Discipline: TUA NOI - uinnit
Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.
# | Discipline | Sponzor | Startna lista | Rezultati |
---|---|---|---|---|
0 | Tauko | |||
1 | 100m Sku N Final | muuttopaikka.fi | Prijave | |
2 | 100m Sku M Final | Prijave | ||
3 | 100m Vu T14-16-N Final | Lehtosen Konepaja Oy | Prijave | |
4 | 100m Vu P15-16-M Final | Porin Konttorikone Oy | Prijave | |
5 | 50m Su T14-N Final | Prijave | ||
6 | 50m Su P15-M Final | Prijave | ||
7 | 100m Pu T14-16-N Final | Prijave | ||
8 | 100m Pu P15-16-M Final | Satakunnan Kansa | Prijave | |
9 | 50m Vu T14-N Final | Prijave | ||
10 | 50m Vu P15-M Final | Prijave | ||
11 | 400m Vu N Final | Ristolan Ravintola, Köyliö | Prijave | |
12 | 400m Vu M Final | Prijave | ||
13 | 50m Vu T8-10-12 Final | Karpalopiste Oy | Prijave | |
14 | 50m Vu P9-11-13 Final | Prijave | ||
15 | 100m Sku T10-12 Final | Prijave | ||
16 | 100m Sku P11-13 Final | Prisma Mikkola | Prijave | |
17 | 50m Pu T8-10-12 Final | Prijave | ||
18 | 50m Pu P9-11-13 Final | Prijave | ||
19 | 100m Vu T10-12 Final | muuttopaikka.fi | Prijave | |
20 | 100m Vu P11-13 Final | Prijave | ||
21 | 50m Su T8-10-12 Final | Lehtosen Konepaja Oy | Prijave | |
22 | 50m Su P9-11-13 Final | Prijave | ||
23 | 200m Vu T10-12 Final | Ristolan Ravintola, Köyliö | Prijave | |
24 | 200m Vu P11-13 Final | Prijave | ||
25 | 200m Sku T14-16-N Final | Prijave | ||
26 | 200m Sku P15-17-M Final | Porin Leipä Oy | Prijave | |
27 | 100m Ru T14-16-N Final | Prijave | ||
28 | 100m Ru P15-17-M Final | Lehtosen Konepaja Oy | Prijave | |
29 | 50m Pu T14-N Final | Prijave | ||
30 | 50m Pu P15-M Final | Prijave | ||
31 | 100m Su T14-16-N Final | Prijave | ||
32 | 100m Su P15-17-M Final | Prijave | ||
33 | 50m Ru T14-N Final | muuttopaikka.fi | Prijave | |
34 | 50m Ru P15-M Final | Prijave | ||
35 | 400m Sku N Final | Prijave | ||
36 | 400m Sku M Final | Prijave | ||
37 | 100m Ru T10-12 Final | Prijave | ||
38 | 100m Ru P11-13 Final | muuttopaikka.fi | Prijave | |
39 | 100m Su T10-12 Final | Prijave | ||
40 | 100m Su P11-13 Final | Prijave | ||
41 | 50m Ru T8-10-12 Final | Lehtosen Konepaja Oy | Prijave | |
42 | 50m Ru P9-11-13 Final | Prijave | ||
43 | 200m Sku T10-12 Final | Prijave | ||
44 | 200m Sku P11-13 Final | Prijave | ||
45 | 400m Vu T12 Final | Prijave | ||
46 | 400m Vu P13 Final | Prijave |