Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2014-11-01 10:40:03
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2014-11-01 10:49:54
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:41:47
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:04:14
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:19:58
IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:16:48
IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:05:24

T10 50m Rintauinti, Päivitetty: 2014-11-01 10:49:54
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 39.35
2 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.75
3 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.04
4 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.12
5 Liina Virta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.20
6 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.94
7 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 44.00
8 Emilia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 44.68

9 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 44.92
10 Sonja Salmimies Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.06
11 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 45.51
12 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 45.70
13 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 45.73
14 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.10
15 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.51
16 Olivia Uusitorppa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.59
16 Laura Heinonen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.59
18 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.66
19 Verna Savioja Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.73
20 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.82
21 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.84
22 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 46.90
23 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.09
24 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.17
25 Manja Lindell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 47.20
26 Aada Taiponen Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.34
27 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.43
28 Alina Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.45
29 Josephine Otis Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.56
30 Cecilia Serovuo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.66
31 Wilma Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.71
32 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.75
33 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 47.79
33 Kristina Nikkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.79
35 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.83
36 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.92
37 Helmiina Toivonen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.99
38 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.14
39 Pinja Hautamäki Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.17
40 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 48.25
41 Sofia Salospohja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 48.47
42 Lilli Rinne Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 48.58
43 Alisa Ailanen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.88
44 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.89
45 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.93
46 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.16
47 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.20
48 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.24
49 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.48
50 Milla Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 49.53
51 Henni Mustila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.86
52 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 50.04
53 Emilia Jalonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 50.19
53 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.19
55 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.33
56 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 50.35
57 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.36
58 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.39
59 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.43
60 Viljaana Myllärinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.53
61 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.54
62 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.62
63 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.67
64 Viivi Kylkisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.71
65 Jannika Hirvonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.72
66 Milla Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.77
67 Auri Keurulainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.94
68 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.30
69 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.32
70 Laura Loponen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 51.37
71 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.38
72 Saara Leinonen Tornion Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 51.43
73 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.57
74 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.68
75 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 51.87
76 Nella Vastamäki Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 52.03
77 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.16
78 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.17
79 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 52.24
80 Aino Rantala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 52.38
81 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.58
82 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.64
83 Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.65
84 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.08
85 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.25
86 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.51
87 Aino Soramies Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.63
88 Riikka Viitasalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.94
89 Ella Suominen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.05
90 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.21
91 Aada Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.38
92 Ida Maliranta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 54.51
93 Pinja Kallio Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.62
94 Anniina Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 54.71
95 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 54.75
96 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 55.91
97 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 56.17
98 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 56.24
99 Inka Jämsen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 56.33
100 Beata Niskanen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 56.61
101 Eevi Uitti Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.69
102 Emmi Paavilainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 56.71
103 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 56.79
104 Aino Illukka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.03
105 Aino Suominen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 57.23
106 Veera Vahtolammi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 57.38
107 Minna Virtanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.48
108 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 58.17
109 Sini Salmi Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 58.47
110 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 58.52
111 Alexandra Chaker Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.68
112 Silja Eloranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 59.21
113 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 59.25
114 Jemina Vainio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.26
115 Anna Mattila Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.81
116 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:00.18
117 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.92
118 Gabriella Linna Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.27
119 Ella Vilenius Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.71
120 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.27
121 Jessica Tukiainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:03.01
122 Iida Leskinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.62
123 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.35
124 Nea Leino Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.28
- Veera Säämänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Emily Cwirzen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Sara Lindholm Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Sanni Jouppi Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Xiaohan Zhou Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Essi Kallunki Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Kiia Junttari Tornion Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi DSQ
- Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner