Program for HVIDOVRE Christmas Race 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 2:22.95 | |
2 | 268 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:30.48 | |
3 | 59 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 2:33.79 | |
4 | 216 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 2:34.42 | |
5 | 256 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:34.91 | |
6 | 220 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 2:36.38 | |
7 | 240 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:36.78 | |
8 | 253 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:37.96 | |
9 | 14 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:38.42 | |
10 | 62 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:39.57 | |
11 | 15 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 2:43.75 | |
12 | 10 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 25 m | 2:43.81 | |
13 | 28 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 2:45.95 | |
14 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 2:46.07 | |
15 | 183 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 2:48.26 | |
16 | 12 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:50.20 | |
17 | 138 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 2:51.81 | |
18 | 246 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:54.85 | |
19 | 217 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 2:54.96 | |
20 | 157 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 3:03.62 | |
21 | 160 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 3:13.57 | |
22 | 3 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 3:22.08 | |
23 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 3:28.66 | |
24 | 148 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 3:29.55 | |
25 | 52 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 3:33.81 | |
26 | 117 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 3:45.69 | |
27 | 46 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 3:49.06 | |
28 | 113 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 3:49.08 | |
29 | 49 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 50 m | 4:27.06 | |
30 | 33 | Jacobsen Kaya Rømer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | ||
31 | 70 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
32 | 153 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | ||
33 | 162 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:00.00 | |
2 | 263 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:00.16 | |
3 | 259 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 1:00.38 | |
4 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:01.26 | |
5 | 257 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:02.13 | |
6 | 8 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:04.15 | |
7 | 133 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:05.23 | |
8 | 215 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:05.30 | |
9 | 214 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:05.72 | |
10 | 254 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:06.77 | |
11 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:06.88 | |
12 | 132 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:06.89 | |
13 | 221 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:07.37 | |
14 | 174 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:07.69 | |
15 | 171 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 1:07.77 | |
16 | 224 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:08.01 | |
17 | 27 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:08.07 | |
18 | 255 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:09.29 | |
19 | 225 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:09.33 | |
20 | 213 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:09.54 | |
21 | 69 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:09.82 | |
22 | 208 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:11.09 | |
23 | 223 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:11.16 | |
24 | 206 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:12.05 | |
25 | 207 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:12.07 | |
26 | 5 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:12.25 | |
27 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:14.64 | |
28 | 179 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:15.01 | |
29 | 154 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 1:15.09 | |
30 | 19 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:16.05 | |
31 | 232 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:17.10 | |
32 | 180 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 1:18.86 | |
33 | 212 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:19.45 | |
34 | 250 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:20.70 | |
35 | 17 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:21.10 | |
36 | 122 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:26.14 | |
37 | 92 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 1:28.31 | |
38 | 48 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:32.32 | |
39 | 107 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:32.47 | |
40 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:33.60 | |
41 | 89 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 1:33.68 | |
42 | 109 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:33.85 | |
43 | 45 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 1:34.03 | |
44 | 54 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:35.21 | |
45 | 108 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:36.70 | |
46 | 103 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:38.18 | |
47 | 118 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:38.83 | |
48 | 242 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:40.03 | |
49 | 234 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:41.41 | |
50 | 90 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 1:43.84 | |
51 | 31 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:48.07 | |
52 | 120 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:49.09 | |
53 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:51.09 | |
54 | 37 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:52.64 | |
55 | 36 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 1:55.56 | |
56 | 127 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 2:01.27 | |
57 | 119 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 2:08.48 | |
58 | 6 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 25 m | ||
59 | 93 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | ||
60 | 94 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 3, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 18 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 27.30 | |
2 | 182 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 27.50 | |
3 | 26 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 27.83 | |
4 | 261 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 28.33 | |
5 | 24 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 28.47 | |
6 | 264 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 28.66 | |
7 | 262 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 28.72 | |
8 | 184 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.80 | |
9 | 20 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 29.01 | |
10 | 102 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 29.02 | |
11 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.06 | |
12 | 166 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 29.15 | |
13 | 67 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 29.21 | |
14 | 170 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 29.36 | |
15 | 41 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 29.37 | |
16 | 59 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 29.42 | |
17 | 99 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 29.57 | |
18 | 252 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 29.61 | |
19 | 66 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 50 m | 29.80 | |
20 | 60 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 29.91 | |
21 | 16 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 29.94 | |
22 | 200 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 29.95 | |
23 | 95 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 29.98 | |
24 | 271 | Larsen Alberte Crone | 2006 | K-TRI | 0682AK | 25 m | 30.02 | |
25 | 172 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 30.12 | |
26 | 143 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 30.16 | |
27 | 167 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 30.22 | |
28 | 181 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 30.25 | |
29 | 135 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 30.43 | |
30 | 165 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 30.48 | |
31 | 205 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 50 m | 30.67 | |
32 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 31.08 | |
33 | 144 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 50 m | 31.09 | |
34 | 2 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 31.18 | |
35 | 269 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | K-TRI | 0508AA | 25 m | 31.21 | |
36 | 235 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 31.29 | |
37 | 138 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 31.85 | |
38 | 61 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 32.32 | |
39 | 98 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 32.87 | |
40 | 145 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 32.91 | |
41 | 159 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 25 m | 32.93 | |
42 | 3 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 33.43 | |
43 | 275 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 33.52 | |
44 | 56 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 50 m | 34.00 | |
45 | 114 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 34.16 | |
46 | 204 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 34.44 | |
47 | 163 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 34.55 | |
48 | 147 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 34.64 | |
49 | 233 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 35.56 | |
50 | 91 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 35.85 | |
51 | 142 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 35.99 | |
52 | 111 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 36.37 | |
53 | 153 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 36.44 | |
54 | 38 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 36.52 | |
55 | 51 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 36.73 | |
56 | 4 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 37.31 | |
57 | 57 | Fast Agnes | 2006 | HVIDOVRE | 0698AU | 25 m | 38.39 | |
58 | 40 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 38.69 | |
59 | 43 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 39.03 | |
60 | 50 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 50 m | 39.34 | |
61 | 46 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 39.61 | |
62 | 32 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 39.90 | |
63 | 202 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 40.40 | |
64 | 124 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 43.63 | |
65 | 139 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 44.24 | |
66 | 146 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 46.40 | |
67 | 115 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 49.27 | |
68 | 110 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 49.52 | |
69 | 44 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | 50.59 | |
70 | 112 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 51.69 | |
71 | 121 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:06.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 4, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 249 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 4:09.14 | |
2 | 13 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 4:14.12 | |
3 | 244 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 50 m | 4:22.72 | |
4 | 97 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 4:26.40 | |
5 | 21 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 4:28.40 | |
6 | 283 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 4:31.24 | |
7 | 25 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 4:34.16 | |
8 | 237 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 4:34.68 | |
9 | 178 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 4:41.57 | |
10 | 69 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 4:42.81 | |
11 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 4:43.53 | |
12 | 72 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 4:54.20 | |
13 | 134 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 4:58.49 | |
14 | 221 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 5:08.81 | |
15 | 218 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 5:11.51 | |
16 | 63 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 5:12.84 | |
17 | 168 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 5:16.25 | |
18 | 238 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 5:51.19 | |
19 | 274 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | K-TRI | 0561AQ | 25 m | 5:58.35 | |
20 | 55 | Ketcher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 6:03.94 | |
21 | 53 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 6:11.41 | |
22 | 45 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 6:12.12 | |
23 | 273 | Nielander Kasper | 2005 | K-TRI | 0551AQ | 25 m | 6:15.39 | |
24 | 270 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623AA | 25 m | 6:22.61 | |
25 | 272 | Green Thomas | 2006 | K-TRI | 0677AP | 25 m | 7:35.94 | |
26 | 276 | Hansen Rasmus | 2007 | K-TRI | 0725AM | 25 m | 7:47.73 | |
27 | 48 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | ||
28 | 54 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | ||
29 | 156 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 1:10.14 | |
2 | 24 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:15.56 | |
3 | 23 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:16.44 | |
4 | 266 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:18.15 | |
5 | 15 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:22.79 | |
6 | 100 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.89 | |
7 | 41 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:23.29 | |
8 | 216 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:23.61 | |
9 | 236 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:24.28 | |
10 | 11 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:27.47 | |
11 | 158 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:29.23 | |
12 | 2 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 1:30.32 | |
13 | 203 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:32.47 | |
14 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:35.25 | |
15 | 42 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:35.29 | |
16 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:35.48 | |
17 | 141 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:35.87 | |
18 | 56 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:36.77 | |
19 | 71 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:42.51 | |
20 | 104 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:44.50 | |
21 | 51 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:52.10 | |
22 | 50 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 50 m | 1:52.66 | |
23 | 58 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:55.73 | |
24 | 47 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:59.28 | |
25 | 40 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 2:01.03 | |
26 | 52 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 2:01.39 | |
27 | 49 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 2:09.63 | |
28 | 105 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 2:11.32 | |
29 | 35 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | ||
30 | 44 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | ||
31 | 70 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 59.39 | |
2 | 169 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:05.24 | |
3 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:07.14 | |
4 | 241 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:07.14 | |
5 | 215 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:07.29 | |
6 | 13 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:09.45 | |
7 | 6 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 50 m | 1:13.90 | |
8 | 177 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:14.00 | |
9 | 206 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:15.82 | |
10 | 243 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:17.93 | |
11 | 17 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:17.94 | |
12 | 212 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 1:18.92 | |
13 | 126 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:23.07 | |
14 | 118 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 1:33.33 | |
15 | 122 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:41.96 | |
16 | 37 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:54.02 | |
17 | 36 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 30.34 | |
2 | 150 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 30.93 | |
3 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.26 | |
4 | 264 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.52 | |
5 | 172 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 32.23 | |
6 | 261 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 32.56 | |
7 | 256 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 33.41 | |
8 | 136 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 33.58 | |
9 | 205 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 25 m | 34.13 | |
10 | 1 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 34.16 | |
11 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 34.81 | |
12 | 157 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 35.01 | |
13 | 66 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 35.68 | |
14 | 96 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 35.69 | |
15 | 98 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 35.70 | |
16 | 2 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 36.36 | |
17 | 239 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 36.95 | |
18 | 166 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 37.16 | |
19 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 37.59 | |
20 | 147 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 50 m | 37.72 | |
21 | 12 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 37.76 | |
22 | 61 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 38.16 | |
23 | 3 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 38.96 | |
24 | 142 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 39.67 | |
25 | 42 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 42.07 | |
26 | 57 | Fast Agnes | 2006 | HVIDOVRE | 0698AU | 25 m | 42.72 | |
27 | 38 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 42.94 | |
28 | 245 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 45.61 | |
29 | 67 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 47.26 | |
30 | 52 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 47.53 | |
31 | 43 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 48.15 | |
32 | 51 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 49.28 | |
33 | 34 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 54.01 | |
34 | 115 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 54.19 | |
35 | 33 | Jacobsen Kaya Rømer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | 54.33 | |
36 | 58 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 54.95 | |
37 | 112 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | 59.62 | |
38 | 121 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:08.19 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 53.45 | |
2 | 175 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 54.14 | |
3 | 265 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 54.38 | |
4 | 263 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 54.48 | |
5 | 257 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 54.77 | |
6 | 244 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 54.96 | |
7 | 249 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 56.16 | |
8 | 8 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 56.64 | |
9 | 214 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 56.81 | |
10 | 101 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 57.54 | |
11 | 221 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 58.25 | |
12 | 21 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 58.75 | |
13 | 27 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 58.81 | |
14 | 178 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 58.89 | |
15 | 247 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 59.28 | |
16 | 224 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 59.89 | |
17 | 134 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:00.14 | |
18 | 283 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:00.16 | |
19 | 241 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 1:00.66 | |
20 | 255 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:00.86 | |
21 | 225 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:01.01 | |
22 | 179 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:01.36 | |
23 | 237 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:01.64 | |
24 | 209 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 1:01.80 | |
25 | 5 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 1:03.85 | |
26 | 207 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:05.03 | |
27 | 211 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 50 m | 1:06.22 | |
28 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:07.41 | |
29 | 156 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 50 m | 1:08.92 | |
30 | 243 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:09.17 | |
31 | 63 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 50 m | 1:10.43 | |
32 | 180 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 1:10.59 | |
33 | 168 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 50 m | 1:11.37 | |
34 | 176 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:12.02 | |
35 | 270 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623AA | 25 m | 1:14.70 | |
36 | 109 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 1:14.91 | |
37 | 273 | Nielander Kasper | 2005 | K-TRI | 0551AQ | 25 m | 1:15.09 | |
38 | 54 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:15.38 | |
39 | 155 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 1:15.60 | |
40 | 242 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:15.90 | |
41 | 92 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 1:16.70 | |
42 | 55 | Ketcher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 1:16.84 | |
43 | 48 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:17.83 | |
44 | 161 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 50 m | 1:18.98 | |
45 | 89 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 1:19.85 | |
46 | 274 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | K-TRI | 0561AQ | 25 m | 1:19.98 | |
47 | 45 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 50 m | 1:21.32 | |
48 | 107 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:23.14 | |
49 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:24.19 | |
50 | 108 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:24.70 | |
51 | 234 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:25.72 | |
52 | 103 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:27.08 | |
53 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:27.25 | |
54 | 276 | Hansen Rasmus | 2007 | K-TRI | 0725AM | 25 m | 1:30.02 | |
55 | 120 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 1:30.85 | |
56 | 94 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:31.35 | |
57 | 30 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 1:33.95 | |
58 | 93 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 50 m | 1:35.54 | |
59 | 272 | Green Thomas | 2006 | K-TRI | 0677AP | 25 m | 1:38.97 | |
60 | 127 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 1:40.12 | |
61 | 119 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 1:42.38 | |
62 | 29 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | ||
63 | 116 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 9, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 35.29 | |
2 | 60 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 35.40 | |
3 | 24 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 35.51 | |
4 | 253 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 50 m | 36.11 | |
5 | 18 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 37.57 | |
6 | 165 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 38.13 | |
7 | 236 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 38.75 | |
8 | 16 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 39.16 | |
9 | 252 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 39.40 | |
10 | 11 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 40.69 | |
11 | 99 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 41.73 | |
12 | 158 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 41.98 | |
13 | 203 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 41.99 | |
14 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 50 m | 42.54 | |
15 | 2 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 42.57 | |
16 | 163 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 42.65 | |
17 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 49.78 | |
18 | 50 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 49.90 | |
19 | 113 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 50 m | 52.14 | |
20 | 57 | Fast Agnes | 2006 | HVIDOVRE | 0698AU | 25 m | 52.28 | |
21 | 4 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 50 m | 52.72 | |
22 | 202 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 52.79 | |
23 | 91 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 52.85 | |
24 | 114 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 53.00 | |
25 | 46 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 53.02 | |
26 | 47 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 55.36 | |
27 | 111 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 55.68 | |
28 | 110 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 56.20 | |
29 | 32 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 56.25 | |
30 | 124 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 56.41 | |
31 | 43 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 59.14 | |
32 | 146 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 59.84 | |
33 | 34 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:01.13 | |
34 | 121 | Jensen Mira | 2010 | HERLEV | 1090AK | 25 m | 1:20.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 55.57 | |
2 | 259 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 58.66 | |
3 | 64 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 1:00.53 | |
4 | 65 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 1:00.64 | |
5 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:01.28 | |
6 | 13 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 1:01.88 | |
7 | 230 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:02.02 | |
8 | 258 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:02.06 | |
9 | 132 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:03.50 | |
10 | 133 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:03.90 | |
11 | 214 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:04.18 | |
12 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:04.33 | |
13 | 254 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:07.46 | |
14 | 5 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 1:07.75 | |
15 | 21 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:09.03 | |
16 | 213 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 1:09.03 | |
17 | 6 | Holst Lukas Holger Pihl | 2004 | HVIDOVRE | 0443AS | 50 m | 1:10.12 | |
18 | 208 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:10.30 | |
19 | 223 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:11.08 | |
20 | 72 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:12.54 | |
21 | 218 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:13.72 | |
22 | 25 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:14.03 | |
23 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:14.80 | |
24 | 19 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:15.52 | |
25 | 211 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:15.66 | |
26 | 250 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:22.64 | |
27 | 243 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:33.30 | |
28 | 126 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 50 m | 1:37.04 | |
29 | 231 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:44.79 | |
30 | 31 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 2:06.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 11, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 27.65 | |
2 | 59 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 29.29 | |
3 | 182 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 29.82 | |
4 | 136 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 29.95 | |
5 | 26 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 30.05 | |
6 | 220 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 30.33 | |
7 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 30.49 | |
8 | 261 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 30.87 | |
9 | 264 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 30.93 | |
10 | 170 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 30.99 | |
11 | 240 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 31.43 | |
12 | 262 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 31.72 | |
13 | 253 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 31.75 | |
14 | 181 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
15 | 102 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 31.88 | |
16 | 1 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 31.90 | |
17 | 216 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 31.93 | |
18 | 239 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 32.35 | |
19 | 268 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 32.40 | |
20 | 266 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 32.96 | |
21 | 67 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 33.23 | |
22 | 200 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 50 m | 33.44 | |
23 | 28 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 33.57 | |
24 | 183 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 33.76 | |
25 | 10 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 33.91 | |
26 | 135 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 34.15 | |
27 | 23 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 34.53 | |
28 | 246 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 34.62 | |
29 | 41 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 35.01 | |
30 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 35.07 | |
31 | 95 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 35.24 | |
32 | 166 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 35.25 | |
33 | 12 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 50 m | 35.80 | |
34 | 160 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 25 m | 37.55 | |
35 | 217 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 37.73 | |
36 | 164 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 38.63 | |
37 | 141 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 50 m | 38.69 | |
38 | 56 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 38.93 | |
39 | 71 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 41.04 | |
40 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 42.63 | |
41 | 204 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 44.27 | |
42 | 148 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 44.78 | |
43 | 248 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 47.71 | |
44 | 104 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 48.52 | |
45 | 40 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 48.85 | |
46 | 149 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 49.56 | |
47 | 38 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 50.83 | |
48 | 117 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 50 m | 55.81 | |
49 | 49 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:02.27 | |
50 | 139 | Larsen Chili Bruun | 2008 | FR.VÆRK | 0820AS | 25 m | 1:08.74 | |
51 | 47 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | ||
52 | 105 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | ||
53 | 162 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hvidovre Herrer | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 1:47.51 | ||
2 | 282 | Vg17 1 | 1999 | VG17 | 25 m | 1:49.21 | ||
3 | 278 | Daddy K Og Co | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:56.41 | ||
4 | 78 | Hvidovre Herrer 2 | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:56.67 | ||
5 | 226 | Stt-Engle | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 2:01.44 | ||
6 | 277 | Kalles Klejner | 2003 | VAT CPH | 25 m | 2:04.26 | ||
7 | 194 | Farums Julemænd 2 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:08.78 | ||
8 | 193 | Farums Julemænd 1 | 2003 | FARUM | 25 m | 2:08.92 | ||
9 | 195 | Farums Julemænd 3 | 2001 | FARUM | 25 m | 2:08.95 | ||
10 | 80 | Hvidovre Herrer 4 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:10.24 | ||
11 | 79 | Hvidovre Herrer 3 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:10.38 | ||
12 | 227 | Stt-Julebukke | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | 2:10.87 | ||
13 | 73 | Hvidovre K3 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | 2:48.38 | ||
14 | 130 | Herlev Drenge 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:52.87 | ||
15 | 106 | Søhestene 1 | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:54.58 | ||
16 | 131 | Herlev Drenge 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 3:07.73 | ||
17 | 87 | Hvidovre K4 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | 3:22.83 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 13, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Hvidovre Damer | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:51.61 | ||
2 | 281 | Vg17 1 | 2001 | VG17 | 25 m | 1:53.23 | ||
3 | 279 | Bloggerens Vatnisser | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:53.38 | ||
4 | 285 | Hillerød Damer | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:55.18 | ||
5 | 82 | Hvidovre Damer 2 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 1:56.14 | ||
6 | 83 | Hvidovre Damer 3 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 1:58.94 | ||
7 | 186 | Farums Julekoner 2 | 1999 | FARUM | 25 m | 1:59.73 | ||
8 | 280 | D-Mand Og Co | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:59.76 | ||
9 | 84 | Hvidovre Damer 4 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:03.48 | ||
10 | 188 | Farums Julekoner 4 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:04.42 | ||
11 | 185 | Farums Julekoner 1 | 2003 | FARUM | 25 m | 2:05.09 | ||
12 | 74 | Hvidovre K3A | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:07.71 | ||
13 | 228 | Stt-Kagekoner | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:08.72 | ||
14 | 85 | Hvidovre Damer 5 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:10.15 | ||
15 | 187 | Farums Julekoner 3 | 2002 | FARUM | 25 m | 2:18.28 | ||
16 | 86 | Hvidovre Damer 6 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:22.09 | ||
17 | 129 | Herlev Piger 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:23.05 | ||
18 | 75 | Hvidovre K3B | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 2:32.93 | ||
19 | 76 | Hvidovre K3C | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:57.73 | ||
20 | 128 | Herlev Piger 2 | 2007 | HERLEV | 25 m | 3:04.46 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 22 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 2:13.52 | |
2 | 8 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:19.31 | |
3 | 244 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:20.50 | |
4 | 132 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:24.56 | |
5 | 27 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 2:24.95 | |
6 | 225 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:28.88 | |
7 | 214 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 2:31.50 | |
8 | 223 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:32.27 | |
9 | 178 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:35.23 | |
10 | 218 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 2:36.32 | |
11 | 255 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 50 m | 2:36.61 | |
12 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:37.03 | |
13 | 154 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 2:54.61 | |
14 | 55 | Ketcher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 3:01.46 | |
15 | 17 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 3:02.84 | |
16 | 161 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 50 m | 3:19.54 | |
17 | 107 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 3:26.89 | |
18 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 3:49.41 | |
19 | 155 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 3:58.95 | |
20 | 48 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:08.82 | |
2 | 20 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:08.97 | |
3 | 262 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:09.37 | |
4 | 170 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:10.73 | |
5 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:11.55 | |
6 | 59 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:12.64 | |
7 | 143 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:12.96 | |
8 | 220 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 1:13.11 | |
9 | 264 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:13.35 | |
10 | 216 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:13.77 | |
11 | 266 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:14.18 | |
12 | 200 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:14.32 | |
13 | 135 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:14.42 | |
14 | 253 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:14.47 | |
15 | 256 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:14.50 | |
16 | 66 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 1:15.22 | |
17 | 99 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:15.59 | |
18 | 23 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:15.74 | |
19 | 138 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:15.98 | |
20 | 252 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:16.17 | |
21 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:16.21 | |
22 | 60 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:16.95 | |
23 | 205 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 25 m | 1:17.43 | |
24 | 100 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:17.64 | |
25 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:17.71 | |
26 | 28 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.35 | |
27 | 16 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:19.62 | |
28 | 95 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:19.95 | |
29 | 96 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:19.96 | |
30 | 145 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:24.59 | |
31 | 147 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:24.69 | |
32 | 163 | Borgmann Lucia | 2007 | FARUM | 0774AM | 25 m | 1:24.86 | |
33 | 159 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 25 m | 1:24.93 | |
34 | 71 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:25.21 | |
35 | 142 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 1:26.37 | |
36 | 141 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:27.24 | |
37 | 114 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:30.12 | |
38 | 111 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:32.07 | |
39 | 204 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:34.42 | |
40 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:34.66 | |
41 | 46 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:35.91 | |
42 | 50 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:36.90 | |
43 | 149 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:37.39 | |
44 | 104 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:37.62 | |
45 | 158 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:37.73 | |
46 | 248 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 1:38.03 | |
47 | 52 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | 1:40.32 | |
48 | 113 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:42.03 | |
49 | 91 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 1:42.83 | |
50 | 117 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:43.54 | |
51 | 202 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:44.05 | |
52 | 233 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 1:47.03 | |
53 | 43 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:48.27 | |
54 | 49 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:50.25 | |
55 | 32 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 1:50.45 | |
56 | 47 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:52.90 | |
57 | 35 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 1:54.09 | |
58 | 34 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:58.84 | |
59 | 110 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 2:05.34 | |
60 | 44 | Bonde Isabella B | 2008 | HVIDOVRE | 0854AI | 25 m | 2:09.99 | |
61 | 115 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 2:11.32 | |
62 | 105 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 22.33 | |
2 | 22 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 25 m | 24.34 | |
3 | 263 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 24.69 | |
4 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 24.81 | |
5 | 175 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 24.90 | |
6 | 230 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 25.12 | |
7 | 133 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 25.25 | |
8 | 258 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 25.25 | |
9 | 259 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 25.42 | |
10 | 64 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 25.81 | |
11 | 265 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 26.03 | |
12 | 247 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 26.46 | |
13 | 215 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 26.62 | |
14 | 97 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 26.89 | |
15 | 213 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 27.01 | |
16 | 140 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 50 m | 27.02 | |
17 | 254 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 27.27 | |
18 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 27.30 | |
19 | 21 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 27.33 | |
20 | 25 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 27.44 | |
21 | 69 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 27.46 | |
22 | 179 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 27.87 | |
23 | 134 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 27.96 | |
24 | 209 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 50 m | 28.14 | |
25 | 237 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 28.18 | |
26 | 224 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 28.48 | |
27 | 5 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 28.75 | |
28 | 180 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 25 m | 28.93 | |
29 | 137 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 28.94 | |
30 | 168 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 29.74 | |
31 | 232 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 30.80 | |
32 | 176 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 30.83 | |
33 | 212 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 30.87 | |
34 | 177 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 30.89 | |
35 | 155 | Angjelovski Stefan | 2006 | FARUM | 0649AJ | 25 m | 30.93 | |
36 | 274 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | K-TRI | 0561AQ | 25 m | 31.17 | |
37 | 273 | Nielander Kasper | 2005 | K-TRI | 0551AQ | 25 m | 32.31 | |
38 | 92 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 32.49 | |
39 | 270 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623AA | 25 m | 32.72 | |
40 | 63 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 50 m | 33.30 | |
41 | 122 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 34.01 | |
42 | 53 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 34.46 | |
43 | 109 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 35.02 | |
44 | 126 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 35.38 | |
45 | 54 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 36.56 | |
46 | 272 | Green Thomas | 2006 | K-TRI | 0677AP | 25 m | 36.78 | |
47 | 108 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 50 m | 37.09 | |
48 | 103 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 37.45 | |
49 | 93 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | 37.98 | |
50 | 119 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 38.95 | |
51 | 118 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 50 m | 39.27 | |
52 | 276 | Hansen Rasmus | 2007 | K-TRI | 0725AM | 25 m | 40.00 | |
53 | 120 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 40.82 | |
54 | 30 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 40.95 | |
55 | 31 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 41.78 | |
56 | 116 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 42.84 | |
57 | 36 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 45.01 | |
58 | 37 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 45.68 | |
59 | 127 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 45.81 | |
60 | 29 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | 48.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 17, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 4:34.13 | |
2 | 10 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 25 m | 4:48.50 | |
3 | 222 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 4:48.72 | |
4 | 144 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.66 | |
5 | 165 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 4:57.85 | |
6 | 14 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:00.75 | |
7 | 217 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 5:02.97 | |
8 | 62 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 5:04.54 | |
9 | 2 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 5:07.51 | |
10 | 235 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 5:09.52 | |
11 | 246 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 5:16.28 | |
12 | 269 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | K-TRI | 0508AA | 25 m | 5:16.57 | |
13 | 271 | Larsen Alberte Crone | 2006 | K-TRI | 0682AK | 25 m | 5:21.28 | |
14 | 236 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 50 m | 5:23.25 | |
15 | 41 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 5:24.55 | |
16 | 3 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 5:28.42 | |
17 | 15 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 5:41.03 | |
18 | 56 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 6:11.38 | |
19 | 275 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 6:19.13 | |
20 | 4 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 6:23.50 | |
21 | 11 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | ||
22 | 38 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | ||
23 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | ||
24 | 40 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | ||
25 | 42 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | ||
26 | 51 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | ||
27 | 58 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | ||
28 | 164 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 1:08.33 | |
2 | 175 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 1:08.49 | |
3 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 1:10.05 | |
4 | 101 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:11.19 | |
5 | 224 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:12.29 | |
6 | 8 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:14.31 | |
7 | 65 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:16.27 | |
8 | 208 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 1:17.89 | |
9 | 206 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:18.86 | |
10 | 154 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 1:20.60 | |
11 | 19 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:21.99 | |
12 | 207 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:22.01 | |
13 | 27 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 1:23.60 | |
14 | 218 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:25.73 | |
15 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:30.45 | |
16 | 156 | Hansen Benjamin Schultz | 2005 | FARUM | 0533AM | 25 m | 1:30.94 | |
17 | 171 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 1:32.82 | |
18 | 238 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:34.16 | |
19 | 231 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:36.30 | |
20 | 53 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 1:42.98 | |
21 | 45 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 1:45.44 | |
22 | 90 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 1:53.15 | |
23 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 2:02.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:05.97 | |
2 | 150 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:07.05 | |
3 | 172 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:07.19 | |
4 | 261 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:08.84 | |
5 | 136 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:10.37 | |
6 | 268 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:10.53 | |
7 | 14 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:11.78 | |
8 | 256 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:12.57 | |
9 | 1 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:12.89 | |
10 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:12.98 | |
11 | 216 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:13.04 | |
12 | 98 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:14.32 | |
13 | 205 | Mortensen Silja Nøhr | 2003 | VATCPH-STT | 0342AU | 50 m | 1:17.52 | |
14 | 41 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:18.00 | |
15 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:18.45 | |
16 | 266 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:19.06 | |
17 | 61 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:21.89 | |
18 | 23 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 1:23.14 | |
19 | 71 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:30.40 | |
20 | 162 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:31.41 | |
21 | 111 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:32.85 | |
22 | 248 | Lose Tine | 2005 | SK-SYD | 0596AY | 25 m | 1:33.25 | |
23 | 245 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:35.03 | |
24 | 40 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 1:42.45 | |
25 | 34 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:55.72 | |
26 | 70 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 27.10 | |
2 | 230 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 29.30 | |
3 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 29.31 | |
4 | 169 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 29.57 | |
5 | 140 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 29.76 | |
6 | 265 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 29.91 | |
7 | 241 | Kurtzmann Laurids Isling | 2002 | SK-SYD | 0253AS | 25 m | 30.54 | |
8 | 249 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 30.69 | |
9 | 258 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 30.76 | |
10 | 13 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 31.05 | |
11 | 97 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 31.57 | |
12 | 215 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 32.21 | |
13 | 69 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 32.32 | |
14 | 214 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 32.63 | |
15 | 64 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 25 m | 32.80 | |
16 | 255 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 33.30 | |
17 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 50 m | 33.84 | |
18 | 223 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 34.18 | |
19 | 133 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 34.74 | |
20 | 177 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 35.15 | |
21 | 212 | Skriver Christian | 2004 | VATCPH-STT | 0487AR | 25 m | 35.85 | |
22 | 250 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 36.82 | |
23 | 55 | Ketcher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 38.16 | |
24 | 63 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 38.65 | |
25 | 54 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 42.51 | |
26 | 89 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 42.65 | |
27 | 234 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 43.22 | |
28 | 93 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 0771AM | 25 m | 47.05 | |
29 | 31 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 47.19 | |
30 | 94 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 47.89 | |
31 | 119 | Eie Mathias | 2009 | HERLEV | 0951AE | 25 m | 48.81 | |
32 | 90 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 49.28 | |
33 | 48 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 50.69 | |
34 | 30 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 55.01 | |
35 | 29 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | 1:10.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 59.44 | |
2 | 18 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 59.46 | |
3 | 26 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 59.95 | |
4 | 220 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VATCPH-STT | 0508AB | 25 m | 1:00.99 | |
5 | 10 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 25 m | 1:02.21 | |
6 | 96 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:02.28 | |
7 | 102 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:02.38 | |
8 | 264 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:02.72 | |
9 | 184 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:02.90 | |
10 | 20 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 50 m | 1:03.18 | |
11 | 252 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:03.55 | |
12 | 136 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:04.05 | |
13 | 219 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:05.01 | |
14 | 200 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:05.17 | |
15 | 135 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:05.35 | |
16 | 67 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 1:05.47 | |
17 | 167 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 1:06.08 | |
18 | 16 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:07.16 | |
19 | 217 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 50 m | 1:07.78 | |
20 | 28 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:08.25 | |
21 | 269 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | K-TRI | 0508AA | 25 m | 1:09.25 | |
22 | 271 | Larsen Alberte Crone | 2006 | K-TRI | 0682AK | 50 m | 1:09.65 | |
23 | 172 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 1:09.70 | |
24 | 235 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 50 m | 1:09.70 | |
25 | 100 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 1:09.77 | |
26 | 164 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 25 m | 1:10.11 | |
27 | 3 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:11.00 | |
28 | 61 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:11.01 | |
29 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:11.90 | |
30 | 145 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:13.58 | |
31 | 147 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:13.65 | |
32 | 157 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 1:13.70 | |
33 | 159 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 25 m | 1:13.84 | |
34 | 160 | Rose Marie | 2006 | FARUM | 0606AR | 50 m | 1:14.79 | |
35 | 275 | Jacobsen Sofia | 2006 | K-TRI | 0658AW | 25 m | 1:18.18 | |
36 | 71 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:18.21 | |
37 | 233 | Jensen Anne-Katrine S. | 2005 | SK-SYD | 0522BA | 25 m | 1:19.08 | |
38 | 204 | Thygesen Mathilde Bæklund | 2006 | VATCPH-STT | 0602AW | 25 m | 1:20.16 | |
39 | 91 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 1:21.90 | |
40 | 123 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:22.11 | |
41 | 113 | Rosenkilde-Hansen Asta | 2007 | HERLEV | 0792AU | 25 m | 1:23.38 | |
42 | 50 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:24.84 | |
43 | 245 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:25.08 | |
44 | 38 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:25.79 | |
45 | 51 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:25.90 | |
46 | 43 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:27.43 | |
47 | 153 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:27.52 | |
48 | 49 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:30.31 | |
49 | 202 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:30.97 | |
50 | 4 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:31.13 | |
51 | 104 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:32.75 | |
52 | 117 | Andersen Lisa Lundgaard | 2007 | HERLEV | 0704AU | 25 m | 1:32.82 | |
53 | 146 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 1:48.48 | |
54 | 115 | Rasmussen Freya H. | 2010 | HERLEV | 1052AD | 25 m | 1:50.08 | |
55 | 110 | Witt Amalie | 2010 | HERLEV | 1042AD | 25 m | 1:53.48 | |
56 | 105 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 1:55.82 | |
57 | 33 | Jacobsen Kaya Rømer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | 2:04.37 | |
58 | 112 | Greve Anabel | 2010 | HERLEV | 1098AC | 25 m | ||
59 | 124 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 25 m | 30.01 | |
2 | 259 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 31.19 | |
3 | 254 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 31.60 | |
4 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 31.95 | |
5 | 101 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 32.93 | |
6 | 224 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 33.67 | |
7 | 209 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 34.13 | |
8 | 260 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 34.75 | |
9 | 65 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 34.89 | |
10 | 179 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 35.93 | |
11 | 247 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 36.15 | |
12 | 19 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 37.32 | |
13 | 174 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 40.05 | |
14 | 154 | Nguyen Andy | 2006 | FARUM | 0611AK | 25 m | 40.52 | |
15 | 72 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 43.04 | |
16 | 180 | Pedersen Joshua Michael | 2006 | FARUM | 0631AK | 50 m | 43.54 | |
17 | 17 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 45.12 | |
18 | 231 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 45.22 | |
19 | 69 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 50.38 | |
20 | 90 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 52.08 | |
21 | 107 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 50 m | 53.08 | |
22 | 126 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 53.63 | |
23 | 116 | Hansen Liam | 2009 | HERLEV | 0925BC | 25 m | 55.79 | |
24 | 127 | Zobel Zakarias | 2009 | HERLEV | 0941AA | 25 m | 58.45 | |
25 | 37 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 58.95 | |
26 | 94 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:01.21 | |
27 | 92 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 1:02.15 | |
28 | 30 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 1:04.82 | |
29 | 29 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 1015AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 23, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 222 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 50 m | 1:02.85 | |
2 | 59 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:04.37 | |
3 | 256 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 50 m | 1:07.66 | |
4 | 24 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:08.41 | |
5 | 170 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.22 | |
6 | 240 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:09.63 | |
7 | 181 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:11.97 | |
8 | 262 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:12.09 | |
9 | 173 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:12.18 | |
10 | 253 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:13.39 | |
11 | 239 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:14.44 | |
12 | 28 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:14.48 | |
13 | 15 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 1:18.57 | |
14 | 201 | Thomadsen Laura | 2004 | AIF | 0412AH | 25 m | 1:18.92 | |
15 | 14 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:22.50 | |
16 | 67 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:26.52 | |
17 | 42 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:32.44 | |
18 | 18 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 1:38.18 | |
19 | 114 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 50 m | 1:54.52 | |
20 | 34 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | ||
21 | 35 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | ||
22 | 46 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | ||
23 | 47 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | ||
24 | 52 | Agergaard Nicoline | 2010 | HVIDOVRE | 1052AA | 25 m | ||
25 | 58 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | ||
26 | 70 | Tómasdóttir Bríet Natalía | 2004 | HVIDOVRE | 0442BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 24.91 | |
2 | 263 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 26.27 | |
3 | 251 | Saugmann Jens | 1996 | SK-SYD | 9625AK | 25 m | 26.43 | |
4 | 265 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 26.53 | |
5 | 174 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 27.20 | |
6 | 169 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 27.46 | |
7 | 64 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 27.79 | |
8 | 254 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 28.13 | |
9 | 132 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 28.54 | |
10 | 178 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 28.59 | |
11 | 13 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 28.94 | |
12 | 213 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 50 m | 29.02 | |
13 | 215 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 50 m | 29.04 | |
14 | 175 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 29.08 | |
15 | 206 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 29.25 | |
16 | 5 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 29.32 | |
17 | 134 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 29.57 | |
18 | 214 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 50 m | 29.94 | |
19 | 208 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 30.15 | |
20 | 225 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 30.15 | |
21 | 25 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 50 m | 30.60 | |
22 | 223 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 30.78 | |
23 | 21 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 50 m | 30.91 | |
24 | 137 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 50 m | 30.93 | |
25 | 207 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 50 m | 31.18 | |
26 | 211 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 31.56 | |
27 | 210 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 31.81 | |
28 | 19 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 33.08 | |
29 | 72 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 33.51 | |
30 | 232 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 34.35 | |
31 | 176 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 35.01 | |
32 | 218 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 50 m | 35.17 | |
33 | 177 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 50 m | 36.00 | |
34 | 242 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 36.92 | |
35 | 55 | Ketcher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 50 m | 37.31 | |
36 | 122 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 40.24 | |
37 | 88 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 40.50 | |
38 | 109 | Kirkelund Aksel | 2007 | HERLEV | 0787AL | 25 m | 41.13 | |
39 | 17 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 41.41 | |
40 | 161 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 41.44 | |
41 | 54 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 42.47 | |
42 | 238 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 43.59 | |
43 | 45 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 44.08 | |
44 | 103 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 44.12 | |
45 | 53 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 50 m | 44.74 | |
46 | 31 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 46.85 | |
47 | 118 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 49.38 | |
48 | 108 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 49.53 | |
49 | 120 | Fener Mehmet | 2009 | HERLEV | 0941AE | 25 m | 55.58 | |
50 | 36 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 55.89 | |
51 | 125 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 0989AC | 25 m | 1:00.84 | |
52 | 89 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 25, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Hvidovre Damer | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 2:02.99 | ||
2 | 279 | Bloggerens Vatnisser | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:03.11 | ||
3 | 82 | Hvidovre Damer 2 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 2:07.40 | ||
4 | 152 | Stålpiger 1 | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:11.80 | ||
5 | 83 | Hvidovre Damer 3 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:13.54 | ||
6 | 190 | Farums Julekoner 2 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:14.68 | ||
7 | 280 | D-Mand Og Co | 2004 | VAT CPH | 25 m | 2:16.86 | ||
8 | 84 | Hvidovre Damer 4 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 2:18.09 | ||
9 | 191 | Farums Julekoner 3 | 2004 | FARUM | 25 m | 2:21.00 | ||
10 | 228 | Stt-Kagekoner | 2002 | VATCPH-STT | 25 m | 2:23.77 | ||
11 | 192 | Farums Julekoner 4 | 2004 | FARUM | 25 m | 2:26.03 | ||
12 | 74 | Hvidovre K3A | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 2:28.83 | ||
13 | 85 | Hvidovre Damer 5 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:29.21 | ||
14 | 189 | Farums Julekoner 1 | 1999 | FARUM | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 151 | Stålpiger 2 | 2005 | FR.VÆRK | 25 m | 2:31.67 | ||
16 | 129 | Herlev Piger 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:47.96 | ||
17 | 76 | Hvidovre K3C | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 3:20.60 | ||
18 | 128 | Herlev Piger 2 | 2007 | HERLEV | 25 m | 3:29.13 | ||
19 | 75 | Hvidovre K3B | 2006 | HVIDOVRE | 25 m | 3:30.07 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |
Løb 26, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hvidovre Herrer | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 1:36.18 | ||
2 | 78 | Hvidovre Herrer 2 | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:44.19 | ||
3 | 198 | The Pandaddies | 2001 | FARUM | 25 m | 1:45.25 | ||
4 | 278 | Daddy K Og Co | 2004 | VAT CPH | 25 m | 1:45.94 | ||
5 | 197 | Farums Julemænd 2 | 2001 | FARUM | 25 m | 1:48.31 | ||
6 | 226 | Stt-Engle | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 1:48.64 | ||
7 | 79 | Hvidovre Herrer 3 | 2003 | HVIDOVRE | 25 m | 1:51.37 | ||
8 | 277 | Kalles Klejner | 2003 | VAT CPH | 25 m | 1:56.72 | ||
9 | 227 | Stt-Julebukke | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | 1:57.91 | ||
10 | 80 | Hvidovre Herrer 4 | 2004 | HVIDOVRE | 25 m | 2:00.37 | ||
11 | 196 | Farums Julemænd 1 | 2005 | FARUM | 25 m | 2:05.29 | ||
12 | 284 | Karls Drenge | 1997 | K-TRI | 25 m | 2:16.00 | ||
13 | 106 | Søhestene 1 | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:19.39 | ||
14 | 130 | Herlev Drenge 1 | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:20.60 | ||
15 | 73 | Hvidovre K3 | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | 2:20.93 | ||
16 | 131 | Herlev Drenge 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:34.59 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 21:55 |