01 | |
4 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 1:12.16 | |
5 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:12.53 | |
6 | 26 | Dahlgren Lina | 2005 | TEAM WEST | AD8805 | 50 m | 1:12.82 | |
7 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 1:12.99 | |
8 | 99 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:13.62 | |
9 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 1:14.01 | |
10 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 1:14.06 | |
11 | 307 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:14.22 | |
12 | 43 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 1:14.35 | |
13 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:14.38 | |
14 | 276 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 1:14.57 | |
15 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 1:14.93 | |
16 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 1:14.95 | |
17 | 32 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | TEAM WEST | AO3602 | 50 m | 1:15.30 | |
18 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 1:15.35 | |
19 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 1:15.72 | |
20 | 114 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 1:16.83 | |
21 | 106 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 1:17.04 | |
22 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:17.11 | |
23 | 252 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:17.33 | |
24 | 189 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 1:17.46 | |
25 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 1:17.49 | |
26 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 1:17.68 | |
27 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 1:18.13 | |
28 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:18.61 | |
29 | 104 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 1:19.29 | |
30 | 72 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 1:19.32 | |
31 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:19.45 | |
32 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 1:19.47 | |
33 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 1:19.58 | |
34 | 355 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:19.81 | |
35 | 56 | Liljenfors Linnea | 2004 | MKK | AA0804 | 50 m | 1:19.98 | |
36 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 1:20.12 | |
37 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 1:20.21 | |
38 | 219 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 1:20.26 | |
39 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 1:20.36 | |
40 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 1:20.81 | |
41 | 316 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:20.89 | |
42 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 1:21.46 | |
43 | 77 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 50 m | 1:21.48 | |
44 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 1:21.78 | |
45 | 222 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:22.61 | |
46 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 1:22.63 | |
47 | 342 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 1:22.89 | |
48 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 1:23.01 | |
49 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:23.90 | |
50 | 186 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:24.59 | |
51 | 326 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 50 m | 1:26.60 | |
52 | 176 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 1:27.06 | |
53 | 282 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 1:27.24 | |
54 | 3 | Baldursdottir Sólveig María | 2004 | IRB | 040104-2160 | 50 m | 1:28.42 | |
55 | 167 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 1:29.68 | |
56 | 166 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 50 m | 1:31.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic Eremitage |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 1:02.52 | |
2 | 144 | Steenberg Rasmus | 2000 | HØRSHOLM | 0021AB | 50 m | 1:04.78 | |
3 | 16 | Olsson Elliot | 1999 | TEAM WEST | AD2799 | 50 m | 1:05.01 | |
4 | 113 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 50 m | 1:05.46 | |
5 | 27 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 1:06.47 | |
6 | 247 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:06.56 | |
7 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 1:06.73 | |
8 | 62 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 1:06.77 | |
9 | 246 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 1:07.05 | |
10 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 1:07.43 | |
11 | 227 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 1:07.43 | |
12 | 91 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 1:08.98 | |
13 | 337 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:09.12 | |
14 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 1:09.25 | |
15 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 1:09.36 | |
16 | 169 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:09.69 | |
17 | 238 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:09.94 | |
18 | 218 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 0331AT | 50 m | 1:10.10 | |
19 | 325 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 50 m | 1:10.14 | |
20 | 69 | Lennartsson Hugo | 2004 | MKK | AE0904 | 50 m | 1:10.73 | |
21 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 1:11.26 | |
22 | 289 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 50 m | 1:12.09 | |
23 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 1:12.33 | |
24 | 129 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:12.58 | |
25 | 8 | Halldórsson Kári Snær | 2004 | IRB | 130104-3470 | 50 m | 1:13.01 | |
26 | 250 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 1:13.02 | |
27 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 1:13.18 | |
28 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 1:13.36 | |
29 | 58 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | AC9903 | 50 m | 1:14.10 | |
30 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:14.22 | |
31 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 1:14.39 | |
32 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 1:14.73 | |
33 | 29 | Johansson Alexander | 2004 | TEAM WEST | AV1504 | 50 m | 1:14.75 | |
34 | 112 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 50 m | 1:14.88 | |
35 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 1:14.98 | |
36 | 138 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:15.10 | |
37 | 287 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 50 m | 1:15.56 | |
38 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 1:15.90 | |
39 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 1:17.03 | |
40 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 1:17.28 | |
41 | 181 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 1:17.52 | |
42 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:18.70 | |
43 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:18.70 | |
44 | 179 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:19.64 | |
45 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 1:20.75 | |
46 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:21.98 | |
47 | 11 | Kristínarson Aron Fannar | 2003 | IRB | 140603-3330 | 50 m | 1:22.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 29, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 2:22.59 | |
2 | 23 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 2:25.29 | |
3 | 95 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:25.81 | |
4 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:29.74 | |
5 | 36 | Gradinarska Boiana | 2004 | TEAM WEST | AJ5204 | 50 m | 2:29.89 | |
6 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:32.87 | |
7 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 2:34.67 | |
8 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:35.00 | |
9 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 2:35.87 | |
10 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 2:36.82 | |
11 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:36.88 | |
12 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 2:37.09 | |
13 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 2:48.45 | |
14 | 266 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 2:54.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 30, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:04.27 | |
2 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:06.85 | |
3 | 246 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:07.12 | |
4 | 217 | Møller Frederik | 2002 | HERLEV | 0263AL | 50 m | 2:08.22 | |
5 | 93 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 2:10.53 | |
6 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 2:10.77 | |
7 | 97 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 50 m | 2:12.02 | |
8 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 2:14.12 | |
9 | 346 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 2:14.48 | |
10 | 314 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:14.50 | |
11 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:16.22 | |
12 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 2:17.78 | |
13 | 35 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 2:18.12 | |
14 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:18.38 | |
15 | 347 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 2:18.38 | |
16 | 103 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:18.72 | |
17 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:20.61 | |
18 | 98 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 2:21.90 | |
19 | 160 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 2:23.13 | |
20 | 267 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 2:25.26 | |
21 | 22 | Skoglund Macmillan Charlie | 2004 | TEAM WEST | BA1104 | 50 m | 2:27.40 | |
22 | 353 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 50 m | 2:28.27 | |
23 | 49 | Dahlström Eddie | 2004 | TEAM WEST | AW0304 | 50 m | 2:28.77 | |
24 | 200 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 50 m | 2:30.00 | |
25 | 92 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 50 m | 2:30.63 | |
26 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 2:31.75 | |
27 | 10 | Jónsson Alexander Logi | 2004 | IRB | 171104-3270 | 50 m | 2:33.24 | |
28 | 9 | Hauksson Fannar Snævar | 2004 | IRB | 070904-3140 | 50 m | 2:34.64 | |
29 | 187 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 2:36.94 | |
30 | 190 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 2:44.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 2:10.29 | |
2 | 308 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 2:15.38 | |
3 | 60 | Morfelt Mollie | 2003 | MKK | AG8803 | 50 m | 2:19.50 | |
4 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:20.27 | |
5 | 164 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 2:25.02 | |
6 | 193 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:25.62 | |
7 | 368 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:26.85 | |
8 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 2:27.45 | |
9 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:27.73 | |
10 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 2:28.63 | |
11 | 273 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:28.92 | |
12 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:29.71 | |
13 | 229 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:30.93 | |
14 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 2:31.21 | |
15 | 1 | Merkle Bettina | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 2:31.33 | ||
16 | 94 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6 | 0564AL | 50 m | 2:31.84 | |
17 | 132 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 2:32.42 | |
18 | 109 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:33.51 | |
19 | 21 | Häll Thilda | 2005 | TEAM WEST | AE5205 | 50 m | 2:33.93 | |
20 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 2:34.05 | |
21 | 254 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 2:34.25 | |
22 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 2:35.01 | |
23 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:35.20 | |
24 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 2:35.78 | |
25 | 107 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 50 m | 2:36.57 | |
26 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:36.57 | |
27 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 2:36.87 | |
28 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:37.32 | |
29 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:39.21 | |
30 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:39.36 | |
31 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 2:39.42 | |
32 | 176 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:39.55 | |
33 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:39.59 | |
34 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 2:40.29 | |
35 | 381 | Johnsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | AT6801 | 50 m | 2:40.70 | |
36 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:40.90 | |
37 | 74 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 2:41.35 | |
38 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 2:41.80 | |
39 | 278 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 2:41.86 | |
40 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:44.55 | |
41 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:44.93 | |
42 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 2:45.43 | |
43 | 116 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 2:45.46 | |
44 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:46.29 | |
45 | 110 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 50 m | 2:47.74 | |
46 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:50.68 | |
47 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 2:51.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 2:00.58 | |
2 | 377 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 2:02.34 | |
3 | 206 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 2:03.70 | |
4 | 306 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:07.94 | |
5 | 320 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 2:09.43 | |
6 | 55 | Hydén Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 50 m | 2:09.73 | |
7 | 39 | Carlsson Jonatan | 2001 | TEAM WEST | AJ6301 | 50 m | 2:11.28 | |
8 | 248 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 2:12.32 | |
9 | 257 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 50 m | 2:13.74 | |
10 | 253 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 2:14.65 | |
11 | 191 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:14.73 | |
12 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:15.37 | |
13 | 126 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 2:16.74 | |
14 | 89 | Ramäng Eskil | 2004 | VELLINGE-N | AM6104 | 50 m | 2:17.58 | |
15 | 101 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 50 m | 2:20.55 | |
16 | 98 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 50 m | 2:20.65 | |
17 | 242 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:21.29 | |
18 | 83 | Svensson Emil | 2002 | VELLINGE-N | AK2302 | 50 m | 2:21.56 | |
19 | 181 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:25.46 | |
20 | 179 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:25.85 | |
21 | 287 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VAT CPH | 0449AD | 50 m | 2:25.86 | |
22 | 148 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 50 m | 2:26.01 | |
23 | 12 | Ómarsson Flosi | 2003 | IRB | 040903-2240 | 50 m | 2:26.40 | |
24 | 382 | Rosberg Alfred | 2003 | SJÖBO SS | AJ4103 | 50 m | 2:26.85 | |
25 | 14 | Tryggvarson Gabriel Ari | 2003 | IRB | 070403-2770 | 50 m | 2:26.90 | |
26 | 299 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:28.46 | |
27 | 100 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:29.68 | |
28 | 177 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:30.55 | |
29 | 237 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 2:31.11 | |
30 | 18 | Holmdahl Linus | 2001 | TEAM WEST | AE4101 | 50 m | 2:33.08 | |
31 | 96 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:39.56 | |
32 | 102 | Olsen Marco Stub | 2004 | A6 | 0429AC | 50 m | 2:40.14 | |
33 | 165 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 50 m | 2:45.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 33, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Bierre Victoria | 2000 | HERLEV | 0022AS | 50 m | 2:21.25 | |
2 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 2:22.26 | |
3 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:22.39 | |
4 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 2:22.95 | |
5 | 256 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:23.16 | |
6 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 2:23.61 | |
7 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:23.81 | |
8 | 212 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:25.45 | |
9 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:25.56 | |
10 | 252 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:25.72 | |
11 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:25.75 | |
12 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:26.01 | |
13 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 2:26.27 | |
14 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 2:26.59 | |
15 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 2:26.61 | |
16 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:26.79 | |
17 | 128 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:27.07 | |
18 | 105 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 2:27.13 | |
19 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:27.60 | |
20 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:27.83 | |
21 | 99 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:28.49 | |
22 | 313 | Brandt Julie Darlem | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:28.59 | |
23 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:29.03 | |
24 | 30 | Morin Tilde | 2002 | TEAM WEST | AM5202 | 50 m | 2:29.34 | |
25 | 316 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:29.74 | |
26 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:30.22 | |
27 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 2:30.96 | |
28 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 2:31.38 | |
29 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:31.47 | |
30 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:31.83 | |
31 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 2:33.74 | |
32 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:33.91 | |
33 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 2:34.11 | |
34 | 4 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 2:34.22 | |
35 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:34.51 | |
36 | 258 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:34.75 | |
37 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:34.77 | |
38 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 2:34.95 | |
39 | 106 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 2:35.45 | |
40 | 43 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 2:35.83 | |
41 | 197 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:35.89 | |
42 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:35.96 | |
43 | 130 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:36.69 | |
44 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 2:36.71 | |
45 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 2:37.31 | |
46 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 2:37.53 | |
47 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 2:37.74 | |
48 | 326 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 50 m | 2:37.81 | |
49 | 104 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 50 m | 2:38.28 | |
50 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 2:38.43 | |
51 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:38.55 | |
52 | 196 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:38.67 | |
53 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 2:38.72 | |
54 | 199 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:39.06 | |
55 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 2:39.28 | |
56 | 189 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:39.31 | |
57 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 2:39.40 | |
58 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 2:39.72 | |
59 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:39.91 | |
60 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 2:41.15 | |
61 | 80 | Rödin Klara | 2003 | VELLINGE-N | AE2603 | 50 m | 2:41.31 | |
62 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:42.34 | |
63 | 3 | Baldursdottir Sólveig María | 2004 | IRB | 040104-2160 | 50 m | 2:42.58 | |
64 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 2:43.15 | |
65 | 321 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 2:43.72 | |
66 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:43.86 | |
67 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 2:44.21 | |
68 | 72 | Gustafson Agnes | 2003 | MKK | BH6403 | 50 m | 2:44.40 | |
69 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:44.66 | |
70 | 81 | Sandblom Antonia | 2003 | VELLINGE-N | AG4603 | 50 m | 2:45.16 | |
71 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 2:45.34 | |
72 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 2:45.65 | |
73 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 2:46.44 | |
74 | 74 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 50 m | 2:46.65 | |
75 | 186 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 2:46.65 | |
76 | 77 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 50 m | 2:47.37 | |
77 | 282 | Thomadsen Laura | 2004 | VAT CPH | 0412AH | 50 m | 2:48.25 | |
78 | 166 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 50 m | 2:50.00 | |
79 | 116 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 50 m | 2:50.76 | |
80 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:52.98 | |
81 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 2:54.29 | |
82 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 2:54.58 | |
83 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 2:56.08 | |
84 | 26 | Dahlgren Lina | 2005 | TEAM WEST | AD8805 | 50 m | 2:58.69 | |
85 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 2:59.69 | |
86 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 3:10.99 | |
87 | 168 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 3:22.33 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 298 | Stjernholm Gustav Klit | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 2:06.55 | |
2 | 204 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 50 m | 2:07.67 | |
3 | 366 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:08.62 | |
4 | 25 | Johansson Oskar | 1993 | TEAM WEST | AY7593 | 50 m | 2:09.66 | |
5 | 201 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 2:10.79 | |
6 | 192 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:10.93 | |
7 | 51 | Nicklasson Erik | 1998 | MKK | AG2598 | 50 m | 2:11.12 | |
8 | 363 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:12.11 | |
9 | 293 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VAT CPH | 0075AI | 50 m | 2:12.14 | |
10 | 84 | Stenskepp Hugo | 2003 | VELLINGE-N | AI6303 | 50 m | 2:12.49 | |
11 | 235 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 50 m | 2:14.72 | |
12 | 369 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 50 m | 2:14.88 | |
13 | 372 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:15.84 | |
14 | 362 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 50 m | 2:16.00 | |
15 | 65 | Olsson Primus | 2000 | MKK | AV7100 | 50 m | 2:16.51 | |
16 | 371 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:17.20 | |
17 | 250 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:17.74 | |
18 | 337 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:17.75 | |
19 | 221 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:18.41 | |
20 | 202 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 50 m | 2:18.57 | |
21 | 247 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:18.82 | |
22 | 97 | Wiuff Nicolai | 2002 | A6 | 0243AB | 50 m | 2:19.35 | |
23 | 322 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 50 m | 2:19.41 | |
24 | 203 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:19.45 | |
25 | 103 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:19.55 | |
26 | 62 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 50 m | 2:19.77 | |
27 | 352 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 2:19.85 | |
28 | 295 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 2:20.16 | |
29 | 303 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:20.24 | |
30 | 370 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:20.52 | |
31 | 44 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 2:20.69 | |
32 | 374 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 50 m | 2:20.82 | |
33 | 200 | Nielsen Silas Storm | 2002 | HOLBÆK | 0291AL | 50 m | 2:20.99 | |
34 | 145 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:21.03 | |
35 | 38 | Evertsson Måns | 2003 | TEAM WEST | AR2103 | 50 m | 2:21.53 | |
36 | 244 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:22.11 | |
37 | 312 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 2:22.71 | |
38 | 91 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | A6 | 0471AB | 50 m | 2:23.25 | |
39 | 41 | Almqvist Malte | 2004 | TEAM WEST | AB9904 | 50 m | 2:23.54 | |
40 | 70 | Strömland Jakob | 2003 | MKK | AO4703 | 50 m | 2:23.64 | |
41 | 27 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 2:23.99 | |
42 | 131 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 2:24.25 | |
43 | 117 | Løhr Magnus | 2001 | NÆSTVED | 0173AJ | 50 m | 2:24.38 | |
44 | 309 | Studsgaard William | 2004 | TRITON B | 0433AK | 50 m | 2:24.48 | |
45 | 67 | Ludvigsson Anders | 2000 | MKK | AV8500 | 50 m | 2:24.51 | |
46 | 327 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 2:24.95 | |
47 | 294 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VAT CPH | 0205AF | 50 m | 2:25.21 | |
48 | 169 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 2:25.57 | |
49 | 234 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:25.64 | |
50 | 160 | Steenberg Emil | 2002 | HØRSHOLM | 0229AC | 50 m | 2:25.74 | |
51 | 325 | Munkholm Matias | 2004 | VAT CPH | 0435AB | 50 m | 2:26.00 | |
52 | 11 | Kristínarson Aron Fannar | 2003 | IRB | 140603-3330 | 50 m | 2:26.29 | |
53 | 29 | Johansson Alexander | 2004 | TEAM WEST | AV1504 | 50 m | 2:26.34 | |
54 | 240 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 2:26.46 | |
55 | 178 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 2:26.87 | |
56 | 137 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:27.15 | |
57 | 58 | Lövberg Oskar | 2003 | MKK | AC9903 | 50 m | 2:27.21 | |
58 | 10 | Jónsson Alexander Logi | 2004 | IRB | 171104-3270 | 50 m | 2:28.16 | |
59 | 231 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 50 m | 2:28.49 | |
60 | 289 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VAT CPH | 0471AH | 50 m | 2:28.87 | |
61 | 301 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 50 m | 2:29.08 | |
62 | 330 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 2:29.81 | |
63 | 285 | Kjær Jeppe | 2004 | VAT CPH | 0419AB | 50 m | 2:30.55 | |
64 | 180 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 2:31.01 | |
65 | 209 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 50 m | 2:31.01 | |
66 | 236 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 50 m | 2:31.11 | |
67 | 300 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:31.14 | |
68 | 191 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 50 m | 2:31.24 | |
69 | 290 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VAT CPH | 0487AE | 50 m | 2:31.29 | |
70 | 100 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:32.36 | |
71 | 230 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 50 m | 2:33.07 | |
72 | 286 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 2:34.25 | |
73 | 92 | Røpke Emil Stenholt | 2004 | A6 | 0429AA | 50 m | 2:34.29 | |
74 | 302 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 50 m | 2:34.50 | |
75 | 5 | Davíðsson Stefán Elías | 2003 | IRB | 081003-4080 | 50 m | 2:36.34 | |
76 | 8 | Halldórsson Kári Snær | 2004 | IRB | 130104-3470 | 50 m | 2:38.18 | |
77 | 163 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 2:44.04 | |
78 | 139 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 2:44.60 | |
79 | 340 | Hermansen Louie | 2004 | VAT CPH-MK | 0419AE | 50 m | 2:50.00 | |
80 | 264 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |