Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 17:28:55
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 17:54:29
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:32:35
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:49:39
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 17:35:30
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 19:38:42
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-04 07:41:38

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2017-11-05 19:38:42
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.63
2 Wilma Sundt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.06
3 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.47
4 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.60
5 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.29
6 Louna Kasvio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.03
7 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.18
8 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.21
9 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.66
10 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.30
11 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.65
12 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.25
13 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.47
14 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.50
15 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.83
16 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.93
17 Julia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.80
18 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.02
19 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.68
20 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.72
21 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.30
22 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.71
23 Olivia Talvitie Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.89
24 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.04
25 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.18
26 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.23
27 Janina Granberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.60
28 Hilla Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.71
29 Emmi Nieminen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.93
30 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.13
31 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.15
32 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.40
33 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.64
34 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.87
35 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.09
36 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.39
37 Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.24
38 Judit Lindén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.27
39 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.76
40 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.11
41 Laura Saarela Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.13
41 Lila Niskala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.13
43 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.73
44 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.75
45 Sara Siipola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.86
46 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.39
47 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.75
48 Malva Salmelin Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.76
49 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.79
50 Veera Westerlund Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.00
51 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.08
52 Lily Päivänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.10
53 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.43
54 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.83
55 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.85
56 Elsa Määttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.94
57 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.14
58 Meri-xenia Lignell Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.67
59 Anna Hynönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.78
60 Milana Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.09
61 Ella Parviainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.20
62 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.52
63 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.00
64 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.12
65 Sonja Berseneva ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.22
66 Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.29
67 Anna Selin Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.71
68 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.92
69 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.26
70 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.43
71 Maria Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.49
72 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:47.58
73 Jenni Konnu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.65
74 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.80
75 Nea Salmela Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.25
76 Gabriella Vesterkvist Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.36
77 Malla Kostiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.51
78 Rilla Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.52
79 Ella Kalliokari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.55
80 Joanna Salonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.83
81 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:49.08
82 Emmi Halonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.43
83 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.76
84 Tua Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.79
85 Aino Piippo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.94
86 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:50.44
87 Viivi Kiiveri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.72
88 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:51.06
88 Elsa Vuorimaa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:51.06
90 Reetta Keränen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:51.22
91 Elina Toivonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.43
92 Peppi Virokannas ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.18
93 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.47
94 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:52.50
95 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:52.76
96 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:52.97
97 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.06
98 Ella Kostiainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.11
99 Amanda Kortet Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.24
100 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:53.32
101 Rianna Hoda Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:53.60
102 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:53.89
103 Merete Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:54.20
104 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:54.81
105 Peppi Peltotalo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:54.98
106 Laura Lyytinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:55.35
107 Iida-maria Hagner Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:55.37
108 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.61
109 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:56.19
110 Diana Raduly Baka Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:56.62
111 Veera Hautamäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:57.14
112 Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:57.86
113 Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:58.06
114 Tinka Enäjärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:58.47
115 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:58.65
116 Sonja Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:59.15
117 Veera Rantala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:00.15
118 Maija Grönholm Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.92
119 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:01.37
120 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:01.51
121 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:01.86
122 Karoliina Jukarainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:02.43
123 Kerttu Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:02.49
124 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:03.53
125 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:03.63
126 Riia Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:04.57
127 Sanni Tsokkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:04.62
128 Ada Riquelme Mac Donald Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:05.72
129 Maisa Savisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:07.53
130 Evelina Myllykoski Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.48
131 Inka Kukkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:08.74
132 Aino Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:10.65
133 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:14.28
134 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:15.93
135 Ella Jokioinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:25.71
- Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Nella Pesonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Jenna Myllyntausta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Alexa Korkiakoski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Linda Möttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Julia Jurttila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2017-11-05 19:38:42
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.59
2 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.78
3 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.75
4 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.05
5 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.45
6 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.80
7 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.93
8 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.24
9 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.99
10 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.11
11 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.63
12 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.67
12 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.67
14 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.35
15 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.82
16 Sofia Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.02
17 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.11
18 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.18
19 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.37
20 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.77
21 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.54
22 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.71
23 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.02
24 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.72
25 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.98
26 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.06
27 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.10
28 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.14
29 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.30
30 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.46
31 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.51
32 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.53
33 Ronja Nevanko Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.67
34 Anna Lehmusvaara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.82
35 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.87
36 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.59
37 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.87
38 Hanna Blomqvist Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.97
39 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.20
40 Sofi Andström ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.48
41 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.76
42 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.82
43 Hilla Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.06
44 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.19
45 Sini Kaivola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.30
46 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.46
47 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.00
48 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.04
49 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.17
50 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.23
51 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.41
52 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.64
53 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.79
54 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.02
54 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.02
56 Eevi-maria Bogdanova Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.03
57 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.11
58 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.20
59 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.42
60 Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.44
61 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.48
62 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.64
63 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.67
64 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.74
65 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.88
66 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.16
67 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.25
68 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.29
69 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.30
70 Ronja Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.52
71 Rebekka Aaltola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.57
72 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.58
73 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.63
74 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.67
75 Ella Sipola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.98
76 Maria Mustonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.12
77 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.14
78 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.17
79 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.18
79 Kukka Peill Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.18
81 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.23
82 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.31
83 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.42
84 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.51
85 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.64
86 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.65
87 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.96
88 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.02
89 Lotta Akkanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.54
90 Siiri Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.77
91 Saana Hyvönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.84
92 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.89
93 Roosa Hautamäki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.82
94 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.94
95 Emma Nieminen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.97
96 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.00
97 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.10
98 Essi Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.12
99 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.23
100 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.28
101 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.30
102 Julia Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.34
103 Sanni Toppinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.77
104 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.10
105 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.16
106 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.23
107 Ella-Olivia Tikkanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.29
108 Aino Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.52
109 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.66
110 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.10
111 Lotta Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.13
112 Lilli Eskola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.22
113 Katariina Koivuranta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.52
114 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.58
115 Neta Siponmaa Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.70
116 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.19
117 Kaisa Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.24
118 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.26
119 Milla Siira Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.29
120 Emma Veide Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.41
121 Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.44
122 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.51
123 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.53
124 Sanni Räty Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.68
125 Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.71
126 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.83
127 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.28
128 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.33
129 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.37
130 Teresa Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.93
131 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.31
132 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.59
133 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.67
134 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.77
135 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.80
136 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.08
137 Sofia Marinescu Gava Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.11
138 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.29
139 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.43
140 Elizaveta Salmela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.48
141 Vilja Pusa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.59
142 Ankia Meintjes Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.66
143 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.86
144 Kätrin Koppel Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.27
145 Aino Kurki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.44
146 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.58
147 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.59
148 Janna Tepsa Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.96
149 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.07
150 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.15
151 Ronja Makkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.46
152 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:46.52
153 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.56
154 Veera Olli Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.59
155 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.66
156 Taru Lax Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.71
157 Ronja Rantanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.15
158 Aada Ahonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:47.22
159 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.28
160 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.42
161 Moona Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.60
162 Nea Hollström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.68
163 Viivi Laiho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:47.96
164 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.30
165 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.42
166 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.48
167 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:48.80
168 Fionna Barnes HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:48.97
169 Soila Nevalainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.05
170 Ada Salaspuro Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.13
171 Wilma Wallenius Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.20
172 Emilia Peuhkurinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.56
173 Helmi Jämsén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.60
174 Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.90
175 Saara Turunen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.91
176 Aino Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.23
177 Ada Niemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.44
178 Anniina Törmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:51.34
179 Vea Victoria Ramsten Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.41
180 Eerika Turunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:51.69
181 Saana Keskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:51.74
182 Sonja Makkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:52.30
183 Hertta Koskinen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.80
184 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:53.07
184 Sofia Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.07
186 Milla Tahvanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.84
187 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:55.05
188 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:56.02
189 Emilia Ehnström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:57.11
190 Pihla Louhela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:57.98
191 Alexandra Julin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.39
192 Emma Autio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:01.65
193 Lilja Tarvainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:01.70
194 Ronya Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:02.64
195 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:09.66
- Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Emma Lönnberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Ida Ekebohm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2017-11-05 19:38:42
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.01
2 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.36
3 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.47
4 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.36
5 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.84
6 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.26
7 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.38
8 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.49
9 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.81
10 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.90
11 Emmi Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.48
12 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.69
13 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.71
14 Tinja Lasonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.75
15 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.91
16 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.22
17 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.63
18 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.86
19 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.48
20 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.86
21 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.25
22 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.31
23 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.37
24 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.44
24 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.44
26 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.55
27 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.65
28 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.80
29 Salla Rantala Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.18
30 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.19
31 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.47
32 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.53
32 Gitta Nukala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.53
34 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.65
35 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.75
36 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.11
37 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.44
38 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.58
39 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.85
39 Viljaana Myllärinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.85
41 Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.99
42 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.27
43 Nita Tenho Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.45
44 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.74
45 Ida Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.81
46 Nanna Sinerkari Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.30
47 Iisa Karpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.38
48 Anni Konnu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.62
49 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.63
50 Alisa Ailanen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.73
51 Sonja Salmimies Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.91
52 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.92
53 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.00
54 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.59
55 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.87
56 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.92
57 Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.73
58 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.16
59 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.29
60 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.46
61 Ida Maliranta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.52
62 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.57
63 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.61
64 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.73
65 Nanna Savolainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.02
66 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.16
67 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.37
68 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.38
69 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.56
70 Iida Heiko Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.91
71 Venla Salminen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.00
72 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.17
73 Aada Salminen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.32
74 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.35
75 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.92
76 Laura Kaksonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.94
77 Milla Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.95
78 Anna-maria Siivonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.16
79 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.46
80 Susanna Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.58
81 Emma Lähteenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.64
82 Vilja Rautell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.88
83 Ella Luoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.12
84 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.23
85 Julia Piisilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.53
86 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.85
87 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.22
88 Milla Järvenpää Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.48
89 Vilma Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.72
90 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.79
91 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.80
92 Mikaela Laaksola Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.81
93 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.82
94 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.02
95 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.22
96 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.54
97 Noela Maria Piazza Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.38
98 Vilma Saarinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.48
99 Melissa Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.76
100 Henna Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.94
100 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.94
102 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.96
103 Vilma Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.01
104 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.13
105 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.47
106 Anni Jutila Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.98
107 Katarina Kobycheva Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.21
108 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.37
109 Meri Kultaranta Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.55
110 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.77
111 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.81
112 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.10
113 Emilia Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.88
114 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.56
115 Hanna Ponnikas Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.80
116 Joanna Hauhia Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.89
117 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.93
118 Veronika Virtamo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.01
119 Ilona Kajava ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.02
120 Minna Virtanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.09
121 Elsa Päivärinta Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.38
122 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.23
123 Sanni Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.42
124 Teresa Miettunen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.89
125 Micaela Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.46
126 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:43.62
127 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.83
128 Sonja Tarkiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.57
129 Wenla Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.58
130 Emmi Silvola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.61
131 Anna Lampinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.92
132 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.22
133 Veera Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.51
134 Tuuli Leinonen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.97
135 Iiris Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.59
136 Maisa Brusila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.15
137 Viivi Kortelainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:47.85
138 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.08
139 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.14
140 Silja Lehtonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.54
141 Sandra Käyhkö Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.72
142 Lotta Rastas Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.82
143 Siiri Niskasaari Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.95
144 Pilvi Nieminen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:50.34
145 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.84
146 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:52.69
147 Iiris Virtanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.24
148 Emma Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:53.75
149 Aliisa Rintakoski Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:13.49
- Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Veera Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Iiris Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2017-11-05 19:38:42
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.61
2 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.70
3 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.58
4 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.85
5 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.97
6 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.20
7 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.05
8 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.28
9 Iiris Yli-Jama Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.60
10 Róza Nagy Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.03
11 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.58
12 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.29
13 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.78
14 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.06
15 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.39
16 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.23
17 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.38
18 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.56
19 Senni Tuominen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.66
20 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.67
21 Winona Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.84
22 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.23
23 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.35
24 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.70
25 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.85
26 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.59
27 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.80
28 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.82
29 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.95
30 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.01
31 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.81
32 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.17
33 Emma Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.29
34 Miina Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.61
35 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.81
36 Sini Tiussa Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.97
37 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.21
38 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.34
39 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.50
40 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.54
41 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.56
42 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.57
43 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.77
44 Daniela Degenhardt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.87
45 Sini Korin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.98
46 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.07
47 Sanni Salmi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.11
48 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.30
49 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.61
50 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.69
51 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.70
52 Emmi Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.97
53 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.41
54 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.51
55 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.86
56 Edit Kull Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.00
57 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.07
58 Anna Retva Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.09
59 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.66
60 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.69
61 Maisa Berg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.81
62 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.85
63 Liina Rajaniemi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.94
64 Sara Myller Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.95
65 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.10
66 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.24
67 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.09
68 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.12
69 Ella Hurtta Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.13
70 Ella Ohra-Aho Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.32
71 Mariia Sherstiuk TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.49
71 Milla Salminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.49
73 Roosa Pilsari Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.19
74 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.01
75 Peppi Hölsö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.02
76 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.05
77 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.65
78 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.68
79 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.79
80 Kia Leinonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.83
81 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.36
82 Vilma Lipponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.42
82 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.42
84 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.34
85 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.47
86 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.53
87 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.04
88 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.57
89 Sini Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.78
90 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.00
91 Riina Uimonen Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.20
92 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.32
93 Miia Äikäs Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.74
94 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.11
95 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.58
96 Lotta Vedenjuoksu Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:38.72
97 Ella Happonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.19
98 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.74
99 Iris Erten Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.09
100 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.66
101 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.29
102 Emma Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.92
103 Siiri Matero Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.25
104 Suvi Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.13
105 Lise Strandberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.78
106 Kaisla Annukka Keski-Sikkilä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.60
107 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.88
108 Néa Brosseau Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:46.16
109 Moona Pitkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.83
110 Saga Peltolehto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.91
111 Ida Salmi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.22
112 Heidi Malinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:51.61
113 Vivian Ljungqvist ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:56.77
114 Linda Grönlund Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:58.79
115 Heini Takanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:02.14
116 Hilla Paavilainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:02.63
- Nea Kovalainen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Wunsen Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Henrietta Löfgren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T11,12,13,14,15 100m RU, Päivitetty: 2017-11-05 19:38:42
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Emilia Liven Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.06
2 Emma Uusküla Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.39
3 Ina Pollari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.16
4 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.68
5 Mirka Mettinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.94
6 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.96
7 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.05
8 Enni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.55
9 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.04
10 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.58
11 Senni Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.98
12 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.51
13 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.72
14 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.85
15 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.14
16 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.30
17 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.08
18 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.43
19 Vilma Hottinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.87
20 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.02
21 Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.18
22 Aino Kontiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.38
23 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.61
24 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.65
25 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.53
26 Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.74
27 Nella Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.10
28 Anni Turkkila Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.23
29 Nea Winqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.26
30 Amalia Siekkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.30
31 Hanni Riikonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.75
32 Nea Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.86
33 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.38
34 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.49
35 Katariina Kourula Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.04
36 Ruusu Nieminen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.29
37 Tuisku Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.51
38 Jenny Kareinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.75
39 Viivi Vaajanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.39
40 Olivia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.88
41 Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.94
42 Ella Nore Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.59
43 Elisa Vakkuri Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.84
44 Sofia Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.96
45 Elisabeth Marie Salm Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.23
46 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.91
47 Milli Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.41
48 Lidian Vihervä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.14
49 Ella Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.34
50 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.81
51 Jade Huhtamaa Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.33
52 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.57
53 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.99
54 Lotta Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.19
55 Tuuli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.36
56 Pinja Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.62
57 Sini Yli-Renko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.27
58 Miisa Mäkelä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.32
59 Iida Peuraniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.63
60 Oona Hakomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.98
61 Salla-maaria Kauppinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.97
62 Iiris Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.00
63 Katariina Tarkkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:51.64
- Jasmine Vikström Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner