Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2014-11-01 11:11:16
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2014-11-01 12:38:40
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 11:54:55
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-02-11 17:24:52
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:55:35
IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:22:16
IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:52:08

P14,15,16 800m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-02-11 17:24:52
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:44.68
2 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:09.85
3 Kirill Egorov ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:17.88
4 Mika Palovuori Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:22.10
5 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:23.09
6 Antti Hakkarainen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:29.07
7 Samuli Halme Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:31.68
8 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:32.75
9 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 9:33.95
10 Roope Aro Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:35.76
11 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:36.37
12 Lassi Grönroos Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 9:36.67
13 Kustaa Yli-Äyhö Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:39.00
14 Jaakko Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 9:40.18
15 Onni Punkka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:44.43
16 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:44.97

17 Eetu Isosuo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:47.47
18 Jussi Routila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 9:49.29
19 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 9:51.29
20 Henry Hatanpää Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:54.56
21 Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:56.80
22 Vinski Pyykönen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:56.91
23 Otso Helstelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:02.97
24 Joona Ruuskanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:03.84
25 Saku Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:06.83
26 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 10:07.50
27 Veeti Kupari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:17.14
28 Joona Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:19.99
29 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:26.90
30 Joonas Ojala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 10:29.22
31 Georgy Babenov ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:34.25
32 Henrik Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:35.30
33 Aare Kiviranta Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 10:40.42
34 Tommy Iivanainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:48.74
35 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:51.42
36 Jon Byskov Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:57.22
37 Lauri Karo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:04.60
38 Vilho Laukkarinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:05.84
39 Sami Kukkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:23.54
40 Markus Hagström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:36.34
41 Elias Ruuska Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:44.09
42 Miko Järviö Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 12:19.65

P14,15,16 800m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-02-11 17:24:52
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Allar Lihtsa Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 8:44.98
2 Otto Rannikko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:56.02
3 Peik Lindberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:56.63
4 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:58.13
5 Elias Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:58.76
6 Jasper Pullinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:01.44
7 Mikael Karuveha TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:04.21
8 Leevi Suhonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:05.32
9 Santeri Mettälä TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:05.97
10 Joni Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 9:07.91
11 Aapo Eerola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:17.26
12 Jan Strömberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:23.03
13 Rami Rissanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:24.70
14 Atte Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:25.74
15 Pyry Nurmilo TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:26.11
16 Jonni Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:32.79

17 Elias Soukola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:36.91
18 Juuso Mäki Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:48.64
19 Otto Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:48.99
20 Valtteri Lausala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:49.00
21 Joonatan Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:49.12
22 Werner Heräjärvi Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 9:51.26
23 Väinö Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:51.63
24 Santeri Kaasinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:54.47
25 Joonas Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:59.85
26 Jonas Fellman IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 10:28.37
27 Konsta Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 10:29.04
28 Aleksanteri Semach Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:37.32
29 Jani Savander Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:44.90
30 Alex Klemola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:07.22
31 Benjamin Turunen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:10.69
32 Lauri Löyttyniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:34.81
33 Toni Virtanen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:40.66

P14,15,16 800m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-02-11 17:24:52
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Juho Grönblom Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:33.64
2 Waltteri Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:34.66
3 Lauri Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:45.25
4 Jerri Pinomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:47.21
5 Rasmus Virta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:54.19
6 Henrik Häkkinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 8:55.64
7 Casper Salminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:57.17
8 Aaro Tähtivuori Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:57.30
9 Nemo Laiho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 8:59.03
10 Jan Rif TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:02.15
11 Niklas Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:07.06
12 Samu Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 9:08.29
13 Severi Lieto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 9:13.28
14 Jami Kuosmanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:14.09
15 Joona Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:16.74
16 Topi Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:22.90

17 Juho Röytiö Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 9:24.05
18 Aleksi Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 9:25.47
19 Reko Patinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:26.67
20 Joni Hemminki Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:34.91
21 Deny Belaic TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:41.60
22 Joel Tarvainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:51.57
23 Casper Laurikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:53.50
24 Arttu Mäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:02.14
25 Frans Antila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:13.09
26 Alexi Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:42.36
27 Raul Heinikangas Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:53.96

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner