Pr. løb: Pitkäperjantain uinnit
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | 50m su Minikilpauintikoulu Final | Deltagerliste | ||
1 | 4x50m Vapaauinti Naiset Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
2 | 4x50m Vapaauinti Miehet Final | DFDS | Deltagerliste | |
3 | 4x50m 2P11 + 2T10 Final | GANT | Deltagerliste | |
4 | 400m sku N, T13 Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Deltagerliste | |
5 | 400m sku M, P14 Final | Korjauspartnerit | Deltagerliste | |
6 | 200m vu N, T10 Final | MuoviTech Finland | Deltagerliste | |
7 | 200m vu M, P11 Final | Ortomat Herpola | Deltagerliste | |
8 | 50m ru N Masters Final | Kahvila Otava | Deltagerliste | |
9 | 50m ru M Masters Final | Roberts Berrie | Deltagerliste | |
10 | 50m Rintauinti Para N/M Final | Turun kaupunki | Deltagerliste | |
11 | 50m ru N, T10 Final | TOK | Deltagerliste | |
12 | 50m ru M, P11 Final | Topi Riivari Oy | Deltagerliste | |
13 | 100m su N, T13, T11 Final | Turun Satama Oy | Deltagerliste | |
14 | 100m su M, P14, P12 Final | Viking Line | Deltagerliste | |
15 | 100m pu N, T15, T12 Final | Värväämö | Deltagerliste | |
16 | 100m pu M, P16, P13 Final | GANT | Deltagerliste | |
17 | 50m su N Masters Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
18 | 50m su M Masters Final | Korjauspartnerit | Deltagerliste | |
19 | 50m su Para N/M Final | Kahvila Otava | Deltagerliste | |
20 | 50m su N, T10, T9 Final | DFDS | Deltagerliste | |
21 | 50m su M, P11, P10 Final | GANT | Deltagerliste | |
22 | 100m vu, T12, T10 Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Deltagerliste | |
23 | 100m vu M, P13, P11 Final | MuoviTech Finland | Deltagerliste | |
24 | 800m vu N, T13-T15 Final | Roberts Berrie | Deltagerliste | |
25 | 800m vu M, P14-P16 Final | TOK | Deltagerliste | |
26 | 50m pu N Masters Final | Topi Riivari Oy | Deltagerliste | |
27 | 50m pu M Masters Final | Värväämö | Deltagerliste | |
28 | 50m pu Para N/M Final | Ortomat Herpola | Deltagerliste | |
29 | 50m pu N, T11, T10 Final | Altaalle.com | Deltagerliste | |
30 | 50m pu M, P12, P11 Final | Viking Line | Deltagerliste | |
31 | 200m su N, T13-T15 Final | Turun Satama Oy | Deltagerliste | |
32 | 200m su M, P14-P16 Final | GANT | Deltagerliste | |
33 | 100m ru N, T13, T11 Final | DFDS | Deltagerliste | |
34 | 100m ru M, P14, P12 Final | Korjauspartnerit | Deltagerliste | |
35 | 50m vu N Masters Final | MuoviTech Finland | Deltagerliste | |
36 | 50m vu M Masters Final | Kahvila Otava | Deltagerliste | |
37 | 50m vu Para N/M Final | Turun kaupunki | Deltagerliste | |
38 | 50m vu N, T10, T9 Final | Roberts Berrie | Deltagerliste | |
39 | 50m vu M, P11, P10 Final | Viking Line | Deltagerliste | |
40 | 200m sku N, T12, T10 Final | GANT | Deltagerliste | |
41 | 200m sku M, P13, P11 Final | Altaalle.com | Deltagerliste |