Program for KVIK Sydbank Ã…rgangscup 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 4:40.86 | |
2 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 4:42.65 | |
3 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 4:49.30 | |
4 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 4:51.48 | |
5 | 93 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 4:56.31 | |
6 | 63 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 5:01.72 | |
7 | 105 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 5:02.76 | |
8 | 158 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 5:03.20 | |
9 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 50 m | 5:04.56 | |
10 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 5:05.36 | |
11 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:12.55 | |
12 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 5:12.85 | |
13 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 5:14.65 | |
14 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 5:16.23 | |
15 | 112 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 5:21.12 | |
16 | 110 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 50 m | 5:23.66 | |
17 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 5:23.99 | |
18 | 62 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 5:24.46 | |
19 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 5:32.20 | |
20 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 5:32.53 | |
21 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 5:33.62 | |
22 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 5:35.33 | |
23 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 5:35.71 | |
24 | 169 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 50 m | 5:39.76 | |
25 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 5:45.71 | |
26 | 31 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 5:52.94 | |
27 | 144 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 6:21.56 | |
28 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 6:39.72 | |
29 | 34 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 6:49.49 | |
30 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 6:56.13 | |
31 | 103 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | ||
32 | 132 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
33 | 153 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 4:17.30 | |
2 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 4:29.17 | |
3 | 46 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 4:33.85 | |
4 | 127 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:36.21 | |
5 | 151 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:38.00 | |
6 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 4:43.11 | |
7 | 90 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 4:51.11 | |
8 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:55.19 | ||
9 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 5:00.67 | |
10 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 5:03.45 | |
11 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 5:04.49 | |
12 | 119 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 5:05.41 | |
13 | 162 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 5:11.11 | |
14 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 5:15.09 | |
15 | 178 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 5:27.37 | |
16 | 40 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 5:31.61 | |
17 | 186 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 5:42.89 | |
18 | 60 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 5:46.79 | |
19 | 154 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 5:48.46 | |
20 | 126 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 5:48.66 | |
21 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 5:53.05 | |
22 | 148 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 6:01.70 | |
23 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 6:06.81 | |
24 | 68 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 6:13.35 | |
25 | 61 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 6:28.86 | |
26 | 37 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 6:39.23 | |
27 | 64 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 6:57.35 | |
28 | 149 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | ||
29 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | ||
30 | 209 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 147 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 36.80 | |
2 | 120 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 38.04 | |
3 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 38.52 | |
4 | 44 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 38.69 | |
5 | 184 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 39.54 | |
6 | 100 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 39.62 | |
7 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 39.84 | |
8 | 65 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 40.04 | |
9 | 137 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 40.44 | |
10 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 40.82 | |
11 | 98 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 41.27 | |
12 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 41.89 | |
13 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 41.90 | |
14 | 107 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 50 m | 42.09 | |
15 | 172 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 42.29 | |
16 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 42.41 | |
17 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 42.77 | |
18 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 43.13 | |
19 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 43.76 | |
20 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 43.76 | |
21 | 88 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 44.02 | |
22 | 81 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 44.51 | |
23 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 44.57 | |
24 | 163 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | 44.97 | ||
25 | 109 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 45.22 | |
26 | 102 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 47.07 | |
27 | 142 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 47.11 | |
28 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 48.32 | |
29 | 135 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 48.79 | |
30 | 70 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 48.96 | |
31 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 50.42 | |
32 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 50.66 | |
33 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 51.14 | |
34 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 52.71 | |
35 | 171 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 52.73 | |
36 | 123 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 52.92 | |
37 | 101 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 53.61 | |
38 | 183 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 54.19 | |
39 | 134 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 54.25 | |
40 | 155 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 50 m | 55.98 | |
41 | 108 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 1066AC | 25 m | 56.19 | |
42 | 118 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 50 m | 57.90 | |
43 | 131 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 58.70 | |
44 | 164 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 59.00 | |
45 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:00.21 | |
46 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 31.93 | |
2 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 32.64 | |
3 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 34.21 | |
4 | 130 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 34.55 | |
5 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 35.07 | |
6 | 97 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 35.08 | |
7 | 151 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 35.27 | |
8 | 185 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 36.79 | |
9 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 37.03 | |
10 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 37.30 | |
11 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 37.31 | |
12 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 37.47 | |
13 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 37.59 | |
14 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 37.73 | |
15 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 37.75 | |
16 | 207 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 37.78 | |
17 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 37.91 | |
18 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 38.64 | |
19 | 146 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 40.72 | |
20 | 187 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 41.03 | |
21 | 68 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 41.08 | |
22 | 213 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 41.27 | |
23 | 244 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 50 m | 41.67 | |
24 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 41.94 | |
25 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 42.55 | |
26 | 150 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 42.76 | |
27 | 178 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 43.11 | |
28 | 48 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 43.86 | |
29 | 36 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 43.98 | |
30 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 44.68 | |
31 | 175 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 46.22 | |
32 | 161 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 47.23 | |
33 | 56 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 47.97 | |
34 | 177 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 48.61 | |
35 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 49.43 | |
36 | 145 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 49.72 | |
37 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 49.83 | |
38 | 69 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 50.96 | |
39 | 157 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 56.52 | |
40 | 149 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:01.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 30.06 | |
2 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 30.14 | |
3 | 44 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 30.65 | |
4 | 57 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 50 m | 31.73 | |
5 | 129 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 32.29 | |
6 | 35 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 32.38 | |
7 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 33.51 | |
8 | 181 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 33.53 | |
9 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 33.78 | |
10 | 52 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 34.04 | |
11 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 34.18 | |
12 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 34.48 | |
13 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 34.83 | |
14 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 34.98 | |
15 | 121 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 35.06 | |
16 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 35.11 | |
17 | 50 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 35.46 | |
18 | 120 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 35.81 | |
19 | 31 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 36.13 | |
20 | 43 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 36.15 | |
21 | 100 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 36.18 | |
22 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 36.69 | |
23 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 36.78 | |
24 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 36.80 | |
25 | 219 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 50 m | 36.84 | |
26 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 36.93 | |
27 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 36.95 | |
28 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 37.01 | |
29 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 37.11 | |
30 | 47 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 38.40 | |
31 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 38.65 | |
32 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 39.09 | |
33 | 163 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | 39.10 | ||
34 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 40.46 | |
35 | 81 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 41.28 | |
36 | 106 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 41.85 | |
37 | 104 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 43.77 | |
38 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 44.95 | |
39 | 139 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 45.36 | |
40 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 45.66 | |
41 | 71 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 46.34 | |
42 | 183 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 47.11 | |
43 | 59 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 47.19 | |
44 | 237 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 47.89 | |
45 | 131 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 52.78 | |
46 | 167 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 55.90 | |
47 | 143 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 57.61 | |
48 | 123 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:02.03 | |
49 | 134 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:04.62 | |
50 | 88 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | ||
51 | 179 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 27.87 | |
2 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 27.93 | |
3 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 30.34 | |
4 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 30.72 | |
5 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 30.97 | |
6 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 50 m | 32.23 | |
7 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 32.25 | |
8 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 32.63 | |
9 | 140 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 50 m | 32.66 | |
10 | 175 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 32.85 | |
11 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 33.25 | |
12 | 42 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 33.28 | |
13 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 33.29 | |
14 | 210 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 33.29 | |
15 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 33.33 | |
16 | 61 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 33.53 | |
17 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 33.55 | ||
18 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 34.18 | |
19 | 244 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 0507AO | 25 m | 34.34 | |
20 | 243 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 34.60 | |
21 | 156 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 34.83 | |
22 | 40 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 35.57 | |
23 | 187 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 35.62 | |
24 | 207 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 35.82 | |
25 | 176 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 35.97 | |
26 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 36.29 | |
27 | 177 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 36.38 | |
28 | 67 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 36.55 | |
29 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 37.04 | |
30 | 58 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 37.16 | |
31 | 133 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 37.33 | |
32 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 37.38 | |
33 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 37.52 | |
34 | 54 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 37.61 | |
35 | 99 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 37.63 | |
36 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 38.05 | |
37 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 38.23 | |
38 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 38.29 | |
39 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 39.50 | |
40 | 56 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 41.50 | |
41 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 50 m | 42.37 | |
42 | 152 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 43.23 | |
43 | 64 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 43.80 | |
44 | 128 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 45.50 | |
45 | 159 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 45.80 | |
46 | 182 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 54.97 | |
47 | 233 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 58.59 | |
48 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 31.12 | |
2 | 57 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 31.36 | |
3 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 32.24 | |
4 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 33.25 | |
5 | 129 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 33.55 | |
6 | 168 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 33.75 | |
7 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 33.97 | |
8 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 34.02 | |
9 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 35.07 | |
10 | 62 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 35.11 | |
11 | 172 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 50 m | 35.51 | |
12 | 63 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 35.72 | |
13 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 36.52 | |
14 | 112 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 36.66 | |
15 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 36.97 | |
16 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 37.65 | |
17 | 47 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 37.91 | |
18 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 37.93 | |
19 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 38.06 | |
20 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 38.08 | |
21 | 225 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 38.24 | |
22 | 107 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 38.34 | |
23 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 38.72 | |
24 | 34 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 39.00 | |
25 | 103 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 39.22 | |
26 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 39.45 | |
27 | 43 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 39.61 | |
28 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 40.07 | |
29 | 132 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 41.08 | |
30 | 144 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 41.61 | |
31 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 41.88 | |
32 | 166 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 42.44 | |
33 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 43.03 | |
34 | 111 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 43.13 | |
35 | 171 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 44.12 | |
36 | 70 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 44.58 | |
37 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 44.76 | |
38 | 143 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 44.82 | |
39 | 88 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 45.02 | |
40 | 237 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 45.44 | |
41 | 118 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 45.80 | |
42 | 71 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 48.22 | |
43 | 155 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 49.46 | |
44 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 50.32 | |
45 | 164 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 52.01 | |
46 | 81 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | ||
47 | 179 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 30.27 | |
2 | 162 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 32.13 | |
3 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 33.58 | |
4 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 33.73 | |
5 | 42 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 33.82 | |
6 | 209 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 34.33 | |
7 | 61 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 34.59 | |
8 | 90 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 34.81 | |
9 | 243 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 35.39 | |
10 | 154 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 36.14 | |
11 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 36.62 | |
12 | 133 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 36.83 | |
13 | 156 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 36.89 | |
14 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 37.04 | |
15 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 37.46 | |
16 | 60 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 37.78 | |
17 | 176 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 38.12 | |
18 | 213 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 38.43 | |
19 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 38.45 | |
20 | 37 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 39.03 | |
21 | 67 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 39.43 | |
22 | 122 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 39.55 | |
23 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 39.76 | |
24 | 186 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 39.84 | |
25 | 36 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 39.95 | |
26 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 40.07 | |
27 | 48 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 40.10 | |
28 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 40.71 | |
29 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 40.78 | |
30 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 42.51 | |
31 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 42.60 | |
32 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.60 | |
33 | 138 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 43.41 | |
34 | 150 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 43.59 | |
35 | 124 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 45.36 | |
36 | 233 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 54.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 27.66 | |
2 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 28.59 | |
3 | 136 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 29.36 | |
4 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 30.09 | |
5 | 93 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 30.24 | |
6 | 147 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 30.32 | |
7 | 173 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 30.34 | |
8 | 110 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 30.43 | |
9 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 30.54 | |
10 | 35 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 30.72 | |
11 | 121 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 50 m | 30.79 | |
12 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 50 m | 31.01 | |
13 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 31.07 | |
14 | 50 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 31.16 | |
15 | 219 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 31.34 | |
16 | 43 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 31.47 | |
17 | 52 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 31.71 | |
18 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 31.86 | |
19 | 105 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 31.88 | |
20 | 137 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 31.90 | |
21 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 32.39 | |
22 | 65 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 32.46 | |
23 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 32.50 | |
24 | 102 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 32.56 | |
25 | 184 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 33.22 | |
26 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 33.32 | |
27 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 33.33 | |
28 | 106 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 33.48 | |
29 | 109 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 33.57 | |
30 | 139 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 33.80 | |
31 | 31 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 33.87 | |
32 | 34 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 33.96 | |
33 | 98 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 34.11 | |
34 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 34.16 | |
35 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 34.17 | |
36 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 34.41 | |
37 | 104 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 34.54 | |
38 | 81 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 34.57 | |
39 | 47 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 34.84 | |
40 | 153 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 35.19 | |
41 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 35.22 | |
42 | 111 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 35.82 | |
43 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 36.03 | |
44 | 166 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 36.22 | |
45 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 36.25 | |
46 | 59 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 36.46 | |
47 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 50 m | 36.67 | |
48 | 237 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 37.53 | |
49 | 88 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 37.72 | |
50 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 38.34 | |
51 | 135 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 39.17 | |
52 | 142 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 39.17 | |
53 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 39.33 | |
54 | 101 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 42.36 | |
55 | 167 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 47.86 | |
56 | 108 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 1066AC | 25 m | 48.79 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 10, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 46 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 25.73 | |
2 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 26.41 | |
3 | 97 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 27.76 | |
4 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 27.88 | |
5 | 180 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 28.14 | |
6 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 28.68 | |
7 | 210 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 29.18 | |
8 | 207 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 29.30 | |
9 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 29.47 | |
10 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 29.68 | |
11 | 125 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 50 m | 29.69 | |
12 | 140 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 30.15 | |
13 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 30.25 | |
14 | 126 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 30.39 | |
15 | 61 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 30.76 | |
16 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 30.99 | |
17 | 154 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 31.11 | |
18 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 31.19 | |
19 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 31.27 | |
20 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 31.71 | |
21 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 31.75 | |
22 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 31.94 | |
23 | 146 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 31.96 | |
24 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 32.46 | |
25 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 32.70 | |
26 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 32.97 | |
27 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 33.19 | |
28 | 122 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 33.63 | |
29 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 33.89 | |
30 | 148 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 33.91 | |
31 | 54 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 34.24 | |
32 | 152 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 34.31 | |
33 | 99 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 34.42 | |
34 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 34.61 | |
35 | 58 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 34.67 | |
36 | 56 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 35.05 | |
37 | 161 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 35.39 | |
38 | 124 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 36.18 | |
39 | 69 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 36.37 | |
40 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.58 | |
41 | 145 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 37.58 | |
42 | 128 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 38.09 | |
43 | 159 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 38.21 | |
44 | 138 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 38.73 | |
45 | 157 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 41.61 | |
46 | 182 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 41.97 | |
47 | 233 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 45.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 11, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 5:04.42 | |
2 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 5:14.46 | |
3 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 5:33.18 | |
4 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 5:39.74 | |
5 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 5:50.21 | |
6 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 5:50.97 | |
7 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 5:59.02 | |
8 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 5:59.04 | |
9 | 219 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 6:01.84 | |
10 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 6:12.00 | |
11 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 6:13.77 | |
12 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 6:14.43 | |
13 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 6:20.57 | |
14 | 181 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 6:34.41 | |
15 | 31 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 7:16.99 | |
16 | 34 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | ||
17 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | ||
18 | 70 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | ||
19 | 71 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | ||
20 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 12, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:49.12 | |
2 | 130 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:07.98 | |
3 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:11.77 | |
4 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:15.17 | |
5 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 5:25.35 | |
6 | 165 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 5:25.97 | |
7 | 207 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 5:27.48 | |
8 | 125 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 5:29.11 | |
9 | 210 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 5:31.17 | |
10 | 46 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 5:31.54 | |
11 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 5:49.99 | ||
12 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 6:05.02 | |
13 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 6:15.00 | |
14 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 6:15.00 | |
15 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 6:22.17 | |
16 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 6:43.18 | |
17 | 36 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 7:02.35 | |
18 | 37 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | ||
19 | 48 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | ||
20 | 54 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | ||
21 | 58 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | ||
22 | 64 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | ||
23 | 67 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | ||
24 | 68 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | ||
25 | 69 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | ||
26 | 133 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
27 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:05.39 | |
2 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:06.21 | |
3 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:09.75 | |
4 | 168 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:10.21 | |
5 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.23 | |
6 | 52 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:12.99 | |
7 | 129 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:13.48 | |
8 | 169 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:13.86 | |
9 | 172 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:14.11 | |
10 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:14.64 | |
11 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:14.66 | |
12 | 112 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:15.04 | |
13 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:15.47 | |
14 | 62 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:16.31 | |
15 | 63 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:16.43 | |
16 | 96 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:16.76 | |
17 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.93 | |
18 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:18.77 | |
19 | 103 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:19.11 | |
20 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:19.25 | |
21 | 65 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:19.30 | |
22 | 35 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:19.45 | |
23 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:19.91 | |
24 | 44 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:20.67 | |
25 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:20.68 | |
26 | 47 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:21.21 | |
27 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:22.31 | |
28 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:22.33 | |
29 | 158 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:22.76 | |
30 | 102 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:24.17 | |
31 | 225 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:26.03 | |
32 | 106 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:26.06 | |
33 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:26.49 | |
34 | 104 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:28.59 | |
35 | 144 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:29.05 | |
36 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 1:33.03 | |
37 | 59 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:33.05 | |
38 | 166 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:33.93 | |
39 | 118 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:33.94 | |
40 | 111 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:33.98 | |
41 | 139 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:34.53 | |
42 | 183 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:35.70 | |
43 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:36.38 | |
44 | 95 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:36.88 | |
45 | 78 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:37.74 | |
46 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:37.94 | |
47 | 131 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:41.82 | |
48 | 143 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:41.84 | |
49 | 101 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:55.53 | |
50 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 1:55.60 | |
51 | 167 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:59.51 | |
52 | 108 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 1066AC | 25 m | 2:04.15 | |
53 | 179 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 1:01.92 | |
2 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 50 m | 1:07.12 | |
3 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:07.83 | |
4 | 162 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 50 m | 1:08.22 | |
5 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:10.30 | |
6 | 40 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:11.33 | |
7 | 42 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:11.81 | |
8 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:12.58 | |
9 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.12 | |
10 | 90 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:14.85 | |
11 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:15.57 | |
12 | 119 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:16.81 | |
13 | 140 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:17.07 | |
14 | 156 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:17.19 | |
15 | 176 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:18.78 | |
16 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:19.10 | |
17 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:19.75 | |
18 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:20.48 | |
19 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:20.54 | |
20 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:20.87 | |
21 | 213 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:21.79 | |
22 | 60 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:22.86 | |
23 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:25.80 | |
24 | 146 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 50 m | 1:25.84 | |
25 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:28.44 | |
26 | 177 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:30.62 | |
27 | 124 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:31.90 | |
28 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:32.03 | |
29 | 138 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:32.45 | |
30 | 89 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:32.96 | |
31 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:34.27 | |
32 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:39.65 | |
33 | 99 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:39.71 | |
34 | 149 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 1:42.84 | |
35 | 145 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:46.43 | |
36 | 182 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:46.88 | |
37 | 233 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:47.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:41.03 | |
2 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:50.20 | |
3 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:51.34 | |
4 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:55.35 | |
5 | 120 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 2:56.92 | |
6 | 147 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 50 m | 3:00.58 | |
7 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:01.69 | |
8 | 184 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:03.38 | |
9 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 3:05.31 | |
10 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:06.10 | |
11 | 35 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 3:06.98 | |
12 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:15.35 | |
13 | 98 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 3:17.18 | |
14 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:17.64 | |
15 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:18.64 | |
16 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:18.72 | |
17 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:21.60 | |
18 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:28.12 | |
19 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 50 m | 3:50.79 | |
20 | 142 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 50 m | 3:51.56 | |
21 | 155 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 4:09.36 | |
22 | 132 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
23 | 137 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | ||
24 | 153 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
25 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | ||
26 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:29.48 | |
2 | 151 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:35.87 | |
3 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:38.09 | |
4 | 130 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:40.63 | |
5 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 2:44.75 | |
6 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:49.99 | ||
7 | 175 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:51.78 | |
8 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:52.21 | |
9 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:52.37 | |
10 | 165 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:53.00 | |
11 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:54.62 | |
12 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:55.39 | |
13 | 119 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:01.28 | |
14 | 178 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 3:05.23 | |
15 | 150 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:10.20 | |
16 | 40 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 3:11.23 | |
17 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 3:11.66 | |
18 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 3:12.12 | |
19 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:12.84 | |
20 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:20.30 | |
21 | 36 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:24.86 | |
22 | 187 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:45.33 | |
23 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 3:55.59 | |
24 | 54 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | ||
25 | 56 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | ||
26 | 152 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | ||
27 | 161 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | ||
28 | 213 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 1:00.82 | |
2 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:01.20 | |
3 | 136 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 1:03.16 | |
4 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:03.25 | |
5 | 121 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:04.28 | |
6 | 93 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:04.57 | |
7 | 96 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:04.77 | |
8 | 168 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 50 m | 1:05.26 | |
9 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:05.57 | |
10 | 110 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:05.67 | |
11 | 173 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:06.05 | |
12 | 129 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:06.15 | |
13 | 158 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:06.33 | |
14 | 105 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:06.39 | |
15 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:07.62 | |
16 | 63 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:07.68 | |
17 | 112 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:07.91 | |
18 | 100 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:08.01 | |
19 | 65 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:08.19 | |
20 | 52 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:08.42 | |
21 | 181 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:09.20 | |
22 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:09.21 | |
23 | 169 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:09.49 | |
24 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:09.51 | |
25 | 172 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:09.72 | |
26 | 107 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:09.99 | |
27 | 103 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:10.07 | |
28 | 62 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:10.08 | |
29 | 50 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 1:10.38 | |
30 | 43 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:10.72 | |
31 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:11.38 | |
32 | 104 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:11.99 | |
33 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:12.21 | |
34 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:12.46 | |
35 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:12.63 | |
36 | 102 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:12.90 | |
37 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:13.00 | |
38 | 109 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 1:13.03 | |
39 | 184 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:13.23 | |
40 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:13.39 | |
41 | 163 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | 1:13.40 | ||
42 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:13.59 | |
43 | 225 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:14.60 | |
44 | 71 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:14.62 | |
45 | 106 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:15.06 | |
46 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:16.59 | |
47 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:16.85 | |
48 | 47 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:18.05 | |
49 | 111 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:18.50 | |
50 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:18.61 | |
51 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:18.74 | |
52 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:19.15 | |
53 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:19.22 | |
54 | 59 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:20.47 | |
55 | 166 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 50 m | 1:23.49 | |
56 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:23.81 | |
57 | 95 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:23.90 | |
58 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:24.54 | |
59 | 70 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:29.43 | |
60 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:30.08 | |
61 | 131 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:30.33 | |
62 | 78 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:33.35 | |
63 | 164 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 1:35.98 | |
64 | 101 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:37.76 | |
65 | 143 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:39.55 | |
66 | 108 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 1066AC | 25 m | 1:40.80 | |
67 | 167 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 1:51.17 | |
68 | 134 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
69 | 179 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 53.02 | |
2 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 56.96 | |
3 | 46 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 57.47 | |
4 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:00.55 | ||
5 | 180 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:00.62 | |
6 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:00.83 | |
7 | 209 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:01.40 | |
8 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:02.08 | |
9 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:02.57 | |
10 | 97 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:02.98 | |
11 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:03.09 | |
12 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:03.21 | |
13 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:04.42 | |
14 | 207 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:04.48 | |
15 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:04.66 | |
16 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:04.72 | |
17 | 210 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:05.39 | |
18 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:06.62 | |
19 | 126 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:07.42 | |
20 | 140 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:07.69 | |
21 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:08.73 | |
22 | 154 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 1:08.98 | |
23 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:09.01 | |
24 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:09.11 | |
25 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:09.32 | |
26 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:09.47 | |
27 | 156 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:10.51 | |
28 | 60 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:10.72 | |
29 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:10.74 | |
30 | 146 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:11.39 | |
31 | 186 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:11.61 | |
32 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:11.76 | |
33 | 89 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 50 m | 1:12.68 | |
34 | 176 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:12.78 | |
35 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:12.90 | |
36 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:13.12 | |
37 | 67 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 50 m | 1:13.25 | |
38 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:14.07 | |
39 | 48 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:14.51 | |
40 | 56 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 50 m | 1:15.27 | |
41 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:15.83 | |
42 | 37 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:16.12 | |
43 | 58 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:16.20 | |
44 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:16.27 | |
45 | 99 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 50 m | 1:18.83 | |
46 | 122 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:21.20 | |
47 | 68 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:22.13 | |
48 | 124 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:23.35 | |
49 | 64 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:23.87 | |
50 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:24.39 | |
51 | 174 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:26.67 | |
52 | 159 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:26.75 | |
53 | 69 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 1:29.36 | |
54 | 157 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:31.85 | |
55 | 233 | Hjalholdt Toke | 2007 | VATCPH-STT | 0743AF | 25 m | 1:38.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:31.75 | |
2 | 57 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:34.73 | |
3 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:36.03 | |
4 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:41.22 | |
5 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 50 m | 2:47.19 | |
6 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:47.81 | |
7 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:49.99 | |
8 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:57.42 | |
9 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:59.86 | |
10 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:11.71 | |
11 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:16.69 | |
2 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 2:40.57 | |
3 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:44.83 | |
4 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:50.91 | |
5 | 125 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 3:05.00 | |
6 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | ||
7 | 148 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
8 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | ||
9 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 21, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.39 | |
2 | 121 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.20 | |
3 | 96 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:14.21 | |
4 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 1:14.80 | |
5 | 147 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:15.04 | |
6 | 129 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:15.92 | |
7 | 93 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:15.97 | |
8 | 168 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:16.23 | |
9 | 173 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:16.70 | |
10 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:17.09 | |
11 | 136 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:17.14 | |
12 | 120 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 1:17.77 | |
13 | 112 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:17.86 | |
14 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:17.90 | |
15 | 137 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:18.62 | |
16 | 172 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:18.90 | |
17 | 100 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:19.06 | |
18 | 181 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:19.09 | |
19 | 103 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:19.23 | |
20 | 169 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:19.28 | |
21 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.37 | |
22 | 219 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:20.45 | |
23 | 158 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:20.54 | |
24 | 98 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:21.22 | |
25 | 107 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:21.63 | |
26 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:22.03 | |
27 | 225 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 1:22.05 | |
28 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:22.22 | |
29 | 163 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | 1:22.23 | ||
30 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 1:22.26 | |
31 | 184 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:22.40 | |
32 | 31 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:23.69 | |
33 | 43 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:24.72 | |
34 | 34 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 1:25.66 | |
35 | 104 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:26.66 | |
36 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:27.30 | |
37 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 1:28.02 | |
38 | 144 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:28.04 | |
39 | 153 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:29.13 | |
40 | 47 | Lauritzen Anna Hinsch | 2006 | GENTOFTE | 0664AK | 25 m | 1:29.74 | |
41 | 132 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:31.02 | |
42 | 139 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:32.55 | |
43 | 88 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:32.56 | |
44 | 183 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:33.76 | |
45 | 81 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 0618AV | 25 m | 1:33.91 | |
46 | 118 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:35.64 | |
47 | 142 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:35.93 | |
48 | 135 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:36.24 | |
49 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:36.97 | |
50 | 95 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:37.94 | |
51 | 166 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:39.34 | |
52 | 171 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:39.79 | |
53 | 70 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:39.95 | |
54 | 123 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | 1:44.07 | |
55 | 71 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:45.11 | |
56 | 131 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:45.15 | |
57 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | 1:45.29 | |
58 | 155 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:47.88 | |
59 | 134 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 1:48.66 | |
60 | 170 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 1:49.00 | |
61 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | 1:52.59 | |
62 | 101 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:59.56 | |
63 | 164 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 2:03.84 | |
64 | 167 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | ||
65 | 179 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 22, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:03.74 | |
2 | 185 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:04.81 | |
3 | 127 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:05.47 | |
4 | 165 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:05.67 | |
5 | 130 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:08.59 | |
6 | 209 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:09.32 | |
7 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:09.60 | |
8 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:10.05 | |
9 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:10.06 | |
10 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:11.19 | |
11 | 162 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:11.28 | |
12 | 97 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:11.74 | |
13 | 151 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:12.08 | |
14 | 125 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:13.07 | |
15 | 180 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:13.87 | |
16 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:14.03 | |
17 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:14.22 | |
18 | 175 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.28 | |
19 | 61 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:14.29 | |
20 | 210 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 1:15.20 | |
21 | 178 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:16.25 | |
22 | 140 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:16.83 | |
23 | 42 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:17.00 | |
24 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:17.07 | |
25 | 119 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:17.86 | |
26 | 60 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:19.42 | |
27 | 133 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:19.52 | |
28 | 156 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:19.53 | |
29 | 213 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 1:19.70 | |
30 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 1:20.15 | |
31 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:20.16 | |
32 | 68 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:20.54 | |
33 | 146 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:20.91 | |
34 | 58 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:21.09 | |
35 | 176 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:21.27 | |
36 | 67 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:21.67 | |
37 | 89 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:21.67 | |
38 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 1:22.26 | |
39 | 186 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:22.61 | |
40 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:22.73 | |
41 | 187 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:23.48 | |
42 | 54 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:23.78 | |
43 | 150 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:24.09 | |
44 | 36 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:24.18 | |
45 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:24.48 | |
46 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:24.50 | |
47 | 126 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:25.25 | |
48 | 148 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:26.24 | |
49 | 64 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:26.77 | |
50 | 122 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:28.60 | |
51 | 177 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:29.30 | |
52 | 161 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 1:29.78 | |
53 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:31.20 | |
54 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:31.98 | |
55 | 152 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 1:33.28 | |
56 | 145 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 1:35.49 | |
57 | 138 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:36.52 | |
58 | 124 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:36.88 | |
59 | 48 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:36.94 | |
60 | 128 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:40.67 | |
61 | 182 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 1:43.05 | |
62 | 159 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:44.35 | |
63 | 157 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 1:48.70 | |
64 | 174 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 1:57.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 23, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:23.89 | |
2 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 25 m | 2:28.33 | |
3 | 57 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:29.39 | |
4 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:32.07 | |
5 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:38.88 | |
6 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:39.16 | |
7 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:40.34 | |
8 | 44 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:41.71 | |
9 | 96 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:42.26 | |
10 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:43.06 | |
11 | 121 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:46.06 | |
12 | 136 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:48.49 | |
13 | 120 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 50 m | 2:50.42 | |
14 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 50 m | 2:51.08 | |
15 | 219 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 2:51.15 | |
16 | 169 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:51.28 | |
17 | 103 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:52.30 | |
18 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:53.64 | |
19 | 62 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 2:55.16 | |
20 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 2:55.50 | |
21 | 225 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:55.96 | |
22 | 31 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 2:57.20 | |
23 | 65 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 3:00.09 | |
24 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 3:05.91 | |
25 | 50 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 3:06.25 | |
26 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 3:11.75 | |
27 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 3:15.77 | |
28 | 102 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 50 m | 3:23.26 | |
29 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 3:24.06 | |
30 | 183 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:25.49 | |
31 | 118 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 3:26.26 | |
32 | 135 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:40.93 | |
33 | 155 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:45.34 | |
34 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:45.93 | |
35 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | ||
36 | 134 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 24, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:14.33 | |
2 | 185 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:21.20 | |
3 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:22.40 | |
4 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:28.68 | |
5 | 209 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 2:29.25 | |
6 | 165 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:32.50 | |
7 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:33.14 | |
8 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:34.02 | |
9 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:35.43 | |
10 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 2:38.11 | |
11 | 210 | Neesgaard Sebastian | 2004 | VEJLE | 0425AH | 25 m | 2:38.47 | |
12 | 90 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:38.82 | |
13 | 175 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 50 m | 2:40.32 | |
14 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:43.55 | |
15 | 213 | Poulsen Tobias Holt | 2005 | VEJLE | 0511AE | 25 m | 2:52.48 | |
16 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:56.40 | |
17 | 212 | Kromann Max Venborg | 2005 | VEJLE | 0571AE | 25 m | 2:56.91 | |
18 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:59.09 | |
19 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 25 m | 3:00.71 | |
20 | 150 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:01.48 | |
21 | 60 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 50 m | 3:04.93 | |
22 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:06.59 | |
23 | 126 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 3:06.75 | |
24 | 154 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 3:08.11 | |
25 | 99 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 3:08.54 | |
26 | 89 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 3:08.65 | |
27 | 37 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 3:14.41 | |
28 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:15.80 | |
29 | 177 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 50 m | 3:16.86 | |
30 | 187 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:20.70 | |
31 | 69 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 3:40.21 | |
32 | 54 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | ||
33 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 25, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 1:16.50 | |
2 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:16.98 | |
3 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 1:19.21 | |
4 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:20.55 | |
5 | 63 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:20.91 | |
6 | 100 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:22.65 | |
7 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:25.42 | |
8 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:25.63 | |
9 | 184 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:25.82 | |
10 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:26.66 | |
11 | 65 | Sczzepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:27.33 | |
12 | 98 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 1:27.89 | |
13 | 107 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:28.05 | |
14 | 52 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:29.81 | |
15 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:30.26 | |
16 | 39 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:30.27 | |
17 | 224 | Holmberg Mille | 2006 | VEJLE | 0654AH | 25 m | 1:31.64 | |
18 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:32.06 | |
19 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:33.12 | |
20 | 163 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | 1:34.67 | ||
21 | 137 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:35.36 | |
22 | 109 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 1:37.19 | |
23 | 35 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:38.17 | |
24 | 144 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:38.33 | |
25 | 153 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:38.47 | |
26 | 104 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 1:38.54 | |
27 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:38.76 | |
28 | 38 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:39.93 | |
29 | 142 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:41.17 | |
30 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:43.45 | |
31 | 183 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:47.09 | |
32 | 139 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 50 m | 1:47.45 | |
33 | 135 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:50.49 | |
34 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:53.15 | |
35 | 171 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:54.34 | |
36 | 101 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 1:55.93 | |
37 | 155 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:57.27 | |
38 | 134 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 2:03.33 | |
39 | 59 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 50 m | 2:06.00 | |
40 | 164 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 2:08.38 | |
41 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 50 m | 2:14.71 | |
42 | 170 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | 2:19.18 | |
43 | 78 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | ||
44 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 25 m | ||
45 | 108 | Poulsen Mia Højer | 2007 | SOLRØD | 1066AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 26, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:08.31 | |
2 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:09.04 | |
3 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:15.86 | |
4 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:16.60 | |
5 | 97 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:16.60 | |
6 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:16.68 | |
7 | 151 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 1:16.85 | |
8 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:17.07 | |
9 | 46 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:18.40 | |
10 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:19.39 | |
11 | 207 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 1:19.83 | |
12 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:20.38 | |
13 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:22.15 | |
14 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:22.17 | |
15 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:22.25 | ||
16 | 29 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:22.76 | |
17 | 61 | Schmidt Erik | 2005 | GENTOFTE | 0563AN | 25 m | 1:24.29 | |
18 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:24.35 | |
19 | 119 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:26.67 | |
20 | 178 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:29.47 | |
21 | 150 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:29.84 | |
22 | 133 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:32.38 | |
23 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 1:32.50 | |
24 | 146 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:33.01 | |
25 | 122 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 1:36.30 | |
26 | 48 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:39.78 | |
27 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:41.41 | |
28 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 1:49.91 | |
29 | 58 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 50 m | 1:52.04 | |
30 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:03.16 | |
31 | 157 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 2:04.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 2:23.90 | |
2 | 10 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:24.61 | |
3 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:33.23 | |
4 | 9 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:33.66 | |
5 | 168 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:35.34 | |
6 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:37.89 | |
7 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 2:39.23 | |
8 | 172 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:39.60 | |
9 | 173 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:40.10 | |
10 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:43.75 | |
11 | 105 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:44.08 | |
12 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:45.40 | |
13 | 147 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 2:46.61 | |
14 | 169 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 2:48.16 | |
15 | 112 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 2:49.55 | |
16 | 225 | Kronborg Sophie | 2005 | VEJLE | 0532AU | 25 m | 2:50.97 | |
17 | 20 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:53.17 | |
18 | 34 | Brunsgaard Ada Hasløv | 2006 | GENTOFTE | 0646AN | 25 m | 2:54.88 | |
19 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 2:56.83 | |
20 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:59.19 | |
21 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:59.79 | |
22 | 120 | Backhausen Amalie | 2006 | KVIK | 0676AL | 25 m | 3:04.40 | |
23 | 50 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 3:05.91 | |
24 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 50 m | 3:12.94 | |
25 | 132 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:13.31 | |
26 | 95 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:23.69 | |
27 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 3:27.04 | |
28 | 171 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:32.42 | |
29 | 111 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 3:34.41 | |
30 | 143 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | ||
31 | 167 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | ||
32 | 170 | Rønnow Dagmar | 2008 | KVIK | 0852AI | 25 m | ||
33 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 5 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:22.20 | |
2 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:22.61 | |
3 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:22.86 | |
4 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:28.28 | |
5 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 50 m | 2:34.89 | |
6 | 42 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:36.44 | |
7 | 119 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:38.57 | |
8 | 156 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:43.09 | |
9 | 180 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:50.28 | |
10 | 154 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:50.71 | |
11 | 36 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:57.66 | |
12 | 148 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 3:00.09 | |
13 | 37 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 50 m | 3:09.55 | |
14 | 69 | Wamberg Hannibal | 2006 | GENTOFTE | 0699AE | 25 m | 3:49.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 1:04.82 | |
2 | 44 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:11.07 | |
3 | 11 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 50 m | 1:11.40 | |
4 | 94 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.02 | |
5 | 14 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:13.15 | |
6 | 96 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:13.66 | |
7 | 35 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:15.53 | |
8 | 100 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:15.90 | |
9 | 129 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:16.84 | |
10 | 52 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:17.39 | |
11 | 12 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:17.55 | |
12 | 217 | Moberg Emilie | 2005 | VEJLE | 0534AI | 25 m | 1:19.68 | |
13 | 53 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:20.75 | |
14 | 236 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:21.00 | |
15 | 17 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 50 m | 1:21.47 | |
16 | 219 | Barfoot Mette | 2005 | VEJLE | 0588AS | 25 m | 1:21.91 | |
17 | 62 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:23.22 | |
18 | 181 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:23.25 | |
19 | 228 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:26.44 | |
20 | 242 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:29.56 | |
21 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:33.00 | |
22 | 163 | Probst Dicte | 2006 | KVIK | 25 m | 1:33.01 | ||
23 | 43 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 1:35.07 | |
24 | 235 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 50 m | 1:38.73 | |
25 | 59 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 1:46.13 | |
26 | 70 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | ||
27 | 230 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:02.14 | |
2 | 185 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 50 m | 1:04.12 | |
3 | 87 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:07.63 | |
4 | 206 | Majgård Thor | 2005 | VEJLE | 0503AI | 25 m | 1:10.89 | |
5 | 209 | Eriksen Sebastian K | 2005 | VEJLE | 0503AK | 25 m | 1:11.88 | |
6 | 130 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:11.95 | |
7 | 24 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:13.25 | |
8 | 33 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:14.27 | |
9 | 175 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:14.52 | |
10 | 3 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:14.69 | |
11 | 83 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:15.64 | |
12 | 140 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:16.73 | |
13 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:16.95 | |
14 | 49 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:19.99 | |
15 | 40 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:20.09 | |
16 | 68 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:27.30 | |
17 | 99 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:27.93 | |
18 | 91 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:28.19 | |
19 | 176 | Svendson Martin | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:28.31 | |
20 | 186 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:29.66 | |
21 | 76 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:29.85 | |
22 | 84 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 50 m | 1:37.71 | |
23 | 141 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:40.92 | |
24 | 64 | Svedal Andreas Ellegaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:49.66 | |
25 | 159 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:50.21 | |
26 | 227 | Wolgast Malthe Elias | 2006 | VEJLE | 0631AB | 25 m | 2:05.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 41 | Helmark Cecilie C. | 2005 | GENTOFTE | 0502AL | 50 m | 2:13.12 | |
2 | 19 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:14.83 | |
3 | 13 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:15.66 | |
4 | 18 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:17.74 | |
5 | 93 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:19.00 | |
6 | 77 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:19.86 | |
7 | 136 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 50 m | 2:20.14 | |
8 | 110 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:21.58 | |
9 | 158 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 2:23.62 | |
10 | 105 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:24.45 | |
11 | 30 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:26.54 | |
12 | 63 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 2:27.61 | |
13 | 44 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 2:28.01 | |
14 | 173 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 50 m | 2:28.19 | |
15 | 220 | Windfeld Ann-Katrine | 2006 | VEJLE | 0634AD | 25 m | 2:28.78 | |
16 | 51 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 2:30.90 | |
17 | 107 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:31.34 | |
18 | 223 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 2:33.71 | |
19 | 102 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 2:37.58 | |
20 | 22 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:37.90 | |
21 | 23 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 2:38.28 | |
22 | 50 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 50 m | 2:38.30 | |
23 | 16 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 2:38.86 | |
24 | 106 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 2:40.96 | |
25 | 85 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 2:40.98 | |
26 | 137 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 50 m | 2:42.36 | |
27 | 160 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 2:44.76 | |
28 | 221 | Rainer Laura Frost | 2005 | VEJLE | 0542AK | 25 m | 2:45.15 | |
29 | 218 | Laursen Sarah | 2007 | VEJLE | 0798AD | 25 m | 2:52.41 | |
30 | 241 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 2:53.96 | |
31 | 92 | Olsen Frederikke | 2006 | ROSKILDE | 0662AW | 50 m | 2:56.93 | |
32 | 109 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0614AR | 25 m | 2:58.84 | |
33 | 118 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 3:00.12 | |
34 | 229 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 50 m | 3:04.15 | |
35 | 153 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:05.29 | |
36 | 132 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:06.79 | |
37 | 95 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:07.21 | |
38 | 144 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 3:07.63 | |
39 | 139 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 3:09.22 | |
40 | 142 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:16.02 | |
41 | 78 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 3:19.00 | |
42 | 135 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:23.23 | |
43 | 164 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 3:29.03 | |
44 | 131 | Ellehøj Ingrid Stokholm | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 3:34.74 | |
45 | 179 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | 3:40.54 | |
46 | 79 | Bluhm Caroline | 2006 | ROSKILDE | 0632AW | 25 m | ||
47 | 166 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 32, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:58.29 | |
2 | 46 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:05.93 | |
3 | 7 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:06.96 | |
4 | 208 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:08.49 | |
5 | 2 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:11.66 | |
6 | 125 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:12.57 | |
7 | 180 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:12.65 | |
8 | 165 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 50 m | 2:14.76 | |
9 | 6 | Pesci Ettore | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:18.67 | ||
10 | 90 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:20.50 | |
11 | 162 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:21.49 | |
12 | 55 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 2:23.70 | |
13 | 42 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 2:24.91 | |
14 | 178 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 2:24.99 | |
15 | 66 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 2:32.80 | |
16 | 67 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 2:33.42 | |
17 | 231 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 2:34.19 | |
18 | 86 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:35.65 | |
19 | 40 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 50 m | 2:37.89 | |
20 | 215 | Olsen Nikolai Uekermann | 2006 | VEJLE | 0655AF | 50 m | 2:40.02 | |
21 | 238 | Olsen Emil | 2006 | VATCPH-STT | 0689AD | 25 m | 2:41.93 | |
22 | 240 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 2:43.53 | |
23 | 239 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 50 m | 2:43.86 | |
24 | 56 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 2:46.49 | |
25 | 124 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 2:48.17 | |
26 | 89 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:49.16 | |
27 | 232 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:52.75 | |
28 | 82 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 2:59.03 | |
29 | 138 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 50 m | 3:08.02 | |
30 | 152 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 0771AJ | 25 m | 3:14.91 | |
31 | 161 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 0741AJ | 25 m | 3:14.96 | |
32 | 149 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 3:15.56 | |
33 | 145 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 3:21.30 | |
34 | 174 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 3:22.75 | |
35 | 182 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 3:28.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 33, 4x50 Holdmedley damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Gentofte Stars | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.16 | ||
2 | 26 | Gentofte Piger | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:13.50 | ||
3 | 8 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:13.66 | ||
4 | 114 | Kvik K2 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:14.60 | ||
5 | 72 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:14.87 | ||
6 | 15 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:17.38 | ||
7 | 216 | Esv Piger 1 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:18.30 | ||
8 | 117 | Kvik K3 Pige 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:19.87 | ||
9 | 222 | Esv Piger 2 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 73 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:32.30 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 34, 4x50 Holdmedley herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Tilted Bombers | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:53.85 | ||
2 | 113 | Kvik K2 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:01.20 | ||
3 | 74 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:04.75 | ||
4 | 205 | Esv Drenge 1 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:05.50 | ||
5 | 1 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.84 | ||
6 | 25 | Gentofte Drenge | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:09.47 | ||
7 | 75 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.47 | ||
8 | 211 | Esv Drenge 2 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 115 | Kvik K3 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:25.80 | ||
10 | 116 | Kvik K3 Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:28.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Hovedstadens Piger A | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:54.66 | ||
2 | 27 | Gentofte Stars | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 1:54.85 | ||
3 | 15 | Hovedstadens Piger B | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:59.13 | ||
4 | 72 | Skjoldmøer 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:59.45 | ||
5 | 114 | Kvik K2 Piger 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 1:59.80 | ||
6 | 26 | Gentofte Piger | 2005 | GENTOFTE | 25 m | 2:04.37 | ||
7 | 216 | Esv Piger 1 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:05.40 | ||
8 | 117 | Kvik K3 Pige 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:06.94 | ||
9 | 73 | Skjoldmøer 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:09.32 | ||
10 | 21 | Hovedstadens Piger C | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:13.04 | ||
11 | 222 | Esv Piger 2 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:15.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Kvik K2 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 1:48.00 | ||
2 | 74 | Vikinger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 1:49.43 | ||
3 | 28 | Tilted Bombers | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:49.53 | ||
4 | 1 | Hovedstadens Drenge | 2004 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:50.25 | ||
5 | 205 | Esv Drenge 1 | 0 | VEJLE | 25 m | 1:51.60 | ||
6 | 25 | Gentofte Drenge | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.28 | ||
7 | 75 | Vikinger 2 | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:04.87 | ||
8 | 211 | Esv Drenge 2 | 0 | VEJLE | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 115 | Kvik K3 Drenge 1 | 2004 | KVIK | 25 m | 2:08.50 | ||
10 | 116 | Kvik K3 Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:17.36 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 28 november 2018 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 17:02 |