Lajeittain: Park Vendia Swim Cup 2023
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | nuoret | aikuiset |
---|---|---|---|---|---|
0 | Medalje overrækkelse 100m Brystsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 100m Butterfly | ||||
0 | Medalje overrækkelse 100m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 100m Rygsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Brystsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Butterfly | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Medley | ||||
0 | Medalje overrækkelse 200m Rygsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 400 m Individuel Medley | ||||
0 | Medalje overrækkelse 4x100m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 4x100m Medley | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50 m Frisvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50m Brystsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50m Butterfly | ||||
0 | Medalje overrækkelse 50m Rygsvømning | ||||
0 | Medalje overrækkelse Super svømmer | ||||
1 | 50m Rygsvømning Herrer Finale | Sparekassen Danmark | Osallistujaluettelo | ||
1 | 50m Rygsvømning Herrer Indledende | Sparekassen Danmark | Osallistujaluettelo | ||
2 | 50m Rygsvømning Damer Finale | XL Byg, Hjørring | Osallistujaluettelo | ||
2 | 50m Rygsvømning Damer Indledende | XL Byg, Hjørring | Osallistujaluettelo | ||
2 | 50m Rygsvømning Damer Omsvømning | XL Byg, Hjørring | Osallistujaluettelo | ||
3 | 50m Butterfly Herrer Finale | Invita, Hjørring | Osallistujaluettelo | ||
3 | 50m Butterfly Herrer Indledende | Invita, Hjørring | Osallistujaluettelo | ||
4 | 50m Butterfly Damer Finale | Nordjysk Byggeri Aps | Osallistujaluettelo | ||
4 | 50m Butterfly Damer Indledende | Nordjysk Byggeri Aps | Osallistujaluettelo | ||
5 | 400m Medley Herrer Final | Rema 1000, Hestkærvej, Hjørring | Osallistujaluettelo | ||
6 | 400m Medley Damer Final | Vendelbo Spedition | Osallistujaluettelo | ||
7 | 50m Brystsvømning Herrer Finale | Boligtex, Frederikshavn | Osallistujaluettelo | ||
7 | 50m Brystsvømning Herrer Indledende | Boligtex, Frederikshavn | Osallistujaluettelo | ||
8 | 50m Brystsvømning Damer Finale | Sport 24, Metropol | Osallistujaluettelo | ||
8 | 50m Brystsvømning Damer Indledende | Sport 24, Metropol | Osallistujaluettelo | ||
9 | 50m Frisvømning Herrer Finale | Ganer og Robenhagen | Osallistujaluettelo | ||
9 | 50m Frisvømning Herrer Indledende | Ganer og Robenhagen | Osallistujaluettelo | ||
10 | 50m Frisvømning Damer Finale | Bygma Bindslev | Osallistujaluettelo | ||
10 | 50m Frisvømning Damer Indledende | Bygma Bindslev | Osallistujaluettelo | ||
11 | 200m Frisvømning Herrer Final | BDO | Osallistujaluettelo | ||
12 | 200m Frisvømning Damer Final | Murer Michael Thomsen | Osallistujaluettelo | ||
13 | 100m Brystsvømning Herrer Finale | Bjergby Håndværk | Osallistujaluettelo | ||
13 | 100m Brystsvømning Herrer Indledende | Bjergby Håndværk | Osallistujaluettelo | ||
14 | 100m Brystsvømning Damer Finale | Dana Cup SportsCenter | Osallistujaluettelo | ||
14 | 100m Brystsvømning Damer Indledende | Dana Cup SportsCenter | Osallistujaluettelo | ||
15 | 200m Butterfly Herrer Final | Osallistujaluettelo | |||
16 | 200m Butterfly Damer Final | Osallistujaluettelo | |||
17 | 100m Rygsvømning Herrer Finale | Dana Cup SportsCenter | Osallistujaluettelo | ||
17 | 100m Rygsvømning Herrer Indledende | Dana Cup SportsCenter | Osallistujaluettelo | ||
18 | 100m Rygsvømning Damer Finale | Onside sportspræmier | Osallistujaluettelo | ||
18 | 100m Rygsvømning Damer Indledende | Onside sportspræmier | Osallistujaluettelo | ||
19 | 200m Medley Herrer Final | Halvorsminde Efterskole | Osallistujaluettelo | ||
20 | 200m Medley Damer Final | Kærholm teltudlejning | Osallistujaluettelo | ||
21 | 4x100m Medley Herrer Final | Østervrå Lægeklinik | Osallistujaluettelo | ||
22 | 4x100m Medley Damer Final | Østervrå Lægeklinik | Osallistujaluettelo | ||
23 | 100m Frisvømning Herrer Finale | Tømrermester Michael Hansen | Osallistujaluettelo | ||
23 | 100m Frisvømning Herrer Indledende | Tømrermester Michael Hansen | Osallistujaluettelo | ||
24 | 100m Frisvømning Damer Finale | Stubbens Malerservice | Osallistujaluettelo | ||
24 | 100m Frisvømning Damer Indledende | Stubbens Malerservice | Osallistujaluettelo | ||
25 | 200m Rygsvømning Herrer Final | Osallistujaluettelo | |||
26 | 200m Rygsvømning Damer Final | Osallistujaluettelo | |||
27 | 100m Butterfly Herrer Finale | Tømrermester Tonny Dalsgaard | Osallistujaluettelo | ||
27 | 100m Butterfly Herrer Indledende | Tømrermester Tonny Dalsgaard | Osallistujaluettelo | ||
28 | 100m Butterfly Damer Finale | Gulvfirmaet Michael Gade Aps | Osallistujaluettelo | ||
28 | 100m Butterfly Damer Indledende | Gulvfirmaet Michael Gade Aps | Osallistujaluettelo | ||
29 | 200m Brystsvømning Herrer Final | Østervrå Lægeklinik | Osallistujaluettelo | ||
30 | 200m Brystsvømning Damer Final | Østervrå Lægeklinik | Osallistujaluettelo | ||
31 | 4x100m Frisvømning Herrer Final | Murer Michael Thomsen | Osallistujaluettelo | ||
32 | 4x100m Frisvømning Damer Final | BDO | Osallistujaluettelo |