Per gren: XXXV GANT Turku Super Games
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
0 | Uuden seuran julkistaminen | |||
1 | Masters N 50m vapaauinti Final | Kahvila Otava | Startlista | |
2 | Masters M 50m vapaauinti Final | Aquaction | Startlista | |
3 | N/M Vammaisuimarit 50m vapaauinti Final | Turun kaupunki | Startlista | |
4 | N, T10 50m vapaauinti Final | Roberts Berrie | Startlista | |
5 | M, P11 50m vapaauinti Final | Gant ProFashion Oy | Startlista | |
6 | N, T12 200m sekauinti Final | MuoviTech Finland Oy | Startlista | |
7 | M, P13 200m sekauinti Final | Turun Satama Oy | Startlista | |
8 | N, T15 200m selkäuinti Final | Viking Line | Startlista | |
9 | M, P16 200m selkäuinti Final | TOK | Startlista | |
10 | N, T11 100m vapaauinti Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Startlista | |
11 | M, P12 100m vapaauinti Final | Värväämö | Startlista | |
12 | N, T15 200m rintauinti Final | Altaalle.com | Startlista | |
13 | M, P16 200m rintauinti Final | MuoviTech Finland Oy | Startlista | |
14 | N, T10 50m selkäuinti Final | Turun Satama Oy | Startlista | |
15 | M, P11 50m selkäuinti Final | DFDS | Startlista | |
16 | N, T12 100m perhosuinti Final | Gant ProFashion Oy | Startlista | |
17 | M, P13 100m perhosuinti Final | Roberts Berrie | Startlista | |
18 | N, T11 50m perhosuinti Final | TOK | Startlista | |
19 | M, P12 50m perhosuinti Final | Ortomat Herpola | Startlista | |
20 | N, T15 400m vapaauinti Final | Altaalle.com | Startlista | |
21 | M, P16 400m vapaauinti Final | Gant ProFashion Oy | Startlista | |
22 | N, T15 100m rintauinti Final | Topi Riivari Oy | Startlista | |
23 | M, P13 100m rintauinti Final | Korjauspartnerit | Startlista | |
24 | N, T15 200m perhosuinti Final | Viking Line | Startlista | |
25 | M, P16 200m perhosuinti Final | Värväämö | Startlista | |
26 | N, T12 100m selkäuinti Final | Gant ProFashion Oy | Startlista | |
27 | M, P13 100m selkäuinti Final | Turun Satama Oy | Startlista | |
28 | N, T12 200m vapaauinti Final | MuoviTech Finland Oy | Startlista | |
29 | M, P13 200m vapaauinti Final | Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy | Startlista | |
30 | N, T10 50m rintauinti Final | TOK | Startlista | |
31 | M, P11 50m rintauinti Final | Roberts Berrie | Startlista | |
32 | Masters N 200m sekauinti Final | DFDS | Startlista | |
33 | Masters M 200m sekauinti Final | Intersport Sello | Startlista |