Pr. løb: Park Vendia Swim Cup 2023
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | junior | senior |
---|---|---|---|---|---|
0 | Medalje overrækkelse 100m Brystsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 100m Butterfly | ||||
0 | Medalje overrækkelse 100m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 100m Rygsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Brystsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Butterfly | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Medley | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Rygsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 400 m Individuel Medley | ||||
0 | Medalje overrækkelse 4x100m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 4x100m Medley | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50 m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50m Brystsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50m Butterfly | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50m Rygsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse Super svømmer | ||||
1 | 50m Rygsvømning Herrer Finale | Sparekassen Danmark | Deltagerliste | ||
1 | 50m Rygsvømning Herrer Indledende | Sparekassen Danmark | Deltagerliste | ||
2 | 50m Rygsvømning Damer Finale | XL Byg, Hjørring | Deltagerliste | ||
2 | 50m Rygsvømning Damer Indledende | XL Byg, Hjørring | Deltagerliste | ||
2 | 50m Rygsvømning Damer Omsvømning | XL Byg, Hjørring | Deltagerliste | ||
3 | 50m Butterfly Herrer Finale | Invita, Hjørring | Deltagerliste | ||
3 | 50m Butterfly Herrer Indledende | Invita, Hjørring | Deltagerliste | ||
4 | 50m Butterfly Damer Finale | Nordjysk Byggeri Aps | Deltagerliste | ||
4 | 50m Butterfly Damer Indledende | Nordjysk Byggeri Aps | Deltagerliste | ||
5 | 400m Medley Herrer Final | Rema 1000, Hestkærvej, Hjørring | Deltagerliste | ||
6 | 400m Medley Damer Final | Vendelbo Spedition | Deltagerliste | ||
7 | 50m Brystsvømning Herrer Finale | Boligtex, Frederikshavn | Deltagerliste | ||
7 | 50m Brystsvømning Herrer Indledende | Boligtex, Frederikshavn | Deltagerliste | ||
8 | 50m Brystsvømning Damer Finale | Sport 24, Metropol | Deltagerliste | ||
8 | 50m Brystsvømning Damer Indledende | Sport 24, Metropol | Deltagerliste | ||
9 | 50m Frisvømning Herrer Finale | Ganer og Robenhagen | Deltagerliste | ||
9 | 50m Frisvømning Herrer Indledende | Ganer og Robenhagen | Deltagerliste | ||
10 | 50m Frisvømning Damer Finale | Bygma Bindslev | Deltagerliste | ||
10 | 50m Frisvømning Damer Indledende | Bygma Bindslev | Deltagerliste | ||
11 | 200m Frisvømning Herrer Final | BDO | Deltagerliste | ||
12 | 200m Frisvømning Damer Final | Murer Michael Thomsen | Deltagerliste | ||
13 | 100m Brystsvømning Herrer Finale | Bjergby Håndværk | Deltagerliste | ||
13 | 100m Brystsvømning Herrer Indledende | Bjergby Håndværk | Deltagerliste | ||
14 | 100m Brystsvømning Damer Finale | Dana Cup SportsCenter | Deltagerliste | ||
14 | 100m Brystsvømning Damer Indledende | Dana Cup SportsCenter | Deltagerliste | ||
15 | 200m Butterfly Herrer Final | Deltagerliste | |||
16 | 200m Butterfly Damer Final | Deltagerliste | |||
17 | 100m Rygsvømning Herrer Finale | Dana Cup SportsCenter | Deltagerliste | ||
17 | 100m Rygsvømning Herrer Indledende | Dana Cup SportsCenter | Deltagerliste | ||
18 | 100m Rygsvømning Damer Finale | Onside sportspræmier | Deltagerliste | ||
18 | 100m Rygsvømning Damer Indledende | Onside sportspræmier | Deltagerliste | ||
19 | 200m Medley Herrer Final | Halvorsminde Efterskole | Deltagerliste | ||
20 | 200m Medley Damer Final | Kærholm teltudlejning | Deltagerliste | ||
21 | 4x100m Medley Herrer Final | Østervrå Lægeklinik | Deltagerliste | ||
22 | 4x100m Medley Damer Final | Østervrå Lægeklinik | Deltagerliste | ||
23 | 100m Frisvømning Herrer Finale | Tømrermester Michael Hansen | Deltagerliste | ||
23 | 100m Frisvømning Herrer Indledende | Tømrermester Michael Hansen | Deltagerliste | ||
24 | 100m Frisvømning Damer Finale | Stubbens Malerservice | Deltagerliste | ||
24 | 100m Frisvømning Damer Indledende | Stubbens Malerservice | Deltagerliste | ||
25 | 200m Rygsvømning Herrer Final | Deltagerliste | |||
26 | 200m Rygsvømning Damer Final | Deltagerliste | |||
27 | 100m Butterfly Herrer Finale | Tømrermester Tonny Dalsgaard | Deltagerliste | ||
27 | 100m Butterfly Herrer Indledende | Tømrermester Tonny Dalsgaard | Deltagerliste | ||
28 | 100m Butterfly Damer Finale | Gulvfirmaet Michael Gade Aps | Deltagerliste | ||
28 | 100m Butterfly Damer Indledende | Gulvfirmaet Michael Gade Aps | Deltagerliste | ||
29 | 200m Brystsvømning Herrer Final | Østervrå Lægeklinik | Deltagerliste | ||
30 | 200m Brystsvømning Damer Final | Østervrå Lægeklinik | Deltagerliste | ||
31 | 4x100m Frisvømning Herrer Final | Murer Michael Thomsen | Deltagerliste | ||
32 | 4x100m Frisvømning Damer Final | BDO | Deltagerliste |