Ohjelma Aarhus Open 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Medley Damer |
Sponsor: DE FYRRETYVE RØVERE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 5:09.90 | |
2 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 5:10.29 | |
3 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 5:11.17 | |
4 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 5:11.61 | |
5 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 5:26.13 | |
6 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 5:28.87 | |
7 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 5:29.08 | |
8 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 5:29.38 | |
9 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 5:30.24 | |
10 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 5:32.52 | |
11 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 5:33.80 | |
12 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 5:38.61 | |
13 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 5:49.42 | |
14 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 5:56.71 | |
15 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 6:03.46 | |
16 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 6:26.35 | |
17 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 50 m | 6:29.97 | |
18 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 6:49.29 | |
19 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | 7:42.69 | |
20 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
Sponsor: DE FYRRETYVE RØVERE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 4:38.56 | |
2 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 4:41.57 | |
3 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 4:42.37 | |
4 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 4:42.98 | |
5 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 4:47.33 | |
6 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 4:53.01 | |
7 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 4:58.93 | |
8 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 5:11.84 | |
9 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 5:13.41 | |
10 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 5:18.46 | |
11 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 5:32.90 | |
12 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 5:33.67 | |
13 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 5:33.93 | |
14 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 5:36.27 | |
15 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 5:37.20 | |
16 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 5:37.64 | |
17 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 5:38.02 | |
18 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 5:39.80 | |
19 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 5:42.76 | |
20 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 50 m | 6:34.76 | |
21 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | ||
22 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | ||
23 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | ||
24 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | ||
25 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: AMC MEDIA |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 50 m | 32.91 | |
2 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 33.11 | |
3 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 33.38 | |
4 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 35.80 | |
5 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 35.95 | |
6 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 36.26 | |
7 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 36.54 | |
8 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 36.66 | |
9 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 36.84 | |
10 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 36.90 | |
11 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 37.00 | |
12 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 37.13 | |
13 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 37.58 | |
14 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 37.77 | |
15 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 37.77 | |
16 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 37.93 | |
17 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 38.01 | |
18 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 38.07 | |
19 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 38.10 | |
20 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 38.10 | |
21 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 38.58 | |
22 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 39.50 | |
23 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 39.64 | |
24 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 39.72 | |
25 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 39.77 | |
26 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 39.80 | |
27 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 39.90 | |
28 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 39.92 | |
29 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 40.12 | |
30 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 40.28 | |
31 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 40.43 | |
32 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 40.63 | |
33 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 40.72 | |
34 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 40.83 | |
35 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 41.28 | |
36 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 41.32 | |
37 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 41.56 | |
38 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 50 m | 43.01 | |
39 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 43.07 | |
40 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 43.24 | |
41 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 43.31 | |
42 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 43.47 | |
43 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 43.86 | |
44 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 44.56 | |
45 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 44.73 | |
46 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 44.82 | |
47 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 44.91 | |
48 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 45.11 | |
49 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 45.20 | |
50 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 45.56 | |
51 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 46.97 | |
52 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 47.86 | |
53 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 47.86 | |
54 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 48.65 | |
55 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 49.02 | |
56 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 49.53 | |
57 | Nørgaard Isabella | 2007 | SOLBJERG | 50 m | 50.35 | ||
58 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 50.91 | |
59 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 51.26 | |
60 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 50 m | 51.40 | |
61 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 51.59 | |
62 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | 51.74 | |
63 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 50 m | 51.79 | |
64 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | 52.08 | |
65 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | 53.49 | |
66 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 57.87 | |
67 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | 57.99 | |
68 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 58.16 | |
69 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | 1:02.62 | |
70 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 1:03.05 | |
71 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | 1:04.77 | |
72 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | ||
73 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 50 m | |||
74 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | ||
75 | Iversen Sigrid Hagelskær | 2008 | AGF | 50 m | |||
76 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | ||
77 | Lang Harmoni | 2008 | AGF | 50 m | |||
78 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | ||
79 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
80 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 50 m | |||
81 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
82 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 50 m | |||
83 | Sørensen Asta Bielfeldt | 2007 | AGF | 50 m | |||
84 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | ||
85 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 50 m | |||
86 | Vestergaard Astrid Izel Martinez | 2009 | AGF | 50 m | |||
87 | Dencker Frida Luna | 2008 | AGF | 50 m | |||
88 | Poulsen Caroline Szeles | 2010 | AGF | 50 m | |||
89 | Sørensen Freja Hørslev | 2008 | AGF | 50 m | |||
90 | Krogh Anna Brogaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: AMC MEDIA |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 27.57 | |
2 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | AGF | 9511AJ | 50 m | 30.13 | |
3 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 30.16 | |
4 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 30.42 | |
5 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 30.51 | |
6 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 31.40 | |
7 | Degn Oliver | 1996 | AALBORG | 9653AG | 50 m | 32.13 | |
8 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 32.17 | |
9 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 33.04 | |
10 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 33.21 | |
11 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 33.27 | |
12 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 33.36 | |
13 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 33.60 | |
14 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 33.84 | |
15 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 33.94 | |
16 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 34.50 | |
17 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 34.50 | |
18 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 50 m | 34.73 | |
19 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 34.97 | |
20 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 35.68 | |
21 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 35.86 | |
22 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 35.91 | |
23 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 35.95 | |
24 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 36.03 | |
25 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 36.24 | |
26 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 36.33 | |
27 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 36.59 | |
28 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 36.82 | |
29 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 37.85 | |
30 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 37.89 | |
31 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 37.90 | |
32 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 50 m | 38.87 | |
33 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | 39.01 | |
34 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 39.10 | |
35 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 39.28 | |
36 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 39.32 | |
37 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 50 m | 39.37 | |
38 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 39.39 | |
39 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 39.72 | |
40 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 39.78 | |
41 | Penne Hugo | 1996 | AGF | 50 m | 40.00 | ||
42 | Drewsen Joakim Kopp | 2000 | S 68 | 0059AQ | 50 m | 42.03 | |
43 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 42.04 | |
44 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 42.49 | |
45 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | 42.64 | |
46 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 50 m | 43.12 | |
47 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 43.64 | |
48 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | 44.07 | |
49 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 45.25 | |
50 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 45.56 | |
51 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 45.93 | |
52 | Vittrup Mads | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 46.40 | ||
53 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 46.57 | |
54 | Høgh Nikolaj | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 49.24 | ||
55 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | 51.44 | |
56 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | 52.35 | |
57 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 56.25 | ||
58 | Mumm August | 2006 | AAS | 0639AO | 50 m | 1:00.06 | |
59 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | 1:00.80 | |
60 | Rasmussen Anton | 2006 | AAS | 0655AM | 50 m | 1:02.17 | |
61 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | 1:02.24 | |
62 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 50 m | 1:04.28 | |
63 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 50 m | |||
64 | Frederiksen Carl H. | 2009 | AGF | 50 m | |||
65 | Yde Oskar | 2009 | AGF | 50 m | |||
66 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 50 m | |||
67 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: NOWSPORTS.DK |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 28.91 | |
2 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 29.50 | |
3 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 29.83 | |
4 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 30.18 | |
5 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 30.25 | |
6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 30.26 | |
7 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 30.34 | |
8 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 30.61 | |
9 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 30.80 | |
10 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 31.03 | |
11 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 31.24 | |
12 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 31.50 | |
13 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 50 m | 31.54 | |
14 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 50 m | 31.72 | |
15 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 31.75 | |
16 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 31.84 | |
17 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 31.91 | |
18 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 31.92 | |
19 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 31.97 | |
20 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 31.98 | |
21 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 32.39 | |
22 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 32.86 | |
23 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 32.92 | |
24 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 32.99 | |
25 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 33.14 | |
26 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 33.25 | |
27 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 33.28 | |
28 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 33.56 | |
29 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 33.71 | |
30 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 33.91 | |
31 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 34.01 | |
32 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 34.02 | |
33 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 34.03 | |
34 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 34.11 | |
35 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 34.16 | |
36 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 34.38 | |
37 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 34.51 | |
38 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 34.54 | |
39 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 50 m | 34.83 | |
40 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 34.88 | |
41 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 34.91 | |
42 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 35.05 | |
43 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 35.08 | |
44 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 35.29 | |
45 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 35.39 | |
46 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 35.48 | |
47 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 35.69 | |
48 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 35.71 | |
49 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 35.79 | |
50 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 36.12 | |
51 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 36.12 | |
52 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | 36.28 | |
53 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | 36.60 | |
54 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 36.78 | |
55 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 37.22 | |
56 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 37.22 | |
57 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 37.39 | |
58 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 37.82 | |
59 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 37.88 | |
60 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 38.16 | |
61 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 38.19 | |
62 | Kristoffersen Line Back | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0336AO | 50 m | 38.36 | |
63 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 50 m | 38.81 | |
64 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 50 m | 39.43 | |
65 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 39.61 | |
66 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 39.70 | |
67 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 40.13 | |
68 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 40.34 | |
69 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 40.50 | |
70 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 40.53 | |
71 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 40.65 | |
72 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 40.69 | |
73 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 41.23 | |
74 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 41.87 | |
75 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 41.98 | |
76 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | 43.45 | |
77 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | 43.55 | |
78 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 43.58 | |
79 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 43.85 | |
80 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 44.64 | |
81 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 47.86 | |
82 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | 50.41 | |
83 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | 50.67 | |
84 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 53.14 | |
85 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 53.47 | |
86 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 53.71 | |
87 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 55.64 | |
88 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | 56.96 | |
89 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 1:00.22 | |
90 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | 1:06.56 | |
91 | Aaby Louise Bast | 1998 | AAS | 9872BE | 50 m | 1:07.44 | |
92 | Vestergaard Astrid Izel Martinez | 2009 | AGF | 50 m | |||
93 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 50 m | |||
94 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
95 | Lang Harmoni | 2008 | AGF | 50 m | |||
96 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
97 | Iversen Sigrid Hagelskær | 2008 | AGF | 50 m | |||
98 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
99 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 50 m | |||
100 | Dencker Frida Luna | 2008 | AGF | 50 m | |||
101 | Sørensen Freja Hørslev | 2008 | AGF | 50 m | |||
102 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 50 m | |||
103 | Poulsen Caroline Szeles | 2010 | AGF | 50 m | |||
104 | Sørensen Asta Bielfeldt | 2007 | AGF | 50 m | |||
105 | Krogh Anna Brogaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
106 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | ||
107 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: NOWSPORTS.DK |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 24.72 | |
2 | Dalby Ralf | 1995 | AGF | 9547AB | 50 m | 25.38 | |
3 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 25.74 | |
4 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 26.01 | |
5 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 50 m | 26.12 | |
6 | Jørgensen Rasmus | 1996 | AGF | 9615AP | 50 m | 26.22 | |
7 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 26.27 | |
8 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 26.33 | |
9 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | AGF | 9511AJ | 50 m | 26.51 | |
10 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 26.66 | |
11 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 26.81 | |
12 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 26.85 | |
13 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 27.05 | |
14 | Degn Oliver | 1996 | AALBORG | 9653AG | 50 m | 27.11 | |
15 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 27.28 | |
16 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 27.55 | |
17 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 27.58 | |
18 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 27.61 | |
19 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 27.76 | |
20 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 27.81 | |
21 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 27.99 | |
22 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 50 m | 28.12 | |
23 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 28.16 | |
24 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 28.41 | |
25 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 50 m | 28.56 | |
26 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 28.67 | |
27 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 28.76 | |
28 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 28.81 | |
29 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 29.17 | |
30 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 29.19 | |
31 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 29.24 | |
32 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 29.40 | |
33 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 29.42 | |
34 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 29.44 | |
35 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 29.58 | |
36 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 29.71 | |
37 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 29.89 | |
38 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 29.97 | |
39 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 30.05 | |
40 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 30.21 | |
41 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 30.24 | |
42 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 30.32 | |
43 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 30.37 | |
44 | Drewsen Joakim Kopp | 2000 | S 68 | 0059AQ | 50 m | 30.39 | |
45 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 30.59 | |
46 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 30.94 | |
47 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 50 m | 30.96 | |
48 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 30.99 | |
49 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 31.79 | |
50 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 31.81 | |
51 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 31.81 | |
52 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 50 m | 32.08 | |
53 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 32.34 | |
54 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 32.35 | |
55 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 32.43 | |
56 | Penne Hugo | 1996 | AGF | 50 m | 32.50 | ||
57 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 32.86 | |
58 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 33.31 | |
59 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 33.35 | |
60 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 33.85 | |
61 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 34.11 | |
62 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 34.21 | |
63 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 34.64 | |
64 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 50 m | 34.67 | |
65 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 50 m | 34.90 | |
66 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 35.37 | |
67 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 35.53 | |
68 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 50 m | 35.53 | |
69 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 35.59 | |
70 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | 35.67 | |
71 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 35.71 | |
72 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 36.03 | |
73 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | 36.35 | |
74 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | 36.41 | |
75 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 37.06 | ||
76 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 50 m | 38.73 | |
77 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | 39.82 | |
78 | Faarup Philllip Bols | 2004 | SOLBJERG | 50 m | 40.00 | ||
79 | Mejdahl Jens | 2003 | AALBORG | 0327AR | 50 m | 40.14 | |
80 | Le Daniel Marcus | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0699AF | 50 m | 41.81 | |
81 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 42.32 | |
82 | Hansen Markus Friis | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 42.56 | ||
83 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 42.60 | |
84 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 43.45 | |
85 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | 44.01 | |
86 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 46.91 | |
87 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 48.86 | |
88 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 49.17 | ||
89 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 51.70 | |
90 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | 54.41 | |
91 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | 55.93 | |
92 | Rasmussen Anton | 2006 | AAS | 0655AM | 50 m | 55.99 | |
93 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | ||
94 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | ||
95 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 50 m | ||
96 | Mumm August | 2006 | AAS | 0639AO | 50 m | ||
97 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 50 m | |||
98 | Frederiksen Carl H. | 2009 | AGF | 50 m | |||
99 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | ||
100 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 50 m | |||
101 | Yde Oskar | 2009 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 7, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 4:19.56 | |
2 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 4:25.27 | |
3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 4:34.18 | |
4 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 4:39.64 | |
5 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 4:39.91 | |
6 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 4:39.92 | |
7 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 4:41.71 | |
8 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 50 m | 4:42.86 | |
9 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 4:43.71 | |
10 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 4:46.83 | |
11 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 4:49.68 | |
12 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 4:53.58 | |
13 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 4:54.18 | |
14 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 4:58.62 | |
15 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 5:00.13 | |
16 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 5:05.76 | |
17 | Berner Charlotte | 1972 | 1900-TRI | 50 m | 5:06.86 | ||
18 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 5:07.21 | |
19 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 5:08.94 | |
20 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 5:09.09 | |
21 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 5:12.11 | |
22 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 5:13.44 | |
23 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 5:14.88 | |
24 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 5:15.66 | |
25 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 5:19.54 | |
26 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 5:20.18 | |
27 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 5:22.69 | |
28 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 5:24.59 | |
29 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 5:25.81 | |
30 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 5:30.01 | |
31 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 5:30.66 | |
32 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 5:36.64 | |
33 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 5:37.77 | |
34 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 5:38.71 | |
35 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 5:47.71 | |
36 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 5:51.69 | |
37 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 6:03.85 | |
38 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 6:13.54 | |
39 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 6:18.07 | |
40 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 6:25.67 | |
41 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 6:28.71 | |
42 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 6:41.99 | |
43 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | ||
44 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | ||
45 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | ||
46 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | ||
47 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | ||
48 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 50 m | ||
49 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 50 m | ||
50 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 50 m | ||
51 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | ||
52 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | ||
53 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | ||
54 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | ||
55 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | ||
56 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | ||
57 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 8, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 50 m | 4:03.48 | |
2 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 4:04.26 | |
3 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 4:10.33 | |
4 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 4:12.04 | |
5 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 4:19.34 | |
6 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 4:20.86 | |
7 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 4:24.18 | |
8 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 4:28.56 | |
9 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 4:30.74 | |
10 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 4:32.31 | |
11 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 4:35.54 | |
12 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 4:36.61 | |
13 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 4:37.99 | |
14 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 4:39.69 | |
15 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 4:41.23 | |
16 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 50 m | 4:45.43 | |
17 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 4:47.27 | |
18 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 50 m | 4:52.14 | |
19 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 4:52.72 | |
20 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 4:54.43 | |
21 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 50 m | 4:58.15 | |
22 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 50 m | 4:58.61 | |
23 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 4:59.26 | |
24 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 4:59.55 | |
25 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 5:01.18 | |
26 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 5:02.78 | |
27 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 5:02.97 | |
28 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 5:06.58 | |
29 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | 5:23.07 | |
30 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 5:31.57 | |
31 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 5:34.76 | |
32 | Mejdahl Jens | 2003 | AALBORG | 0327AR | 50 m | 5:38.77 | |
33 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 5:44.56 | |
34 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 5:48.61 | |
35 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 5:59.95 | |
36 | Hansen Markus Friis | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 6:04.09 | ||
37 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 6:06.14 | |
38 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | ||
39 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | ||
40 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | ||
41 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | ||
42 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | ||
43 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | ||
44 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: DE FYRRETYVE RØVERE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 2:04.40 | |
2 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 2:09.80 | |
3 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 2:10.06 | |
4 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 2:12.68 | |
5 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:12.71 | |
6 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:13.08 | |
7 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 2:13.49 | |
8 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 2:13.58 | |
9 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:13.75 | |
10 | Rasmussen Pernille | 1996 | AGF | 9654AH | 50 m | 2:13.88 | |
11 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 2:14.21 | |
12 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:14.44 | |
13 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 2:15.91 | |
14 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:16.14 | |
15 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 2:16.29 | |
16 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:17.93 | |
17 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 2:18.25 | |
18 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 2:19.14 | |
19 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 2:20.58 | |
20 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 2:20.89 | |
21 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 2:21.63 | |
22 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 2:22.20 | |
23 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:22.62 | |
24 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 2:22.89 | |
25 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 2:23.89 | |
26 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 2:24.94 | |
27 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:26.02 | |
28 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 2:26.46 | |
29 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 2:27.20 | |
30 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 2:28.02 | |
31 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 2:29.15 | |
32 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 2:29.49 | |
33 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:29.96 | |
34 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 2:30.01 | |
35 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 2:31.19 | |
36 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 2:31.64 | |
37 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 50 m | 2:32.26 | |
38 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 2:32.29 | |
39 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 2:33.26 | |
40 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 2:34.34 | |
41 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 2:38.84 | |
42 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 2:38.97 | |
43 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 2:39.36 | |
44 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 2:41.12 | |
45 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 2:42.35 | |
46 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | 2:45.42 | |
47 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 2:47.95 | |
48 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 2:48.20 | |
49 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 50 m | 2:49.36 | |
50 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 2:53.04 | |
51 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 2:54.61 | |
52 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 50 m | 2:55.54 | |
53 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 2:56.31 | |
54 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 2:56.54 | |
55 | Steffensen Smilla Brovst | 2005 | IHF | 0502AV | 50 m | 2:57.90 | |
56 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 50 m | 2:57.96 | |
57 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 2:59.38 | |
58 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 2:59.80 | |
59 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 2:59.86 | |
60 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | 3:00.20 | |
61 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 50 m | 3:00.65 | |
62 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | 3:02.44 | |
63 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 3:08.92 | |
64 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 3:13.36 | |
65 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 3:18.34 | |
66 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 3:38.68 | |
67 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | ||
68 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | ||
69 | Nørgaard Isabella | 2007 | SOLBJERG | 50 m | |||
70 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
71 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | ||
72 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 50 m | ||
73 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | ||
74 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: DE FYRRETYVE RØVERE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 1:57.19 | |
2 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:58.19 | |
3 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 1:58.78 | |
4 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 2:00.07 | |
5 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 2:01.35 | |
6 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 2:03.24 | |
7 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 2:03.48 | |
8 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:03.68 | |
9 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:05.22 | |
10 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 2:06.92 | |
11 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:09.84 | |
12 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 2:10.00 | |
13 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 2:10.44 | |
14 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 2:10.76 | |
15 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 2:12.45 | |
16 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 2:13.00 | |
17 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 50 m | 2:13.84 | |
18 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 50 m | 2:13.95 | |
19 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 2:14.58 | |
20 | Penne Hugo | 1996 | AGF | 50 m | 2:15.00 | ||
21 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 2:16.79 | |
22 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 50 m | 2:17.70 | |
23 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 2:17.88 | |
24 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 2:18.86 | |
25 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 50 m | 2:19.30 | |
26 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 2:19.55 | |
27 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 2:20.21 | |
28 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 2:21.18 | |
29 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 2:22.05 | |
30 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | 2:22.08 | |
31 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 2:22.53 | |
32 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 2:24.55 | |
33 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 2:25.49 | |
34 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 2:29.40 | |
35 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 2:31.32 | |
36 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 2:38.75 | |
37 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 50 m | 2:40.09 | |
38 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 50 m | 2:42.08 | |
39 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 2:45.82 | |
40 | Hansen Markus Friis | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 2:49.51 | ||
41 | Blaabjerg Anton Saltoft | 2003 | IHF | 0303AQ | 50 m | 2:49.70 | |
42 | Høgh Nikolaj | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 2:50.00 | ||
43 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | 2:51.85 | |
44 | Le Daniel Marcus | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0699AF | 50 m | 2:52.45 | |
45 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 2:54.33 | |
46 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | 2:57.35 | |
47 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | 2:59.39 | |
48 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 50 m | 3:04.73 | |
49 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 3:05.63 | |
50 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 3:06.43 | |
51 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 3:06.70 | |
52 | Rasmussen Anton | 2006 | AAS | 0655AM | 50 m | 3:23.94 | |
53 | Schau Sylvester E. | 2006 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
54 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | ||
55 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | ||
56 | Mumm August | 2006 | AAS | 0639AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Rasmussen Pernille | 1996 | AGF | 9654AH | 50 m | 29.31 | |
2 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 30.09 | |
3 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 31.96 | |
4 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 32.33 | |
5 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 50 m | 32.58 | |
6 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 32.62 | |
7 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 32.70 | |
8 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 32.75 | |
9 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 32.79 | |
10 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 33.26 | |
11 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 33.41 | |
12 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 33.62 | |
13 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 33.76 | |
14 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 33.94 | |
15 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 33.98 | |
16 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 34.07 | |
17 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 34.49 | |
18 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 34.68 | |
19 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 35.00 | |
20 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 50 m | 35.19 | |
21 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 35.23 | |
22 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 35.30 | |
23 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 35.60 | |
24 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 36.04 | |
25 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 36.08 | |
26 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 36.12 | |
27 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 36.26 | |
28 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 36.43 | |
29 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 36.92 | |
30 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 37.27 | |
31 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 37.71 | |
32 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 37.82 | |
33 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 38.00 | |
34 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 38.12 | |
35 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 38.13 | |
36 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 38.24 | |
37 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 38.26 | |
38 | Kristoffersen Line Back | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0336AO | 50 m | 38.30 | |
39 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 38.58 | |
40 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 38.90 | |
41 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 39.07 | |
42 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 39.92 | |
43 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 40.08 | |
44 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 40.58 | |
45 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 50 m | 40.98 | |
46 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 41.66 | |
47 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 42.05 | |
48 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 50 m | 42.21 | |
49 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 43.15 | |
50 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 43.17 | |
51 | Brendstrup Freja | 2005 | IHF | 0512AV | 50 m | 43.58 | |
52 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 43.61 | |
53 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 43.82 | |
54 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | 43.94 | |
55 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 44.82 | |
56 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 48.24 | |
57 | Steffensen Smilla Brovst | 2005 | IHF | 0502AV | 50 m | 48.69 | |
58 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 50 m | 1:01.49 | |
59 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
60 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 50 m | |||
61 | Krogh Anna Brogaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
62 | Sørensen Asta Bielfeldt | 2007 | AGF | 50 m | |||
63 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
64 | Vestergaard Astrid Izel Martinez | 2009 | AGF | 50 m | |||
65 | Lang Harmoni | 2008 | AGF | 50 m | |||
66 | Iversen Sigrid Hagelskær | 2008 | AGF | 50 m | |||
67 | Dencker Frida Luna | 2008 | AGF | 50 m | |||
68 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 50 m | |||
69 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 50 m | |||
70 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | ||
71 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 50 m | |||
72 | Sørensen Freja Hørslev | 2008 | AGF | 50 m | |||
73 | Poulsen Caroline Szeles | 2010 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Degn Oliver | 1996 | AALBORG | 9653AG | 50 m | 27.49 | |
2 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 27.63 | |
3 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 27.83 | |
4 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 50 m | 27.97 | |
5 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 28.13 | |
6 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 28.79 | |
7 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 29.02 | |
8 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | AGF | 9511AJ | 50 m | 29.07 | |
9 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 29.40 | |
10 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 29.72 | |
11 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 29.82 | |
12 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 30.23 | |
13 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 30.43 | |
14 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 30.65 | |
15 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 31.11 | |
16 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 31.37 | |
17 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 50 m | 31.79 | |
18 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 50 m | 32.07 | |
19 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 32.51 | |
20 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 32.60 | |
21 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 32.82 | |
22 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 34.29 | |
23 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 35.15 | |
24 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 35.51 | |
25 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 35.91 | |
26 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 36.35 | |
27 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 36.39 | |
28 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | 37.04 | |
29 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 37.21 | |
30 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | 37.77 | |
31 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 38.23 | ||
32 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | 38.56 | |
33 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 50 m | 38.71 | |
34 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | 41.37 | |
35 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 41.66 | |
36 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 42.16 | |
37 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 42.64 | |
38 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | 42.67 | |
39 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 46.11 | ||
40 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 48.13 | |
41 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | 49.04 | |
42 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 50 m | |||
43 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 50 m | |||
44 | Odgaard Elmander Joaquin Pajuelo | 2007 | SOLBJERG | 50 m | |||
45 | Frederiksen Carl H. | 2009 | AGF | 50 m | |||
46 | Yde Oskar | 2009 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: MURERMESTER KIM MINKE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 27.34 | |
2 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 27.70 | |
3 | Rasmussen Pernille | 1996 | AGF | 9654AH | 50 m | 27.92 | |
4 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 27.94 | |
5 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 28.25 | |
6 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 28.39 | |
7 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 28.42 | |
8 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 28.91 | |
9 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 28.95 | |
10 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 29.05 | |
11 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 29.09 | |
12 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 29.23 | |
13 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 29.23 | |
14 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 29.25 | |
15 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 29.34 | |
16 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 29.42 | |
17 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 50 m | 29.74 | |
18 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 50 m | 29.91 | |
19 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 29.92 | |
20 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 30.17 | |
21 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 30.27 | |
22 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 30.31 | |
23 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 30.31 | |
24 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 30.34 | |
25 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 30.47 | |
26 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 30.53 | |
27 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 30.54 | |
28 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 50 m | 30.54 | |
29 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 30.57 | |
30 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 30.62 | |
31 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 30.63 | |
32 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 30.89 | |
33 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 31.00 | |
34 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 31.07 | |
35 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 31.10 | |
36 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 50 m | 31.15 | |
37 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 31.25 | |
38 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 31.42 | |
39 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 31.43 | |
40 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 31.52 | |
41 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 31.52 | |
42 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 31.53 | |
43 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 31.88 | |
44 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 31.89 | |
45 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 32.54 | |
46 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 32.61 | |
47 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | 32.90 | |
48 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 33.04 | |
49 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 33.13 | |
50 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 33.19 | |
51 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 33.45 | |
52 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 33.67 | |
53 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 33.92 | |
54 | Kristoffersen Line Back | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0336AO | 50 m | 33.93 | |
55 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 34.27 | |
56 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 34.50 | |
57 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 50 m | 34.77 | |
58 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 50 m | 34.93 | |
59 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | 36.12 | |
60 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 36.25 | |
61 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 36.40 | |
62 | Brendstrup Freja | 2005 | IHF | 0512AV | 50 m | 36.46 | |
63 | Steffensen Smilla Brovst | 2005 | IHF | 0502AV | 50 m | 36.68 | |
64 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 36.80 | |
65 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 36.91 | |
66 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 50 m | 37.34 | |
67 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 38.30 | |
68 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | 38.49 | |
69 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | 38.59 | |
70 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | 38.62 | |
71 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 50 m | 38.71 | |
72 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 39.25 | |
73 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | 41.08 | |
74 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 43.44 | |
75 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | 43.63 | |
76 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | 45.31 | |
77 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | 45.37 | |
78 | Aaby Louise Bast | 1998 | AAS | 9872BE | 50 m | 47.25 | |
79 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | 47.49 | |
80 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 50 m | 48.93 | |
81 | Sørensen Asta Bielfeldt | 2007 | AGF | 50 m | |||
82 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
83 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
84 | Lang Harmoni | 2008 | AGF | 50 m | |||
85 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
86 | Iversen Sigrid Hagelskær | 2008 | AGF | 50 m | |||
87 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 50 m | |||
88 | Fauerholdt Isabella | 2008 | AGF | 50 m | |||
89 | Dencker Frida Luna | 2008 | AGF | 50 m | |||
90 | Sørensen Freja Hørslev | 2008 | AGF | 50 m | |||
91 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 50 m | |||
92 | Vestergaard Astrid Izel Martinez | 2009 | AGF | 50 m | |||
93 | Krogh Anna Brogaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
94 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 50 m | |||
95 | Poulsen Caroline Szeles | 2010 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: MURERMESTER KIM MINKE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 23.09 | |
2 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 24.33 | |
3 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 24.43 | |
4 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 24.61 | |
5 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | AGF | 9511AJ | 50 m | 24.70 | |
6 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 24.86 | |
7 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 25.02 | |
8 | Dalby Ralf | 1995 | AGF | 9547AB | 50 m | 25.20 | |
9 | Jørgensen Rasmus | 1996 | AGF | 9615AP | 50 m | 25.24 | |
10 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 25.30 | |
11 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 50 m | 25.39 | |
12 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 50 m | 25.51 | |
13 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 25.73 | |
14 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 25.92 | |
15 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 26.09 | |
16 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 26.26 | |
17 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 26.38 | |
18 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 26.49 | |
19 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 26.63 | |
20 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 26.70 | |
21 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 26.75 | |
22 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 26.89 | |
23 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 27.14 | |
24 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 27.24 | |
25 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 27.28 | |
26 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 27.32 | |
27 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 27.51 | |
28 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 27.63 | |
29 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 27.68 | |
30 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 50 m | 27.83 | |
31 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 27.97 | |
32 | Penne Hugo | 1996 | AGF | 50 m | 28.00 | ||
33 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 28.01 | |
34 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 28.33 | |
35 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 28.42 | |
36 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 28.43 | |
37 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 28.48 | |
38 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 28.70 | |
39 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 28.77 | |
40 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 50 m | 28.78 | |
41 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 28.91 | |
42 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 50 m | 28.92 | |
43 | Drewsen Joakim Kopp | 2000 | S 68 | 0059AQ | 50 m | 28.93 | |
44 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 29.37 | |
45 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 29.40 | |
46 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 29.50 | |
47 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 29.53 | |
48 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 29.93 | |
49 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 50 m | 30.04 | |
50 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 30.05 | |
51 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 30.15 | |
52 | Hansen Markus Friis | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 30.80 | ||
53 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | 30.83 | |
54 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 30.84 | |
55 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 30.92 | |
56 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 50 m | 31.00 | |
57 | Faarup Frederik Bols | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 31.12 | ||
58 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 50 m | 31.14 | |
59 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 31.46 | |
60 | Vittrup Mads | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 31.48 | ||
61 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 31.53 | |
62 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 50 m | 32.39 | |
63 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | 32.61 | |
64 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 50 m | 32.81 | |
65 | Faarup Philllip Bols | 2004 | SOLBJERG | 50 m | 33.19 | ||
66 | Mejdahl Jens | 2003 | AALBORG | 0327AR | 50 m | 33.23 | |
67 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 50 m | 33.49 | |
68 | Le Daniel Marcus | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0699AF | 50 m | 33.91 | |
69 | Blaabjerg Anton Saltoft | 2003 | IHF | 0303AQ | 50 m | 34.57 | |
70 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | 35.39 | |
71 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 50 m | 35.95 | |
72 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | 37.20 | |
73 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 37.35 | |
74 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | 37.40 | |
75 | Rasmussen Anton | 2006 | AAS | 0655AM | 50 m | 38.81 | |
76 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | 38.91 | |
77 | Mumm August | 2006 | AAS | 0639AO | 50 m | 39.28 | |
78 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 41.18 | ||
79 | Schau Sylvester E. | 2006 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 43.49 | ||
80 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | 44.08 | |
81 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | 44.67 | |
82 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 44.91 | |
83 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 50 m | 48.97 | |
84 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | ||
85 | Frederiksen Carl H. | 2009 | AGF | 50 m | |||
86 | Yde Oskar | 2009 | AGF | 50 m | |||
87 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 50 m | |||
88 | Odgaard Elmander Joaquin Pajuelo | 2007 | SOLBJERG | 50 m | |||
89 | Hoffmeyer Albert | 2008 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 15, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 1:12.52 | |
2 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 50 m | 1:12.73 | |
3 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:13.81 | |
4 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 1:16.62 | |
5 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 1:17.43 | |
6 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:18.05 | |
7 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 1:18.25 | |
8 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 1:19.61 | |
9 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 1:19.65 | |
10 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 1:19.98 | |
11 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:20.19 | |
12 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 1:20.67 | |
13 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 1:21.06 | |
14 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:21.15 | |
15 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:21.43 | |
16 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:21.72 | |
17 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 1:22.69 | |
18 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 1:24.01 | |
19 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 1:24.02 | |
20 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 1:24.41 | |
21 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 1:24.94 | |
22 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 1:25.39 | |
23 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:25.53 | |
24 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 1:25.86 | |
25 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 1:26.52 | |
26 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:27.69 | |
27 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:28.29 | |
28 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 1:30.68 | |
29 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 1:32.11 | |
30 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 1:33.85 | |
31 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 1:35.54 | |
32 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 1:36.95 | |
33 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 1:37.22 | |
34 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 1:37.69 | |
35 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 1:38.49 | |
36 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 1:40.23 | |
37 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 1:42.78 | |
38 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 1:43.14 | |
39 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 1:43.64 | |
40 | Nørgaard Isabella | 2007 | SOLBJERG | 50 m | 1:44.42 | ||
41 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 1:44.92 | |
42 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | 1:46.75 | |
43 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | 1:47.19 | |
44 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 50 m | 1:49.36 | |
45 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | 1:49.77 | |
46 | Brendstrup Freja | 2005 | IHF | 0512AV | 50 m | 1:51.35 | |
47 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | 1:51.51 | |
48 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 1:51.73 | |
49 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 1:52.25 | |
50 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | 1:52.30 | |
51 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 50 m | 1:59.45 | |
52 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 2:10.03 | |
53 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | 2:18.49 | |
54 | Aaby Louise Bast | 1998 | AAS | 9872BE | 50 m | 2:50.49 | |
55 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | ||
56 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | SOLBJERG | 50 m | |||
57 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 1:00.79 | |
2 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 1:04.61 | |
3 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 1:06.06 | |
4 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 1:06.71 | |
5 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:09.12 | |
6 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:11.26 | |
7 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 1:11.52 | |
8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:12.57 | |
9 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 1:12.75 | |
10 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 1:15.23 | |
11 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 1:15.76 | |
12 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 1:17.11 | |
13 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 1:17.17 | |
14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 1:17.18 | |
15 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:17.85 | |
16 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 1:18.63 | |
17 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 1:19.68 | |
18 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 1:19.97 | |
19 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 1:20.46 | |
20 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 1:21.99 | |
21 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 1:23.26 | |
22 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 1:23.30 | |
23 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 1:24.22 | |
24 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 1:25.90 | |
25 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 1:26.40 | |
26 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 1:26.52 | |
27 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 1:26.65 | |
28 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 1:28.88 | |
29 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 1:30.26 | |
30 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | 1:32.27 | |
31 | Vittrup Mads | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:33.15 | ||
32 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 1:34.47 | |
33 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 1:35.61 | |
34 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 1:38.98 | |
35 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | 1:39.56 | |
36 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 1:42.76 | |
37 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:42.93 | |
38 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 1:43.63 | |
39 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 50 m | 1:47.38 | |
40 | Høgh Nikolaj | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:48.64 | ||
41 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 1:54.13 | |
42 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 1:55.40 | |
43 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 1:59.81 | |
44 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 2:01.97 | |
45 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 2:02.68 | |
46 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 2:08.86 | |
47 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | 2:09.81 | |
48 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | 2:10.31 | |
49 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | ||
50 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 17, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: NOWSPORTS.DK |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 2:25.06 | |
2 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 2:26.78 | |
3 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 2:29.17 | |
4 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 2:34.41 | |
5 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 2:34.65 | |
6 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 2:34.74 | |
7 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 50 m | 2:38.77 | |
8 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:46.00 | |
9 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 2:46.98 | |
10 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 2:56.52 | |
11 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 18, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: NOWSPORTS.DK |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 2:05.13 | |
2 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 2:07.92 | |
3 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 2:12.22 | |
4 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:15.86 | |
5 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:16.77 | |
6 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 2:17.89 | |
7 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 2:22.51 | |
8 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 2:23.80 | |
9 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 2:27.70 | |
10 | Drewsen Joakim Kopp | 2000 | S 68 | 0059AQ | 50 m | 2:27.92 | |
11 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 50 m | 2:33.52 | |
12 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 2:35.90 | |
13 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 50 m | ||
14 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | ||
15 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: BYGNINGSMALEREN |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Rasmussen Pernille | 1996 | AGF | 9654AH | 50 m | 1:03.38 | |
2 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 1:03.85 | |
3 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:07.91 | |
4 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:08.38 | |
5 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 1:08.82 | |
6 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:08.88 | |
7 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 1:09.62 | |
8 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 1:09.84 | |
9 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 1:09.90 | |
10 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 1:10.61 | |
11 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 50 m | 1:11.39 | |
12 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 1:11.75 | |
13 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 1:11.77 | |
14 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:12.12 | |
15 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:12.61 | |
16 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 1:12.75 | |
17 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 1:13.22 | |
18 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 1:13.31 | |
19 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:13.31 | |
20 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 1:13.70 | |
21 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 1:13.75 | |
22 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 1:14.14 | |
23 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 1:14.19 | |
24 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 1:14.41 | |
25 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 1:14.45 | |
26 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:14.79 | |
27 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 1:15.43 | |
28 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 1:15.59 | |
29 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 1:15.59 | |
30 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 1:15.83 | |
31 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 1:15.93 | |
32 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:16.31 | |
33 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:16.41 | |
34 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 1:16.91 | |
35 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 1:17.22 | |
36 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 1:17.63 | |
37 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 1:17.90 | |
38 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 1:18.13 | |
39 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 1:19.23 | |
40 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 1:19.39 | |
41 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 1:19.41 | |
42 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 1:19.47 | |
43 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:20.53 | |
44 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 1:20.88 | |
45 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 1:21.59 | |
46 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 1:21.94 | |
47 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 1:22.21 | |
48 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 1:22.74 | |
49 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 1:23.44 | |
50 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | 1:24.54 | |
51 | Kristoffersen Line Back | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0336AO | 50 m | 1:25.02 | |
52 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 1:25.59 | |
53 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 1:25.71 | |
54 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 1:25.79 | |
55 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 1:25.95 | |
56 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 1:27.22 | |
57 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 50 m | 1:28.38 | |
58 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 1:29.04 | |
59 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 1:29.89 | |
60 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 1:30.06 | |
61 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 1:33.05 | |
62 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | 1:34.17 | |
63 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | 1:34.47 | |
64 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 1:34.67 | |
65 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 1:34.87 | |
66 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 1:36.18 | |
67 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 1:37.14 | |
68 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 1:38.30 | |
69 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 1:41.06 | |
70 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 1:46.01 | |
71 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 1:46.48 | |
72 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 1:47.07 | |
73 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 1:48.37 | |
74 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 1:50.93 | |
75 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 1:52.43 | |
76 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | 1:54.52 | |
77 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | 1:55.83 | |
78 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | 1:58.64 | |
79 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 1:58.72 | |
80 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | 1:59.75 | |
81 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | 2:28.01 | |
82 | Sørensen Asta Bielfeldt | 2007 | AGF | 50 m | |||
83 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
84 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | ||
85 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
86 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
87 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 50 m | |||
88 | Dencker Frida Luna | 2008 | AGF | 50 m | |||
89 | Thallaug Ea Juhl | 2008 | AGF | 50 m | |||
90 | Krogh Anna Brogaard | 2008 | AGF | 50 m | |||
91 | Lunde Agnes Kaae | 2007 | AGF | 50 m | |||
92 | Lang Harmoni | 2008 | AGF | 50 m | |||
93 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | ||
94 | Sørensen Freja Hørslev | 2008 | AGF | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: BYGNINGSMALEREN |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Degn Oliver | 1996 | AALBORG | 9653AG | 50 m | 59.10 | |
2 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 59.33 | |
3 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 1:00.11 | |
4 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 1:00.45 | |
5 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 1:01.20 | |
6 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 1:01.56 | |
7 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 1:03.34 | |
8 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:03.41 | |
9 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 1:03.45 | |
10 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 1:03.86 | |
11 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:05.52 | |
12 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 1:05.52 | |
13 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:06.68 | |
14 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 1:07.00 | |
15 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 1:07.48 | |
16 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 1:08.39 | |
17 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 1:09.39 | |
18 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 1:09.62 | |
19 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 1:10.57 | |
20 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 1:10.85 | |
21 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:11.33 | |
22 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 1:11.92 | |
23 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 1:13.50 | |
24 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 1:13.60 | |
25 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 1:13.90 | |
26 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 1:14.07 | |
27 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 1:15.98 | |
28 | Penne Hugo | 1996 | AGF | 50 m | 1:16.00 | ||
29 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 1:16.47 | |
30 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 1:16.63 | |
31 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 1:17.16 | |
32 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 50 m | 1:17.17 | |
33 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | 1:17.25 | |
34 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 1:17.30 | |
35 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 1:18.04 | |
36 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 50 m | 1:19.25 | |
37 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:20.04 | |
38 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 50 m | 1:21.08 | |
39 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 1:21.15 | |
40 | Mejdahl Jens | 2003 | AALBORG | 0327AR | 50 m | 1:22.46 | |
41 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 1:22.53 | |
42 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 1:23.01 | |
43 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 1:23.34 | |
44 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | 1:23.75 | |
45 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | 1:24.22 | |
46 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 1:26.33 | |
47 | Le Daniel Marcus | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0699AF | 50 m | 1:27.71 | |
48 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | 1:28.92 | |
49 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | 1:29.64 | |
50 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | 1:30.30 | |
51 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 1:31.08 | |
52 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 1:33.74 | |
53 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 1:37.21 | |
54 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 1:37.81 | ||
55 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 50 m | 1:41.83 | |
56 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 1:42.50 | |
57 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 1:43.85 | |
58 | Rasmussen Anton | 2006 | AAS | 0655AM | 50 m | 1:45.79 | |
59 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | 1:52.90 | |
60 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 50 m | 1:54.96 | |
61 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 50 m | |||
62 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | ||
63 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | ||
64 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 50 m | ||
65 | Frederiksen Carl H. | 2009 | AGF | 50 m | |||
66 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | ||
67 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | ||
68 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | ||
69 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | ||
70 | Schau Sylvester E. | 2006 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 21, 1500m Frisvømning Damer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 17:30.22 | |
2 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 50 m | 18:15.75 | |
3 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 18:29.85 | |
4 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 18:35.94 | |
5 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 19:00.00 | |
6 | Berner Charlotte | 1972 | 1900-TRI | 50 m | 19:56.62 | ||
7 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 50 m | 21:12.11 | |
8 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 21:32.89 | |
9 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 22:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 22, 800m Frisvømning Herrer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 50 m | 8:13.06 | |
2 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 8:29.40 | |
3 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 8:40.93 | |
4 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 9:00.41 | |
5 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 9:13.14 | |
6 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 9:13.33 | |
7 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 9:38.33 | |
8 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 50 m | 9:47.55 | |
9 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 10:06.79 | |
10 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 10:09.58 | |
11 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 50 m | 10:22.03 | |
12 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 10:30.00 | |
13 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 10:30.00 | |
14 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 10:30.00 | |
15 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 10:33.88 | |
16 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | 10:49.66 | |
17 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 11:54.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: MURERMESTER KIM MINKE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ssk Damer 1 | 2005 | SILKEBORG | 50 m | 2:14.98 | ||
2 | Ssk Damer 2 | 2005 | SILKEBORG | 50 m | 2:37.91 | ||
3 | Agf Piger 1 | 2005 | AGF | 50 m | 2:40.00 | ||
4 | Delta Piger 3 | 2005 | DELTA | 50 m | 2:40.00 | ||
5 | Agf Piger 2 | 2005 | AGF | 50 m | 2:50.00 | ||
6 | Agf Piger 3 | 2005 | AGF | 50 m | 3:10.00 | ||
7 | Agf Piger 4 | 2005 | AGF | 50 m | 3:20.00 | ||
8 | Lyseng K3-Piger 2 | 2005 | AAS | 50 m | |||
9 | Lyseng K3-Piger 1 | 2005 | AAS | 50 m | |||
10 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 50 m | |||
11 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 50 m | |||
12 | Hei Piger | 2005 | HEI | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: MURERMESTER KIM MINKE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Aarhus Swim Drenge | 2004 | AAS | 50 m | 2:06.50 | ||
2 | Delta Drenge 3 | 2004 | DELTA | 50 m | 2:30.00 | ||
3 | Agf Drenge 1 | 2004 | AGF | 50 m | 2:40.00 | ||
4 | Agf Drenge 2 | 2004 | AGF | 50 m | 2:50.00 | ||
5 | 1900 Gutter | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 2:59.69 | ||
6 | Agf Drenge 3 | 2004 | AGF | 50 m | 3:10.00 | ||
7 | Agf Drenge 4 | 2004 | AGF | 50 m | 3:20.00 | ||
8 | Aalborg Drenge 2 | 2004 | AALBORG | 50 m | |||
9 | Aalborg Drenge 1 | 2004 | AALBORG | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 25, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:05.00 | ||
2 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:05.00 | ||
3 | Agf Damer 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:06.50 | ||
4 | Aarhus Swim 1 | 0 | AAS | 50 m | 4:10.00 | ||
5 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 50 m | 4:12.00 | ||
6 | Agf Damer 2 | 0 | AGF | 50 m | 4:12.50 | ||
7 | Aarhus Swim 2 | 0 | AAS | 50 m | 4:15.00 | ||
8 | Ssk Damer 1 | 2004 | SILKEBORG | 50 m | 4:19.20 | ||
9 | Delta Piger 1 | 0 | DELTA | 50 m | 4:20.00 | ||
10 | Agf Damer 3 | 0 | AGF | 50 m | 4:20.80 | ||
11 | S68 | 2002 | S 68 | 50 m | 4:25.00 | ||
12 | Aarhus Swim 3 | 0 | AAS | 50 m | 4:26.00 | ||
13 | Agf Damer 4 | 0 | AGF | 50 m | 4:39.80 | ||
14 | Aarhus Swim 4 | 0 | AAS | 50 m | 4:40.00 | ||
15 | Ssk Damer 2 | 2004 | SILKEBORG | 50 m | 4:51.22 | ||
16 | Delta Piger 2 | 0 | DELTA | 50 m | 5:00.00 | ||
17 | Agf Damer 5 | 0 | AGF | 50 m | 5:05.00 | ||
18 | 1900 Tøser | 2003 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 5:23.96 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 26, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Agf Herrer 1 | 0 | AGF | 50 m | 3:36.00 | ||
2 | Agf Herrer 2 | 0 | AGF | 50 m | 3:43.00 | ||
3 | Aarhus Swim 1 | 0 | AAS | 50 m | 3:46.00 | ||
4 | Ssk Herrer 1 | 2003 | SILKEBORG | 50 m | 3:48.01 | ||
5 | Agf Herrer 3 | 0 | AGF | 50 m | 3:50.80 | ||
6 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:52.00 | ||
7 | Aarhus Swim 2 | 0 | AAS | 50 m | 3:52.00 | ||
8 | S68 - 1 | 2001 | S 68 | 50 m | 3:55.00 | ||
9 | Thisted Drenge | 0 | THISTED | 50 m | 3:55.00 | ||
10 | Agf Herrer 4 | 0 | AGF | 50 m | 3:59.90 | ||
11 | Delta Drenge 1 | 0 | DELTA | 50 m | 4:00.00 | ||
12 | Aarhus Swim 3 | 0 | AAS | 50 m | 4:04.00 | ||
13 | Ssk Herrer 2 | 2003 | SILKEBORG | 50 m | 4:04.02 | ||
14 | Agf Herrer 5 | 0 | AGF | 50 m | 4:08.00 | ||
15 | Aarhus Swim 4 | 0 | AAS | 50 m | 4:10.00 | ||
16 | S68 - 2 | 2001 | S 68 | 50 m | 4:15.00 | ||
17 | Agf Herrer 6 | 0 | AGF | 50 m | 4:22.50 | ||
18 | Delta Drenge 2 | 0 | DELTA | 50 m | 5:00.00 | ||
19 | 1900 Gutter | 2003 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 5:43.88 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: BYGNINGSMALEREN |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 2:16.70 | |
2 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 2:28.25 | |
3 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 2:29.46 | |
4 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:31.58 | |
5 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 2:32.63 | |
6 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:33.10 | |
7 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 2:33.17 | |
8 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 2:35.56 | |
9 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 2:35.63 | |
10 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 2:38.32 | |
11 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 2:38.63 | |
12 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 2:39.20 | |
13 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 2:40.91 | |
14 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:41.05 | |
15 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 2:41.94 | |
16 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 2:45.87 | |
17 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 2:45.99 | |
18 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 2:46.72 | |
19 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 2:46.97 | |
20 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 2:47.00 | |
21 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 2:47.58 | |
22 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 2:47.59 | |
23 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 2:52.30 | |
24 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 2:52.47 | |
25 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 2:53.34 | |
26 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 2:53.86 | |
27 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 2:53.90 | |
28 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 2:54.20 | |
29 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 3:00.27 | |
30 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 3:05.63 | |
31 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 3:08.08 | |
32 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 3:15.12 | |
33 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 3:17.65 | |
34 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 3:18.15 | |
35 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | 3:25.44 | |
36 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 3:27.50 | |
37 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | ||
38 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | ||
39 | Høgh Karoline | 2006 | SOLBJERG | 50 m | |||
40 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | ||
41 | Jochumsen Signe | 2004 | DELTA | 0484AZ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: BYGNINGSMALEREN |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Schultz Kasper | 1995 | AGF | 9557AI | 50 m | 2:02.45 | |
2 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 2:07.53 | |
3 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 2:08.24 | |
4 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:13.22 | |
5 | Degn Oliver | 1996 | AALBORG | 9653AG | 50 m | 2:13.56 | |
6 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 2:14.40 | |
7 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 2:17.47 | |
8 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 2:19.56 | |
9 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:19.71 | |
10 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:22.31 | |
11 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 2:22.51 | |
12 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 2:22.55 | |
13 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 2:25.43 | |
14 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 2:28.93 | |
15 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 2:30.09 | |
16 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 50 m | 2:33.28 | |
17 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 2:34.33 | |
18 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 2:34.74 | |
19 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 2:38.75 | |
20 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 2:40.74 | |
21 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 50 m | 2:51.46 | |
22 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 2:52.14 | |
23 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 2:54.75 | |
24 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 2:56.08 | |
25 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | 3:00.47 | |
26 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 3:02.56 | |
27 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | 3:10.23 | |
28 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 3:22.37 | |
29 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 3:35.09 | |
30 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 50 m | 3:57.13 | |
31 | Mumm August | 2006 | AAS | 0639AO | 50 m | ||
32 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | ||
33 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | ||
34 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | ||
35 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 29, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: DE FYRRETYVE RØVERE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 59.65 | |
2 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 59.93 | |
3 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 1:00.15 | |
4 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 1:00.40 | |
5 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 1:00.80 | |
6 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 1:01.25 | |
7 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:01.82 | |
8 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:01.93 | |
9 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 1:02.35 | |
10 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 1:02.46 | |
11 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 1:02.59 | |
12 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 1:03.47 | |
13 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 1:03.48 | |
14 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:03.64 | |
15 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 1:03.77 | |
16 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 50 m | 1:03.90 | |
17 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 1:05.11 | |
18 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 50 m | 1:05.30 | |
19 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 1:05.42 | |
20 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 50 m | 1:05.60 | |
21 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 1:05.76 | |
22 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 1:05.77 | |
23 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 1:05.92 | |
24 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:06.36 | |
25 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 1:07.14 | |
26 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 1:07.16 | |
27 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 1:07.47 | |
28 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 1:07.48 | |
29 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:07.50 | |
30 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 1:07.98 | |
31 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 1:08.00 | |
32 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 1:08.25 | |
33 | Lauritzen Clarissa Marie | 2003 | SILKEBORG | 0304AU | 50 m | 1:08.28 | |
34 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 1:08.32 | |
35 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 50 m | 1:08.42 | |
36 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 1:08.69 | |
37 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 1:09.69 | |
38 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 50 m | 1:10.61 | |
39 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 50 m | 1:10.78 | |
40 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 1:10.82 | |
41 | Lindberg Selma | 2003 | SILKEBORG | 0354AU | 50 m | 1:10.83 | |
42 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 50 m | 1:10.83 | |
43 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 1:11.35 | |
44 | Friis Maja | 2005 | SILKEBORG | 0574AP | 50 m | 1:11.35 | |
45 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 50 m | 1:11.42 | |
46 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 1:11.54 | |
47 | Bjørn Freja | 2005 | AGF | 0522AV | 50 m | 1:11.76 | |
48 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 1:12.29 | |
49 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 50 m | 1:12.30 | |
50 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:12.56 | |
51 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 1:12.56 | |
52 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 1:12.57 | |
53 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 1:13.44 | |
54 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 1:13.67 | |
55 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 1:13.94 | |
56 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 1:14.33 | |
57 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 1:14.39 | |
58 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 1:14.81 | |
59 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 50 m | 1:14.95 | |
60 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 1:15.06 | |
61 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 50 m | 1:15.47 | |
62 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 1:15.60 | |
63 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 50 m | 1:16.82 | |
64 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 1:18.15 | |
65 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 50 m | 1:18.30 | |
66 | Thomsen Mathilde | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0418AP | 50 m | 1:19.08 | |
67 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | 1:19.13 | |
68 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 1:19.71 | |
69 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 50 m | 1:20.06 | |
70 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 1:20.81 | |
71 | Steffensen Smilla Brovst | 2005 | IHF | 0502AV | 50 m | 1:21.28 | |
72 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | 1:22.16 | |
73 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 1:22.69 | |
74 | Brendstrup Freja | 2005 | IHF | 0512AV | 50 m | 1:23.06 | |
75 | Høgh Karoline | 2006 | SOLBJERG | 50 m | 1:23.08 | ||
76 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 1:23.69 | |
77 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 1:24.11 | |
78 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | 1:24.50 | |
79 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 1:24.74 | |
80 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 1:25.28 | |
81 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 1:28.76 | |
82 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | 1:29.07 | |
83 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | 1:29.76 | |
84 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 50 m | 1:30.40 | |
85 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 1:32.71 | |
86 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | 1:34.82 | |
87 | Andersen Laura Winum | 2009 | AAS | 0934AC | 50 m | 1:34.86 | |
88 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 1:35.24 | |
89 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 50 m | 1:37.43 | |
90 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | 1:37.76 | |
91 | Aaby Louise Bast | 1998 | AAS | 9872BE | 50 m | 1:38.54 | |
92 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | 1:39.15 | |
93 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | 1:39.52 | |
94 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | 1:50.01 | |
95 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | 1:52.27 | |
96 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | SOLBJERG | 50 m | |||
97 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 30, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: DE FYRRETYVE RØVERE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 50 m | 52.44 | |
2 | Fallesen Magnus | 1998 | AGF | 9869AB | 50 m | 52.87 | |
3 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 53.50 | |
4 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 53.57 | |
5 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 50 m | 54.00 | |
6 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 54.03 | |
7 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 54.37 | |
8 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 50 m | 54.86 | |
9 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 55.03 | |
10 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 55.39 | |
11 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 50 m | 55.69 | |
12 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 55.77 | |
13 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 50 m | 55.80 | |
14 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 50 m | 56.20 | |
15 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 56.71 | |
16 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 57.14 | |
17 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 57.39 | |
18 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 50 m | 57.41 | |
19 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 57.66 | |
20 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 58.07 | |
21 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 58.28 | |
22 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 58.44 | |
23 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 58.83 | |
24 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 59.08 | |
25 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 59.44 | |
26 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 59.89 | |
27 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:00.12 | |
28 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:00.17 | |
29 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 1:00.35 | |
30 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 1:00.48 | |
31 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 1:00.58 | |
32 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 1:00.75 | |
33 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 1:01.00 | |
34 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 50 m | 1:01.32 | |
35 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 1:01.50 | |
36 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 50 m | 1:01.93 | |
37 | Hermansen Mads Emil R. | 2005 | ODDER | 0563AA | 50 m | 1:02.08 | |
38 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 1:02.34 | |
39 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 1:02.72 | |
40 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 1:02.87 | |
41 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 50 m | 1:03.05 | |
42 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 1:03.08 | |
43 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 50 m | 1:03.89 | |
44 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 1:04.16 | |
45 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 1:04.52 | |
46 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 1:04.54 | |
47 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | 1:04.58 | |
48 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 50 m | 1:04.60 | |
49 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 50 m | 1:04.64 | |
50 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:04.72 | |
51 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 50 m | 1:04.79 | |
52 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 1:05.15 | |
53 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 1:05.52 | |
54 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 1:05.89 | |
55 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 1:06.78 | |
56 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 50 m | 1:07.56 | |
57 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 50 m | 1:07.92 | |
58 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 1:08.53 | |
59 | Kristensen Mikkel K. | 2005 | AALBORG | 0519AJ | 50 m | 1:08.67 | |
60 | Hansen Markus Friis | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:09.00 | ||
61 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 1:09.20 | |
62 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 1:09.87 | |
63 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 1:10.51 | |
64 | Degn Valdemar | 2004 | ODDER | 0417AJ | 50 m | 1:11.37 | |
65 | Mejdahl Jens | 2003 | AALBORG | 0327AR | 50 m | 1:11.88 | |
66 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 1:12.06 | |
67 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | 1:12.19 | |
68 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 50 m | 1:12.86 | |
69 | Faarup Philllip Bols | 2004 | SOLBJERG | 50 m | 1:13.31 | ||
70 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | 1:13.43 | |
71 | Le Daniel Marcus | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0699AF | 50 m | 1:16.50 | |
72 | Høgh Nikolaj | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:17.00 | ||
73 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | 1:17.97 | |
74 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 50 m | 1:18.27 | |
75 | Blaabjerg Anton Saltoft | 2003 | IHF | 0303AQ | 50 m | 1:19.59 | |
76 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 1:20.06 | |
77 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 1:23.29 | |
78 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | 1:23.38 | |
79 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | 1:24.01 | |
80 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 1:26.67 | |
81 | Jervidalo Johannes | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0653AG | 50 m | 1:27.77 | |
82 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | 1:32.27 | |
83 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 1:33.39 | |
84 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | 1:38.19 | |
85 | Fancello Simon | 2006 | AAS | 0685AI | 50 m | 1:40.19 | |
86 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 1:44.01 | ||
87 | Schau Sylvester E. | 2006 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 1:59.91 | ||
88 | Vittrup Mads | 2003 | SOLBJERG | 50 m | |||
89 | Mumm August | 2006 | AAS | 0639AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 31, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hald Julie D. | 1996 | AALBORG | 9692AX | 50 m | 2:35.26 | |
2 | Rasmussen Emma D. | 1996 | AGF | 9604AE | 50 m | 2:35.93 | |
3 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 2:36.69 | |
4 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 2:45.51 | |
5 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 2:48.00 | |
6 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 2:48.23 | |
7 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 2:48.36 | |
8 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:48.63 | |
9 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 2:48.65 | |
10 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:52.51 | |
11 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 2:55.43 | |
12 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 2:58.60 | |
13 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 50 m | 2:59.18 | |
14 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 50 m | 2:59.39 | |
15 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 2:59.43 | |
16 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 3:00.29 | |
17 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 3:00.74 | |
18 | Kruse Freja | 2004 | GRINDSTED | 0434AW | 50 m | 3:07.29 | |
19 | Lauritzen Annabella Marie | 2005 | SILKEBORG | 0586AG | 50 m | 3:08.27 | |
20 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 50 m | 3:10.76 | |
21 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 3:12.03 | |
22 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 3:21.76 | |
23 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 3:23.84 | |
24 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | SILKEBORG | 0672AJ | 50 m | 3:26.00 | |
25 | Sørensen Maria Lysgaard | 2006 | AAS | 0682AC | 50 m | 3:27.71 | |
26 | Willumsen Sofie Nørskov | 2006 | AAS | 0656AE | 50 m | 3:41.05 | |
27 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 50 m | 3:44.18 | |
28 | Gildsig Lisa | 2004 | HEI | 0422BA | 50 m | 3:44.68 | |
29 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 3:49.80 | |
30 | Griffel Annika Svarre | 2003 | HEI | 0384BE | 50 m | 3:49.83 | |
31 | Dolan Cecilia Marie | 2005 | AAS | 0588AZ | 50 m | ||
32 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | ||
33 | Søndergaard Mathilde | 2005 | AAS | 0516AX | 50 m | ||
34 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | ||
35 | Keller Dagmar | 2006 | AAS | 0672AS | 50 m | ||
36 | Rossa Cathrine Friis | 2006 | HEI | 0618AU | 50 m | ||
37 | Jørgensen Caroline G. | 2005 | HEI | 0558AT | 50 m | ||
38 | Holst Julie Ravn | 2007 | HEI | 0744AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 32, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 2:17.65 | |
2 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 50 m | 2:21.77 | |
3 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 50 m | 2:27.29 | |
4 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 50 m | 2:38.81 | |
5 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 2:40.50 | |
6 | Teuchler Mathias | 2000 | DELTA | 0009AU | 50 m | 2:40.98 | |
7 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 2:42.51 | |
8 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:46.63 | |
9 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 2:50.01 | |
10 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 50 m | 2:51.25 | |
11 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 2:52.72 | |
12 | Sejr Valdemar Vind | 2003 | AAS | 0329AG | 50 m | 2:52.73 | |
13 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 2:53.29 | |
14 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 2:56.79 | |
15 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 2:58.55 | |
16 | Wirring Markus | 2003 | ODDER | 0353AQ | 50 m | 3:01.15 | |
17 | Sørensen Erik Ellemose | 2002 | GRINDSTED | 0269AQ | 50 m | 3:02.69 | |
18 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 3:02.84 | |
19 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 3:11.31 | |
20 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 50 m | 3:19.52 | |
21 | Christensen Johan Erdmann | 2005 | DELTA | 0553AH | 50 m | 3:20.44 | |
22 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 3:20.44 | |
23 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | 3:24.34 | |
24 | Kristensen Jakob | 2006 | DELTA | 0613AI | 50 m | 3:39.62 | |
25 | Skorstengaard Jakob | 2003 | DELTA | 0371AS | 50 m | 3:47.02 | |
26 | Lasthein Oscar Hove | 2004 | AAS | 0405AR | 50 m | 4:05.85 | |
27 | Vittrup Mads | 2003 | SOLBJERG | 50 m | |||
28 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 33, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: NOWSPORTS.DK |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Baumgartner Sara | 2005 | AAS | 0552AN | 50 m | 1:07.54 | |
2 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:07.54 | |
3 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:07.80 | |
4 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 1:08.23 | |
5 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 1:08.61 | |
6 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 1:09.09 | |
7 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 50 m | 1:09.38 | |
8 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 50 m | 1:09.88 | |
9 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:10.84 | |
10 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 50 m | 1:11.33 | |
11 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 1:11.43 | |
12 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 1:11.52 | |
13 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 50 m | 1:11.78 | |
14 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 50 m | 1:12.10 | |
15 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 1:12.52 | |
16 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:13.44 | |
17 | Turner Holly Lønne | 2003 | DELTA | 0376AW | 50 m | 1:13.49 | |
18 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 50 m | 1:13.86 | |
19 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 50 m | 1:14.94 | |
20 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 50 m | 1:17.46 | |
21 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 50 m | 1:18.10 | |
22 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 1:20.81 | |
23 | Jakobsen Sofie | 2003 | S 68 | 0342BC | 50 m | 1:26.69 | |
24 | Lauritsen Ester | 2005 | SILKEBORG | 0536AQ | 50 m | 1:28.00 | |
25 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 50 m | 1:28.33 | |
26 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 1:28.82 | |
27 | Ottesen Anna Pave | 2003 | DELTA | 0338BD | 50 m | 1:30.37 | |
28 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 34, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: NOWSPORTS.DK |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Jeppesen Simon B. | 1997 | AGF | 9741AQ | 50 m | 55.34 | |
2 | Lindeblad Malthe | 2001 | DELTA | 0125AS | 50 m | 57.46 | |
3 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 50 m | 57.55 | |
4 | Rasmussen Nicklas | 1997 | AGF | 9799AR | 50 m | 58.93 | |
5 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 59.33 | |
6 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 1:00.08 | |
7 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | AGF | 9511AJ | 50 m | 1:00.59 | |
8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 1:01.01 | |
9 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 50 m | 1:01.36 | |
10 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 50 m | 1:01.68 | |
11 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 1:02.78 | |
12 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 50 m | 1:03.96 | |
13 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 1:04.14 | |
14 | Gallacher Daniel | 2002 | AAS | 0235AK | 50 m | 1:04.48 | |
15 | Frost Hjalte Lillevik | 2001 | S 68 | 0189AL | 50 m | 1:05.26 | |
16 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 50 m | 1:05.50 | |
17 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | 1:05.56 | |
18 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 1:05.83 | |
19 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 1:06.60 | |
20 | Broch Martin | 2001 | DELTA | 0125AM | 50 m | 1:06.93 | |
21 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 50 m | 1:07.21 | |
22 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 50 m | 1:07.45 | |
23 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 50 m | 1:07.67 | |
24 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 1:07.68 | |
25 | Degn Simon | 2003 | AAS | 0351AQ | 50 m | 1:08.28 | |
26 | Drewsen Joakim Kopp | 2000 | S 68 | 0059AQ | 50 m | 1:08.82 | |
27 | Sloth William | 2003 | AAS | 0367AJ | 50 m | 1:09.37 | |
28 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 50 m | 1:09.43 | |
29 | Jensen Christoffer Juul | 2001 | S 68 | 0101AS | 50 m | 1:09.91 | |
30 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 50 m | 1:10.42 | |
31 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 50 m | 1:11.36 | |
32 | Rosenborg Lucas | 2004 | AAS | 0481AH | 50 m | 1:12.82 | |
33 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 50 m | 1:13.05 | |
34 | Østerberg Gustav Dalby | 2005 | AAS | 0571AC | 50 m | 1:13.18 | |
35 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 50 m | 1:14.57 | |
36 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 1:15.25 | |
37 | Have Søren | 2004 | AGF | 0449AE | 50 m | 1:16.16 | |
38 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 50 m | 1:16.70 | |
39 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 50 m | 1:17.54 | |
40 | Larsen Nicklas Rossau | 2005 | SILKEBORG | 0529AI | 50 m | 1:24.72 | |
41 | Hansen Markus Friis | 2003 | SOLBJERG | 50 m | 1:30.00 | ||
42 | Falk Malte Lyck | 2003 | DELTA | 0337AR | 50 m | 1:38.09 | |
43 | Frederiksen Jonas S. H. | 2006 | AGF | 0629AG | 50 m | 1:51.39 | |
44 | Jeppesen Jacob Emil | 2003 | AAS | 0353AH | 50 m | 1:53.44 | |
45 | Gallacher Simon | 2005 | AAS | 0569AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 35, 200m Medley Damer |
Sponsor: MURERMESTER KIM MINKE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Rasmussen Emma D. | 1996 | AGF | 9604AE | 50 m | 2:24.65 | |
2 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 2:28.00 | |
3 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 50 m | 2:29.03 | |
4 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:29.36 | |
5 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 2:29.68 | |
6 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 2:30.67 | |
7 | Elling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 2:32.02 | |
8 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 2:33.66 | |
9 | Villumsen Signe | 2001 | AGF | 0146AQ | 50 m | 2:34.01 | |
10 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 50 m | 2:34.18 | |
11 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 50 m | 2:34.46 | |
12 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 50 m | 2:35.04 | |
13 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 50 m | 2:35.16 | |
14 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 50 m | 2:35.51 | |
15 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 50 m | 2:35.95 | |
16 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 2:37.43 | |
17 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 50 m | 2:37.70 | |
18 | Kildahl Sarah | 2004 | AAS | 0474AJ | 50 m | 2:38.42 | |
19 | Holstein Mette | 2005 | SILKEBORG | 0552AI | 50 m | 2:40.68 | |
20 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 50 m | 2:41.37 | |
21 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 50 m | 2:41.39 | |
22 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 50 m | 2:42.09 | |
23 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 2:42.19 | |
24 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 2:42.27 | |
25 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 50 m | 2:42.45 | |
26 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 2:43.34 | |
27 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 50 m | 2:44.02 | |
28 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 2:44.45 | |
29 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 50 m | 2:44.88 | |
30 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 50 m | 2:45.11 | |
31 | Bendtsen Mie L. | 2002 | DELTA | 0288AX | 50 m | 2:45.93 | |
32 | Hindberg Ida Emilie | 2005 | AGF | 0528AQ | 50 m | 2:47.09 | |
33 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 2:47.97 | |
34 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 50 m | 2:48.99 | |
35 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 50 m | 2:49.75 | |
36 | Kristensen Amalije | 2002 | S 68 | 0212AX | 50 m | 2:50.15 | |
37 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 50 m | 2:50.37 | |
38 | Nedergaard Pernille | 2004 | SILKEBORG | 0414AU | 50 m | 2:50.70 | |
39 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 50 m | 2:52.44 | |
40 | Larsen Anne Lundorff | 2004 | SILKEBORG | 0466AB | 50 m | 2:52.49 | |
41 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 50 m | 2:57.31 | |
42 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 50 m | 2:57.37 | |
43 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 50 m | 2:57.58 | |
44 | Tolderlund Amalie | 2005 | SILKEBORG | 0586AR | 50 m | 2:57.86 | |
45 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 50 m | 2:58.54 | |
46 | Mejdahl Stine | 2005 | AALBORG | 0548AT | 50 m | 3:00.07 | |
47 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 50 m | 3:00.09 | |
48 | Futtrup Johanne V. | 2005 | AGF | 0518AI | 50 m | 3:00.43 | |
49 | Nørgaard Mathilde Linnet | 2005 | DELTA | 0542AQ | 50 m | 3:02.00 | |
50 | Long Emmalina | 2004 | AAS | 0422AM | 50 m | 3:02.82 | |
51 | Riber Frederikke | 2005 | DELTA | 0598AP | 50 m | 3:04.85 | |
52 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | SILKEBORG | 0694AJ | 50 m | 3:05.68 | |
53 | Jensen Mathilde | 2003 | DELTA | 0398AY | 50 m | 3:07.57 | |
54 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 50 m | 3:08.63 | |
55 | Richards Victoria | 2005 | DELTA | 0548AP | 50 m | 3:11.33 | |
56 | Kanstrup Rikke Friis | 2006 | HEI | 0634AR | 50 m | 3:12.65 | |
57 | Hansen Ditte | 2003 | DELTA | 0398BE | 50 m | 3:12.93 | |
58 | Langvad Nanna | 2005 | AAS | 0512BA | 50 m | 3:12.95 | |
59 | Jensen Liv Juhl | 2005 | AAS | 0566AI | 50 m | 3:15.31 | |
60 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | SILKEBORG | 0648AJ | 50 m | 3:17.30 | |
61 | Dige Anne Katrine | 2006 | AAS | 0654AF | 50 m | 3:17.46 | |
62 | Kiyani Orchide | 2003 | AGF | 0334AX | 50 m | 3:21.44 | |
63 | Poza-Frøkjær Sigrid | 2006 | AAS | 0662AG | 50 m | 3:22.14 | |
64 | Wallén Lea | 2005 | ÅRHUS 1900 | 0556AP | 50 m | 3:22.29 | |
65 | Nielsen Asta Kofod | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0356BB | 50 m | 3:25.37 | |
66 | Hougaard Sophie | 2006 | AAS | 0626AP | 50 m | 3:26.31 | |
67 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 50 m | 3:27.47 | |
68 | Hansen Ida-Marie J. C. | 2007 | AAS | 0706AN | 50 m | 3:28.18 | |
69 | Sejr Nikoline | 2006 | AAS | 0604AJ | 50 m | 3:29.54 | |
70 | Lindeblad Mille | 2005 | DELTA | 0512AU | 50 m | 3:31.07 | |
71 | Ancker Anna | 2006 | AAS | 0692AI | 50 m | 3:31.31 | |
72 | Gúnnlaugsdóttri Júlía | 2007 | HEI | 0754AM | 50 m | 3:35.77 | |
73 | Drud Mathilde N. | 2004 | AGF | 0444AY | 50 m | 4:09.78 | |
74 | Aaby Louise Bast | 1998 | AAS | 9872BE | 50 m | 4:32.21 | |
75 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 50 m | ||
76 | Do Cecilie | 2004 | IHF | 0416BC | 50 m | ||
77 | Jensen Stine Østergaard | 2006 | SOLBJERG | 50 m | |||
78 | Brendstrup Freja | 2005 | IHF | 0512AV | 50 m | ||
79 | Steffensen Smilla Brovst | 2005 | IHF | 0502AV | 50 m | ||
80 | Holt Siri-Maj Juel | 2006 | AGF | 0676AV | 50 m | ||
81 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 50 m | ||
82 | Hjarbæk Sofie | 2004 | ÅRHUS 1900 | 0442AY | 50 m | ||
83 | Krogh Emma Brogaard | 2007 | AGF | 0742AI | 50 m | ||
84 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 36, 200m Medley Herrer |
Sponsor: MURERMESTER KIM MINKE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 50 m | 2:14.12 | |
2 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 50 m | 2:15.12 | |
3 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 2:15.62 | |
4 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 50 m | 2:16.09 | |
5 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 2:17.38 | |
6 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 50 m | 2:17.44 | |
7 | Hougaard Andreas | 2000 | AGF | 0007AO | 50 m | 2:19.41 | |
8 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 50 m | 2:20.78 | |
9 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 50 m | 2:20.84 | |
10 | Degn Oliver | 1996 | AALBORG | 9653AG | 50 m | 2:20.98 | |
11 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 50 m | 2:21.18 | |
12 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 50 m | 2:21.36 | |
13 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 50 m | 2:22.02 | |
14 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 50 m | 2:22.91 | |
15 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 50 m | 2:23.32 | |
16 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 2:23.59 | |
17 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 2:23.93 | |
18 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 50 m | 2:24.09 | |
19 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 50 m | 2:26.85 | |
20 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 50 m | 2:27.17 | |
21 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 50 m | 2:29.55 | |
22 | Krohn Casper | 2001 | AGF | 0119AM | 50 m | 2:29.70 | |
23 | Mikkelsen Mads | 2004 | AAS | 0491AC | 50 m | 2:30.39 | |
24 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 50 m | 2:30.53 | |
25 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 50 m | 2:32.00 | |
26 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 50 m | 2:33.24 | |
27 | Kobbelgaard Morten H. | 2005 | AALBORG | 0587AG | 50 m | 2:36.51 | |
28 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 50 m | 2:36.55 | |
29 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 50 m | 2:37.23 | |
30 | Drewsen Joakim Kopp | 2000 | S 68 | 0059AQ | 50 m | 2:39.11 | |
31 | Voldbjerg Christoffer P. | 2005 | AALBORG | 0545AH | 50 m | 2:39.12 | |
32 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 50 m | 2:40.10 | |
33 | Ilic Inas | 2005 | AALBORG | 0591AE | 50 m | 2:42.85 | |
34 | Sanggaard Anders | 2005 | AGF | 0519AH | 50 m | 2:43.30 | |
35 | Johannesen Casper | 2004 | AALBORG | 0429AH | 50 m | 2:44.33 | |
36 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 50 m | 2:46.25 | |
37 | Jensen Simon Kutsko | 2004 | AALBORG | 0435AJ | 50 m | 2:48.01 | |
38 | Hansen Kresten Skau | 2005 | DELTA | 0595AF | 50 m | 2:50.37 | |
39 | Togsverd Emil | 2005 | SILKEBORG | 0577AE | 50 m | 2:50.84 | |
40 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 50 m | 2:51.01 | |
41 | Thomsen Christian Damborg | 2005 | DELTA | 0503AG | 50 m | 2:51.35 | |
42 | Madsen Mikkel Holme | 2005 | DELTA | 0539AK | 50 m | 2:52.62 | |
43 | Mejdahl Jens | 2003 | AALBORG | 0327AR | 50 m | 2:53.13 | |
44 | Glent-Thule Malthe | 2007 | AGF | 0783AG | 50 m | 2:53.62 | |
45 | Toustrup Viggo Lind | 2005 | AGF | 0561AJ | 50 m | 2:57.68 | |
46 | Andersen David Kilsgaard | 2005 | AAS | 0567AM | 50 m | 3:04.56 | |
47 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 50 m | 3:08.98 | |
48 | Brinck Mikkel | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0313AQ | 50 m | 3:09.70 | |
49 | Boest Casper | 2005 | HEI | 0585AK | 50 m | 3:12.25 | |
50 | Mortensen Mikkel O. | 2003 | ÅRHUS 1900 | 0319AP | 50 m | 3:16.38 | |
51 | Nielsen Mads Halfdan | 2004 | AAS | 0491AP | 50 m | 3:16.75 | |
52 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 50 m | 3:20.94 | |
53 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 50 m | 3:21.86 | |
54 | Rossa Frederik Friis | 2004 | HEI | 0409AR | 50 m | 3:27.65 | |
55 | Dencker Oscar F. J. | 2006 | AGF | 0693AB | 50 m | 3:40.52 | |
56 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 50 m | 3:42.29 | |
57 | Schou Jens | 2005 | DELTA | 0573AO | 50 m | 3:42.93 | |
58 | Skov Karl-Wilhelm | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | 3:50.68 | ||
59 | Le Daniel Marcus | 2006 | ÅRHUS 1900 | 0699AF | 50 m | ||
60 | Basha Ehab | 2000 | AGF | 0069AU | 50 m | ||
61 | Blaabjerg Anton Saltoft | 2003 | IHF | 0303AQ | 50 m | ||
62 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 50 m | ||
63 | Rohde Viggo | 2008 | AGF | 0739AK | 50 m | ||
64 | Nielsen Andreas Lindgaard | 2005 | HEI | 0515AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 37, 800m Frisvømning Damer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 8:56.01 | |
2 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 50 m | 9:07.00 | |
3 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 50 m | 9:19.12 | |
4 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 50 m | 9:25.21 | |
5 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 50 m | 9:31.62 | |
6 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 9:36.21 | |
7 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 50 m | 9:40.53 | |
8 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 50 m | 9:41.05 | |
9 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 50 m | 9:42.38 | |
10 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 50 m | 9:53.81 | |
11 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 9:54.40 | |
12 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 50 m | 9:59.14 | |
13 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 50 m | 10:04.06 | |
14 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 10:04.41 | |
15 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 50 m | 10:12.30 | |
16 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 10:20.79 | |
17 | Berner Charlotte | 1972 | 1900-TRI | 50 m | 10:20.85 | ||
18 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 50 m | 10:30.00 | |
19 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 50 m | 10:48.50 | |
20 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 50 m | 10:58.94 | |
21 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 50 m | 11:29.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 38, 1500m Frisvømning Herrer |
Sponsor: GRILLEN BURGERBAR |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 50 m | 15:29.75 | |
2 | Jessen Frederik | 1998 | AAS | 9857AA | 50 m | 16:10.76 | |
3 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 50 m | 16:29.20 | |
4 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 16:54.12 | |
5 | Lindholm Frederik | 2004 | AAS | 0451AC | 50 m | 17:57.11 | |
6 | Gaardsted Frederik | 2001 | SILKEBORG | 0101AN | 50 m | 18:06.23 | |
7 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 50 m | 18:30.00 | |
8 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 50 m | 18:45.00 | |
9 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 50 m | 18:56.70 | |
10 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 50 m | 19:08.87 | |
11 | Mikkelsen Søren | 1991 | AAS | 9101AG | 50 m | 19:09.71 | |
12 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 19:11.98 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Ssk Damer 1 | 2005 | SILKEBORG | 50 m | 2:04.99 | ||
2 | Delta Piger 3 | 2005 | DELTA | 50 m | 2:15.00 | ||
3 | Ssk Damer 2 | 2005 | SILKEBORG | 50 m | 2:18.32 | ||
4 | Agf Piger 1 | 2005 | AGF | 50 m | 2:24.00 | ||
5 | Agf Piger 2 | 2005 | AGF | 50 m | 2:35.00 | ||
6 | Agf Piger 3 | 2005 | AGF | 50 m | 2:50.00 | ||
7 | Agf Piger 4 | 2005 | AGF | 50 m | 3:10.00 | ||
8 | Aalborg Piger 2 | 2005 | AALBORG | 50 m | |||
9 | Aalborg Piger 1 | 2005 | AALBORG | 50 m | |||
10 | Hei Piger | 2005 | HEI | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: KARINA PLUS |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Aarhus Swim Drenge | 2004 | AAS | 50 m | 1:51.50 | ||
2 | Delta Drenge 3 | 2004 | DELTA | 50 m | 2:15.00 | ||
3 | Agf Drenge 1 | 2004 | AGF | 50 m | 2:20.00 | ||
4 | Agf Drenge 2 | 2004 | AGF | 50 m | 2:30.00 | ||
5 | Agf Drenge 3 | 2004 | AGF | 50 m | 2:45.00 | ||
6 | Agf Drenge 4 | 2004 | AGF | 50 m | 3:10.00 | ||
7 | Aalborg Drenge 2 | 2004 | AALBORG | 50 m | |||
8 | Aalborg Drenge 1 | 2004 | AALBORG | 50 m | |||
9 | 1900 Gutter | 2005 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 41, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Aarhus Swim 1 | 0 | AAS | 50 m | 4:25.00 | ||
2 | Agf Damer 1 | 0 | AGF | 50 m | 4:28.80 | ||
3 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 50 m | 4:36.00 | ||
4 | Aarhus Swim 2 | 0 | AAS | 50 m | 4:38.00 | ||
5 | Aalborg Damer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:40.00 | ||
6 | Aalborg Damer 2 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:40.00 | ||
7 | Agf Damer 2 | 0 | AGF | 50 m | 4:40.50 | ||
8 | Ssk Damer 1 | 2005 | SILKEBORG | 50 m | 4:44.19 | ||
9 | S68 | 2002 | S 68 | 50 m | 4:45.00 | ||
10 | Aarhus Swim 3 | 0 | AAS | 50 m | 4:50.00 | ||
11 | Agf Damer 3 | 0 | AGF | 50 m | 4:50.50 | ||
12 | Delta Piger 1 | 0 | DELTA | 50 m | 4:55.00 | ||
13 | Aarhus Swim 4 | 0 | AAS | 50 m | 5:05.00 | ||
14 | Agf Damer 4 | 0 | AGF | 50 m | 5:10.00 | ||
15 | Ssk Damer 2 | 2005 | SILKEBORG | 50 m | 5:20.74 | ||
16 | Agf Damer 5 | 0 | AGF | 50 m | 5:25.40 | ||
17 | Delta Piger 2 | 0 | DELTA | 50 m | 6:00.00 | ||
18 | 1900 Tøser | 2003 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 42, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: ANLÆGSGARTNER PETER AGGER |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Agf Herrer 1 | 0 | AGF | 50 m | 3:50.50 | ||
2 | Agf Herrer 2 | 0 | AGF | 50 m | 3:58.50 | ||
3 | Aarhus Swim 1 | 0 | AAS | 50 m | 4:05.00 | ||
4 | Agf Herrer 3 | 0 | AGF | 50 m | 4:09.00 | ||
5 | Aalborg Herrer 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 4:14.00 | ||
6 | S68 - 1 | 2001 | S 68 | 50 m | 4:15.00 | ||
7 | Ssk Herrer 1 | 2003 | SILKEBORG | 50 m | 4:15.86 | ||
8 | Delta Drenge 1 | 0 | DELTA | 50 m | 4:20.00 | ||
9 | Thisted Drenge | 0 | THISTED | 50 m | 4:20.00 | ||
10 | Aarhus Swim 2 | 0 | AAS | 50 m | 4:20.00 | ||
11 | Agf Herrer 4 | 0 | AGF | 50 m | 4:20.50 | ||
12 | Aarhus Swim 3 | 0 | AAS | 50 m | 4:28.00 | ||
13 | Ssk Herrer 2 | 2003 | SILKEBORG | 50 m | 4:37.10 | ||
14 | Agf Herrer 5 | 0 | AGF | 50 m | 4:38.00 | ||
15 | Aarhus Swim 4 | 0 | AAS | 50 m | 4:45.00 | ||
16 | S68 - 2 | 2001 | S 68 | 50 m | 4:45.00 | ||
17 | Agf Træner | 0 | AGF | 50 m | 5:00.00 | ||
18 | Agf Herrer 6 | 0 | AGF | 50 m | 5:00.00 | ||
19 | Delta Drenge 2 | 0 | DELTA | 50 m | 5:40.00 | ||
20 | 1900 Gutter | 2003 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |
Løb 101, 8x50 mix |
Sponsor: FØTEX FOOD I BRUUNSGADE |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Agf Mix 1 | 0 | AGF | 50 m | 3:36.00 | ||
2 | Ssk Mix 1 | 2003 | SILKEBORG | 50 m | 3:37.89 | ||
3 | Agf Mix 2 | 0 | AGF | 50 m | 3:43.50 | ||
4 | Aarhus Swim Mix 1 | 0 | AAS | 50 m | 3:44.00 | ||
5 | Thisted | 0 | THISTED | 50 m | 3:45.00 | ||
6 | S68 - 1 | 2002 | S 68 | 50 m | 3:45.00 | ||
7 | Delta Devils | 0 | DELTA | 50 m | 3:50.00 | ||
8 | Aalborg Mix 1 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:50.00 | ||
9 | Aalborg Mix 2 | 0 | AALBORG | 50 m | 3:50.00 | ||
10 | Aarhus Swim Mix 2 | 0 | AAS | 50 m | 3:53.00 | ||
11 | Ssk Mix 2 | 2003 | SILKEBORG | 50 m | 3:54.10 | ||
12 | S68 - 2 | 2002 | S 68 | 50 m | 3:58.00 | ||
13 | Aarhus Swim Mix 3 | 0 | AAS | 50 m | 3:59.00 | ||
14 | Agf Mix 3 | 0 | AGF | 50 m | 4:00.00 | ||
15 | Aarhus Swim Mix 4 | 0 | AAS | 50 m | 4:08.00 | ||
16 | Agf Mix 4 | 0 | AGF | 50 m | 4:20.00 | ||
17 | Delta Crew | 0 | DELTA | 50 m | 4:30.00 | ||
18 | Agf Mix 5 | 0 | AGF | 50 m | 4:40.00 | ||
19 | Delta Rulers | 0 | DELTA | 50 m | 5:00.00 | ||
20 | Aalborg Mix 3 | 0 | AALBORG | 50 m | 59:59.59 | ||
21 | Aalborg Mix 4 | 0 | AALBORG | 50 m | 59:59.59 | ||
22 | Hei Mix | 0 | HEI | 50 m | |||
23 | 1900 Mix | 2003 | ÅRHUS 1900 | 50 m | |||
24 | Skovbakken K3 Mix | 0 | AAS | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 01 juni 2018 |
Licens til Agfs Svømmeafdeling | Udskriftstidspunkt | 11:28 |