Discipline: Valle-Cup 2022
Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.
# | Discipline | Sponzor | Startna lista | Rezultati |
---|---|---|---|---|
0 | Medalje overrækkelse | |||
0 | Pause | |||
1 | 200m Frisvømning Damer Final | CBRE Intego A/S | Prijave | |
2 | 200m Frisvømning Herrer Final | Magion | Prijave | |
3 | 50m Rygsvømning Damer Final | Tømrerfirmaet Torben Holt | Prijave | |
4 | 50m Rygsvømning Herrer Final | Vildmedvin | Prijave | |
5 | 100m Brystsvømning Damer Final | Garant Grindsted | Prijave | |
6 | 100m Brystsvømning Herrer Final | Sengeuniverset | Prijave | |
7 | 100m Medley Damer Final | KT erhvervsbyg | Prijave | |
8 | 100m Medley Herrer Final | Sport24 Grindsted | Prijave | |
9 | 25m Rygsvømning Damer Final | Grindsted landbrugsskole | Prijave | |
10 | 25m Rygsvømning Herrer Final | Tronsø efterskole og fri fagskole | Prijave | |
11 | 50m Frisvømning Damer Final | Vestjysk Bank Grindsted | Prijave | |
12 | 50m Frisvømning Herrer Final | IFF | Prijave | |
13 | 100m Rygsvømning Damer Final | Vestjysk Bank Grindsted | Prijave | |
14 | 100m Rygsvømning Herrer Final | Therkildsen Ejendomme A/S | Prijave | |
15 | 50m Butterfly Damer Final | Agerskov ungdomsskole | Prijave | |
16 | 50m Butterfly Herrer Final | Expert-Punkt 1 | Prijave | |
17 | 100m Frisvømning Damer Final | EL installatør Finn Lauidsen | Prijave | |
18 | 100m Frisvømning Herrer Final | Samstrøm A/S | Prijave | |
19 | 50m Brystsvømning Damer Final | Skouniverset | Prijave | |
20 | 50m Brystsvømning Herrer Final | Kiropraktisk klinik ved - Michael Vaarst | Prijave | |
21 | 25m Frisvømning Damer Final | MT Gulve og Gardiner | Prijave | |
22 | 25m Frisvømning Herrer Final | Murefirmaet Børge Larsen | Prijave | |
23 | 4x50m Fri Træner/official Mix Final | Guldbageren Grindsted | Prijave | |
101 | 4x50m Medley Damer Final | Tandlægerne Birketorvet | Prijave | |
102 | 4x50m Medley Herrer Final | Thranes køreskole | Prijave | |
103 | 4x50m Medley Mix Final | Vognmand Henrik Gade | Prijave | |
111 | 4x50m Frisvømning Damer Final | Vestjysk Bank Grindsted | Prijave | |
112 | 4x50m Frisvømning Herrer Final | IFF | Prijave | |
113 | 4x50m Frisvømning Mix Final | Kontorbutikken | Prijave | |
121 | 4x25m For Sjov Damer final | Rene Schroter-VW Grindsted | Prijave | |
122 | 4x25m For Sjov Herrer final | Jettes Foto | Prijave | |
123 | 4x25m For Sjov Mix Final | Tårnvej Biler | Prijave | |
131 | 4x100m Frisvømning Damer Final | Junge Byg | Prijave | |
132 | 4x100m Frisvømning Herrer Final | Revisionsfirmaet Kjær | Prijave | |
133 | 4x100m Frisvømning Mix Final | HOME | Prijave | |
141 | 4x50m Klodshans Damer Final | Tøjeksperten - Kent | Prijave | |
142 | 4x50m Klodshans Herrer Final | REMA 1000 | Prijave | |
143 | 4x50m Klodshans Mix Final | Fysioterapeut Janni Rahbek, fysio Danmark | Prijave |