Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2014-11-01 09:42:33
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2014-11-01 09:58:08
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 09:54:42
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 09:33:49
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:28:58
IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:00:55
IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi Päivitetty: 2014-11-01 09:29:15

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2014-11-01 10:28:58
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.74
2 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.35
3 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.98
4 Antti Hakkarainen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.19
5 Vinski Pyykönen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.64
6 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.91
6 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.91
8 Teemu Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.54
9 Eetu Honkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.25
10 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.46
11 Niklas Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.70
12 Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.85
13 Onni Punkka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.42
14 Lauri Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.64
15 Lauri Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.94
16 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.00

17 Joona Ruuskanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.66
18 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:10.54
19 Miikka Huotari Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:10.82
20 Mikael Lähde Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.92
21 Niilo Ukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.19
22 Aleksi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.42
23 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.43
24 Kasimir Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.49
25 Henry Hatanpää Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.56
26 Oskari Neuvonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.66
27 Joona Tikka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.68
28 Leevi Luhtanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.80
29 Samuli Halme Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.85
30 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.99
31 Lassi Grönroos Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:12.45
32 Tuomas Saraneva Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.59
33 Onni Kartimo Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:12.88
34 Ensio Rislakki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:13.82
35 Anton Heinonen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.29
36 Kasper Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.81
37 Valtteri Länsipuro Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.97
38 Lauri Karo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.05
39 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.30
40 Arttu Heikkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.78
41 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:16.52
42 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.72
43 Onni Kuronen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.75
44 Ville Särkkä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.94
45 Tatu Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.11
46 Kalle Hepojoki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.19
47 Juha Jernvall Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.32
48 Mikael Piirainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.35
49 Kalle Kiviniemi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.18
50 Teemu Laaksonen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.40
51 Mika Arkkila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:18.48
52 Joona Siren Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.39
52 Nesja Seppälä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.39
54 Roope Liuska Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.00
55 Joona Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.25
56 Henri Koski Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.78
57 Elias Ruuska Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.89
58 Jaroslav Vanbergen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.04
59 Alexander Ahlgren IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:22.41
60 Karl Ladva Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.35
61 Roni Törnqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.41
62 Eino Niemelä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:23.71
63 Vertti Vuori Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.37
64 Aksel Kansanniva Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.55
65 Valtteri Salmela Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.62
66 Jonni Timonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.38
67 Jasper Jokinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.71
68 Aleksander Laihinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.94
69 Mikko Kuosmanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.37
70 Eetu Nyrhinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.21
71 Miko Järviö Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.44
72 Samu Peltonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.85
73 Frans Meltovaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:28.55
74 Jere Kärkäinen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.40
75 Vili Valtonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.55
76 Martin Jylhä JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.47
77 Arttu Kojonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.61
78 Aleksi Viljas Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:45.18
79 Aaro Rasilainen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.49
- Joni Löytökorpi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi DSQ
- Markus Heino Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Veeti Raivio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2014-11-01 10:28:58
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Kaarlo Seppänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.24
2 Peik Lindberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:01.31
3 Eetu Alitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.57
4 Joel Rantala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:02.90
5 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:03.00
6 Rasmus Kujala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.20
7 Allar Lihtsa Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.25
8 Jaakko Siipola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:03.39
9 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.24
10 Venni Rastas Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.81
11 Verneri Mattila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.17
12 Jan Strömberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.30
13 Anton Helin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.49
14 Miika Nurmi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.74
15 Akseli Heino Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:05.80
16 Jonas Fellman IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:05.88

17 Konsta Kallinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:06.11
18 Juho Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:06.29
19 Jaakko Kokko Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.31
20 Aaron Joki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.95
21 Aapo Eerola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.98
22 Aleksi Pykäläinen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.16
23 Emil Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:09.09
24 Elias Tiihonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.72
25 Sampsa Oksanen Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.07
26 Leo Kuusela Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.74
27 Jere Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.25
28 Antti Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.42
29 Patrik Jantunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.48
30 Lauri Ytti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.24
31 Severi Nieminen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.26
32 Konsta Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:14.07
33 Atte Kaartosalmi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.61
34 Tatu Paasikallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.74
35 Eddie Eriksson IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:14.85
36 Kosti Kaaresvirta Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:15.16
37 Valtteri Lieto Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:15.34
38 Oskari Valkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.39
39 Jussi Toitturi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.42
40 Benjamin Turunen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.90
41 Karl-johan Salokangas Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.00
42 Miika Pänttönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.02
43 Mikko Luopajärvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.20
44 Jere Kerttula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:16.97
45 Joni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.01
46 Valtteri Wikstedt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:17.87
47 Nikita Puustinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.83
48 Felix Ollus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.19
49 Jussi Arvas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:23.38
50 Kevin Lokkila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.72
51 Frej-oskar Wikström IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:24.41
52 Lauri Koskela Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.48
- Joona Korhonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi DSQ
- Lauri Löyttyniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Leo Rytövuori TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Valtteri Väisänen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2014-11-01 10:28:58
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Niko Mäkelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 59.17
2 Valtteri Kiiskinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.28
3 Niklas Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.56
4 Deny Belaic TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.36
5 Kaj Smeds Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:02.92
6 Antti Leiponen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.25
7 Teemu Vihervaara Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.86
8 Juho Röytiö Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:03.89
9 Danila Dobrzhanskiy Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.00
10 Riku Ylikärppä Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:04.42
11 Henrik Häkkinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.68
12 Kaius Kejonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:04.73
13 Juho Herva Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:05.08
14 Topi Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.16
15 Joona Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.19
16 Reko Patinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.84

16 Aksel Saukko-Paavola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.84
18 Tristan Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.64
19 Aleksi Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:06.92
20 Jami Kuosmanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.95
21 Miikka Willman Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:07.11
22 Joonas Kotiranta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.44
23 Joel Tarvainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.83
24 Sasa Seppälä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.87
25 Mika Vänskä HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.25
26 Sami Orenius Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.61
27 Samu Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:09.79
28 Tino Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.85
29 Atte Kulmala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.97
30 Santeri Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.99
31 Miika Mäentaus Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.07
32 Dmitry Nosov Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.13
33 Eetu Närhi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.54
34 Jere Honkamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.79
35 Joel Vaitilo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.40
36 Ali Lindberg Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:15.72
37 Matias Auvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.34
38 Roope Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.51
39 Eemil Laine Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.76
40 Tim Höglund IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:21.08
41 Aleksei Belov Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.09

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner