Pr. løb: Vestkyst Cup 2018
Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.
# | Løb | Sponsor | Startliste | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley Damer | SydEnergi | Deltagerliste | |
2 | 200m Medley Herrer | Det Faglige Hus | Deltagerliste | |
3 | 200m Brystsvømning Damer | Comtec International | Deltagerliste | |
4 | 200m Brystsvømning Herrer | Jysk Geoteknik | Deltagerliste | |
5 | 50m Frisvømning Damer | Ekko Fisk | Deltagerliste | |
6 | 50m Frisvømning Herrer | City Optik | Deltagerliste | |
7 | 200m Frisvømning Damer | Fysio Danmark Varde | Deltagerliste | |
8 | 200m Frisvømning Herrer | Dagli' Brugsen | Deltagerliste | |
9 | 50m Butterfly Damer | T J Malerfirma | Deltagerliste | |
10 | 50m Butterfly Herrer | Lesjöfors | Deltagerliste | |
11 | 100m Rygsvømning Damer | Sigma Seafood | Deltagerliste | |
12 | 100m Rygsvømning Herrer | Tourupgaard Mink | Deltagerliste | |
13 | 50m Brystsvømning Damer | Telesikring | Deltagerliste | |
14 | 50m Brystsvømning Herrer | 24-7 Tømrer & Snedker | Deltagerliste | |
15 | 200m Butterfly Damer | TK Transport | Deltagerliste | |
16 | 200m Butterfly Herrer | Semco Maritime | Deltagerliste | |
17 | 100m Frisvømning Damer | Lægerne Havborgvej | Deltagerliste | |
18 | 100m Frisvømning Herrer | 24-7 Tømrer & Snedker | Deltagerliste | |
19 | 4X50m Medley Mix | J.T. Rustfri | Deltagerliste | |
20 | 4X100m Medley Mix | 24-7 Tømrer & Snedker | Deltagerliste | |
21 | 400m Frisvømning Damer | Telesikring | Deltagerliste | |
22 | 400m Frisvømning Herrer | Malermester Klinkert | Deltagerliste | |
23 | 200m Rygsvømning Damer | NOORD | Deltagerliste | |
24 | 200m Rygsvømning Herrer | Bilka Esbjerg | Deltagerliste | |
25 | 100m Medley Damer | Jette Kristine E727 | Deltagerliste | |
26 | 100m Medley Herrer | Malerfirma Kjøgx | Deltagerliste | |
27 | 100m Butterfly Damer | Sønderjyllands Tagdækning | Deltagerliste | |
28 | 100m Butterfly Herrer | Blomsterhuset | Deltagerliste | |
29 | 100m Brystsvømning Damer | Telesikring | Deltagerliste | |
30 | 100m Brystsvømning Herrer | Sønderjyllands Tagdækning | Deltagerliste | |
31 | 50m Rygsvømning Damer | VVS Svend J. Schmidt | Deltagerliste | |
32 | 50m Rygsvømning Herrer | City Optik | Deltagerliste | |
33 | 400m Medley Damer | Fysio Danmark - Esbjerg | Deltagerliste | |
34 | 400m Medley Herrer | SubC Partner | Deltagerliste | |
35 | 4X50m Frisvømning Mix | De Blå Busser | Deltagerliste | |
36 | 4X100m Frisvømning Mix | Esbjerg Galvanoindustri | Deltagerliste |