Kokonaistilanne
Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-04 09:55:35
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-04 09:59:46
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 09:54:42
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 09:54:04
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 10:02:51
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 09:42:38
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 10:04:00
10, P14,15,16 200m SU, Päivitetty: 2017-11-04 10:04:00
14 - 14
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Marcus | Forsel | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:11.81 |
2 | Akseli | Hakala | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:16.81 |
3 | Niklas | Hatakka | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:19.78 |
4 | Santeri | Herpola | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:20.27 |
5 | Risto | Martikainen | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:20.38 |
6 | Niko | Matela | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:22.28 |
7 | Sami | Uusikumpu | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:23.35 |
8 | Lauri | Tolvanen | Haminan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:27.11 |
9 | Teemu | Oksakari | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:27.15 |
10 | Joona | Kortteinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:27.62 |
11 | Toni | Lipponen | Kemin Uimaseura | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:27.77 |
12 | Paavo | Erkinaro | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:27.92 |
13 | Nooa | Lehtoniemi | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:28.04 |
14 | Pauli | Salonen | Helsingin Uimarit | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:28.90 |
15 | Urho | Lyytinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:29.29 |
16 | Elias | Kalliokoski | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:31.25 |
17 | Simon | Ravals | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:32.00 |
18 | Aleksi | Kauppinen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:32.48 |
19 | Benjamin | Evans | Swimming Club Vuokatti | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.63 |
20 | Aki | Hakkarainen | Simmis Wanda | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:35.16 |
21 | Kasper | Holopainen | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:36.52 |
22 | Topi | Immonen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:36.61 |
23 | Leevi | Ylikulppi | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:37.23 |
24 | Visa | Kotiniitty | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:37.35 |
25 | Emil | Saha | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:38.51 |
26 | Matias | Rasinmäki | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:40.61 |
27 | Petteri | Lepola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:43.02 |
28 | Perttu | Järvinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:43.49 |
29 | Tatu | Kunttila | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:44.63 |
30 | Leevi | Hautaniemi | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:46.78 |
31 | Alexander | Mattsson | Ålands Simförening | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:47.55 |
32 | Miko | Vaikkola | Uimaseura Kangasalan Kuohu | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:48.47 |
33 | Marat | Kiiveri | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:48.91 |
34 | Daniel | Pavlov | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:50.03 |
35 | Otto | Ahvonen | Hämeenlinnan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:50.52 |
36 | Markus | Nuoranne | Nokian Pyry | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:52.49 |
37 | Atte | Poikela | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:57.74 |
38 | Roope | Oijennus | Seinäjoen Uimarit-58 | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 3:03.73 |
39 | Joonatan | Kuivalainen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:04.44 |
40 | Ilmari | Laitala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 3:53.67 |
- | Niko | Silander | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | DSQ |
10, P14,15,16 200m SU, Päivitetty: 2017-11-04 10:04:00
15 - 15
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jesper | Lietzén | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:10.85 |
2 | Elias | Laine | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:12.10 |
3 | Ibrahim | Ezzat | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:13.00 |
4 | Lasse | Pulkkinen | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:13.55 |
5 | Kalle | Mäkinen | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:15.02 |
6 | Akseli | Kontiainen | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:16.91 |
7 | Elias | Kukkonen | ORCA Helsinki | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:17.21 |
8 | Oscar | Skjäl | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:17.56 |
9 | Rasmus | Söderholm | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:18.42 |
10 | Ethan | Brady | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:18.55 |
11 | Veikka | Saren | Someron Esa | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:21.71 |
12 | Eemeli | Leinonen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:22.91 |
13 | Leo | Mikkonen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:24.15 |
14 | Oliver | Kela | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:24.40 |
15 | Samu Petteri | Kallio | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:24.44 |
16 | Wäinö | Koskinen | Uinti Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:25.29 |
17 | Lauri | Kettunen | Lappeenrannan Uimarit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:26.22 |
18 | Miska | Birkstedt | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:28.05 |
19 | Ville-veikko | Katajisto | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:28.99 |
20 | Verneri | Viisanen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:29.05 |
21 | Roope | Tsutsunen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:29.57 |
22 | Lauri | Uosukainen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:29.72 |
23 | Aapo | Liljaniemi | Nurmijärven Uinti | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:30.11 |
24 | Aatu | Harju | Vanders | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:30.86 |
25 | Tino | Lukkaroinen | Riihimäen Uimaseura | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:31.52 |
26 | Aarne | Myllynen | Järvenpään Uintiklubi | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:33.16 |
27 | Otto | Hoffren | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:34.60 |
28 | Valtteri | Setälä | Swimming Club Rovaniemi | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:38.21 |
29 | Akseli | Ylikoski | Pihlava Työväen Urheilijat | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:38.74 |
30 | Martti | Rautell | Octopus Lohja | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 2:40.90 |
31 | Eemeli | Kauppila | Oulun Lohet | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:44.99 |
32 | Olli | Elo | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:47.96 |
33 | Santeri | Kinnunen | Uimaseura Kaarina | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:50.61 |
34 | Aaron | Utulahti | Nummelan Kisaajat | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 | 3:06.09 |
- | Tuukka | Pekkanen | Keuruun Toverit | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | DSQ |
10, P14,15,16 200m SU, Päivitetty: 2017-11-04 10:04:00
16 - 16
# | Etunimi | Sukunimi | Seura | Kilpailu | Time |
---|---|---|---|---|---|
1 | Roni | Kallström | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:03.90 |
2 | Veeti | Ruohtula | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:10.01 |
3 | Veeti | Haikonen | Helsingfors Simsällskap | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:10.94 |
4 | Claes | Fjellström | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:12.21 |
5 | Perttu | Somero | Lahden Kaleva | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:14.64 |
6 | Isak | Gramén | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:15.23 |
7 | Atte | Pennanen | Lahden Uimaseura | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:17.85 |
8 | Tiitus | Taskila | Oulun Uinti 1906 | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:18.10 |
9 | Teemu | Annala | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:18.81 |
10 | Hugo | Mattola | Kokkolan Uimaseura | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:19.78 |
11 | Jiri | Järvinen | Swimming Jyväskylä | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:20.15 |
12 | Pirkka | Perkola | TaTu Tampere | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | 2:20.91 |
13 | Leevi | Korpinen | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:22.62 |
14 | Juuso | Syrjälä | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi | 2:25.92 |
15 | Samuli | Hartikainen | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:32.95 |
16 | Jani | Leskelä | Kemin Työväen Uimarit | IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi | 2:33.08 |
17 | Ville | Lauslahti | Cetus Espoo | IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 | 2:34.90 |
18 | Jeremia | Sidoroff | Joensuun Uimaseura | IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi | 2:36.93 |
19 | Otto | Lindroos | Aurajoen Uinti | IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi | 2:40.80 |
- | Ossi | Kleimola | Kouvolan Uimarit | IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi | DSQ |