Program for Concordia Forsikring cup 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Medley Herrer |
Victor B. Bromer, Aalborg, 0.55.03, 2014 |
Løbssponsor: Haaning Automobiler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 1:13.68 | |
2 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:14.59 | |
3 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:15.06 | |
4 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:16.65 | ||
5 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:17.08 | ||
6 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:17.09 | |
7 | 624 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.64 | ||
8 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:18.35 | ||
9 | 540 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:18.46 | |
10 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:19.35 | ||
11 | 708 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:20.01 | |
12 | 447 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:20.02 | |
13 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:20.82 | |
14 | 138 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:22.25 | |
15 | 174 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:22.93 | |
16 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:24.47 | |
17 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:25.33 | |
18 | 103 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:26.73 | |
19 | 157 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:27.38 | |
20 | 710 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:27.50 | |
21 | 711 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:28.04 | |
22 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:28.54 | |
23 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:28.98 | |
24 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:29.99 | |
25 | 176 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 1:30.37 | |
26 | 707 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 1:30.44 | |
27 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:30.88 | |
28 | 631 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.79 | ||
29 | 529 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:32.03 | |
30 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 1:34.27 | |
31 | 131 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:35.14 | |
32 | 379 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 1:39.56 | |
33 | 444 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:40.22 | |
34 | 97 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:45.27 | |
35 | 357 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:55.98 | |
36 | 632 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:09.09 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:04.59 | |
2 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:07.30 | ||
3 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:08.70 | |
4 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:08.71 | |
5 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:09.39 | |
6 | 170 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:09.46 | |
7 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:11.19 | |
8 | 705 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:13.08 | |
9 | 156 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:13.88 | |
10 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:13.90 | |
11 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:14.26 | |
12 | 95 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:14.32 | |
13 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:14.37 | |
14 | 192 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:14.70 | ||
15 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:17.63 | |
16 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:18.95 | |
17 | 503 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:20.55 | |
18 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:21.56 | |
19 | 435 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:23.82 | |
20 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | |||
21 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m |
Årg. 2000-2000 |
1 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.03 | ||
2 | 223 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 1:06.07 | ||
3 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:06.14 | |
4 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:06.48 | ||
5 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:06.61 | |
6 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 1:07.50 | |
7 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:08.29 | |
8 | 139 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 1:10.92 | |
9 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.92 | ||
10 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:12.30 | |
11 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:13.03 | ||
12 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:13.26 | ||
13 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:14.34 | |
14 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:15.00 | |
15 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:15.48 | ||
16 | 352 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:15.77 | |
17 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:18.22 | ||
18 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:29.89 |
Årg. 1999-1999 |
1 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 58.33 | |
2 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 59.52 | |
3 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 1:01.28 | |
4 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 1:02.17 | |
5 | 132 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:05.38 | |
6 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 1:05.71 | |
7 | 236 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:06.34 | |
8 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:07.08 | ||
9 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:07.64 | ||
10 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:09.29 | |
11 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:10.24 | |
12 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 1:10.31 | |
13 | 202 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:10.32 | ||
14 | 137 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:10.34 | |
15 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.56 | ||
16 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:15.69 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 57.61 | |
2 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 59.14 | |
3 | 94 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 59.16 | |
4 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:01.19 | |
5 | 509 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 1:01.57 | |
6 | 513 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:02.21 | |
7 | 91 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:02.40 | |
8 | 142 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:02.97 | |
9 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 1:03.18 | |
10 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:03.50 | |
11 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 1:04.16 | ||
12 | 489 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:04.34 | |
13 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 1:04.34 | |
14 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:04.86 | |
15 | 153 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 1:05.05 | |
16 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 1:06.54 | |
17 | 126 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:08.40 | |
18 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:08.92 | |
19 | 125 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:09.42 | |
20 | 608 | Tolfsen Anton | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.61 | ||
21 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:11.30 | |
22 | 610 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.61 | ||
23 | 609 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.61 | ||
24 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 1:14.64 | |
25 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 1:16.12 | |
26 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:16.39 |
Årg. 0-1996 |
1 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 53.99 | |
2 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 55.01 | |
3 | 47 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 57.51 | |
4 | 582 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 59.93 | |
5 | 595 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:00.80 | |
6 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:00.89 | |
7 | 511 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 1:01.19 | |
8 | 508 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 1:03.42 | |
9 | 502 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 25 m | 1:04.11 | |
10 | 290 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:04.27 | |
11 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:07.03 | |
12 | 520 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:09.06 | |
13 | 703 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:10.50 | |
14 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:19.36 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 2, 100m Medley Damer |
Mie Ø. Nielsen, Aalborg, 1.00.33, 2014 |
Løbssponsor: Marens Blomster |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2016 |
1 | 159 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:26.82 | |
2 | 706 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:29.45 | |
3 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:31.05 | |
4 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 1:35.26 | |
5 | 122 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:37.74 | |
6 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:37.78 | |
7 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:39.08 | |
8 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:39.11 | |
9 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:40.11 | |
10 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 1:43.74 | |
11 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:46.33 | |
12 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:02.13 | |
13 | 367 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 2:04.40 | |
14 | 351 | Christiansen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 2:04.83 | |
15 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m |
Årg. 2003-2003 |
1 | 594 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 1:14.79 | |
2 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:16.32 | |
3 | 164 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:19.77 | |
4 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:20.00 | |
5 | 591 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:21.19 | |
6 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.44 | ||
7 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:22.88 | |
8 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.98 | ||
9 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:24.18 | |
10 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:24.74 | ||
11 | 532 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:25.44 | |
12 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.55 | ||
13 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:30.07 | |
14 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:31.42 | |
15 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:31.64 | |
16 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:32.39 | |
17 | 121 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:32.44 | |
18 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:32.45 | |
19 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 1:33.22 | |
20 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:33.68 | |
21 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:33.94 | |
22 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:34.20 | |
23 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:38.19 | |
24 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:39.37 | |
25 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 1:52.43 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:13.35 | |
2 | 561 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:13.52 | ||
3 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:13.83 | ||
4 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:15.71 | |
5 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:16.77 | ||
6 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:18.00 | |
7 | 255 | Sommerlund Alberte | 2002 | ESBJERG | 25 m | 1:18.00 | ||
8 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:18.35 | |
9 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:20.26 | ||
10 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:21.00 | |
11 | 92 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 1:21.68 | |
12 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:21.84 | ||
13 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:22.91 | |
14 | 101 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:23.25 | |
15 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:23.27 | |
16 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:23.44 | ||
17 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:23.96 | |
18 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:24.05 | |
19 | 123 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:24.50 | |
20 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:25.71 | |
21 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:26.32 | |
22 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:28.40 | |
23 | 542 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:28.62 | |
24 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:30.16 | ||
25 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:31.45 | |
26 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:35.69 | |
27 | 441 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 1:55.83 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:10.68 | |
2 | 158 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:11.18 | |
3 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:11.31 | |
4 | 90 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:11.48 | |
5 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:11.50 | |
6 | 734 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:12.63 | |
7 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:12.88 | |
8 | 726 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:13.08 | |
9 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:13.64 | |
10 | 500 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:14.10 | |
11 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:14.96 | ||
12 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:15.48 | ||
13 | 134 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:16.63 | |
14 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.67 | ||
15 | 733 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:18.34 | |
16 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.57 | ||
17 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:19.68 | |
18 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:20.07 | ||
19 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:21.11 | |
20 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:21.48 | ||
21 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:21.80 | |
22 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:22.00 | |
23 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:22.91 | |
24 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.74 | ||
25 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:24.23 | |
26 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:25.50 | ||
27 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:26.26 | ||
28 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:26.48 | ||
29 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:27.29 | ||
30 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 1:29.23 | |
31 | 387 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:30.60 | |
32 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:31.09 | |
33 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:31.32 | |
34 | 354 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:33.43 | |
35 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:34.29 | |
36 | 172 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m |
Årg. 1999-2000 |
1 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:02.84 | |
2 | 333 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:05.04 | |
3 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 1:05.31 | |
4 | 330 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:07.66 | |
5 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:08.28 | |
6 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:08.40 | |
7 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:08.80 | |
8 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:09.08 | ||
9 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 1:09.08 | |
10 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:10.22 | ||
11 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:11.00 | |
12 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.26 | ||
13 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:11.31 | |
14 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:11.80 | ||
15 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:12.13 | ||
16 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:12.18 | |
17 | 492 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 1:12.33 | |
18 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:12.34 | |
19 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:12.47 | |
20 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:12.67 | |
21 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 1:12.68 | |
22 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:12.80 | |
23 | 440 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:12.85 | |
24 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:12.98 | |
25 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:13.24 | |
26 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:14.36 | |
27 | 613 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.37 | ||
28 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 1:14.66 | |
29 | 505 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:14.71 | |
30 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:14.76 | ||
31 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:15.04 | ||
32 | 143 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 1:15.39 | |
33 | 696 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 25 m | 1:15.70 | |
34 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:15.83 | ||
35 | 545 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:17.04 | ||
36 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 1:17.68 | |
37 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:17.71 | |
38 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.72 | ||
39 | 553 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:17.95 | ||
40 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:18.75 | ||
41 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.84 | ||
42 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:19.20 | |
43 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:20.00 | |
44 | 442 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:20.71 | |
45 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:21.28 | |
46 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 1:21.79 | ||
47 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:22.11 | |
48 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:23.98 | ||
49 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:24.46 | ||
50 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:25.04 | ||
51 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:25.16 | |
52 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:25.31 | ||
53 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:26.59 | |
54 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:28.27 | |
55 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:28.54 | ||
56 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:29.13 | |
57 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:29.84 | ||
58 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 1:32.39 |
Årg. 0-1998 |
1 | 100 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 1:03.57 | |
2 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:04.30 | |
3 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 1:07.68 | ||
4 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:08.02 | |
5 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:08.05 | |
6 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:08.48 | ||
7 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:08.66 | |
8 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:09.11 | ||
9 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:10.33 | ||
10 | 458 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 1:10.80 | |
11 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.95 | ||
12 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:11.39 | |
13 | 526 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:11.61 | |
14 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:12.12 | ||
15 | 334 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:12.43 | |
16 | 606 | Aske Maren Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:13.53 | ||
17 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:17.43 | ||
18 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:21.14 | ||
19 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:21.36 | ||
20 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:24.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Herrer |
Alexander Dale Oen, 0.27.79, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Løbssponsor: Snedsted Turist |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 37.17 | ||
2 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 37.27 | ||
3 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 37.86 | |
4 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 38.88 | |
5 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 40.61 | |
6 | 707 | Kjær Matias | 2002 | AARS | 0203AP | 25 m | 42.91 | |
7 | 710 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 42.96 | |
8 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 43.33 | ||
9 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 46.00 | |
10 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 46.70 | |
11 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 49.62 | |
12 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 50.81 | |
13 | 389 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 51.75 | |
14 | 174 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 53.73 | |
15 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 58.13 | |
16 | 109 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 59.95 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 31.08 | |
2 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 32.52 | |
3 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 34.48 | |
4 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 34.64 | ||
5 | 514 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 34.94 | |
6 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 35.13 | |
7 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 35.16 | |
8 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 36.00 | |
9 | 488 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 36.98 | |
10 | 161 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 38.89 | |
11 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 39.11 | |
12 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 40.97 | |
13 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 41.08 | |
14 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 41.09 | ||
15 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | 41.71 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 223 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 32.88 | ||
2 | 501 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 33.27 | |
3 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 34.07 | |
4 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 34.08 | |
5 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 34.34 | |
6 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 34.43 | ||
7 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 35.67 | ||
8 | 175 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 36.37 | |
9 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 36.94 | |
10 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 37.14 | |
11 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 37.66 | ||
12 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 41.60 | |
13 | 352 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 42.05 |
Årg. 1999-1999 |
1 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 29.57 | |
2 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 31.26 | |
3 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 33.40 | |
4 | 203 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 34.98 | ||
5 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 36.08 | |
6 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 36.30 | |
7 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 36.38 | ||
8 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 40.77 | |
9 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 41.48 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 46 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 28.00 | |
2 | 489 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 28.01 | |
3 | 96 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 29.08 | |
4 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 30.36 | |
5 | 142 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 31.15 | |
6 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 31.83 | |
7 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 32.58 | |
8 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 32.66 | |
9 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 32.68 | ||
10 | 693 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 50 m | 32.86 | |
11 | 608 | Tolfsen Anton | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 34.55 | ||
12 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 36.14 | |
13 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 38.73 |
Årg. 0-1996 |
1 | 47 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 27.56 | |
2 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 28.18 | |
3 | 133 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 28.36 | |
4 | 135 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 28.45 | |
5 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 28.72 | |
6 | 498 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 29.61 | |
7 | 511 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 29.78 | |
8 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 32.07 | |
9 | 502 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 33.48 | |
10 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 40.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Damer |
Louise B. Dalgaard, 0.31.56, Aalborg, 2013 |
Løbssponsor: Elcon |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2016 |
1 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 47.23 | |
2 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 48.99 | |
3 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 49.60 | |
4 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 49.95 | |
5 | 122 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 51.83 | |
6 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 53.20 | |
7 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 54.06 | |
8 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 1:00.05 | |
9 | 159 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:01.21 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 36.92 | |
2 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 37.76 | |
3 | 594 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 38.15 | |
4 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 42.56 | ||
5 | 591 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 42.61 | |
6 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 42.94 | ||
7 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 44.86 | |
8 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 50 m | 45.07 | |
9 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 48.54 | ||
10 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 48.72 | |
11 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 49.78 | |
12 | 438 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 52.60 | |
13 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 52.87 | ||
14 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 53.72 | |
15 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 55.37 | ||
16 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 1:00.89 | |
17 | 365 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 1:05.00 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 38.12 | |
2 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 40.00 | |
3 | 431 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 40.11 | |
4 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 40.29 | |
5 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 40.58 | ||
6 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 40.75 | |
7 | 562 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 41.29 | ||
8 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 41.93 | ||
9 | 101 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 50 m | 42.23 | |
10 | 542 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 45.12 | |
11 | 92 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 46.51 | |
12 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 46.59 | |
13 | 255 | Sommerlund Alberte | 2002 | ESBJERG | 25 m | 48.10 | ||
14 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 52.18 | |
15 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 52.40 | ||
16 | 441 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 56.17 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 35.73 | |
2 | 500 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 36.66 | |
3 | 734 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 36.66 | |
4 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 37.55 | ||
5 | 726 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 37.67 | |
6 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 37.81 | |
7 | 134 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 39.64 | |
8 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 39.64 | |
9 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 39.76 | |
10 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 41.24 | |
11 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 41.64 | ||
12 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 43.80 | ||
13 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 44.70 | ||
14 | 387 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 46.83 | |
15 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 50.47 | |
16 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 52.08 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 33.07 | |
2 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 34.09 | ||
3 | 330 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 34.25 | |
4 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 34.74 | |
5 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 34.97 | ||
6 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 35.03 | |
7 | 492 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 35.68 | |
8 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 36.26 | |
9 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 36.49 | ||
10 | 143 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 36.75 | |
11 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 36.85 | |
12 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 36.95 | ||
13 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 36.98 | |
14 | 442 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SØNDERBORG | 0018AS | 25 m | 37.54 | |
15 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 37.76 | |
16 | 613 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 37.82 | ||
17 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 38.23 | ||
18 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 50 m | 38.83 | |
19 | 505 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 39.00 | |
20 | 440 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 39.32 | |
21 | 102 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 39.43 | |
22 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 39.93 | ||
23 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 39.99 | ||
24 | 546 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 40.18 | ||
25 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 41.43 | |
26 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 42.71 | |
27 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 43.24 | |
28 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 43.43 | ||
29 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 45.65 | |
30 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 47.29 |
Årg. 0-1998 |
1 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 32.63 | |
2 | 458 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 33.10 | |
3 | 349 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 34.74 | |
4 | 590 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 34.96 | |
5 | 100 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 35.09 | |
6 | 212 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 35.91 | ||
7 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 36.90 | ||
8 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 40.73 | |
9 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 40.77 | |
10 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 41.18 | ||
11 | 700 | Andersen Pernille | 1998 | HOBRO | 9862BC | 25 m | 41.94 | |
12 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 47.66 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 5, 800m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 8.04.37, Esbjerg, 2012 |
Løbssponsor: 3N Lak- Lakeksperten Thisted |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2016 |
1 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 9:24.33 | |
2 | 447 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 9:41.84 | |
3 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 9:53.19 | |
4 | 95 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 10:08.21 | |
5 | 496 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 10:10.43 | |
6 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 10:22.28 | |
7 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 10:23.00 | |
8 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 10:39.22 | ||
9 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 11:00.86 | RES |
10 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 12:20.13 | RES |
Årg. 1999-2000 |
1 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 8:24.72 | |
2 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 8:44.39 | ||
3 | 524 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 8:54.87 | |
4 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 9:07.56 | ||
5 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 9:08.00 | ||
6 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 9:14.45 | |
7 | 512 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 9:35.01 |
Årg. 0-1998 |
1 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 8:04.37 | |
2 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 8:06.36 | |
3 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 8:13.37 | |
4 | 516 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 8:33.41 | |
5 | 518 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 8:33.96 | |
6 | 446 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 8:33.97 | |
7 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 8:46.66 | |
8 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 8:54.71 | |
9 | 595 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 9:16.21 | |
10 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 8.34.56, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Dolle |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2016 |
1 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 10:41.99 | |
2 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 13:57.08 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 130 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 9:32.43 | |
2 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 9:35.29 | |
3 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 9:50.11 | |
4 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 10:12.43 | |
5 | 507 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 10:27.96 | |
6 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 10:57.38 | |
7 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 11:06.13 | |
8 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 11:07.97 | ||
9 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 11:34.67 | RES |
10 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 12:25.63 | RES |
Årg. 0-2000 |
1 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 9:18.05 | |
2 | 334 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 9:18.85 | |
3 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 9:31.63 | ||
4 | 453 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 9:39.99 | |
5 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 9:50.44 | |
6 | 522 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 9:54.33 | |
7 | 372 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 10:09.68 | |
8 | 319 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 10:17.23 | |
9 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 10:30.90 | |
10 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 10:46.70 | |
11 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 10:51.22 | ||
12 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 50 m | 10:53.03 | |
13 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 10:56.04 | |
14 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 11:15.30 | ||
15 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 11:49.25 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.25.64, Norge, 2002 |
Løbssponsor: Konpap |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 506 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 30.83 | |
2 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 32.02 | |
3 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 35.30 | |
4 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 36.68 | ||
5 | 540 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 36.71 | |
6 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 37.78 | ||
7 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 39.36 | |
8 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 39.84 | |
9 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 41.39 | |
10 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 41.39 | |
11 | 157 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 42.16 | |
12 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 42.58 | |
13 | 176 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 42.85 | |
14 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 43.10 | |
15 | 444 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 43.18 | |
16 | 131 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 44.63 | |
17 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 44.93 | |
18 | 529 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 50 m | 45.14 | |
19 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 45.20 | |
20 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 45.52 | |
21 | 97 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 46.33 | |
22 | 357 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 47.93 | |
23 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 48.31 | |
24 | 379 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 52.20 | |
25 | 389 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 50 m | 55.37 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 29.42 | |
2 | 705 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 30.27 | |
3 | 514 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 32.18 | |
4 | 170 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 32.55 | |
5 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 32.91 | |
6 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 33.11 | |
7 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 33.35 | |
8 | 156 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 33.66 | |
9 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 34.00 | |
10 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 34.06 | |
11 | 161 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 50 m | 34.34 | |
12 | 193 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 34.87 | ||
13 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 36.43 | |
14 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | 38.02 | ||
15 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 39.82 | |
16 | 503 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 40.47 | |
17 | 345 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 40.87 | |
18 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m |
Årg. 2000-2000 |
1 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 29.25 | |
2 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 30.46 | ||
3 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 30.82 | |
4 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 30.89 | |
5 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 32.05 | ||
6 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 32.36 | ||
7 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 33.00 | |
8 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 34.73 | |
9 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 35.19 | ||
10 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 35.26 |
Årg. 1999-1999 |
1 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 28.18 | |
2 | 612 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 28.28 | ||
3 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 28.81 | |
4 | 132 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 29.41 | |
5 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 29.74 | ||
6 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 30.29 | |
7 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 31.91 | ||
8 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 32.61 | ||
9 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 33.22 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 26.14 | |
2 | 180 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 26.43 | ||
3 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 27.43 | |
4 | 489 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 27.54 | |
5 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 29.69 | |
6 | 126 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 29.74 | |
7 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 30.31 | |
8 | 521 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 30.45 | |
9 | 125 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 30.50 | |
10 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 30.70 | |
11 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 50 m | 30.76 | |
12 | 153 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 31.10 | |
13 | 610 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.48 | ||
14 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 32.37 | |
15 | 693 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 32.77 | |
16 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 39.98 |
Årg. 0-1996 |
1 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 25.94 | |
2 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 26.03 | |
3 | 48 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 26.63 | |
4 | 519 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 26.84 | |
5 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 27.48 | |
6 | 516 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 27.52 | |
7 | 508 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 27.54 | |
8 | 290 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 29.83 | |
9 | 690 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 30.09 | |
10 | 502 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 31.63 | |
11 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 41.21 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.27.21, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2016 |
1 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 39.82 | |
2 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 41.08 | |
3 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 42.06 | |
4 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 45.06 | |
5 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 45.31 | |
6 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 50.70 | |
7 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 51.07 | |
8 | 351 | Christiansen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 50 m | 1:00.68 | |
9 | 367 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 50 m | 1:05.00 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 34.86 | |
2 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 50 m | 36.38 | |
3 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 37.39 | |
4 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.79 | ||
5 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 38.66 | |
6 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 38.92 | |
7 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 50 m | 39.21 | |
8 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.35 | ||
9 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 39.46 | |
10 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.78 | ||
11 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 39.93 | ||
12 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 40.67 | |
13 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 50 m | 41.75 | |
14 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 42.08 | |
15 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 50 m | 42.78 | |
16 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 50 m | 43.89 | |
17 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 44.03 | |
18 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 44.70 | |
19 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 45.13 | ||
20 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 45.17 | |
21 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 46.11 | |
22 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 47.95 | |
23 | 365 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 1:00.00 | |
24 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 1:00.73 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 33.46 | |
2 | 563 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 34.32 | ||
3 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 34.93 | |
4 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 35.29 | ||
5 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 35.82 | ||
6 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 35.87 | |
7 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 36.00 | |
8 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 37.08 | |
9 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 37.10 | ||
10 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 50 m | 37.44 | |
11 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 38.64 | |
12 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 39.30 | |
13 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 39.48 | ||
14 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 39.66 | |
15 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 40.07 | ||
16 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 41.82 | |
17 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 46.77 | ||
18 | 585 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 50 m | 48.29 | |
19 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 50.39 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 32.49 | ||
2 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 33.05 | |
3 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 33.34 | |
4 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 33.57 | |
5 | 726 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 33.71 | |
6 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 34.01 | |
7 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 34.25 | |
8 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 34.56 | |
9 | 734 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 35.64 | |
10 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 35.81 | |
11 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 35.87 | ||
12 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 50 m | 35.88 | |
13 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 36.02 | ||
14 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 36.61 | |
15 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 37.82 | ||
16 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 38.01 | ||
17 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 38.17 | |
18 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 38.43 | |
19 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.68 | |
20 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 38.73 | |
21 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 38.78 | ||
22 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 40.24 | |
23 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 41.41 | |
24 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 45.15 | |
25 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 45.44 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 27.84 | |
2 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 31.24 | |
3 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 31.36 | |
4 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 31.55 | |
5 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 31.60 | |
6 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 31.61 | |
7 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 31.82 | ||
8 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 32.03 | |
9 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 32.11 | ||
10 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 32.59 | |
11 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 32.67 | |
12 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 33.17 | |
13 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 33.19 | |
14 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 33.43 | |
15 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 33.53 | ||
16 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 33.76 | |
17 | 696 | Ottesen Camilla | 2000 | NORD | 0032AE | 50 m | 34.20 | |
18 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 34.32 | ||
19 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 34.63 | ||
20 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 34.73 | |
21 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 34.83 | |
22 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 35.11 | |
23 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 35.24 | |
24 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 35.30 | |
25 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 50 m | 35.49 | |
26 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 50 m | 35.81 | |
27 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 36.00 | |
28 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 36.71 | |
29 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 37.07 | ||
30 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 37.80 | ||
31 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 37.87 | ||
32 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 38.31 | |
33 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 38.33 | |
34 | 547 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 38.62 | ||
35 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 38.93 | ||
36 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 39.84 | ||
37 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 40.90 | |
38 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 41.62 | |
39 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 41.63 | ||
40 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 41.89 | ||
41 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 42.25 | ||
42 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 42.68 | |
43 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 44.33 | |
44 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m |
Årg. 0-1998 |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 28.10 | |
2 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.74 | ||
3 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 30.34 | ||
4 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 30.68 | ||
5 | 349 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 31.23 | |
6 | 100 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 31.34 | |
7 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 31.89 | ||
8 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 32.82 | |
9 | 537 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 50 m | 33.02 | |
10 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 33.15 | ||
11 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 33.52 | |
12 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 33.59 | |
13 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 33.87 | |
14 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 34.93 | ||
15 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 36.17 | ||
16 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 38.00 | ||
17 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 38.58 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 9, 100m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.52.82, Aalborg, 2014 |
Løbssponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 109 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:03.27 | |
2 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 1:14.11 | |
3 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 50 m | 1:15.22 | |
4 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:16.01 | ||
5 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:16.11 | ||
6 | 138 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 50 m | 1:16.18 | |
7 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:17.00 | |
8 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:17.24 | |
9 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:18.41 | ||
10 | 624 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.18 | ||
11 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:21.13 | |
12 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:22.78 | |
13 | 711 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:24.99 | |
14 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:25.05 | |
15 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:26.88 | |
16 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:27.55 | ||
17 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:29.19 | |
18 | 631 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:30.04 | ||
19 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | ||
20 | 632 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m |
Årg. 2001-2001 |
1 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 1:03.55 | |
2 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:05.09 | ||
3 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:05.19 | |
4 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:14.46 | |
5 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 1:15.80 | |
6 | 488 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:17.96 | |
7 | 435 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:25.27 |
Årg. 2000-2000 |
1 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 59.52 | |
2 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 1:01.23 | |
3 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:02.92 | ||
4 | 139 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 1:03.24 | |
5 | 223 | Fredheim Nickolai | 2000 | Elverum | 25 m | 1:06.04 | ||
6 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:06.47 | |
7 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:06.63 | |
8 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:06.75 | |
9 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.72 | ||
10 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.25 | ||
11 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:11.56 | ||
12 | 175 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:14.06 | |
13 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:29.13 | ||
14 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:31.21 |
Årg. 1999-1999 |
1 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 57.66 | |
2 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 58.29 | |
3 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 1:00.13 | |
4 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:00.75 | ||
5 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 1:03.83 | |
6 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:04.41 | ||
7 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 1:05.00 | |
8 | 236 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 1:05.96 | |
9 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:05.98 | ||
10 | 204 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:06.14 | ||
11 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 1:06.37 | |
12 | 137 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:08.49 |
Årg. 1997-1998 |
1 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 55.68 | |
2 | 94 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 56.15 | |
3 | 513 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 56.77 | |
4 | 509 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 57.33 | |
5 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 57.72 | |
6 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 57.87 | |
7 | 180 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 58.24 | ||
8 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 58.31 | |
9 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 59.70 | |
10 | 91 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 59.78 | |
11 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:00.96 | |
12 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 1:01.53 | |
13 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:01.58 | |
14 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:02.05 | |
15 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:02.57 | |
16 | 96 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:02.63 | |
17 | 521 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:03.96 | |
18 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 50 m | 1:04.08 | |
19 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 1:06.90 |
Årg. 0-1996 |
1 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 51.83 | |
2 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 53.59 | |
3 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 54.12 | |
4 | 582 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 54.71 | |
5 | 48 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 54.80 | |
6 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 55.94 | |
7 | 285 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 57.09 | |
8 | 135 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 57.17 | |
9 | 133 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 59.97 | |
10 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:00.31 | |
11 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:01.48 | |
12 | 498 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 1:03.11 | |
13 | 520 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:04.33 | |
14 | 446 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 1:04.86 | |
15 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:18.24 | |
16 | 508 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 0.59.62, Esbjerg, 20213 |
Løbssponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2016 |
1 | 706 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:29.33 | |
2 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:53.38 | |
3 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:59.31 |
Årg. 2003-2003 |
1 | 164 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 50 m | 1:09.88 | |
2 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.86 | ||
3 | 121 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:29.56 | |
4 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:30.79 | |
5 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:36.03 | |
6 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 1:40.01 | |
7 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:48.00 | |
8 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:48.10 | ||
9 | 438 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:51.22 |
Årg. 2002-2002 |
1 | 564 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:11.39 | ||
2 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 1:11.48 | ||
3 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:12.58 | ||
4 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:15.07 | |
5 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:15.08 | ||
6 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:15.61 | ||
7 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:15.74 | |
8 | 123 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:16.47 | |
9 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:17.72 | |
10 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:21.27 | |
11 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:27.52 | |
12 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:31.08 | |
13 | 431 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:33.40 | |
14 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 1:33.50 | |
15 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:35.43 | |
16 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:42.37 |
Årg. 2001-2001 |
1 | 158 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:04.85 | |
2 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:06.93 | |
3 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:09.62 | |
4 | 172 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 1:09.75 | |
5 | 507 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 1:11.06 | |
6 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:11.65 | |
7 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:13.02 | ||
8 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:14.00 | ||
9 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:14.86 | |
10 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.51 | ||
11 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:21.56 | |
12 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.84 | ||
13 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.74 | ||
14 | 733 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 1:25.07 | |
15 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 50 m | 1:30.44 | |
16 | 354 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:31.90 | |
17 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:33.77 | ||
18 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:41.91 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:01.35 | |
2 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 50 m | 1:03.30 | |
3 | 102 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:04.67 | |
4 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:05.20 | ||
5 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:07.31 | |
6 | 322 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:08.65 | |
7 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:09.45 | ||
8 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 1:10.03 | |
9 | 515 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 1:10.49 | |
10 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:11.38 | |
11 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 1:11.78 | ||
12 | 510 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:12.10 | |
13 | 553 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:14.17 | ||
14 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:14.21 | |
15 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:14.52 | ||
16 | 616 | Norheim Ingrid Vatne | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.97 | ||
17 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 1:16.00 | |
18 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 1:16.32 | |
19 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:16.46 | ||
20 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:18.47 | |
21 | 333 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:18.73 | |
22 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:19.75 | ||
23 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:19.89 | |
24 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:23.17 | ||
25 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:25.46 | ||
26 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 1:25.89 | ||
27 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:29.94 | ||
28 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:38.56 | |
29 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m |
Årg. 0-1998 |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:00.18 | |
2 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:00.51 | |
3 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:02.15 | |
4 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:04.54 | ||
5 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:04.58 | |
6 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 1:04.74 | |
7 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.30 | ||
8 | 526 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:05.76 | |
9 | 590 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:07.27 | |
10 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.86 | ||
11 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:09.11 | ||
12 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:11.37 | |
13 | 213 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:14.23 | ||
14 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:14.60 | ||
15 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:16.51 | |
16 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:16.68 | ||
17 | 494 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:19.75 | |
18 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:29.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 23:56 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 0.50.06, Esbjerg, 2014 |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 49.73 | |
2 | 91 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 50.71 | |
3 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 51.32 | |
4 | 46 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 51.38 | |
5 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 51.99 | |
6 | 516 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 52.95 | |
7 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 53.15 | |
8 | 582 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 50 m | 53.50 | |
9 | 595 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 53.54 | |
10 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 53.61 | |
11 | 48 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 53.65 | |
12 | 290 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 53.75 | |
13 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 53.79 | |
14 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 53.86 | |
15 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 54.19 | |
16 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 54.20 | |
17 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 54.63 | |
18 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 54.68 | |
19 | 125 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 54.75 | |
20 | 446 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 54.84 | |
21 | 513 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 54.99 | |
22 | 508 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 55.09 | |
23 | 519 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 55.23 | |
24 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 55.35 | ||
25 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 55.50 | ||
26 | 612 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 55.51 | ||
27 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 55.64 | |
28 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 55.68 | |
29 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 56.06 | |
30 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 56.08 | |
31 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 56.09 | ||
32 | 512 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 56.12 | |
33 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 56.22 | |
34 | 709 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 56.23 | |
35 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 56.43 | |
36 | 498 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 56.54 | |
37 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 56.76 | |
38 | 236 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 56.99 | |
39 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 57.14 | ||
40 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 57.24 | ||
41 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 57.26 | |
42 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 57.58 | |
43 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 57.61 | |
44 | 153 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 50 m | 57.80 | |
45 | 296 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 58.03 | |
46 | 109 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 58.06 | |
47 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 58.18 | |
48 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 58.51 | |
49 | 506 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 58.57 | |
50 | 524 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 58.66 | |
51 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 58.74 | |
52 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 58.88 | |
53 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 58.97 | |
54 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 59.03 | |
55 | 690 | Gadsbøll Peter | 1993 | NORD | 9373AI | 25 m | 59.14 | |
56 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 59.27 | |
57 | 126 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 59.29 | |
58 | 170 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 59.56 | |
59 | 502 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 59.62 | |
60 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 59.63 | |
61 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 59.72 | ||
62 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:00.15 | |
63 | 161 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:00.23 | |
64 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 1:00.25 | ||
65 | 95 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:00.28 | |
66 | 610 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:00.41 | ||
67 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:00.68 | ||
68 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:00.91 | |
69 | 520 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 1:00.97 | |
70 | 609 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.12 | ||
71 | 703 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:01.19 | |
72 | 295 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:01.21 | |
73 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 1:01.43 | |
74 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:01.56 | ||
75 | 352 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:01.56 | |
76 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:01.63 | ||
77 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:01.72 | |
78 | 608 | Tolfsen Anton | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.88 | ||
79 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:02.26 | |
80 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.74 | ||
81 | 503 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:03.07 | |
82 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:03.13 | ||
83 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:03.55 | ||
84 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 1:03.98 | |
85 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:04.00 | |
86 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:04.34 | ||
87 | 194 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:04.59 | ||
88 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:04.65 | |
89 | 447 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:04.74 | |
90 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:05.14 | |
91 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:05.16 | |
92 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:05.29 | |
93 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:05.62 | |
94 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:06.04 | |
95 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 1:06.29 | |
96 | 294 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:06.60 | |
97 | 708 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 1:06.77 | |
98 | 138 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:07.63 | |
99 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:08.42 | |
100 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:08.55 | |
101 | 540 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:08.68 | |
102 | 435 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 1:10.06 | |
103 | 174 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:10.45 | |
104 | 297 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:10.71 | |
105 | 103 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 50 m | 1:12.41 | |
106 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:12.67 | |
107 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:13.00 | |
108 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:14.05 | |
109 | 176 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 1:15.35 | |
110 | 711 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 1:16.29 | |
111 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:16.55 | |
112 | 631 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.02 | ||
113 | 444 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 1:17.76 | |
114 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:17.79 | |
115 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:18.06 | |
116 | 300 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 50 m | 1:18.79 | |
117 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:18.99 | |
118 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:19.15 | |
119 | 529 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 1:19.17 | |
120 | 301 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:20.48 | |
121 | 345 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 1:22.06 | |
122 | 131 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:23.49 | |
123 | 97 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:24.60 | |
124 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 1:25.11 | |
125 | 303 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:30.29 | |
126 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:31.52 | |
127 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 1:32.03 | |
128 | 302 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 50 m | 1:33.76 | |
129 | 357 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:33.93 | |
130 | 632 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:47.92 | ||
131 | 389 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 1:53.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.54.69, Aalborg, 2013 |
Sponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 54.80 | |
2 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 56.89 | |
3 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 56.91 | |
4 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 57.24 | ||
5 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 57.41 | |
6 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 58.34 | ||
7 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 58.43 | |
8 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 58.55 | ||
9 | 515 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 58.66 | |
10 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 58.96 | |
11 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 59.33 | |
12 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:00.02 | |
13 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:00.04 | ||
14 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:00.07 | |
15 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:00.13 | ||
16 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:00.59 | |
17 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:00.59 | |
18 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:00.60 | |
19 | 322 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:00.79 | |
20 | 440 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 1:00.80 | |
21 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:01.09 | |
22 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:01.25 | ||
23 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 1:01.43 | |
24 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:01.56 | |
25 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:01.99 | ||
26 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 1:02.34 | |
27 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:02.34 | |
28 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:02.53 | ||
29 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:02.59 | ||
30 | 214 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:02.86 | ||
31 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:02.87 | |
32 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:02.96 | ||
33 | 734 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 1:03.42 | |
34 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:03.68 | |
35 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:03.77 | |
36 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 50 m | 1:03.77 | |
37 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:03.79 | |
38 | 319 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 50 m | 1:03.84 | |
39 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 1:04.19 | |
40 | 494 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:04.23 | |
41 | 134 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:04.39 | |
42 | 565 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:04.58 | ||
43 | 510 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 1:04.62 | |
44 | 505 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:04.69 | |
45 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:04.84 | |
46 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:04.85 | ||
47 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:04.96 | |
48 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:04.97 | ||
49 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:05.02 | |
50 | 101 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:05.06 | |
51 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:05.06 | ||
52 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 1:05.09 | |
53 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 1:05.17 | |
54 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:05.42 | |
55 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:05.51 | ||
56 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:05.73 | ||
57 | 616 | Norheim Ingrid Vatne | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.96 | ||
58 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:06.00 | |
59 | 255 | Sommerlund Alberte | 2002 | ESBJERG | 25 m | 1:06.00 | ||
60 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:06.05 | |
61 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:06.11 | ||
62 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:06.11 | |
63 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:06.30 | ||
64 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:06.37 | |
65 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.80 | ||
66 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:06.80 | |
67 | 431 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:06.89 | |
68 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:06.98 | |
69 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:06.99 | ||
70 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:07.00 | |
71 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 1:07.05 | |
72 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:07.23 | ||
73 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:07.27 | |
74 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:07.54 | ||
75 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:07.75 | ||
76 | 376 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:07.80 | |
77 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:07.91 | ||
78 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:08.22 | |
79 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:08.37 | ||
80 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:08.44 | |
81 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.60 | ||
82 | 391 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 1:08.92 | |
83 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 1:08.97 | |
84 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:09.05 | ||
85 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 1:09.18 | |
86 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:09.37 | ||
87 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:09.59 | |
88 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:09.65 | |
89 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 50 m | 1:09.88 | |
90 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:09.99 | |
91 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:10.00 | |
92 | 372 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:10.07 | |
93 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:10.28 | ||
94 | 122 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:10.61 | |
95 | 700 | Andersen Pernille | 1998 | HOBRO | 9862BC | 50 m | 1:10.93 | |
96 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:11.03 | |
97 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:11.09 | ||
98 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.10 | ||
99 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:11.23 | ||
100 | 123 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 50 m | 1:11.25 | |
101 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 1:11.47 | |
102 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:11.69 | ||
103 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 1:12.01 | |
104 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:12.01 | |
105 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.15 | ||
106 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:12.75 | |
107 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 1:12.77 | |
108 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:12.84 | ||
109 | 354 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:13.25 | |
110 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 50 m | 1:13.48 | |
111 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:13.57 | |
112 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 1:13.68 | |
113 | 532 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:13.82 | |
114 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:13.87 | |
115 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:13.90 | |
116 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:14.37 | ||
117 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:14.64 | ||
118 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:14.70 | |
119 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:14.73 | |
120 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 1:14.81 | |
121 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:15.03 | |
122 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 1:15.08 | |
123 | 542 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:15.17 | |
124 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:15.68 | |
125 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:15.84 | ||
126 | 121 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 50 m | 1:16.29 | |
127 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:17.01 | |
128 | 387 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 50 m | 1:17.09 | |
129 | 306 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 1:17.31 | |
130 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:17.57 | ||
131 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 1:17.64 | |
132 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:17.76 | |
133 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.76 | ||
134 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:17.82 | |
135 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:17.92 | |
136 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:18.12 | |
137 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:18.18 | |
138 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:18.28 | |
139 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:18.50 | |
140 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:18.58 | |
141 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 1:18.62 | |
142 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.88 | ||
143 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:19.09 | |
144 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:19.37 | |
145 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:19.63 | |
146 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:20.01 | |
147 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:20.09 | |
148 | 438 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:21.21 | |
149 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:21.55 | ||
150 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:23.07 | |
151 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 50 m | 1:23.27 | |
152 | 308 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:23.93 | |
153 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 1:25.17 | |
154 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 50 m | 1:25.80 | |
155 | 585 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 50 m | 1:26.03 | |
156 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.77 | ||
157 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 1:32.68 | ||
158 | 309 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:33.49 | |
159 | 712 | Ølgaard Julie Bech | 2003 | AARS | 0356AW | 25 m | 1:33.70 | |
160 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:36.79 | |
161 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 1:39.61 | |
162 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 1:43.70 | |
163 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 1:44.98 | |
164 | 441 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 1:48.90 | |
165 | 367 | Kristensen Ida | 2004 | THISTED | 0498AQ | 25 m | 1:48.94 | |
166 | 351 | Christiansen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 50 m | 1:51.32 | |
167 | 745 | Hope Maren | 2002 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 2.11.44, Holstebro, 2012 |
Sponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 2:10.61 | |
2 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 2:10.96 | |
3 | 135 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 2:12.67 | |
4 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 2:14.41 | |
5 | 133 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 2:16.69 | |
6 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:19.05 | |
7 | 96 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:20.79 | |
8 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:21.11 | |
9 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:22.35 | |
10 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 2:23.65 | |
11 | 142 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:24.93 | |
12 | 94 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:25.92 | |
13 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 2:28.78 | |
14 | 511 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 2:28.91 | |
15 | 518 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:29.71 | |
16 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:31.62 | ||
17 | 205 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:38.12 | ||
18 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:38.59 | |
19 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:41.63 | |
20 | 501 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 2:42.54 | |
21 | 488 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:44.39 | |
22 | 514 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:45.09 | |
23 | 175 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:49.60 | |
24 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:50.25 | |
25 | 132 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:50.47 | |
26 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:54.24 | |
27 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:54.35 | ||
28 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:55.31 | |
29 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:55.80 | |
30 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:57.70 | ||
31 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:59.87 | |
32 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 3:01.66 | |
33 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 3:02.85 | |
34 | 156 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 3:02.99 | |
35 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 3:05.99 | |
36 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 3:08.64 | ||
37 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | 3:08.80 | ||
38 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 3:09.66 | ||
39 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 3:11.05 | ||
40 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 3:17.52 | ||
41 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 3:17.80 | |
42 | 710 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 3:27.93 | |
43 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 3:31.85 | ||
44 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:53.83 | |
45 | 157 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Elin Mårtensson, 2.27.27 Sjöbo Simsällskap, 2012 |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 2:32.01 | |
2 | 330 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:32.43 | |
3 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:37.75 | |
4 | 349 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:38.30 | |
5 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:38.83 | |
6 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 2:39.59 | |
7 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 2:41.51 | |
8 | 377 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:42.03 | |
9 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:43.11 | ||
10 | 492 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 2:44.21 | |
11 | 334 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:46.52 | |
12 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:48.92 | |
13 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:49.26 | |
14 | 613 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:49.54 | ||
15 | 319 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 2:50.60 | |
16 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:50.84 | ||
17 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:51.46 | |
18 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:51.89 | |
19 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:53.64 | |
20 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 2:53.67 | ||
21 | 143 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 2:53.91 | |
22 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:54.96 | |
23 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:55.01 | |
24 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:55.79 | |
25 | 500 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:57.77 | |
26 | 92 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 2:58.27 | |
27 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 2:58.72 | ||
28 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:59.38 | ||
29 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 3:01.21 | |
30 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 3:02.38 | ||
31 | 594 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 3:03.43 | |
32 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 3:03.48 | |
33 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 3:03.56 | |
34 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 3:03.85 | |
35 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:04.34 | ||
36 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 3:06.92 | |
37 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 3:09.82 | ||
38 | 548 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 3:10.63 | ||
39 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 3:13.48 | ||
40 | 733 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 3:14.21 | |
41 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 3:16.33 | |
42 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 3:22.43 | |
43 | 307 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:22.84 | |
44 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 3:23.13 | |
45 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 3:25.36 | |
46 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:27.01 | ||
47 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:27.33 | ||
48 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 3:27.55 | |
49 | 522 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 3:30.45 | |
50 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 3:35.87 | ||
51 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 3:36.28 | ||
52 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 3:36.79 | |
53 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 3:38.04 | |
54 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 3:40.25 | |
55 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 3:41.73 | |
56 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:45.71 | |
57 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:51.26 | |
58 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:54.41 | ||
59 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 3:55.14 | |
60 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 3:56.54 | |
61 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 4:15.48 | ||
62 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | ||
63 | 159 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 0.24.28, Aalborg, 2014 |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 24.21 | |
2 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 24.40 | |
3 | 48 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 24.63 | |
4 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 24.68 | |
5 | 582 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 24.72 | |
6 | 285 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 25.14 | |
7 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 25.36 | |
8 | 180 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 25.40 | ||
9 | 508 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 25.52 | |
10 | 513 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 50 m | 25.61 | |
11 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 26.17 | |
12 | 509 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 26.18 | |
13 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 26.37 | |
14 | 91 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 50 m | 26.75 | |
15 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 26.94 | |
16 | 519 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 27.02 | |
17 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 27.04 | |
18 | 498 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 50 m | 27.05 | |
19 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 27.12 | |
20 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 27.14 | |
21 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 27.25 | |
22 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 27.41 | |
23 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 27.44 | |
24 | 133 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 27.50 | |
25 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 50 m | 27.65 | |
26 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 27.77 | |
27 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 50 m | 27.91 | |
28 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 28.10 | |
29 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 28.23 | |
30 | 502 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 28.24 | |
31 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 28.25 | ||
32 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 28.34 | |
33 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 28.38 | ||
34 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 28.39 | |
35 | 709 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 28.54 | |
36 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 28.74 | |
37 | 521 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 50 m | 28.82 | |
38 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 29.19 | |
39 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 29.22 | ||
40 | 236 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 29.39 | |
41 | 610 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 29.41 | ||
42 | 139 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 29.42 | |
43 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 29.54 | ||
44 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 29.62 | |
45 | 296 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 50 m | 29.65 | |
46 | 206 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 29.71 | ||
47 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 29.92 | ||
48 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 30.00 | |
49 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 30.27 | |
50 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 30.31 | |
51 | 295 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 30.84 | |
52 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 30.87 | |
53 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 30.92 | ||
54 | 496 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 50 m | 30.95 | |
55 | 137 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 50 m | 31.12 | |
56 | 506 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 31.15 | |
57 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 31.28 | ||
58 | 294 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 31.39 | |
59 | 609 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 31.39 | ||
60 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 32.13 | |
61 | 705 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 32.25 | |
62 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 32.32 | |
63 | 624 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 32.45 | ||
64 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 32.60 | ||
65 | 608 | Tolfsen Anton | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 32.80 | ||
66 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 33.10 | ||
67 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 33.30 | |
68 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 33.31 | |
69 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 33.62 | |
70 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 33.68 | ||
71 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 33.72 | |
72 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 34.22 | |
73 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 34.40 | |
74 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 34.85 | |
75 | 540 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 34.86 | |
76 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 35.25 | ||
77 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 35.32 | |
78 | 711 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 50 m | 35.68 | |
79 | 708 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 36.14 | |
80 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 36.22 | |
81 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 36.83 | |
82 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 36.94 | |
83 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 37.05 | |
84 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 37.27 | ||
85 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 37.68 | ||
86 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 37.83 | |
87 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 39.00 | ||
88 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 40.71 | |
89 | 631 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 40.72 | ||
90 | 452 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 41.37 | |
91 | 529 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 42.20 | |
92 | 297 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 43.44 | |
93 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 44.10 | |
94 | 300 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 50 m | 46.08 | |
95 | 302 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 50 m | 46.27 | |
96 | 301 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 46.28 | |
97 | 379 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 46.35 | |
98 | 303 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 50 m | 47.67 | |
99 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 47.68 | |
100 | 176 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 49.03 | |
101 | 357 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 55.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.26.86, Aalborg, 2014 |
Sponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 27.25 | |
2 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 27.62 | |
3 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 27.89 | |
4 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 28.21 | |
5 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 28.40 | ||
6 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 28.65 | ||
7 | 515 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 50 m | 28.96 | |
8 | 605 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 29.00 | ||
9 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 29.08 | ||
10 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 29.25 | |
11 | 333 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 29.32 | |
12 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 29.55 | |
13 | 102 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 29.70 | |
14 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 50 m | 29.77 | |
15 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 50 m | 29.92 | |
16 | 526 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 50 m | 30.23 | |
17 | 158 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 50 m | 30.26 | |
18 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 30.34 | |
19 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 30.70 | ||
20 | 172 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 30.80 | |
21 | 507 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 50 m | 30.88 | |
22 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 30.91 | ||
23 | 590 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 30.99 | |
24 | 537 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 31.04 | |
25 | 215 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 31.07 | ||
26 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 50 m | 31.09 | |
27 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 31.20 | ||
28 | 322 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 50 m | 31.25 | |
29 | 440 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 31.33 | |
30 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 31.40 | |
31 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 31.42 | ||
32 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 31.47 | |
33 | 510 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 31.49 | |
34 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 31.59 | ||
35 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 31.81 | |
36 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 31.94 | ||
37 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.10 | ||
38 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 32.13 | ||
39 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 32.19 | ||
40 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 32.25 | ||
41 | 591 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 32.43 | |
42 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 32.68 | ||
43 | 130 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 32.79 | |
44 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 32.79 | ||
45 | 566 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 32.79 | ||
46 | 143 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 32.92 | |
47 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 32.92 | |
48 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 33.08 | |
49 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 50 m | 33.09 | |
50 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 33.11 | ||
51 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 33.12 | |
52 | 134 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 50 m | 33.18 | |
53 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 33.29 | |
54 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.40 | ||
55 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 33.41 | |
56 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 33.45 | |
57 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 33.46 | |
58 | 376 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.65 | |
59 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 33.68 | |
60 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 33.73 | |
61 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 33.86 | ||
62 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 34.10 | ||
63 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 34.28 | ||
64 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 34.36 | |
65 | 553 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 34.51 | ||
66 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 34.52 | |
67 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 34.60 | ||
68 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 34.66 | ||
69 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 34.73 | |
70 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 34.88 | ||
71 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 50 m | 35.08 | |
72 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 35.14 | ||
73 | 494 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 35.31 | |
74 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 35.40 | |
75 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 35.40 | ||
76 | 377 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 50 m | 35.94 | |
77 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 36.14 | ||
78 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 36.21 | |
79 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 36.32 | ||
80 | 505 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 36.37 | |
81 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 36.56 | |
82 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 36.61 | ||
83 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 37.18 | ||
84 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 37.30 | ||
85 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 37.77 | ||
86 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 37.82 | ||
87 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 37.89 | |
88 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 38.00 | |
89 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 38.00 | ||
90 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 38.06 | |
91 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 38.08 | ||
92 | 391 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 38.09 | |
93 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 38.29 | ||
94 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 38.57 | |
95 | 706 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 50 m | 38.85 | |
96 | 354 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 39.20 | |
97 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 39.26 | |
98 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 39.31 | |
99 | 542 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 40.36 | |
100 | 532 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 50 m | 40.41 | |
101 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 40.97 | |
102 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 41.88 | |
103 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 42.23 | |
104 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 42.40 | |
105 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 44.36 | |
106 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 44.37 | |
107 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 44.55 | ||
108 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 45.00 | |
109 | 308 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 45.44 | |
110 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 46.40 | |
111 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 46.57 | ||
112 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 47.02 | |
113 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 48.49 | |
114 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 49.09 | |
115 | 309 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 50.13 | |
116 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 50.92 | ||
117 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 52.44 | |
118 | 712 | Ølgaard Julie Bech | 2003 | AARS | 0356AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 3.51.98, West Swim, 2011 |
Sponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 3:44.68 | |
2 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 3:55.56 | |
3 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 3:58.14 | |
4 | 595 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 4:00.55 | |
5 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 4:03.54 | |
6 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 4:04.47 | |
7 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 4:07.35 | |
8 | 446 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 4:09.20 | |
9 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 4:10.92 | ||
10 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 4:11.09 | |
11 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 4:13.76 | |
12 | 612 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 4:13.97 | ||
13 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 25 m | 4:14.48 | |
14 | 524 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 4:15.86 | |
15 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 4:15.96 | |
16 | 512 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 4:16.13 | |
17 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 4:18.70 | |
18 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 4:20.34 | ||
19 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 4:21.07 | |
20 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 4:22.10 | |
21 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 4:22.27 | |
22 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 4:24.18 | |
23 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 4:29.54 | ||
24 | 137 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 4:31.50 | |
25 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 4:31.54 | |
26 | 693 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 4:33.26 | |
27 | 352 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 4:35.06 | |
28 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 4:37.20 | |
29 | 195 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 4:38.84 | ||
30 | 447 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 4:42.33 | |
31 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 4:44.04 | |
32 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 4:47.42 | |
33 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 4:48.03 | |
34 | 139 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 4:49.24 | |
35 | 496 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 4:49.99 | |
36 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:55.65 | ||
37 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 5:00.85 | |
38 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 5:16.74 | |
39 | 435 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 5:22.92 | |
40 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 5:30.77 | |
41 | 297 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 5:43.58 | |
42 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 6:01.58 | |
43 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 6:08.55 | |
44 | 300 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 50 m | 6:16.63 | |
45 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 6:24.76 | |
46 | 444 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 6:27.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 4.11.37, Aalborg, 2014 |
Sponsor: HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 100 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 4:10.37 | |
2 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 4:20.48 | |
3 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 4:25.44 | ||
4 | 603 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:26.08 | ||
5 | 333 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 4:26.77 | |
6 | 90 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 4:28.28 | |
7 | 515 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 4:32.13 | |
8 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 4:32.48 | |
9 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 4:35.33 | ||
10 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 4:35.44 | ||
11 | 526 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 4:39.13 | |
12 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 4:40.14 | |
13 | 130 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 4:42.67 | |
14 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 4:45.55 | |
15 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 4:46.49 | |
16 | 164 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 4:47.07 | |
17 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 4:47.90 | |
18 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 4:48.12 | |
19 | 522 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 4:48.14 | |
20 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 4:48.55 | ||
21 | 158 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 4:48.69 | |
22 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 4:50.46 | ||
23 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 4:50.51 | |
24 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 4:51.45 | ||
25 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 4:53.72 | |
26 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 4:58.31 | ||
27 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 4:59.91 | |
28 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 5:01.65 | |
29 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 5:02.44 | |
30 | 372 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 5:03.53 | |
31 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 5:04.43 | ||
32 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 5:09.57 | ||
33 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 5:12.21 | ||
34 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 5:12.94 | |
35 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 5:21.11 | ||
36 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 5:21.34 | |
37 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 5:25.02 | ||
38 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 5:34.88 | |
39 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 5:44.60 | |
40 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 5:48.08 | |
41 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 5:48.72 | |
42 | 309 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 6:55.81 | |
43 | 700 | Andersen Pernille | 1998 | HOBRO | 9862BC | 25 m | ||
44 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 19, 200m Medley Herrer |
Chris Christensen, 1.59.80, Holstebro, 2013 |
Sponsor: Tingstrup Murerforretning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:54.86 | |
2 | 47 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 1:58.57 | |
3 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 1:58.84 | |
4 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:04.47 | |
5 | 516 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 2:07.77 | |
6 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 2:08.18 | |
7 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:08.88 | |
8 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:09.31 | |
9 | 489 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 2:09.60 | |
10 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:09.62 | |
11 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 2:10.27 | |
12 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 2:11.67 | |
13 | 518 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:12.32 | |
14 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 2:13.13 | |
15 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:13.51 | |
16 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:15.21 | ||
17 | 142 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 2:15.94 | |
18 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 2:18.72 | ||
19 | 153 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:20.41 | |
20 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:22.17 | |
21 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:22.93 | |
22 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:24.91 | |
23 | 709 | Lerche Magnus | 1999 | AARS | 9941AG | 25 m | 2:24.93 | |
24 | 236 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 2:27.21 | |
25 | 109 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:27.37 | |
26 | 207 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:27.61 | ||
27 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:28.46 | ||
28 | 95 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:29.02 | |
29 | 703 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:29.53 | |
30 | 126 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 2:29.81 | |
31 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 2:32.21 | |
32 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:32.69 | |
33 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:35.22 | |
34 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:35.99 | |
35 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 2:36.01 | |
36 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:38.02 | |
37 | 295 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 2:41.54 | |
38 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:42.26 | ||
39 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:42.37 | |
40 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 2:43.12 | ||
41 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 2:43.37 | |
42 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | 2:44.22 | ||
43 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:45.73 | |
44 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:47.50 | |
45 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:49.39 | ||
46 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:50.13 | |
47 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 2:50.32 | ||
48 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:53.08 | |
49 | 103 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 2:54.79 | |
50 | 138 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 50 m | 2:56.29 | |
51 | 710 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 3:08.87 | |
52 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 3:14.03 | |
53 | 452 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 3:14.71 | |
54 | 131 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 3:21.16 | |
55 | 529 | Bonderup Fredrik Erasmus | 2002 | SMUT | 0289AI | 25 m | 3:23.31 | |
56 | 303 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:25.54 | |
57 | 302 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 50 m | 3:37.91 | |
58 | 97 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | ||
59 | 632 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 20, 200m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.14.29, Esbjerg, 2013 |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 603 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:17.26 | ||
2 | 330 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:20.95 | |
3 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 2:24.15 | |
4 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:24.59 | |
5 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 50 m | 2:24.93 | |
6 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:25.95 | ||
7 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:26.14 | |
8 | 334 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:26.54 | |
9 | 734 | Johannsen Line | 2001 | AAS | 0146AN | 25 m | 2:27.10 | |
10 | 515 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 2:28.83 | |
11 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:29.31 | |
12 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 2:29.60 | |
13 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:31.06 | ||
14 | 322 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:31.50 | |
15 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:31.85 | |
16 | 492 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 2:32.46 | |
17 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 2:34.48 | |
18 | 164 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:34.50 | |
19 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 2:34.59 | |
20 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 2:34.71 | |
21 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:35.73 | ||
22 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:36.36 | |
23 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:37.52 | |
24 | 377 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 2:38.04 | |
25 | 500 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:38.06 | |
26 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:38.21 | |
27 | 613 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:39.19 | ||
28 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:39.40 | |
29 | 172 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 2:40.09 | |
30 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 2:40.43 | |
31 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 2:41.32 | |
32 | 376 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:41.36 | |
33 | 92 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:43.23 | |
34 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:43.92 | |
35 | 255 | Sommerlund Alberte | 2002 | ESBJERG | 25 m | 2:45.00 | ||
36 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:45.29 | |
37 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:45.84 | |
38 | 101 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:46.76 | |
39 | 733 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:47.32 | |
40 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 2:47.75 | ||
41 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:48.19 | |
42 | 591 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:48.27 | |
43 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:49.21 | ||
44 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:49.45 | ||
45 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:50.00 | |
46 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 2:51.07 | ||
47 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:52.99 | |
48 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 2:53.05 | |
49 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 2:54.20 | |
50 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 2:54.57 | |
51 | 510 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 50 m | 2:54.89 | |
52 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 2:55.42 | |
53 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:58.38 | ||
54 | 549 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:58.61 | ||
55 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 3:00.13 | |
56 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:00.32 | ||
57 | 122 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 3:00.80 | |
58 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 3:01.92 | ||
59 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 3:02.32 | ||
60 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 3:03.03 | |
61 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 3:05.22 | |
62 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 3:05.91 | |
63 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 3:06.66 | |
64 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 3:06.72 | |
65 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 3:06.99 | |
66 | 391 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 3:07.49 | |
67 | 121 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 3:07.99 | |
68 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 3:09.16 | |
69 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 3:10.01 | |
70 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 3:10.92 | |
71 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 3:11.09 | |
72 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 3:12.14 | ||
73 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 3:13.98 | ||
74 | 306 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 3:14.20 | |
75 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 3:17.16 | |
76 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 3:18.33 | |
77 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 3:19.20 | |
78 | 706 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 3:19.35 | |
79 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 3:20.18 | |
80 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:22.94 | |
81 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 3:23.03 | |
82 | 307 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 3:24.73 | |
83 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 3:26.54 | |
84 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 3:32.19 | |
85 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 3:35.50 | |
86 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 3:42.00 | |
87 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 3:54.43 | |
88 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 50 m | 3:59.48 | |
89 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 21, 50m Frisvømning Herrer |
Robin Dale Oen, 0.22.94, Vestkantsvømmerne, 2004 |
Sponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 23.14 | |
2 | 47 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 23.27 | |
3 | 285 | Stevnsborg Bjarke | 1990 | ESBJERG | 9061AA | 25 m | 23.45 | |
4 | 46 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 23.52 | |
5 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 23.54 | |
6 | 94 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 23.79 | |
7 | 508 | Julius Jesper Stilling | 1993 | AGF | 9315AO | 25 m | 23.89 | |
8 | 582 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 23.96 | |
9 | 135 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 24.20 | |
10 | 180 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 24.21 | ||
11 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 24.26 | |
12 | 498 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 24.31 | |
13 | 48 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 24.44 | |
14 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 24.61 | |
15 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 24.62 | |
16 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 24.71 | |
17 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 24.77 | |
18 | 290 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 25.04 | |
19 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 25.08 | |
20 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 25.21 | |
21 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 25.26 | ||
22 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 25.27 | |
23 | 519 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 25.43 | |
24 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 25.47 | ||
25 | 446 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 25.74 | |
26 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 25.81 | |
27 | 612 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 25.81 | ||
28 | 96 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 25.83 | |
29 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 25.86 | |
30 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 25.89 | ||
31 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 25.95 | ||
32 | 125 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 26.12 | |
33 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 26.27 | |
34 | 153 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 26.33 | |
35 | 506 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 26.37 | |
36 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 50 m | 26.46 | |
37 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 26.64 | |
38 | 296 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 26.67 | |
39 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 26.67 | |
40 | 502 | Grann-Frankild Albert | 1996 | AGF | 9687AK | 50 m | 26.72 | |
41 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 26.82 | |
42 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 26.85 | |
43 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 26.95 | ||
44 | 693 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 50 m | 27.12 | |
45 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 27.14 | ||
46 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 27.14 | |
47 | 219 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 27.30 | ||
48 | 610 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 27.34 | ||
49 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 27.42 | |
50 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 27.59 | |
51 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 27.59 | |
52 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 27.60 | ||
53 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 27.69 | ||
54 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 27.71 | |
55 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 27.80 | |
56 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 27.83 | ||
57 | 608 | Tolfsen Anton | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 27.86 | ||
58 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 27.93 | |
59 | 295 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.96 | |
60 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 28.03 | |
61 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 28.10 | |
62 | 501 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 28.14 | |
63 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 28.15 | |
64 | 514 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 28.16 | |
65 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 28.17 | ||
66 | 609 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 28.18 | ||
67 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 28.28 | ||
68 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 28.43 | |
69 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 28.59 | ||
70 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 28.62 | ||
71 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 28.62 | |
72 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 28.71 | |
73 | 503 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 28.71 | |
74 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 29.06 | |
75 | 175 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 29.18 | |
76 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 29.22 | |
77 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 29.23 | ||
78 | 196 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 29.56 | ||
79 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 29.71 | ||
80 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 29.87 | |
81 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 30.20 | |
82 | 447 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 30.20 | |
83 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 30.33 | |
84 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 30.36 | |
85 | 624 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 30.37 | ||
86 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 30.48 | |
87 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 50 m | 30.54 | |
88 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 30.87 | ||
89 | 708 | Lauridsen Christoffer B. | 2002 | AARS | 0203AO | 25 m | 30.88 | |
90 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 31.08 | ||
91 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 31.15 | |
92 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 31.65 | ||
93 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 31.69 | ||
94 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 31.83 | ||
95 | 540 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 31.88 | |
96 | 170 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 32.24 | |
97 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 32.25 | ||
98 | 435 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 32.29 | |
99 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 32.40 | |
100 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 32.41 | |
101 | 488 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 32.45 | |
102 | 297 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 32.91 | |
103 | 103 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 50 m | 33.28 | |
104 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 33.57 | |
105 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 33.85 | |
106 | 157 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 34.24 | |
107 | 711 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | AARS | 0411AC | 25 m | 34.33 | |
108 | 631 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 34.56 | ||
109 | 710 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 34.81 | |
110 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 50 m | 34.88 | |
111 | 345 | Arcega Eliezer Toro | 2001 | THISTED | 0123AQ | 25 m | 35.71 | |
112 | 444 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 36.20 | |
113 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 36.34 | |
114 | 301 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 36.89 | |
115 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | 37.77 | |
116 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 38.01 | |
117 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 38.26 | |
118 | 379 | Roderick Johan | 2003 | THISTED | 0331AL | 25 m | 38.83 | |
119 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 40.43 | |
120 | 357 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 42.06 | |
121 | 389 | Vesterby Philip | 2005 | THISTED | 0567AD | 25 m | 43.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 22, 50m Frisvømning Damer |
Julie Levisen, 0.25.32, Aalborg, 2014 |
Sponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 25.01 | |
2 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 26.04 | |
3 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 26.20 | ||
4 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 50 m | 26.25 | |
5 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 26.57 | ||
6 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 26.67 | |
7 | 100 | Bruun Line Jørgensen | 1995 | AALBORG | 9544AF | 25 m | 26.75 | |
8 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 26.82 | ||
9 | 605 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 26.93 | ||
10 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 27.10 | |
11 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 27.24 | |
12 | 216 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 27.46 | ||
13 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 27.54 | ||
14 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 27.56 | |
15 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 27.81 | ||
16 | 90 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 27.90 | |
17 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 27.91 | |
18 | 102 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 27.93 | |
19 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 27.97 | |
20 | 440 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 28.04 | |
21 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 28.17 | ||
22 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 50 m | 28.21 | |
23 | 603 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 28.24 | ||
24 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 28.47 | |
25 | 590 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 28.48 | |
26 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 28.60 | ||
27 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 28.71 | |
28 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 28.71 | ||
29 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 28.78 | |
30 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 28.90 | |
31 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 28.91 | ||
32 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 28.99 | ||
33 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 29.03 | ||
34 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 29.12 | |
35 | 319 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 29.15 | |
36 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 29.16 | |
37 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 29.18 | |
38 | 458 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 29.21 | |
39 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 29.42 | ||
40 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 29.50 | ||
41 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 29.53 | |
42 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 50 m | 29.57 | |
43 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 29.60 | |
44 | 567 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 29.65 | ||
45 | 505 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 29.71 | |
46 | 510 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 29.72 | |
47 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 29.73 | |
48 | 134 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 29.74 | |
49 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 29.84 | |
50 | 616 | Norheim Ingrid Vatne | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 29.85 | ||
51 | 494 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 29.86 | |
52 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 29.92 | |
53 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 29.92 | ||
54 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 30.09 | ||
55 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 30.19 | |
56 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 30.23 | |
57 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 30.24 | ||
58 | 553 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 30.35 | ||
59 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 30.47 | ||
60 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 30.53 | ||
61 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 30.53 | |
62 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 30.55 | |
63 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 30.61 | |
64 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 30.73 | |
65 | 594 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 30.82 | |
66 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 30.83 | ||
67 | 431 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 50 m | 30.85 | |
68 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 30.93 | ||
69 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 30.96 | ||
70 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 31.16 | ||
71 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 31.23 | |
72 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 31.27 | ||
73 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 31.39 | ||
74 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 31.39 | |
75 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 31.40 | ||
76 | 143 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 25 m | 31.44 | |
77 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 31.49 | ||
78 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 31.50 | |
79 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 31.50 | |
80 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 31.50 | ||
81 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 31.54 | |
82 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 31.64 | |
83 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 31.65 | ||
84 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 31.68 | |
85 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 31.85 | |
86 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 31.89 | ||
87 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 32.00 | ||
88 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 32.03 | ||
89 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 50 m | 32.03 | |
90 | 550 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 32.05 | ||
91 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 32.07 | ||
92 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 32.13 | |
93 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 32.14 | ||
94 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 32.14 | ||
95 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 32.20 | ||
96 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 32.37 | |
97 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 32.41 | |
98 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 32.50 | |
99 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 32.51 | |
100 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 32.52 | ||
101 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 32.57 | |
102 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 32.77 | |
103 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 32.81 | ||
104 | 387 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 32.82 | |
105 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 32.95 | ||
106 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 33.16 | |
107 | 532 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 50 m | 33.17 | |
108 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 33.21 | |
109 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 50 m | 33.25 | |
110 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 33.29 | |
111 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 33.36 | ||
112 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 33.44 | |
113 | 159 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 50 m | 33.47 | |
114 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 33.49 | ||
115 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 33.60 | |
116 | 354 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 33.65 | |
117 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 33.99 | |
118 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 34.10 | |
119 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 34.14 | |
120 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 34.23 | |
121 | 542 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 34.29 | |
122 | 123 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 34.36 | |
123 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 34.96 | |
124 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 35.05 | |
125 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 35.13 | |
126 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 35.43 | |
127 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 35.50 | |
128 | 308 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 35.54 | |
129 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 36.34 | ||
130 | 438 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 36.39 | |
131 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 36.43 | |
132 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 36.70 | |
133 | 307 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 50 m | 36.85 | |
134 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 37.04 | |
135 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 37.05 | |
136 | 706 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 37.46 | |
137 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 37.79 | |
138 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 39.91 | ||
139 | 585 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 40.25 | |
140 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 40.86 | ||
141 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 41.52 | |
142 | 309 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 42.96 | |
143 | 441 | Madsen Julie | 2002 | SØNDERBORG | 0216BB | 25 m | 44.44 | |
144 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 44.46 | |
145 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 46.03 | |
146 | 351 | Christiansen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 49.68 | |
147 | 365 | Kristensen Astrid | 2003 | THISTED | 0376BA | 25 m | 55.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Herrer |
Victor B. Bromer, 1.59.89, Aalborg, 2014 |
Sponsor: Dolle |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 2:00.04 | |
2 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 2:00.75 | |
3 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 2:03.92 | |
4 | 219 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:09.22 | ||
5 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 2:09.87 | |
6 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:10.32 | |
7 | 509 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 2:10.67 | |
8 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:11.33 | |
9 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 2:11.79 | |
10 | 132 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:12.11 | |
11 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:13.07 | |
12 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:13.57 | ||
13 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:16.37 | ||
14 | 521 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:16.42 | |
15 | 518 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:16.59 | |
16 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:18.35 | |
17 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 2:18.76 | |
18 | 705 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 2:21.26 | |
19 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 2:23.08 | |
20 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:23.48 | |
21 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:25.22 | |
22 | 161 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:26.31 | |
23 | 520 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 2:28.39 | |
24 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:29.27 | |
25 | 496 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:29.79 | |
26 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 2:30.12 | |
27 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:30.48 | |
28 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:31.60 | |
29 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:33.49 | |
30 | 156 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:34.71 | |
31 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 2:39.77 | ||
32 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 2:40.33 | ||
33 | 294 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:42.65 | |
34 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:43.26 | |
35 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:43.57 | |
36 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:44.38 | ||
37 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 2:47.13 | ||
38 | 174 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:49.38 | |
39 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 2:55.30 | ||
40 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 3:06.46 | |
41 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 3:06.61 | |
42 | 452 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 3:07.58 | |
43 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 3:09.65 | |
44 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 3:21.06 | |
45 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 25 m | ||
46 | 632 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 2.08.56, Aalborg, 2013 |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:16.50 | |
2 | 349 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 2:20.31 | |
3 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:22.61 | ||
4 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:24.72 | |
5 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:24.81 | ||
6 | 537 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 2:26.20 | |
7 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:26.27 | |
8 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 2:26.70 | |
9 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 2:26.90 | |
10 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 2:27.61 | |
11 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 2:28.69 | |
12 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:29.18 | |
13 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 2:30.14 | |
14 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:31.25 | |
15 | 372 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:31.36 | |
16 | 568 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:31.40 | ||
17 | 90 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 2:31.53 | |
18 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:31.57 | |
19 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:31.90 | |
20 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 2:32.64 | |
21 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:32.90 | |
22 | 130 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 2:32.97 | |
23 | 376 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:33.89 | |
24 | 507 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:34.36 | |
25 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:35.49 | |
26 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:35.75 | ||
27 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 2:35.96 | |
28 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:36.09 | |
29 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 2:36.59 | |
30 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:36.62 | |
31 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 2:37.44 | |
32 | 158 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:38.43 | |
33 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:39.16 | ||
34 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:39.67 | |
35 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:40.27 | |
36 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:40.67 | |
37 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:43.33 | |
38 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 2:45.36 | |
39 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:45.72 | ||
40 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 2:46.31 | |
41 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:46.46 | ||
42 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:47.82 | |
43 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 2:48.18 | |
44 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 2:48.40 | ||
45 | 591 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 2:49.23 | |
46 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 50 m | 2:49.69 | |
47 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:50.00 | |
48 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:52.40 | |
49 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:53.40 | |
50 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:54.74 | ||
51 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:55.11 | ||
52 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:57.73 | ||
53 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:58.61 | ||
54 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:58.90 | |
55 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:58.93 | |
56 | 620 | Lund Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:01.22 | ||
57 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:01.72 | ||
58 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 25 m | 3:05.19 | |
59 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 3:05.74 | |
60 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:06.14 | ||
61 | 308 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 3:09.82 | |
62 | 306 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 3:10.00 | |
63 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 3:14.11 | |
64 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 3:14.29 | ||
65 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 3:20.15 | |
66 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 3:20.32 | ||
67 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 3:27.42 | ||
68 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 50 m | 3:28.07 | |
69 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 50 m | 3:32.46 | |
70 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 3:33.35 | |
71 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 3:50.32 | |
72 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 3:56.98 | |
73 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | ||
74 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | ||
75 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | ||
76 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | ||
77 | 745 | Hope Maren | 2002 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Guldbageren & Concordia forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2016 |
1 | 724 | Aarhus Swim Drenge Gr3 25 | 2001 | AAS | 25 m | 1:59.58 | ||
2 | 484 | Agf Unge Knægte 2 25 | 2001 | AGF | 25 m | 2:02.20 | ||
3 | 188 | Kristiansand Sa G1 Jr. 25 | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:03.49 | ||
4 | 81 | Aalborg Herrer 5 Id 81 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:04.08 | ||
5 | 83 | Aalborg Herrer 6 Id 83 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:12.08 | ||
6 | 448 | Sks Sønderborg 25 | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 2:14.46 | ||
7 | 720 | A6 Drenge | 2001 | A6 | 25 m | 2:16.60 | ||
8 | 339 | Thisted Drenge 25 | 2001 | THISTED | 25 m | 2:18.00 | ||
9 | 744 | Thisted Drenge 2001 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:30.00 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 482 | Agf Unge Knægte 1 25 | 1999 | AGF | 25 m | 1:55.50 | ||
2 | 116 | Aalborg Herrer 4 Id 116 | 1999 | AALBORG | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 75 | Poseidon Lag 1, Gr 2 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:08.50 | ||
4 | 293 | Swim Team Aabybro 25 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 2:13.00 | ||
5 | 286 | Esbjerg Sølv Drenge 1 25 | 2000 | ESBJERG | 25 m | 2:15.04 | ||
6 | 288 | Esbjerg Sølv Drenge 2 25 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 2:16.04 | ||
7 | 299 | Aabybro Destroyers 25 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 3:01.00 | ||
8 | 599 | Elverum Herrer | 2000 | Elverum | 25 m |
Årg. 0-1998 |
1 | 114 | Aalborg Herrer 1 Id 114 | 1993 | AALBORG | 25 m | 1:42.00 | ||
2 | 272 | Esbjerg Mænd | 1990 | ESBJERG | 25 m | 1:43.00 | ||
3 | 468 | Stm Herrer 25 | 1997 | STM | 25 m | 1:43.00 | ||
4 | 266 | Esbjerg Junior Boys | 1998 | ESBJERG | 25 m | 1:43.01 | ||
5 | 118 | Aalborg Herrer 2 Id 118 | 1995 | AALBORG | 25 m | 1:45.00 | ||
6 | 480 | Agf Pure Power 25 | 1995 | AGF | 25 m | 1:45.50 | ||
7 | 476 | Agf Herrer 2 25 | 1993 | AGF | 25 m | 1:48.70 | ||
8 | 478 | Agf Herrer 3 25 | 1995 | AGF | 25 m | 1:53.80 | ||
9 | 190 | Kristiansand Sa Herre1 25 | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:55.89 | ||
10 | 112 | Aalborg Herrer 3 Id 112 | 1997 | AALBORG | 25 m | 1:56.00 | ||
11 | 722 | Aarhus Swim Drenge Gr1 25 | 1997 | AAS | 25 m | 1:57.55 | ||
12 | 337 | Thisted Drenge 25 | 1996 | THISTED | 25 m | 1:58.00 | ||
13 | 575 | Ullensakersvømmer G1 Jr. | 1998 | Ullensaker | 25 m | 2:00.00 | ||
14 | 633 | Vågsbygd 1 | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:00.00 | ||
15 | 634 | Vågsbygd 2 | 1998 | Vågsbygd | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:02 |
Løb 26, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Sparakassen Thy & Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2016 |
1 | 85 | Aalborg Damer 5 Id 85 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:14.08 | ||
2 | 721 | A6 Piger | 2003 | A6 | 25 m | 2:15.80 | ||
3 | 87 | Aalborg Damer 6 Id 87 | 2003 | AALBORG | 25 m | 2:25.08 | ||
4 | 742 | Thisted Piger 2003 | 2003 | THISTED | 25 m | 2:40.30 | ||
5 | 317 | Silkeborg Damer 4 26 | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 2:49.94 | ||
6 | 450 | Sks Sønderborg 26 | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 2:58.90 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 148 | Aalborg Damer 3 Id 148 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 486 | Agf Young Girls 26 | 2001 | AGF | 25 m | 2:09.50 | ||
3 | 149 | Aalborg Damer 4 Id 149 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 578 | Ullensakersvømmer J3 Jr. | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:17.00 | ||
5 | 637 | Vågsbygd 3 | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 638 | Vågsbygd 4 | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:21.00 | ||
7 | 343 | Thisted Piger 26 | 2002 | THISTED | 25 m | 2:24.00 | ||
8 | 305 | Aabybro Girl Power 26 | 2001 | AABYBRO | 25 m | 2:54.00 | ||
9 | 639 | Vågsbygd 5 | 2002 | Vågsbygd | 25 m |
Årg. 0-2000 |
1 | 104 | Aalborg Damer 1 Id 104 | 1994 | AALBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
2 | 635 | Vågsbygd 1 | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:57.02 | ||
3 | 470 | Agf Damer 1 26 | 1996 | AGF | 25 m | 1:57.80 | ||
4 | 277 | Esbjerg Piger 1 26 | 1995 | ESBJERG | 25 m | 2:01.00 | ||
5 | 106 | Aalborg Damer 2 Id 106 | 1998 | AALBORG | 25 m | 2:02.00 | ||
6 | 466 | Stm Damer 26 | 1996 | STM | 25 m | 2:03.00 | ||
7 | 472 | Agf Damer 2 26 | 1997 | AGF | 25 m | 2:04.50 | ||
8 | 341 | Thisted Piger 26 | 2000 | THISTED | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 311 | Silkeborg Damer 1 26 | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 2:06.68 | ||
10 | 279 | Esbjerg Piger 2 26 | 1998 | ESBJERG | 25 m | 2:06.89 | ||
11 | 76 | Poseidon Lag 1, Gr 1, Senior | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 2:07.20 | ||
12 | 186 | Kristiansand Sa Damer1 26 | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:07.53 | ||
13 | 474 | Agf Damer 3 26 | 1999 | AGF | 25 m | 2:09.20 | ||
14 | 636 | Vågsbygd 2 | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:09.90 | ||
15 | 737 | Aarhus Swim Piger Gr.1 26 | 1999 | AAS | 25 m | 2:10.27 | ||
16 | 313 | Silkeborg Damer 2 26 | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 2:10.88 | ||
17 | 576 | Ullensakersvømmer J1 Jr. | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 577 | Ullensakersvømmer J2 Jr. | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:16.00 | ||
19 | 281 | Esbjerg Piger 3 26 | 2000 | ESBJERG | 25 m | 2:19.08 | ||
20 | 315 | Silkeborg Damer 3 26 | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 2:20.49 | ||
21 | 77 | Poseidon Lag 2, Gr 1, Junior | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:22.86 | ||
22 | 686 | Nord Piger 26 | 1997 | NORD | 25 m | 2:24.00 | ||
23 | 600 | Elverum Damer | 1999 | Elverum | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:02 |
Løb 27, 200m Frisvømning Herrer |
Frans Johannesen, 1.47.42, Esbjerg, 2014 |
Sponsor: Guldbageren & Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:46.84 | |
2 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:48.42 | |
3 | 94 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 1:48.54 | |
4 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 1:49.81 | |
5 | 91 | Bach Jens | 1997 | AALBORG | 9789AC | 25 m | 1:52.89 | |
6 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 1:53.55 | |
7 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:53.69 | |
8 | 595 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:54.54 | |
9 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 1:54.70 | |
10 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:54.80 | |
11 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 1:55.91 | |
12 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:56.06 | |
13 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:56.39 | |
14 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 1:56.63 | |
15 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 1:57.13 | |
16 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:57.30 | |
17 | 509 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 1:57.37 | |
18 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:57.38 | ||
19 | 518 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 1:57.70 | |
20 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:58.29 | |
21 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:58.54 | |
22 | 446 | Petersen Steffen Skipper | 1996 | SØNDERBORG | 9637AJ | 25 m | 1:59.17 | |
23 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 1:59.46 | |
24 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 1:59.47 | |
25 | 512 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 2:00.75 | |
26 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 2:00.81 | |
27 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 2:01.15 | |
28 | 125 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 2:01.54 | |
29 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 2:02.42 | |
30 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:02.68 | ||
31 | 132 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 2:02.81 | |
32 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 2:03.29 | |
33 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:03.58 | |
34 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:03.64 | |
35 | 96 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 2:03.83 | |
36 | 513 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 2:03.97 | |
37 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 2:04.31 | |
38 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:05.02 | |
39 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:05.46 | |
40 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 2:05.63 | ||
41 | 109 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:06.48 | |
42 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:06.58 | ||
43 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:06.66 | |
44 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 2:07.26 | |
45 | 153 | Porsmose Andreas M. | 1998 | AALBORG | 9883AQ | 25 m | 2:07.73 | |
46 | 95 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:07.80 | |
47 | 296 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:08.37 | |
48 | 236 | Andersen Oliver Kramer | 1999 | ESBJERG | 9905AT | 25 m | 2:08.90 | |
49 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 2:09.07 | ||
50 | 511 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 50 m | 2:09.21 | |
51 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 2:09.37 | |
52 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:09.44 | ||
53 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:09.88 | |
54 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:10.17 | |
55 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 2:10.42 | ||
56 | 703 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 2:11.33 | |
57 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 2:11.49 | |
58 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 2:11.50 | |
59 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:11.63 | |
60 | 137 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 2:11.85 | |
61 | 352 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 2:12.12 | |
62 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:12.94 | ||
63 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 2:12.95 | |
64 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:13.13 | |
65 | 727 | Hjertmann Joachim | 2002 | AAS | 0215AK | 25 m | 2:14.31 | |
66 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:14.59 | |
67 | 609 | Hille Thomas | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 2:14.68 | ||
68 | 197 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:15.25 | ||
69 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 2:15.97 | |
70 | 447 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:16.36 | |
71 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:16.57 | |
72 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:17.20 | |
73 | 139 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 25 m | 2:17.25 | |
74 | 506 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:17.30 | |
75 | 503 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 2:17.69 | |
76 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:17.72 | |
77 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:18.16 | ||
78 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 2:19.29 | ||
79 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 2:19.30 | |
80 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 2:19.35 | |
81 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:19.59 | |
82 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 2:20.65 | ||
83 | 520 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 2:20.75 | |
84 | 501 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 2:20.85 | |
85 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:21.85 | |
86 | 175 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 2:22.69 | |
87 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 2:23.72 | |
88 | 294 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:24.63 | |
89 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 2:25.00 | |
90 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 2:25.19 | |
91 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:25.30 | ||
92 | 156 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:25.94 | |
93 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 2:26.19 | ||
94 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 2:26.44 | ||
95 | 624 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 2:26.61 | ||
96 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 2:27.24 | |
97 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 2:27.48 | |
98 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 2:28.00 | ||
99 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:29.80 | |
100 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:29.84 | |
101 | 435 | Iversen André | 2001 | SØNDERBORG | 0121AL | 25 m | 2:30.36 | |
102 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 2:31.84 | ||
103 | 174 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 2:34.28 | |
104 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 2:34.30 | |
105 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:37.05 | |
106 | 297 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 2:40.01 | |
107 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:42.46 | |
108 | 103 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 2:44.05 | |
109 | 157 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:44.67 | |
110 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:45.40 | |
111 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 2:45.89 | |
112 | 631 | Hammer Elias | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:47.67 | ||
113 | 452 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 2:47.68 | |
114 | 300 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:50.04 | |
115 | 444 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:51.49 | |
116 | 301 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 2:52.80 | |
117 | 176 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 50 m | 2:55.81 | |
118 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 50 m | 2:56.51 | |
119 | 131 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 2:57.09 | |
120 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 2:58.79 | |
121 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 2:59.24 | |
122 | 303 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 50 m | 3:15.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 28, 200m Frisvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen 1.57.02, Aalborg, 2013 |
Sponsor: HH Total Rengøring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:02.15 | |
2 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 2:03.66 | |
3 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:04.69 | |
4 | 110 | Gade Jackie | 1998 | AALBORG | 9836AS | 25 m | 2:05.12 | |
5 | 603 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 2:07.11 | ||
6 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 25 m | 2:07.16 | |
7 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:07.55 | ||
8 | 515 | Kjeldsen Matilde | 1999 | AGF | 9984AV | 25 m | 2:07.69 | |
9 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 2:07.75 | |
10 | 330 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 2:07.77 | |
11 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 2:07.89 | |
12 | 90 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 50 m | 2:08.03 | |
13 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:08.32 | ||
14 | 102 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 2:08.34 | |
15 | 605 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 2:10.80 | |
17 | 369 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 2:11.33 | |
18 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 2:11.51 | |
19 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 2:11.66 | ||
20 | 526 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:11.69 | |
21 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:11.83 | ||
22 | 130 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:11.97 | |
23 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 2:12.01 | |
24 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:12.75 | |
25 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 2:13.02 | |
26 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:13.15 | ||
27 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 2:14.48 | |
28 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 2:14.84 | |
29 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 2:15.53 | |
30 | 440 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 2:15.67 | |
31 | 322 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:15.79 | |
32 | 590 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 2:16.19 | |
33 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 50 m | 2:16.20 | |
34 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:16.36 | |
35 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 2:16.43 | ||
36 | 522 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 2:16.60 | |
37 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 2:17.00 | |
38 | 217 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 2:17.13 | ||
39 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 2:17.46 | |
40 | 164 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:17.53 | |
41 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:17.73 | |
42 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 2:17.83 | |
43 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 2:19.19 | |
44 | 492 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 2:19.23 | |
45 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 2:19.26 | |
46 | 726 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 2:19.33 | |
47 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:19.87 | ||
48 | 494 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 2:19.89 | |
49 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:20.06 | |
50 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:20.11 | ||
51 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 2:20.59 | ||
52 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:20.96 | ||
53 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 50 m | 2:21.25 | |
54 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 50 m | 2:21.27 | |
55 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:21.43 | |
56 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:21.69 | ||
57 | 458 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 2:22.12 | |
58 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:22.14 | ||
59 | 510 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | AGF | 0004AZ | 25 m | 2:22.30 | |
60 | 507 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:22.59 | |
61 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 2:22.98 | |
62 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:23.00 | |
63 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 2:23.12 | ||
64 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:23.22 | |
65 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:23.36 | ||
66 | 553 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:23.54 | ||
67 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:23.60 | ||
68 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:24.13 | |
69 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 2:24.32 | |
70 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:24.84 | ||
71 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 2:25.00 | |
72 | 255 | Sommerlund Alberte | 2002 | ESBJERG | 25 m | 2:25.00 | ||
73 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 2:25.16 | |
74 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 2:25.21 | |
75 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 2:25.26 | ||
76 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:25.29 | ||
77 | 500 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 2:25.32 | |
78 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:25.44 | ||
79 | 172 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 50 m | 2:25.50 | |
80 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 2:25.51 | |
81 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 50 m | 2:25.64 | |
82 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 2:25.65 | |
83 | 372 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:25.77 | |
84 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 2:26.67 | |
85 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 2:26.72 | |
86 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 2:27.03 | ||
87 | 733 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:27.07 | |
88 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 2:27.78 | ||
89 | 499 | Furman Melissa | 1999 | AGF | 9932BE | 25 m | 2:27.91 | |
90 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:27.97 | |
91 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 2:28.03 | |
92 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:28.27 | ||
93 | 594 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:28.31 | |
94 | 616 | Norheim Ingrid Vatne | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:28.38 | ||
95 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 2:28.83 | |
96 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 50 m | 2:28.88 | |
97 | 122 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 2:29.17 | |
98 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:29.54 | ||
99 | 431 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 2:29.77 | |
100 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 2:30.00 | ||
101 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 2:30.44 | |
102 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 25 m | 2:30.61 | |
103 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 2:30.63 | |
104 | 391 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 50 m | 2:31.25 | |
105 | 101 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:31.70 | |
106 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:31.95 | |
107 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:32.14 | ||
108 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:32.26 | ||
109 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:32.28 | |
110 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:33.38 | ||
111 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:33.51 | |
112 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 2:33.66 | ||
113 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 2:33.71 | ||
114 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 2:33.84 | |
115 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 2:34.01 | ||
116 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 2:34.43 | ||
117 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:34.68 | |
118 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 2:34.95 | ||
119 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 2:35.03 | ||
120 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 2:35.47 | |
121 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:36.04 | |
122 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:36.06 | |
123 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:36.22 | ||
124 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 2:36.59 | |
125 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:36.91 | ||
126 | 702 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | 2:37.07 | |
127 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 2:37.12 | ||
128 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:37.57 | ||
129 | 121 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 2:38.33 | |
130 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:38.84 | |
131 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:39.39 | |
132 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 2:39.56 | |
133 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:39.63 | ||
134 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 2:39.94 | ||
135 | 532 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 2:40.82 | |
136 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 2:42.80 | ||
137 | 542 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 2:42.84 | |
138 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:42.96 | |
139 | 689 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 2:43.57 | |
140 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:45.77 | |
141 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:46.78 | |
142 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 50 m | 2:47.68 | |
143 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:48.05 | ||
144 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 2:48.09 | ||
145 | 159 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 2:48.11 | |
146 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 2:48.35 | |
147 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 2:48.50 | |
148 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:48.56 | |
149 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:50.22 | |
150 | 306 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 2:50.53 | |
151 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 2:52.53 | |
152 | 534 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 2:52.73 | |
153 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 2:52.77 | |
154 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 2:53.22 | |
155 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 2:53.29 | |
156 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 2:54.56 | |
157 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:54.90 | |
158 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 2:57.02 | ||
159 | 697 | Sarauw Anna | 2001 | NORD | 0188BB | 25 m | 2:57.82 | |
160 | 308 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:59.90 | |
161 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 3:00.59 | |
162 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 3:03.35 | |
163 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 50 m | 3:03.67 | |
164 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 3:03.76 | |
165 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 3:05.17 | |
166 | 307 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 3:06.48 | |
167 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:10.98 | |
168 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 3:16.88 | |
169 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 3:18.37 | |
170 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 3:18.88 | |
171 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 50 m | 3:23.39 | |
172 | 309 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 3:30.53 | |
173 | 430 | Christensen Ronja Beck | 2003 | SØNDERBORG | 0338AX | 25 m | 3:36.60 | |
174 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 3:42.01 | |
175 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 3:43.97 | |
176 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 4:11.34 | |
177 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | ||
178 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 29, 400m Medley Herrer |
Chris Christensen, 4.19.07, Holstebro, 2012 |
Sponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 4:14.23 | |
2 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 4:19.01 | |
3 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 4:26.75 | |
4 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 4:27.51 | |
5 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 4:32.83 | |
6 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 4:36.79 | |
7 | 489 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 4:40.75 | |
8 | 516 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 4:45.62 | |
9 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 4:50.30 | |
10 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 4:52.35 | ||
11 | 142 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 4:52.65 | |
12 | 524 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 4:54.23 | |
13 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 4:55.85 | |
14 | 219 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 5:00.56 | ||
15 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 5:07.60 | ||
16 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 5:12.78 | |
17 | 208 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 5:28.31 | ||
18 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 5:48.27 | ||
19 | 302 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 8:15.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 30, 400m Medley Damer |
Katrine Holm Sørensen, 4.46.67, Esbjerg, 2013 |
Sponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 50 m | 5:00.67 | |
2 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 5:02.72 | |
3 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 5:09.11 | |
4 | 334 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 5:12.16 | |
5 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 5:12.94 | ||
6 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 5:18.17 | |
7 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 5:25.00 | ||
8 | 493 | Christiansen Emma H. | 1999 | AGF | 9988AO | 50 m | 5:29.20 | |
9 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 5:32.45 | ||
10 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 5:34.45 | |
11 | 155 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 5:42.42 | |
12 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 5:48.64 | |
13 | 92 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 5:49.35 | |
14 | 123 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 5:50.88 | |
15 | 319 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 6:07.61 | |
16 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 6:10.02 | ||
17 | 626 | Bratland Solveig | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 6:10.54 | ||
18 | 362 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 6:51.20 | |
19 | 307 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 7:00.00 | |
20 | 328 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 7:17.14 | |
21 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Herrer |
Petter Sjødal, 0.55.00, Norge, 2002 |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 55.20 | |
2 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 55.94 | |
3 | 165 | Strandberg Sebastian | 1994 | AALBORG | 9481AG | 25 m | 56.76 | |
4 | 180 | Frestad Eirik | 1997 | KristianSA | 25 m | 57.20 | ||
5 | 516 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 57.46 | |
6 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 58.47 | |
7 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 58.95 | |
8 | 513 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 59.14 | |
9 | 455 | Fallesen Magnus | 1998 | HERNING | 9869AB | 25 m | 59.35 | |
10 | 519 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 59.61 | |
11 | 132 | Lyhne Lars | 1999 | AALBORG | 9909AI | 25 m | 1:01.28 | |
12 | 219 | Aateigen Dennis | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:01.35 | ||
13 | 595 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 25 m | 1:01.61 | |
14 | 521 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:01.97 | |
15 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:02.02 | |
16 | 728 | Hjort Anton Borg | 2000 | AAS | 0065AO | 25 m | 1:02.13 | |
17 | 612 | Phillipson Hadrian | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:02.17 | ||
18 | 504 | Hjort David | 2000 | AGF | 0009AI | 25 m | 1:02.50 | |
19 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 1:03.18 | |
20 | 359 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:03.69 | |
21 | 290 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:03.87 | |
22 | 133 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:03.99 | |
23 | 126 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 25 m | 1:04.39 | |
24 | 511 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 1:04.45 | |
25 | 177 | Birkeland Kristoffer | 2000 | KristianSA | 25 m | 1:05.01 | ||
26 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 1:05.02 | |
27 | 125 | Jørgensen Nikolaj J. | 1998 | AALBORG | 9891AP | 25 m | 1:05.49 | |
28 | 238 | Christensen Oliver | 2000 | ESBJERG | 0025AF | 25 m | 1:05.52 | |
29 | 705 | Nørgaard Marius | 2001 | HOBRO | 0115AC | 25 m | 1:05.60 | |
30 | 506 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:05.62 | |
31 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:05.64 | ||
32 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:05.71 | |
33 | 464 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:05.74 | |
34 | 512 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:06.10 | |
35 | 514 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:06.75 | |
36 | 364 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:06.84 | |
37 | 740 | Sønderriis Simon | 1997 | AAS | 9719AS | 25 m | 1:06.94 | |
38 | 170 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:07.19 | |
39 | 715 | Madsen Dennis | 1997 | JARL | 9795AO | 25 m | 1:08.50 | |
40 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:09.23 | |
41 | 161 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:09.79 | |
42 | 610 | Pavljuk Espen | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:10.10 | ||
43 | 240 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 1:10.13 | |
44 | 109 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:10.27 | |
45 | 703 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:10.36 | |
46 | 296 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:10.38 | |
47 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:10.52 | |
48 | 443 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 1:10.65 | |
49 | 693 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 50 m | 1:10.80 | |
50 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 1:12.01 | |
51 | 617 | Jacobsen Marcus Yu | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.49 | ||
52 | 241 | Frøsig Oliver | 2000 | ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:12.59 | |
53 | 253 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 1:12.62 | |
54 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:12.73 | |
55 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:13.10 | |
56 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:13.25 | ||
57 | 233 | Stener Snorre Myrvold | 2000 | Elverum | 25 m | 1:13.46 | ||
58 | 496 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:13.93 | |
59 | 503 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 0131AL | 25 m | 1:14.02 | |
60 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:15.51 | |
61 | 251 | Mortensen Mads | 1998 | ESBJERG | 9811AV | 25 m | 1:15.84 | |
62 | 294 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:16.29 | |
63 | 95 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 1:17.54 | |
64 | 488 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 50 m | 1:17.68 | |
65 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | 1:17.74 | ||
66 | 174 | Werther Jonas L. | 2002 | AALBORG | 0205AC | 25 m | 1:17.96 | |
67 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:18.34 | ||
68 | 295 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:18.41 | |
69 | 624 | Phillipson Titus | 2002 | Vågsbygd | 25 m | 1:18.81 | ||
70 | 232 | Rostoks Roberts | 2000 | Elverum | 25 m | 1:19.01 | ||
71 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:20.04 | ||
72 | 239 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:20.35 | |
73 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 1:20.46 | ||
74 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:21.16 | ||
75 | 138 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:21.38 | |
76 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 1:25.04 | |
77 | 348 | Bager Nicklas | 2003 | THISTED | 0321AM | 25 m | 1:26.88 | |
78 | 360 | Jørgensen Sebastian | 2005 | THISTED | 0565AD | 25 m | 1:26.90 | |
79 | 452 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:26.99 | |
80 | 297 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 1:27.04 | |
81 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:27.16 | |
82 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:27.82 | |
83 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:29.91 | |
84 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:29.96 | |
85 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:31.00 | |
86 | 157 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:31.08 | |
87 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:31.46 | |
88 | 131 | Lehmann Sebastian B | 2004 | AALBORG | 0439AF | 25 m | 1:33.43 | |
89 | 300 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:36.47 | |
90 | 97 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:38.89 | |
91 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:39.84 | |
92 | 301 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:41.23 | |
93 | 357 | Hoxer Gustav | 2005 | THISTED | 0585AD | 25 m | 1:44.79 | |
94 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 50 m | 1:45.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Mie Ø. Nielsen, 0.59.78, Aalborg, 2013 |
Sponsor: Concordia Forsikring |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 583 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 25 m | 1:00.37 | |
2 | 607 | Tronstad Tuva | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.13 | ||
3 | 605 | Reisænen Sofie | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:05.96 | ||
4 | 603 | Thorstensen Amalie | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 1:06.41 | ||
5 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 1:06.79 | |
6 | 66 | Lima Ingelin | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 1:06.81 | ||
7 | 154 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:07.46 | |
8 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:07.72 | |
9 | 537 | Nielsen Lenette | 1997 | SMUT | 9726AE | 25 m | 1:08.13 | |
10 | 604 | Knudsen Renate | 1997 | Vågsbygd | 25 m | 1:08.15 | ||
11 | 210 | Stoebner Sara | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:08.18 | ||
12 | 323 | Erikstad Celia | 1999 | SILKEBORG | 9992AH | 25 m | 1:08.19 | |
13 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | 1:08.36 | |
14 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:08.61 | ||
15 | 333 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:08.99 | |
16 | 89 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:09.18 | |
17 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:09.53 | |
18 | 127 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:09.89 | |
19 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 1:09.91 | |
20 | 495 | Feldinger Kirstine | 1996 | AGF | 9634AQ | 25 m | 1:10.28 | |
21 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:10.36 | |
22 | 320 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 1:10.38 | |
23 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:10.42 | ||
24 | 457 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:10.67 | |
25 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:10.83 | |
26 | 490 | Bodilsen Matilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:11.21 | |
27 | 376 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:11.25 | |
28 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:11.31 | |
29 | 726 | Hald Ida Bøgh | 2001 | AAS | 0184AX | 25 m | 1:11.38 | |
30 | 201 | Ruenes Othine | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:11.48 | ||
31 | 55 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:12.05 | |
32 | 569 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:12.06 | ||
33 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:12.18 | |
34 | 614 | Madsen Silje Maiell | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:12.29 | ||
35 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:12.30 | |
36 | 491 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:12.37 | |
37 | 372 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.42 | |
38 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:12.49 | |
39 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 1:12.74 | |
40 | 544 | Aspegren Timea | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:13.23 | ||
41 | 536 | Moeslund Martha | 1998 | SMUT | 9884AW | 25 m | 1:13.59 | |
42 | 554 | Hoset Amanda | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:13.64 | ||
43 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:13.83 | |
44 | 68 | Nordbø Rannai | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:13.92 | ||
45 | 124 | Johannesen Camilla | 1999 | AALBORG | 9906AS | 25 m | 1:14.12 | |
46 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:14.55 | |
47 | 172 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:14.69 | |
48 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:14.93 | ||
49 | 698 | Østergaard Simone Sloth | 2000 | NORD | 0032BE | 25 m | 1:15.04 | |
50 | 523 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:15.18 | |
51 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:15.50 | |
52 | 164 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:15.51 | |
53 | 494 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | AGF | 9814AN | 25 m | 1:16.05 | |
54 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:16.07 | |
55 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:16.12 | |
56 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:16.21 | |
57 | 246 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | ESBJERG | 0152AQ | 25 m | 1:16.26 | |
58 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:16.46 | |
59 | 704 | Ibsen Ditte Toft | 2001 | HOBRO | 0102AP | 25 m | 1:16.55 | |
60 | 2 | Fagge Cathrine Emilie | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:16.72 | ||
61 | 243 | Henriksen Julie | 2000 | ESBJERG | 0082AI | 25 m | 1:17.29 | |
62 | 623 | Schreiner Tuva | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.55 | ||
63 | 64 | Andersen Ine Marie | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:17.72 | ||
64 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:17.80 | |
65 | 539 | Sand Anne Rasmussen | 2000 | SMUT | 0058AT | 25 m | 1:17.87 | |
66 | 245 | Isager Kasandra | 2000 | ESBJERG | 0016BE | 25 m | 1:18.00 | |
67 | 254 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 1:18.00 | |
68 | 541 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:18.24 | |
69 | 231 | Lierstuen Tea Olsen | 1997 | Elverum | 25 m | 1:18.37 | ||
70 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:19.13 | |
71 | 220 | Almås Emma Sofie | 1999 | Elverum | 25 m | 1:19.25 | ||
72 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:19.42 | |
73 | 551 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:19.45 | ||
74 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:19.96 | |
75 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:20.00 | |
76 | 377 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:20.16 | |
77 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:20.66 | |
78 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:20.76 | |
79 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:20.88 | ||
80 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:21.15 | |
81 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:21.20 | |
82 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 1:21.40 | |
83 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:22.63 | |
84 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:22.82 | |
85 | 1 | Eftestøl Heidi | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:22.87 | ||
86 | 621 | Hammer Elise | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.05 | ||
87 | 627 | Hammerstrøm Tirill | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:23.33 | ||
88 | 73 | Sørensen Andrea | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:23.34 | ||
89 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:23.58 | |
90 | 587 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | A6 | 0306AA | 25 m | 1:23.74 | |
91 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:23.90 | ||
92 | 122 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:24.80 | |
93 | 159 | Romanski Fenja | 2005 | AALBORG | 0598AH | 25 m | 1:24.96 | |
94 | 3 | Kristiansen Kathrine | 2001 | Lillesand | 25 m | 1:24.99 | ||
95 | 145 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:25.27 | |
96 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:25.44 | |
97 | 306 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 1:25.90 | |
98 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:26.23 | |
99 | 689 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 1:26.55 | |
100 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:26.64 | |
101 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:26.83 | |
102 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:27.12 | |
103 | 438 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:27.18 | |
104 | 619 | Pavljuk Katrine | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:27.25 | ||
105 | 308 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:27.53 | |
106 | 628 | Helmundsen Marthine S. | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:28.61 | ||
107 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:28.63 | |
108 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 1:28.90 | |
109 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:29.02 | ||
110 | 354 | Harbo Pernille | 2001 | THISTED | 0106AV | 25 m | 1:29.04 | |
111 | 58 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:29.37 | |
112 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 1:29.50 | |
113 | 335 | Skov Amalie | 1999 | SILKEBORG | 9992AW | 50 m | 1:30.52 | |
114 | 7 | Strømmen Lea Adalia | 2002 | Lillesand | 25 m | 1:30.53 | ||
115 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:30.69 | |
116 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:31.12 | |
117 | 200 | Nes Hedda | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:31.69 | ||
118 | 129 | Larsen Sofie Lindstrøm | 2003 | AALBORG | 0336AV | 25 m | 1:31.89 | |
119 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 50 m | 1:31.95 | |
120 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:32.23 | |
121 | 391 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:33.13 | |
122 | 534 | Hansen Josephine Strøm | 2000 | SMUT | 0096AR | 25 m | 1:33.51 | |
123 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:34.98 | |
124 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:35.90 | |
125 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 50 m | 1:36.08 | |
126 | 169 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:36.57 | |
127 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:37.49 | ||
128 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:38.29 | ||
129 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:39.01 | |
130 | 585 | Jensen Sofie Kepp | 2002 | A6 | 0262AA | 25 m | 1:41.07 | |
131 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:41.80 | ||
132 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 1:44.04 | |
133 | 309 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:46.77 | |
134 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 1:49.98 | ||
135 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 1:54.93 | |
136 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:58.39 | |
137 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | |||
138 | 745 | Hope Maren | 2002 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Victor B. Bromer, 1.54.47, Aalborg, 2014 |
Sponsor: Sparekassen Thy |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 99 | Bromer Viktor B. | 1993 | AALBORG | 9337AB | 25 m | 1:51.81 | |
2 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:59.32 | |
3 | 461 | Jeppesen Simon B. | 1997 | HERNING | 9741AQ | 25 m | 2:03.23 | |
4 | 582 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 2:03.45 | |
5 | 94 | Blanch Nicolas | 1997 | AALBORG | 9779AA | 25 m | 2:04.50 | |
6 | 48 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 2:07.63 | |
7 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 2:07.85 | |
8 | 460 | Høgild Mikkel B. | 1998 | HERNING | 9855AI | 25 m | 2:09.09 | |
9 | 543 | Aspegren Henrik | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:12.31 | ||
10 | 462 | Jeppesen Søren B. | 1999 | HERNING | 9913AP | 25 m | 2:12.37 | |
11 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 2:13.70 | |
12 | 361 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:14.36 | |
13 | 509 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | AGF | 9823AM | 25 m | 2:14.53 | |
14 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 2:15.48 | |
15 | 518 | Madsen Peter Mandrup | 1997 | AGF | 9733AH | 25 m | 2:16.39 | |
16 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 2:16.84 | |
17 | 69 | Andersen Mats | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:18.65 | ||
18 | 593 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 2:19.71 | |
19 | 173 | Villumsen Søren | 1998 | AALBORG | 9881AT | 50 m | 2:21.47 | |
20 | 385 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:22.20 | |
21 | 528 | Bonderup Emil Leander | 1998 | SMUT | 9849AJ | 25 m | 2:23.01 | |
22 | 730 | Izhar-Larsen Dan | 1999 | AAS | 9985AR | 25 m | 2:23.63 | |
23 | 520 | Mortensen Niels K. | 1995 | AGF | 9561AO | 25 m | 2:24.16 | |
24 | 252 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 25 m | 2:25.08 | |
25 | 370 | Madsen Mark Jensby | 1999 | THISTED | 9947AM | 25 m | 2:25.20 | |
26 | 350 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:26.26 | |
27 | 735 | Lindholm Oskar | 2001 | AAS | 0153AF | 25 m | 2:30.34 | |
28 | 521 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 2:31.00 | |
29 | 139 | Nørgaard Rune | 2000 | AALBORG | 0097AF | 50 m | 2:31.57 | |
30 | 198 | Lohne Christoffer | 2001 | KristianSA | 25 m | 2:32.73 | ||
31 | 63 | Valdar Anders | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 2:37.47 | ||
32 | 181 | Hope Johannes | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:42.07 | ||
33 | 234 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:42.28 | |
34 | 185 | Klausen Fredrik Håbesland | 1999 | KristianSA | 25 m | 2:42.55 | ||
35 | 296 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:47.70 | |
36 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:51.08 | |
37 | 294 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:54.56 | |
38 | 597 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 50 m | 2:59.84 | |
39 | 596 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 3:05.10 | |
40 | 382 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 3:14.32 | |
41 | 257 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 3:17.15 | |
42 | 300 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 3:54.85 | |
43 | 302 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 4:03.96 | |
44 | 303 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 4:15.00 | |
45 | 53 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Katrine Holm Sørensen, 2.12.72, Esbjerg, 2013 |
Sponsor: Beckers Farvecenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 2:10.21 | |
2 | 463 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 2:14.79 | |
3 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 2:20.30 | |
4 | 560 | Rimmereide Camilla | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:23.78 | ||
5 | 158 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 2:25.55 | |
6 | 526 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 2:30.09 | |
7 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 2:32.40 | |
8 | 741 | Østerberg Nikoline | 2000 | AAS | 0098AU | 25 m | 2:35.03 | |
9 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 2:35.59 | |
10 | 247 | Jørgensen Emma | 2001 | ESBJERG | 0182AV | 25 m | 2:36.31 | |
11 | 558 | Johannes Camilla Melstein | 2000 | Ullensaker | 25 m | 2:37.06 | ||
12 | 322 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 2:39.60 | |
13 | 130 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 50 m | 2:41.93 | |
14 | 6 | Jensen Emma Johanne Rist | 1999 | Lillesand | 25 m | 2:45.00 | ||
15 | 226 | Holberg Oda Erikka | 2002 | Elverum | 25 m | 2:45.02 | ||
16 | 691 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:45.97 | |
17 | 570 | Rotevatn Vår Granhaug | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:46.81 | ||
18 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:47.97 | |
19 | 553 | Hoset Agnete | 1999 | Ullensaker | 25 m | 2:49.16 | ||
20 | 580 | Østrøm Sara Dahl | 2002 | Ullensaker | 25 m | 2:51.21 | ||
21 | 465 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 2:52.46 | |
22 | 256 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:55.76 | |
23 | 507 | Jensen Julie Nykvist | 2001 | AGF | 0176AR | 25 m | 2:55.90 | |
24 | 733 | Jespersen Victoria K. | 2001 | AAS | 0184AN | 25 m | 2:57.07 | |
25 | 434 | Fink Julie | 2001 | SØNDERBORG | 0124AP | 25 m | 2:57.80 | |
26 | 584 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 25 m | 2:58.15 | |
27 | 70 | Johnsson Kristine | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 3:01.38 | ||
28 | 244 | Hjelholt Kristine la Cour | 2002 | ESBJERG | 0272AQ | 25 m | 3:01.87 | |
29 | 594 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 25 m | 3:04.04 | |
30 | 573 | Syrrist Henriette | 2000 | Ullensaker | 25 m | 3:05.92 | ||
31 | 60 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:11.42 | |
32 | 378 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 3:15.00 | |
33 | 388 | Tinggaard Line | 2000 | THISTED | 0082AW | 25 m | 3:15.48 | |
34 | 618 | Pavljuk Elin | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 3:20.00 | ||
35 | 61 | Nijmeijer Mariet Anna | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 3:35.00 | ||
36 | 329 | Klitgaard Maja | 2003 | SILKEBORG | 0392AK | 25 m | 3:40.20 | |
37 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | |||
38 | 592 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 25 m | ||
39 | 702 | Baack Mette | 2000 | HOBRO | 0028AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 35, 100m Brystsvømning Herrer |
Chris Christensen, 1.00.52, Holstebro, 2012 |
Sponsor: Guldbageren |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 47 | Hedegaard Niklas | 1990 | FARUM | 9053AB | 25 m | 59.55 | |
2 | 489 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:00.60 | |
3 | 135 | Moos Kristoffer | 1996 | AALBORG | 9639AJ | 25 m | 1:00.80 | |
4 | 133 | Meinert Janus | 1995 | AALBORG | 9517AF | 25 m | 1:01.33 | |
5 | 454 | Christensen Chris | 1988 | HERNING | 8839AB | 25 m | 1:01.58 | |
6 | 265 | Johannessen Frans | 1992 | ESBJERG | 9277AB | 25 m | 1:01.81 | |
7 | 46 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:02.18 | |
8 | 263 | Gadgaard Mikkel | 1999 | ESBJERG | 9923AA | 25 m | 1:04.02 | |
9 | 96 | Brandborg Marcus | 1997 | AALBORG | 9713AL | 25 m | 1:04.42 | |
10 | 498 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 1:04.71 | |
11 | 284 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 25 m | 1:05.51 | |
12 | 276 | Pedersen Simon Lundby | 1998 | ESBJERG | 9813AB | 25 m | 1:06.02 | |
13 | 511 | Kammer Lasse | 1995 | AGF | 9593AH | 25 m | 1:06.58 | |
14 | 142 | Pallesen Daniel Haahr | 1998 | AALBORG | 9845AN | 25 m | 1:06.89 | |
15 | 736 | Mikkelsen Magnus | 2001 | AAS | 0171AM | 25 m | 1:07.19 | |
16 | 739 | Skrydstrup Aksel | 2001 | AAS | 0155AH | 25 m | 1:08.26 | |
17 | 269 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 25 m | 1:08.58 | |
18 | 459 | Høgild Magnus B. | 1999 | HERNING | 9959AD | 25 m | 1:09.35 | |
19 | 137 | Nielsen Morten Due | 1999 | AALBORG | 9995AF | 25 m | 1:09.67 | |
20 | 358 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 0001AN | 25 m | 1:11.75 | |
21 | 579 | Østrøm Henrik Dahl | 1998 | Ullensaker | 25 m | 1:11.82 | ||
22 | 98 | Bromer Anton | 1995 | AALBORG | 9573AO | 25 m | 1:11.93 | |
23 | 260 | Eickhardt Casper | 1999 | ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:11.94 | |
24 | 182 | Jensen Ole Marius Rist | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:12.33 | ||
25 | 693 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:12.44 | |
26 | 524 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:12.78 | |
27 | 501 | Gertz Magnus | 2000 | AGF | 0053AQ | 25 m | 1:12.89 | |
28 | 275 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 25 m | 1:12.95 | |
29 | 291 | Wildenschild Alexander | 1997 | ESBJERG | 9707AG | 25 m | 1:13.01 | |
30 | 52 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:13.13 | |
31 | 268 | Larsen Rasmus | 1997 | ESBJERG | 9763AD | 25 m | 1:13.32 | |
32 | 574 | Syrrist Håkon | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:13.84 | ||
33 | 283 | Schmidt Simon Juhl | 1997 | ESBJERG | 9743AD | 25 m | 1:14.14 | |
34 | 209 | Solås Julian Sebastian | 1999 | KristianSA | 25 m | 1:15.04 | ||
35 | 437 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 1:15.62 | |
36 | 514 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 1:15.79 | |
37 | 225 | Holberg Jens Fredrik | 2000 | Elverum | 25 m | 1:16.78 | ||
38 | 488 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 1:17.29 | |
39 | 290 | Sørensen Mikkel Rathschau | 1996 | ESBJERG | 9657AD | 25 m | 1:17.34 | |
40 | 242 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 1:17.45 | |
41 | 608 | Tolfsen Anton | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 1:17.46 | ||
42 | 161 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 1:17.92 | |
43 | 175 | Werther Mads L. | 2000 | AALBORG | 0045AF | 25 m | 1:18.21 | |
44 | 295 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:18.23 | |
45 | 126 | Koch Sebastian Brun | 1998 | AALBORG | 9855AK | 50 m | 1:19.38 | |
46 | 611 | Benham Ask | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:19.42 | ||
47 | 170 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 1:20.09 | |
48 | 445 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:20.22 | |
49 | 535 | Levisen Malthe | 2001 | SMUT | 0143AF | 25 m | 1:20.38 | |
50 | 355 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 1:20.57 | |
51 | 557 | Hoseth Mathias Somogyi | 2003 | Ullensaker | 25 m | 1:20.73 | ||
52 | 352 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 0021AJ | 25 m | 1:21.12 | |
53 | 555 | Hoset Vemund | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:21.17 | ||
54 | 156 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 1:21.84 | |
55 | 237 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:23.29 | |
56 | 729 | Høyer Oliver | 2000 | AAS | 0073AT | 25 m | 1:23.32 | |
57 | 598 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 1:23.39 | |
58 | 589 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 1:24.77 | |
59 | 692 | Kleist Daniel Vang | 2000 | NORD | 0095AS | 25 m | 1:27.07 | |
60 | 248 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 1:27.14 | |
61 | 221 | Bratli Sondre Jakob | 2001 | Elverum | 25 m | 1:27.25 | ||
62 | 496 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 1:27.82 | |
63 | 71 | Skjærum William | 2000 | Porsgrunn | 25 m | 1:28.43 | ||
64 | 54 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:30.38 | |
65 | 65 | Mortensen Daniel Steenberg | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:30.51 | ||
66 | 227 | Høgevold Sivert | 2001 | Elverum | 25 m | 1:30.74 | ||
67 | 8 | Ueland Ole Einar | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:31.10 | ||
68 | 716 | Mikkelsen Asger | 1997 | JARL | 9785AO | 25 m | 1:31.85 | |
69 | 184 | Klausen Andreas Håbesland | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:32.28 | ||
70 | 694 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:33.23 | |
71 | 183 | Johansen Birk Lee | 2002 | KristianSA | 25 m | 1:33.48 | ||
72 | 710 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:35.27 | |
73 | 452 | Wetcke-Brask Torben | 2002 | SØNDERBORG | 0281AG | 25 m | 1:35.95 | |
74 | 540 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:36.47 | |
75 | 103 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:37.10 | |
76 | 138 | Nørgaard Ruben C. | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:37.24 | |
77 | 301 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:38.11 | |
78 | 176 | Zee Jelmer De | 2003 | AALBORG | 0397AF | 25 m | 1:40.75 | |
79 | 374 | Nielsen Lau Kæseler | 2002 | THISTED | 0271AO | 25 m | 1:42.09 | |
80 | 97 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 50 m | 1:43.11 | |
81 | 373 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:44.63 | |
82 | 433 | Fink Casper | 2003 | SØNDERBORG | 0377AH | 25 m | 1:45.49 | |
83 | 371 | Madsen Paw Jensby | 2002 | THISTED | 0233AI | 25 m | 1:45.80 | |
84 | 719 | Nielsen Jimmy | 2003 | JARL | 0325AE | 25 m | 1:48.01 | |
85 | 303 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 50 m | 1:54.48 | |
86 | 363 | Kjær Kristian | 2005 | THISTED | 0595AD | 25 m | 1:54.75 | |
87 | 533 | Hansen Andreas Strøm | 2002 | SMUT | 0293AR | 50 m | 1:59.13 | |
88 | 632 | Hille Aleksander | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 2:15.10 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 36, 100m Brystsvømning Damer |
Majken Thorup, 1.07.49, Aalborg, 2003 |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 458 | Hald Julie D. | 1996 | HERNING | 9692AX | 25 m | 1:11.16 | |
2 | 271 | Lauridsen Simone H. | 1999 | ESBJERG | 9952AG | 25 m | 1:11.32 | |
3 | 330 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 1:13.10 | |
4 | 349 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:13.68 | |
5 | 120 | Hestbech Emma-Sofie | 1996 | AALBORG | 9694AD | 25 m | 1:13.70 | |
6 | 264 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:14.46 | |
7 | 732 | Jensen Anna Brandenborg | 1999 | AAS | 9924AU | 25 m | 1:14.99 | |
8 | 380 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:15.66 | |
9 | 62 | Karlberg Stine Marie | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:16.26 | ||
10 | 377 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 9918AR | 25 m | 1:16.26 | |
11 | 334 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:16.37 | |
12 | 492 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 9918AZ | 25 m | 1:16.43 | |
13 | 590 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 25 m | 1:17.20 | |
14 | 261 | Eickhardt Jannie | 2001 | ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:17.94 | |
15 | 333 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 1:18.17 | |
16 | 324 | Flø Esther | 2001 | SILKEBORG | 0108AR | 25 m | 1:18.23 | |
17 | 93 | Blanch Asta | 1996 | AALBORG | 9604AC | 25 m | 1:18.35 | |
18 | 144 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:18.46 | |
19 | 571 | Skjæveland Elise | 1997 | Ullensaker | 25 m | 1:18.65 | ||
20 | 390 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 50 m | 1:19.11 | |
21 | 572 | Skjæveland Thea | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:19.15 | ||
22 | 319 | Au Dianna | 2000 | SILKEBORG | 0068AK | 25 m | 1:19.55 | |
23 | 525 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:19.92 | |
24 | 292 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | ESBJERG | 0046AC | 25 m | 1:19.99 | |
25 | 143 | Pallesen Rebecca Haahr | 2000 | AALBORG | 0038AI | 50 m | 1:20.03 | |
26 | 222 | Farmestad Millie Haga | 1999 | Elverum | 25 m | 1:20.29 | ||
27 | 90 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:20.45 | |
28 | 326 | Fuglsang Matilde | 2000 | SILKEBORG | 0088BA | 25 m | 1:20.94 | |
29 | 59 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:20.95 | |
30 | 500 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 50 m | 1:21.14 | |
31 | 163 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:21.36 | |
32 | 259 | Armstrong Shanna | 1998 | ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:21.62 | |
33 | 613 | Skaara Vilde Serena | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 1:21.62 | ||
34 | 267 | Larsen Freja Hamann | 1999 | ESBJERG | 9914AC | 25 m | 1:21.63 | |
35 | 218 | Tørnkvist Oda Sodefjed | 1998 | KristianSA | 25 m | 1:21.69 | ||
36 | 140 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:21.81 | |
37 | 456 | Flaskager Mette | 1999 | HERNING | 9902AR | 25 m | 1:21.98 | |
38 | 92 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 50 m | 1:22.29 | |
39 | 615 | Elefsen Julie | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:22.35 | ||
40 | 101 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:22.86 | |
41 | 258 | Winkler Freja | 2001 | ESBJERG | 0188AV | 25 m | 1:23.28 | |
42 | 270 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | ESBJERG | 9564AT | 25 m | 1:23.31 | |
43 | 505 | Holst Clara | 1999 | AGF | 9956AY | 25 m | 1:23.41 | |
44 | 731 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | AAS | 9932AH | 25 m | 1:23.51 | |
45 | 556 | Hoseth Emilia Somogyi | 2000 | Ullensaker | 25 m | 1:24.33 | ||
46 | 273 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 25 m | 1:24.45 | |
47 | 384 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:24.62 | |
48 | 262 | Gadgaard Julie | 2001 | ESBJERG | 0124AI | 25 m | 1:24.66 | |
49 | 255 | Sommerlund Alberte | 2002 | ESBJERG | 25 m | 1:25.00 | ||
50 | 179 | Fossdal-Uleberg Vera | 2001 | KristianSA | 25 m | 1:25.03 | ||
51 | 616 | Norheim Ingrid Vatne | 2000 | Vågsbygd | 25 m | 1:25.24 | ||
52 | 134 | Meinert Maja | 2001 | AALBORG | 0118AO | 25 m | 1:25.34 | |
53 | 228 | Kleppang Kamilla | 2000 | Elverum | 25 m | 1:25.34 | ||
54 | 249 | Kromann Stine | 1999 | ESBJERG | 9982BC | 25 m | 1:25.54 | |
55 | 102 | Bærentsen Amalie | 2000 | AALBORG | 0078AE | 25 m | 1:25.55 | |
56 | 530 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 50 m | 1:26.11 | |
57 | 559 | Kristiansen Thea Helene | 2002 | Ullensaker | 25 m | 1:26.26 | ||
58 | 376 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:26.34 | |
59 | 381 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 50 m | 1:26.54 | |
60 | 522 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 1:27.29 | |
61 | 230 | Norstad Charlotte | 1998 | Elverum | 25 m | 1:28.48 | ||
62 | 235 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:28.50 | |
63 | 431 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SØNDERBORG | 0264AB | 25 m | 1:28.98 | |
64 | 552 | Leknesun Marita Fjelland | 1999 | Ullensaker | 25 m | 1:29.34 | ||
65 | 250 | Madsen Katharina Schmidt | 2001 | ESBJERG | 0196AH | 25 m | 1:29.37 | |
66 | 383 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:29.82 | |
67 | 199 | Moen Alma Aaste Løvstuen | 1997 | KristianSA | 25 m | 1:29.84 | ||
68 | 625 | Vilhelmsen Anne Linnea | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:31.08 | ||
69 | 50 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:31.28 | |
70 | 695 | Nielsen Karoline | 1997 | NORD | 9736AL | 25 m | 1:31.38 | |
71 | 224 | Hamoudeh Sirin Andrea | 2001 | Elverum | 25 m | 1:31.44 | ||
72 | 74 | Vidnes Edle Irene | 2001 | Porsgrunn | 25 m | 1:31.45 | ||
73 | 346 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:31.94 | |
74 | 718 | Nielsen Gitta | 1999 | JARL | 9906AQ | 25 m | 1:32.01 | |
75 | 331 | Lundahl Nanna Bøgild | 2001 | SILKEBORG | 0172AR | 25 m | 1:32.16 | |
76 | 72 | Johnsson Margrete | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:32.71 | ||
77 | 162 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:33.30 | |
78 | 274 | Nikolajsen Nanette | 2000 | ESBJERG | 0004AK | 25 m | 1:33.61 | |
79 | 307 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:33.68 | |
80 | 517 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:33.75 | |
81 | 160 | Romanski Freja | 2003 | AALBORG | 0308AI | 25 m | 1:34.06 | |
82 | 699 | Aagaard Camilla | 2000 | NORD | 0044AY | 25 m | 1:34.21 | |
83 | 171 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 50 m | 1:34.58 | |
84 | 56 | Mortensen Camilla S | 2003 | STRUER | 0358AL | 25 m | 1:34.63 | |
85 | 123 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:34.85 | |
86 | 108 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:35.64 | |
87 | 591 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 25 m | 1:35.82 | |
88 | 368 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:36.01 | |
89 | 622 | Tolfsen Nora | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 1:36.05 | ||
90 | 321 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:36.12 | |
91 | 306 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 1:37.26 | |
92 | 688 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 50 m | 1:39.32 | |
93 | 366 | Kristensen Helena | 2000 | THISTED | 0008AP | 25 m | 1:40.00 | |
94 | 717 | Nielsen Emilia | 2000 | JARL | 0074AP | 25 m | 1:40.19 | |
95 | 375 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:41.25 | |
96 | 325 | Frederiksen Line | 2003 | SILKEBORG | 0314AG | 25 m | 1:42.20 | |
97 | 538 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:42.27 | |
98 | 332 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:42.35 | |
99 | 67 | Mattsson Elina | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 1:42.42 | ||
100 | 391 | Vinther Amalie | 1995 | THISTED | 9506AU | 25 m | 1:42.48 | |
101 | 581 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 50 m | 1:43.61 | |
102 | 49 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:45.27 | |
103 | 5 | Opheim Hedvig | 2000 | Lillesand | 25 m | 1:46.50 | ||
104 | 701 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:46.74 | |
105 | 432 | Farag Sara | 2003 | SØNDERBORG | 0356AT | 25 m | 1:46.88 | |
106 | 121 | Iversen Mathilde | 2003 | AALBORG | 0316AX | 25 m | 1:47.30 | |
107 | 51 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:47.79 | |
108 | 336 | Tolderlund Clara | 2002 | SILKEBORG | 0256AK | 25 m | 1:48.02 | |
109 | 128 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:48.65 | |
110 | 356 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:49.45 | |
111 | 229 | Myki Julia Beachell | 1998 | Elverum | 25 m | 1:50.03 | ||
112 | 428 | Bütikofer Nanna | 2004 | SØNDERBORG | 0476AG | 25 m | 1:50.16 | |
113 | 531 | Christensen Ida | 2001 | SMUT | 0126AU | 25 m | 1:50.71 | |
114 | 386 | Thinggaard Emma | 2002 | THISTED | 25 m | 1:51.20 | ||
115 | 111 | Gallop Nikoline V | 2003 | AALBORG | 0396AR | 25 m | 1:52.34 | |
116 | 629 | Sandvik Tuva | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 1:53.00 | ||
117 | 630 | Furuborg Emilie | 2004 | Vågsbygd | 25 m | 1:54.31 | ||
118 | 141 | Olesen Laura S. | 2005 | AALBORG | 0538AA | 25 m | 1:54.33 | |
119 | 438 | Johannsen Emma Lundorff | 2003 | SØNDERBORG | 0368AS | 25 m | 1:54.61 | |
120 | 353 | Grønkjær Frida | 2005 | THISTED | 0582AH | 25 m | 1:55.90 | |
121 | 347 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:56.18 | |
122 | 4 | Madsen Maya | 2003 | Lillesand | 25 m | 1:58.38 | ||
123 | 327 | Høegh Dinah Løve | 2003 | SILKEBORG | 0306AU | 50 m | 1:59.17 | |
124 | 436 | Jensen Ellen | 2005 | SØNDERBORG | 0546AF | 25 m | 1:59.37 | |
125 | 168 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 2:02.08 | |
126 | 429 | Christensen Louisa | 2005 | SØNDERBORG | 0572AP | 25 m | 2:20.88 | |
127 | 439 | Kapke Clara | 2006 | SØNDERBORG | 0614AB | 25 m | 2:31.95 | |
128 | 57 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | ||
129 | 211 | Tørnkvist Malene | 1998 | KristianSA | 25 m | |||
130 | 745 | Hope Maren | 2002 | Vågsbygd | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 25 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:12 |
Løb 37, 4X100m Medley Herrer |
Esbjerg, 3.48.09, 2012 |
Sponsor: Concordia Forsikring & Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2001-2016 |
1 | 725 | Aarhus Swim Drenge Gr3 37 | 2001 | AAS | 25 m | 4:18.96 | ||
2 | 189 | Kristiansand Sa G1 Jr. 37 | 2001 | KristianSA | 25 m | 4:24.63 | ||
3 | 82 | Aalborg Herrer 5 Id 82 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:26.33 | ||
4 | 485 | Agf Unge Knægte 2 37 | 2001 | AGF | 25 m | 4:26.90 | ||
5 | 449 | Sks Sønderborg 37 | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 4:49.19 | ||
6 | 340 | Thisted Drenge 37 | 2001 | THISTED | 25 m | 5:00.00 | ||
7 | 84 | Aalborg Herrer 6 Id 84 | 2001 | AALBORG | 25 m | 5:08.08 |
Årg. 1999-2000 |
1 | 483 | Agf Unge Knægte 1 37 | 1999 | AGF | 25 m | 4:12.90 | ||
2 | 287 | Esbjerg Sølv Drenge 1 37 | 2000 | ESBJERG | 25 m | 4:17.09 | ||
3 | 117 | Aalborg Herrer 4 Id 117 | 1999 | AALBORG | 25 m | 4:20.00 | ||
4 | 289 | Esbjerg Sølv Drenge 2 37 | 1999 | ESBJERG | 25 m | 4:28.07 | ||
5 | 78 | Poseidon Lag 1, Gr 2 | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 4:41.47 | ||
6 | 298 | Swim Team Aabybro 37 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 4:59.00 | ||
7 | 304 | Aabybro Destroyers 37 | 1999 | AABYBRO | 25 m | 6:51.00 | ||
8 | 601 | Elverum Herrer | 2000 | Elverum | 25 m |
Årg. 0-1998 |
1 | 115 | Aalborg Herrer 1 Id 115 | 1993 | AALBORG | 25 m | 3:24.00 | ||
2 | 119 | Aalborg Herrer Id 119 | 1995 | AALBORG | 25 m | 3:32.00 | ||
3 | 469 | Stm Herrer 37 | 1997 | STM | 25 m | 3:45.00 | ||
4 | 481 | Agf Pure Power 37 | 1995 | AGF | 25 m | 3:49.40 | ||
5 | 272 | Esbjerg Ørneunger | 1992 | ESBJERG | 25 m | 3:49.97 | ||
6 | 266 | Esbjerg Peter Groupies | 1990 | ESBJERG | 25 m | 3:49.98 | ||
7 | 477 | Agf Herrer 2 37 | 1993 | AGF | 25 m | 3:59.50 | ||
8 | 338 | Thisted Drenge 37 | 1996 | THISTED | 25 m | 4:09.00 | ||
9 | 479 | Agf Herrer 3 37 | 1995 | AGF | 25 m | 4:10.40 | ||
10 | 191 | Kristiansand Sa Herre1 37 | 1997 | KristianSA | 25 m | 4:13.80 | ||
11 | 113 | Aalborg Herrer 3 Id 113 | 1998 | AALBORG | 25 m | 4:14.00 | ||
12 | 723 | Aarhus Swim Drenge Gr1 37 | 1997 | AAS | 25 m | 4:16.03 | ||
13 | 640 | Vågsbygd 1 | 1998 | Vågsbygd | 25 m | 4:35.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:58 |
Løb 38, 4X100m Medley Damer |
Aalborg, 4.06.34, 2013 |
Sponsor: Sparekassen Thy & Den Bette Tømrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2016 |
1 | 86 | Aalborg Damer 5 Id 86 | 2003 | AALBORG | 25 m | 4:47.08 | ||
2 | 643 | Vågsbygd 3 | 2003 | Vågsbygd | 25 m | 5:24.00 | ||
3 | 88 | Aalborg Damer 6 Id 88 | 2003 | AALBORG | 25 m | 5:27.08 | ||
4 | 743 | Thisted Piger 2003 | 2003 | THISTED | 25 m | 6:01.00 | ||
5 | 318 | Silkeborg Damer 4 38 | 2003 | SILKEBORG | 25 m | 6:02.55 | ||
6 | 451 | Sks Sønderborg 38 | 2003 | SØNDERBORG | 25 m | 6:59.30 |
Årg. 2001-2002 |
1 | 147 | Aalborg Damer 3 Id 147 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:42.00 | ||
2 | 487 | Agf Young Girls 38 | 2001 | AGF | 25 m | 4:48.00 | ||
3 | 150 | Aalborg Damer 4 Id 150 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:55.00 | ||
4 | 344 | Thisted Piger 38 | 2002 | THISTED | 25 m | 5:07.00 | ||
5 | 644 | Vågsbygd 4 | 2001 | Vågsbygd | 25 m | 5:24.90 | ||
6 | 310 | Aabybro Girl Power 38 | 2001 | AABYBRO | 25 m | 6:22.00 |
Årg. 0-2000 |
1 | 105 | Aalborg Damer 1 Id 105 | 1994 | AALBORG | 25 m | 3:48.00 | ||
2 | 641 | Vågsbygd 1 | 1996 | Vågsbygd | 25 m | 4:15.81 | ||
3 | 278 | Esbjerg Piger 1 38 | 1995 | ESBJERG | 25 m | 4:17.08 | ||
4 | 471 | Agf Damer 1 38 | 1996 | AGF | 25 m | 4:22.20 | ||
5 | 467 | Stm Damer 38 | 1996 | STM | 25 m | 4:25.00 | ||
6 | 312 | Silkeborg Damer 1 38 | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 4:26.93 | ||
7 | 342 | Thisted Piger 38 | 2000 | THISTED | 25 m | 4:27.00 | ||
8 | 280 | Esbjerg Piger 2 38 | 1998 | ESBJERG | 25 m | 4:31.84 | ||
9 | 473 | Agf Damer 2 38 | 1997 | AGF | 25 m | 4:36.60 | ||
10 | 314 | Silkeborg Damer 2 38 | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 4:41.77 | ||
11 | 738 | Aarhus Swim Piger Gr.1 38 | 1999 | AAS | 25 m | 4:42.78 | ||
12 | 187 | Kristiansand Sa Damer1 38 | 1998 | KristianSA | 25 m | 4:43.10 | ||
13 | 282 | Esbjerg Piger 3 38 | 2000 | ESBJERG | 25 m | 4:44.44 | ||
14 | 79 | Poseidon Lag 1, Gr 1, Senior | 1997 | Porsgrunn | 25 m | 4:46.33 | ||
15 | 642 | Vågsbygd 2 | 1999 | Vågsbygd | 25 m | 4:50.97 | ||
16 | 475 | Agf Damer 3 38 | 1998 | AGF | 25 m | 4:52.00 | ||
17 | 316 | Silkeborg Damer 3 38 | 1999 | SILKEBORG | 25 m | 5:07.39 | ||
18 | 687 | Nord Piger 38 | 1997 | NORD | 25 m | 5:13.50 | ||
19 | 80 | Poseidon Lag 2, Gr 1, Junior | 1999 | Porsgrunn | 25 m | 5:14.95 | ||
20 | 602 | Elverum Damer | 1997 | Elverum | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 27 september 2015 |
Licens til Thisted Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:58 |