2023-05-31   04:40:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: PrimaTimber uinnit 2022

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani Erälistanuoretaikuiset
1 expand   50m Vapaauinti Naiset Final Karsikon Talohuolto    Osallistujaluettelo
2 expand   50m Vapaauinti Miehet Final Rakennusliike V.Huovinen    Osallistujaluettelo
3 expand   50m Vapaauinti Naiset Final PrimaTimber    Osallistujaluettelo
4 expand   50m Vapaauinti Miehet Final PrimaTimber    Osallistujaluettelo
5 expand   200m Sekauinti Naiset Final WP-Putki    Osallistujaluettelo
6 expand   200m Sekauinti Miehet Final WP-Putki    Osallistujaluettelo
7 expand   100m Selkäuinti Naiset Final Systeema    Osallistujaluettelo
8 expand   100m Selkäuinti Miehet Final Intersport    Osallistujaluettelo
9 expand   50m Rintauinti Naiset Final Ouneva Group    Osallistujaluettelo
10 expand   50m Rintauinti Miehet Final Ouneva Group    Osallistujaluettelo
11 expand   100m Perhosuinti Naiset Final Tritanium    Osallistujaluettelo
12 expand   100m Perhosuinti Miehet Final Tritanium    Osallistujaluettelo
13 expand   800m Vapaauinti Naiset Final Kerubi    Osallistujaluettelo
14 expand   800m Vapaauinti Miehet Final Sähköasennus Kuronen    Osallistujaluettelo
15 expand   50m Selkäuinti Naiset Final ISLO    Osallistujaluettelo
16 expand   50m Selkäuinti Miehet Final Karelia Sähkö    Osallistujaluettelo
17 expand   200m Vapaauinti Naiset Final Nanocomp    Osallistujaluettelo
18 expand   200m Vapaauinti Miehet Final Reijolan Tilipalvelu    Osallistujaluettelo
19 expand   100m Rintauinti Naiset Final Pihlajalinna    Osallistujaluettelo
20 expand   100m Rintauinti Miehet Final Karelian Vahinkopalvelu    Osallistujaluettelo
21 expand   50m Perhosuinti Naiset Final Närhi Oy    Osallistujaluettelo
22 expand   50m Perhosuinti Miehet Final Vatupassi    Osallistujaluettelo
23 expand   100m Vapaauinti Naiset Final Karelian Talotekniikka    Osallistujaluettelo
24 expand   100m Vapaauinti Miehet Final PrimaTimber    Osallistujaluettelo
25 expand   4x50m Sekauinti Naiset Final PKO    Osallistujaluettelo
26 expand   4x50m Sekauinti Miehet Final PKO    Osallistujaluettelo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner