- Choose an alternative:
- Home
- Competitions
- Program
- Results
- By event
- Filearchive
- LIVE
By event: SUM-SIM Region 2019, Skåne norra
Below all events are listed by event. Click on the event to see seeded heatlists and results for this event.
- Choose class:
- All
- Individual men
- Individual women
- Relay men
- Relay women
# | Event | Sponsor | Startlist | Results |
---|---|---|---|---|
0 | 100m bröstsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m frisim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 1500m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m ryggsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m frisim flickor 13 o y prisutdelning | |||
0 | 400m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 400m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m medley flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 400m medley flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m medley pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 400m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim pojkar 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley flickor 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 14 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 800m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 800m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
1 | 200m medley pojkar 15-16 | DiTEC | Entry list | |
Heats | ||||
2 | 200m fjärilsim flickor 15-16 | PEAB | Entry list | |
Heats | ||||
3 | 200m frisim pojkar 14 | Max Matthiessen | Entry list | |
Heats | ||||
4 | 200m frisim flickor 14 | PM Sweden - Fitline | Entry list | |
Heats | ||||
5 | 1500m frisim pojkar 15-16 | TIMECENTER | Entry list | |
Heats | ||||
6 | 200m frisim flickor 15-16 | Ernst & Young | Entry list | |
Heats | ||||
7 | 400m frisim pojkar 13 o y | TIMECENTER | Entry list | |
Heats | ||||
8 | 200m medley flickor 13 o y | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Entry list | |
Heats | ||||
9 | 200m bröstsim pojkar 15-16 | Däckperfekt AB | Entry list | |
Heats | ||||
10 | 100m ryggsim flickor 15-16 | Bosses Utetjänst | Entry list | |
Heats | ||||
11 | 100m fjärilsim pojkar 14 | Human Support Care - Lejongårdar | Entry list | |
Heats | ||||
12 | 100m fjärilsim flickor 14 | NP NIlsson Trävaru AB | Entry list | |
Heats | ||||
13 | 4x100m medley pojkar 16 o y | Höja Bygg och Inredning AB | Entry list | |
Heats | ||||
14 | 4x100m frisim flickor 16 o y | Jolyn | Entry list | |
Heats | ||||
15 | 200m medley flickor 15-16 | DiTEC | Entry list | |
Heats | ||||
16 | 200m fjärilsim pojkar 15-16 | Max Matthiessen | Entry list | |
Heats | ||||
17 | 100m frisim flickor 13 o y | PM Sweden - Fitline | Entry list | |
Heats | ||||
18 | 100m ryggsim pojkar 13 o y | Engelholms Glass | Entry list | |
Heats | ||||
19 | 1500m frisim flickor 15-16 | Ängelholms Kommun | Entry list | |
Heats | ||||
20 | 200m frisim pojkar 15-16 | IC Control Media & Sport | Entry list | |
Heats | ||||
21 | 400m medley flickor 14 | Lindab AB | Entry list | |
Heats | ||||
22 | 400m medley pojkar 14 | TIMECENTER | Entry list | |
Heats | ||||
23 | 100m fjärilsim flickor 13 o y | Ängelholmshem | Entry list | |
Heats | ||||
24 | 100m bröstsim pojkar 13 o y | Däckperfekt AB | Entry list | |
Heats | ||||
25 | 200m bröstsim flickor 15-16 | Human Support Care - Lejongårdar | Entry list | |
Heats | ||||
26 | 100m ryggsim pojkar 15-16 | Jaked/da italia | Entry list | |
Heats | ||||
27 | 4x100m frisim flickor 14 o y | PM Sweden - Fitline | Entry list | |
Heats | ||||
28 | 4x100m medley pojkar 14 o y | Max Matthiessen | Entry list | |
Heats | ||||
29 | 400m frisim pojkar 15-16 | DiTEC | Entry list | |
Heats | ||||
30 | 100m frisim flickor 15-16 | PEAB | Entry list | |
Heats | ||||
31 | 200m ryggsim pojkar 14 | PM Sweden - Fitline | Entry list | |
Heats | ||||
32 | 200m medley flickor 14 | Max Matthiessen | Entry list | |
Heats | ||||
33 | 200m ryggsim pojkar 15-16 | Speedo | Entry list | |
Heats | ||||
34 | 100m bröstsim flickor 15-16 | Däckperfekt AB | Entry list | |
Heats | ||||
35 | 200m medley pojkar 13 o y | Ernst & Young | Entry list | |
Heats | ||||
36 | 400m frisim flickor 13 o y | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Entry list | |
Heats | ||||
37 | 100m fjärilsim pojkar 15-16 | Bosses Utetjänst | Entry list | |
Heats | ||||
38 | 400m medley flickor 15-16 | TG Maskinteknik | Entry list | |
Heats | ||||
39 | 200m bröstsim pojkar 14 | NP NIlsson Trävaru AB | Entry list | |
Heats | ||||
40 | 800m frisim flickor 14 | Höja Bygg och Inredning AB | Entry list | |
Heats | ||||
41 | 4x100m frisim pojkar 16 o y | Jaked/da italia | Entry list | |
Heats | ||||
42 | 4x100m medley flickor 16 o y | Viking Fågel | Entry list | |
Heats | ||||
43 | 400m frisim flickor 15-16 | Max Matthiessen | Entry list | |
Heats | ||||
44 | 100m frisim pojkar 15-16 | PM Sweden - Fitline | Entry list | |
Heats | ||||
45 | 200m ryggsim flickor 14 | ÄSS Masters | Entry list | |
Heats | ||||
46 | 200m medley pojkar 14 | Arbore AB | Entry list | |
Heats | ||||
47 | 100m ryggsim flickor 13 o y | IC Control Media & Sport | Entry list | |
Heats | ||||
48 | 100m frisim pojkar 13 o y | Kunskapsporten/Vattnets Hus | Entry list | |
Heats | ||||
49 | 200m ryggsim flickor 15-16 | TIMECENTER | Entry list | |
Heats | ||||
50 | 100m bröstsim pojkar 15-16 | J&R Entreprenad | Entry list | |
Heats | ||||
51 | 200m bröstsim flickor 14 | TIMECENTER | Entry list | |
Heats | ||||
52 | 800m frisim pojkar 14 | Human Support Care - Lejongårdar | Entry list | |
Heats | ||||
53 | 100m bröstsim flickor 13 o y | TG Maskinteknik | Entry list | |
Heats | ||||
54 | 100m fjärilsim pojkar 13 o y | NP NIlsson Trävaru AB | Entry list | |
Heats | ||||
55 | 100m fjärilsim flickor 15-16 | Familjen Kurt och Elisabeth Andersen | Entry list | |
Heats | ||||
56 | 400m medley pojkar 15-16 | Jolyn | Entry list | |
Heats | ||||
57 | 4x100m medley flickor 14 o y | ÄSS Masters | Entry list | |
Heats | ||||
58 | 4x100m frisim pojkar 14 o y | Arbore AB | Entry list | |
Heats |
RSS Feed | Kontakt | Integritetspolicy
© Copyright 2013 IC Control Media & Sport
Time: -0.527 | Qeueries: 6965